Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik a legjobb szájvíz, ami kiöli a baktériumokat ? fórum

Melyik a legjobb szájvíz, ami kiöli a baktériumokat ? (tudásbázis kérdés)


2020. okt. 14. 09:12
Klorhexadin
2020. okt. 14. 08:02
Nekünk a Meridolt ajánlotta a fogorvos.
8. Lávli* (válaszként erre: 5. - Df1e1c376c)
2020. okt. 14. 08:01
Bízzunk benne, hogy 2 hét alatt kiöli a bacikat, vagy még előbb. Ezért jobb a teafaolajos fogkrém, mint írtam.
2020. okt. 14. 07:54
A Corsodyl-lal vigyázni kell, anno én úgy olvastam, elszínezi a fogakat egy idő után. Szerintem nem folyamatos szájöblítésre van kitalálva, inkább mondjuk egy szajsebeszeti műtét utáni kezelésre. Bölcsességfog húzás után én emiatt csak úgy mertem használni, hogy fültisztitó pálcára raktam belőle, és lokálisan, csak azt a részt ecseteltem.
2020. okt. 14. 07:40

A glycosept kiöli a bacikat, és a corsodyl is erre jó, de ezeknek nincs túl sokáig tartó illata, hisz nem is ez az elsődleges küldetésük.

Ami nekem nagyon bejött az a Listerine, és szerintem ez alapból erre hivatott (lehellet+antibact).

Talán az original, hagyományos kék színű az ami nagyon erős, nekem kb könnyezik a szemem, mikor öblögetek. Vannak enyhébb ízek is szerintem azoknak nincs olyan tartós illata.

Az Elmex öblögető nekem kifejezetten olyan "fogorvosos" ízű és nem is olyan tartós.

Szóval én a Listerint ajánlom.

5. df1e1c376c (válaszként erre: 3. - Lávli*)
2020. okt. 14. 01:20
De azt 2 hétnél tovább nem ajánlatos használni, és csak gyulladt nyavajakra ajánlják, vagy a gyulladást elkerülendő, és megölni az izlelest.
4. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 14. 01:19
Reggel nem tudsz fogat mosni?
3. Lávli* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 13. 22:52
A Corsodyl-t ajánlják a szájsebészek, de vannak teafaolajos fogkrémek, azt keresd.
2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 13. 22:36

Szerintem olyan nem létezik.

Én a listerint használom.

[link]

2020. okt. 13. 22:20
Aminek reggelre is érződik a lehelete olyat keresek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook