Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellplasztika TB-vel? fórum

Mellplasztika TB-vel? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
14. 02ee9fdadf (válaszként erre: 9. - Jucika.mucika)
2011. júl. 10. 20:34

Te is megpróbálhatod, veszteni nem vesztesz vele igazából.

Én is tudom, hogy milyen önbecsülési problémák lehetnek 1-1 testrész miatt, így megértem a lányt és téged is. Teljesen.

13. 07c4794583 (válaszként erre: 11. - Zebracsikó)
2011. júl. 10. 20:34
háziorvosi beutaló kell a plasztikai sebészhez, én is csak úgy tudtam műttetni a bibisemet
12. 02ee9fdadf (válaszként erre: 1. - Jucika.mucika)
2011. júl. 10. 20:33
Most ebben mi a pláne?
11. zebracsikó (válaszként erre: 9. - Jucika.mucika)
2011. júl. 10. 20:33
kérned kell egy konzultációs időpontot egy plasztikai sebésztől, lehetőleg állami kórházban.
10. 07c4794583 (válaszként erre: 9. - Jucika.mucika)
2011. júl. 10. 20:32
Szerintem meg kell próbálni. Jóban vagy a háziorvosoddal? Ott kezdd nála. Az enyém is nagyon megértő volt a tesómmal (szegény teljesen kivolt a 90fokban elálló füleivel, hozzá se mert szólni a lányokhoz, állandóan zavarban volt), nagyon szépen elintézett mindent a háziorvos. Mindenképp beszélj vele.
2011. júl. 10. 20:30

Butternut csak azért kérdezem, mert nálam is ez a probléma.... A melleim egyszerűen undorítóak, és rengeteget sírok miattuk...

Megértem, ezért is kérdeztem itt rá, hogy ezt akár nekem is megtennék?

2011. júl. 10. 20:29

Még mindig jobban megéri egy kevésbé vastag boríték a szakvéleményt adó dokinak, mint a több százezer forintocska a plasztikai műtűtért...

Szerintem:)

2011. júl. 10. 20:29
És ez a támogatás miben nyilvánul meg? Az egészet kifizetik, vagy lényegesen kevesebbet kell fizetni?
2011. júl. 10. 20:28

egyébként én is ki lennék akadva, ha az egyik mellem A kosaras lenne, a másik meg D.

ez azért valahol érthető, nem?

5. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Jucika.mucika)
2011. júl. 10. 20:28
súlyos méretbeli, formabeli eltérésnél, súlyos aszimmetriánál megcsinálják pszichiáter nélkül is!
2011. júl. 10. 20:28
Igen, lehetett, anno 4-5 éve, de már ezt nem finanszírozza a tb elvileg, én úgy tudom.
2011. júl. 10. 20:27

igen, van ilyen, de alaposan meg kell indokolni


a testvéremnek az elálló füleit műtötték TB-re pszichológiai indokkal (volt róla ugyanilyen szakvélemény)


aztán hogy melyik orvos ad ilyen véleményt jó vastag borítékért, az más kérdés...

2011. júl. 10. 20:27

az én barátnőm is így csinbáltatta meg, igaz, kb. 15 évvel ezelőtt.

Implantátumra nem volt szüksége, csak felvarrásra

2011. júl. 10. 20:25

Ezt egy oldalon olvastam... Ez komoly? :S

"Volt egy barátnőm, aki 20 évesen megcsináltatta a melleit, mert olyanok voltak neki, mint amilyen képet feltöltöttél. Az egyik cicijébe implantátumot raktak, a másikat pedig megkisebbítették és implantátumot raktak bele. A két cici igen formás, és egyforma lett. Minden fiú állandóan rányomult és ő vigyorogva mesélte, hogy bizony, szilikonos melle van 20 évesen. Azt is mesélte nekem, hogy szörnyen depressziós volt a műtétéig.


És itt jön a csavar.


A háziorvosa elküldte őt plasztikai sebészhez, a plasztikai sebész meg elküldte pszichológushoz. A pszichológus, és a plasztikai sebész véleménye alapján (depressziós, kapcsolatot nem mer kialakítani, tényleg kétszer akkora az egyik, mint a másik) a plasztikai műtétet kifizeti a TB. Csak külön kérni kell. Küldj privit, lehet, hogy tudok segíteni."

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook