Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellfelvarrás+implantátum: rettegek a hegektől. Kérlek válaszoljatok. fórum

Mellfelvarrás+implantátum: rettegek a hegektől. Kérlek válaszoljatok. (beszélgetős fórum)


1 2
14. andi6020 (válaszként erre: 13. - 117b1693d0)
2012. márc. 17. 21:24

egyszer = majd valamikor


szerintem

13. 117b1693d0 (válaszként erre: 10. - 5674644b5d)
2012. márc. 17. 19:00

Egyszer?


Mióta van olyan implantátumos műtét, amihez sose kell hozzányúlni többet?


Az nem egy műtét lesz, minél fiatalabb a páciens, annál több műtét (és több kockázat, költség)...

12. kisj
2012. márc. 17. 16:37

Én nem a hegektől, hanem magától a műtéttől rettegnék.

Láttam már néhány ilyen műtétet a tv-ben.

Kizárt, hogy engednék magamba tuszkolni egy implantátumot.

2012. márc. 17. 13:38
Elnézést, hogy ennyiszer másoltam be ugyanazt, még nem teljesen ismerem ennek fórumnak a használatot, illetve még életemben nem fórumoztam, de most nagyon kell a segítség.
10. 5674644b5d (válaszként erre: 8. - Zsfodor)
2012. márc. 17. 13:37
Csak ismételni tudom magam: kérdezz rá, hogy használhatod e a műtét után és mikortól ezt a gélt. Ha azt mondja a doki, hogy felesleges, mert nem lesz heg, akkor is vedd meg szépen. Recept nélkül is kapható a patikában és mindennap 2-szer 3-szor lelkiismeretesen kenegesd! Ne hanyagold el és légy türelmes, mert idő kell neki (hetek, hónapok), hogy úgy gyógyuljon be a seb, hogy semmi se látszódjon! Én nem ítéllek el, ha nem vagy elégedett a melleiddel és úgy gondolom joggal, mert a legtöbb nőnek a szoptatás után sajnos már nem lesz olyan a melle soha, mint előtte akkor igenis csináltasd meg! Én is megfogom egyszer csináltatni reményeim szerint és kenegetni is fogom a heget pont azért, mert tudom, hogy ez a Contratubex használ! Sok sikert!
9. zsfodor (válaszként erre: 4. - 5674644b5d)
2012. márc. 17. 13:33

Igen, ezt tudom,mármint a krémekről. !

Lebeszélni már nem tud senki, mert hétfőn, két és fél nap múlva lesz a műtét. Őszintén téged mennyi idő kellett, hogy ne zavarjon? És mennyi idő kell, hogy kicsit elhalványodjon? Továbbá mennyi idő kell arra, hogy alig lehessen észrevenni? Nagyon köszönöm már az előző hozzászólásod. Már két éve akarom a műtétet, eddid is féltem a hegegtől, de elfogadtam. Láttam barátnőimnél, azonban sajnos csak olyanoknál akikbmár 5-6 éve csináltatták meg. nekik teljesen eltünt addigra. Sajnos post a műtét előtt közvetlenül olyan depresszióba estem a pániktól gondolom - meg családi hagyomány is megvan erre - hogy nagyon erős lett a szorongás bennem, semmire nem tudok odafigyelni. 41 éves vagyok, de még mindig csinos, nem szoktak annyinak nézni, de az évek számát tekintve már ne vagyok olyan fiatal, és így buta fejjel azt érzem, hogy sürgös nekem hogy működő párkapcsolatot találjak. A páromtól máfél éve váltunk el. Ha tudsz, kérlek válaszolj még erre (mármint a hegekre vagy egyébre)Nagyon köszönöm neked előre is.

8. zsfodor (válaszként erre: 4. - 5674644b5d)
2012. márc. 17. 13:31
Nekem a heg a mellbimbő körül lesz( azt tudom, hogy az szépen el fog tünni, alul nem biztos, hogy vágást csinál a Krasznai) én amellbimbótól a lefele vezető hegtől félek.
7. 91d4989ab9 (válaszként erre: 5. - Zsfodor)
2012. márc. 17. 13:28
valamit félreértettél mert nekem nincsenek hegeim:DDDD egyelőre nem is tervezek ilyesmit amitől lehetne:D
6. zsfodor (válaszként erre: 3. - Winny)
2012. márc. 17. 13:28

Igen, biztos! Csak is az igazat!

Lebeszélni már nem tud senki, mert hétfőn, két és fél nap múlva lesz a műtét. Őszintén téged mennyi idő kellett, hogy ne zavarjon? És mennyi idő kell, hogy kicsit elhalványodjon? Továbbá mennyi idő kell arra, hogy alig lehessen észrevenni? Nagyon köszönöm már az előző hozzászólásod. Már két éve akarom a műtétet, eddid is féltem a hegegtől, de elfogadtam. Láttam barátnőimnél, azonban sajnos csak olyanoknál akikbmár 5-6 éve csináltatták meg. nekik teljesen eltünt addigra. Sajnos post a műtét előtt közvetlenül olyan depresszióba estem a pániktól gondolom - meg családi hagyomány is megvan erre - hogy nagyon erős lett a szorongás bennem, semmire nem tudok odafigyelni. 41 éves vagyok, de még mindig csinos, nem szoktak annyinak nézni, de az évek számát tekintve már ne vagyok olyan fiatal, és így buta fejjel azt érzem, hogy sürgös nekem hogy működő párkapcsolatot találjak. A páromtól máfél éve váltunk el. Ha tudsz, kérlek válaszolj még erre (mármint a hegekre vagy egyébre)Nagyon köszönöm neked előre is.

5. zsfodor (válaszként erre: 2. - 91d4989ab9)
2012. márc. 17. 13:22
Lebeszélni már nem tud senki, mert hétfőn, két és fél nap múlva lesz a műtét. Őszintén téged mennyi idő kellett, hogy ne zavarjon? És mennyi idő kell, hogy kicsit elhalványodjon? Továbbá mennyi idő kell arra, hogy alig lehessen észrevenni? Nagyon köszönöm már az előző hozzászólásod. Már két éve akarom a műtétet, eddid is féltem a hegegtől, de elfogadtam. Láttam barátnőimnél, azonban sajnos csak olyanoknál akikbmár 5-6 éve csináltatták meg. nekik teljesen eltünt addigra. Sajnos post a műtét előtt közvetlenül olyan depresszióba estem a pániktól gondolom - meg családi hagyomány is megvan erre - hogy nagyon erős lett a szorongás bennem, semmire nem tudok odafigyelni.41 éves vagyok, de még mindig csinos, nem szoktak annyinak nézni,de az évek számát tekintve már ne vagyok olyan fiatal, és így buta fejjel azt érzem, hogy sürgös nekem hogy működő párkapcsolatot találjak.A páromtól máfél éve váltunk el.Ha tudsz, kérlek válaszolj még erre (mármint a hegekre vagy egyébre)Nagyon köszönöm neked előre is.
2012. márc. 17. 13:19
Szerintem az olyan műtétek után, ami nagy vágással jár minden valamire való orvosnak ajánlania kellene a Contratubex nevű hegesedés gátló gélt. Ha neked nem említik kérdezz rá. Ezzel gyakorlatilag 0-ra csökkented a keloidos heg kialakulását. Ez a gél elősegíti a seb gyógyulást, a heg kifehéredik tőle és lelapul így észrevehetetlen lesz, de muszáj a kezelést minél előbb elkezdeni, mert csak a friss hegen hatásos. Amúgy a mell körüli terület szépen tud gyógyulni, regenerálódni a seb, mert nem feszül úgy a bőr, mint mondjuk egy mellkason, vállon esetleg lábon. Ott gyakoribbak a csúnya hegek.
3. winny (válaszként erre: 1. - Zsfodor)
2012. márc. 17. 13:07

Igazat?Biztos?


Nem kell ebbe belemenned! Legyen önbizalmad és nem fog zavarni a külsőd!

2. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Zsfodor)
2012. márc. 17. 13:06
először kell egy pár, aztán ő majd lebeszél az egészről, vagy meggyőz hogy nem zavarnák a hegek :D
2012. márc. 17. 13:04

Sziasztok!


Március 19-én lesz a műtétem Dr. Krasznainál. Mellfelvarrás + implantátum. A cicieim nem lógnak nagyon, de a terhesség nem tett jót nekik, és míg régen büszke voltam rájuk, manapság ezt nem lehet mondani. Nagyon sokáig hezitáltam - két évig - és most rászántam magam. Jelenleg nem élek párkapcsolatban, de az elmúlt években voltak hosszabb rövidebb kapcsolataim. A volt párom lelki támogatására jelenleg is számíthatok, persze csak bizonyos határig. Van egy nagyon szép 3, 5 éves kislányunk. Jóban vagyunk.



Én nem a fájdalomtól félek, hanem a hegektől de rettenetesen. Attól félek, hogy legalább 1 évig rettegni fogok párkapcsolatot kialakítani, mert akkor le kell vetközni. Hogy iszonyú gátlásaim lesnek még 3-4 hónaposan is. Mondjatok valamit, de nem feltétlen vigasztalót, hanem az igazat, még ha rossz is lenne számomra. Nagyon köszönöm csajok.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook