Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Méhen kívüli terhesség fórum

Méhen kívüli terhesség (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Méhen kívüli terhesség

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
518. esthajnalcsillag13 (válaszként erre: 516. - Jutzee)
2013. jún. 22. 11:22

Köszi, hogy válaszoltál. Azt elfelejtettem írni, hogy lombikozunk és ezzel kapcsolatban tettem fel a kérdést, hogy egy sérült petevezetéknek lehet e köze a sikertelenséghez.

2 méhen kívüli terhességem volt ugyanazon az oldalon. Először felszívódott magától, nem kellett műteni. Másodjára szintén ott lettem méhen kívüli, akkor megműtöttek. Műtét előtt megbeszéltük, hogy akkor kiveszi a petevezetékemet. Mikor műtét után felébredtem, azt mondta, csak nem vette ki, mert szépen el tudták távolítani a beágyazódott embriót és látszólag minden rendben van a petevezetékkel és így nem akart megfosztani tőle, tudván mennyire vágyok már babára. Azt sem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek. Több orvos asszisztált a műtétnél, közös elhatározással így döntöttek. Mikor azonban a meddőségi centrumban a dokim meghallotta, hogy van egy ilyen petevezetékem, visszaküldött, hogy vetessem ki. Hát ilyen nincs, gondoltam, játszadoznak ezek itt velem?? hirtelen elegem lett mindenből. Végül is bejelentkeztem a műtétre, igaz, az orvos aki műtött volna, nem értette ezt az egészet, de azt mondta ha ezt kérik, megcsinálja. végül elmaradt a műtét mert pont lebetegedtem. A meddőségi orvosom azt mondta, jó, akkor ne vetessem ki és azóta sem hozza fel. Azóta volt már 2 sikertelen lombikom, szeptemberben lesz a következő.

Igazából most azért bizonytalanodtam el, mert egy barátnőmnek is ugyanezt javasolta ugyanaz a doki a meddőségiben és esetleg meglehet, hogy ez a probléma áll a sikertelenségek mögött??? Igaz van IR-em és alacsony AMH-m is, úgyhogy van itt mire fogni bőven. De az is igaz, hogy nem szívesen megyek vissza a kórházba kivetetni a petevezetéket, ha akkor ott műtét közben nem vették ki.

A másik petevezetékem átjárható.

517. jutzee (válaszként erre: 515. - Esthajnalcsillag13)
2013. jún. 21. 20:53
Volt petevezeték átfújásod?
516. jutzee (válaszként erre: 515. - Esthajnalcsillag13)
2013. jún. 21. 20:53

Kedves esthajnalcsillag13,

én is húzódoztam a kivétel ellen, de az orvosom szépen leültetett és elmagyarázta, hogy mi a helyzet, mielőtt még a méhen kívüli terhességet megműtötte volna. Nem kertelt, megmondta, hogy akkor is kivesszük, ha a terhesség még nem károsította azt és menthető lenne, mert legközelebb szinte biztos, h újra méhen kívüli lesz, ha azon az oldalon jön létre terhesség. Még egyszer nem bírnám végigcsinálni ezt az egész méhen kívüli históriát és a műtétet, én személy szerint örülök, h így döntöttünk a saját egészségem érdekében. Hál' Isten a másik vezeték "hibátlan", ellenőrizte a dokibácsi a műtét alatt, úgyhogy az ő szavaival élve "lesz ebből még focicsapat" :) A sikertelenséghez úgy lehet köze, hogy ha az egyik oldalon nem átjárható a vezeték, és épp azon az oldalon van a peteérésed abban a hónapban, akkor nem lehetsz terhes (vagy nagyon kicsi az esélye és a méhen kívüliségnek meg hatalmas), szóval csak minden másodikban. Mind a két petevezetékeddel problémád van?

2013. jún. 21. 15:05

Lányok! Tudtok-e valamit arról, hogy egy beteg petevezetéknek köze lehet-e az esetleges sikertelenséghez? nekem volt már méhen kívülim de a petevezetékemet nem vették ki.


Tudtok-e esetleg pozitív példát adni arra, hogy ilyen esetben mégis sikerült a terhesség akár lombikkal, akár természetes úton? Az én dokim már javasolta, hogy vetessem ki de eddig még nem szántam rá magam.

514. jutzee (válaszként erre: 509. - Jutzee)
2013. ápr. 22. 13:25
sziasztok! megint én vagyok, sajnos nem ért véget a sztorim, mint kiderült, közel sem volt még rendben semmi. Hazautaztunk múlt héten és csütörtök délelőtt elmentem dokihoz,hogy vessen rám egy pillantást, hogy minden okés-e a történtek után. Ahogy bekapcsolta az ultrahangot, fordul felém, hogy "Hát, hiszen magának még mindig méhen kívüli terhessége van!" Én azt hittem elájulok, amikor mutatta a képernyőn. 14 hetes voltam!!! A metotrexát annyit csinált,h a baba növekedését megállította és a sejteit elhalasztotta, de maradtak még ott olyan részek,amik bizony vígan növekedtek tovább egy tumorszerű valamit alkotva,amit a doki 3 centisnek saccolt. Azonnal beutaló, irány a kórház, másnap reggel műtét. A doki, aki műtött irtó dühös volt, csak finoman fogalmazott: "Ezt az angolok jól elcseszték!" A műtét tovább tartott mint gondolta, kezdődő belső vérzésem volt és a petevezetékemet is ki kellett venni sajnos. A legdurvább az egészben, h nekem az égvilágon semmi tünetem nem volt, se hasi fájdalom, se szédülés, semmi! Ezek után javasolták,h simán be lehetne a kinti "dokikat" perelni, akik így elnéztek egy 3 centis vmit... A szövettan péntekre vagy utána hétfőre lesz kész, reméljük, h nem volt még rosszindulatú amit kivettek :(
513. Bosorka
2013. ápr. 17. 21:39

Sziasztok!


Leírom én is a történetemet.

2011.04.22-én teszteltem pozitívat, úgy, hogy előtte 17-én múlt el a menstruációm, de mégis csináltam tesztet, mert olyan érzésem volt, hogy terhes vagyok. 22-e péntek volt, besírtam magam az sztk-ba, ott nem talált a doki semmit a méhemben. Azt mondta vagy elment a baba mensikor, csak még a hcg nem ürült ki teljesen, vagy méhen kívüli. Ha hétvégén bármi panaszom lenne, akkor irány a sürgősségi. Ez pont Húsvét előtt volt. Szombaton csináltam tesztet, azon szinte alig látszódott a második csík, na mondom akkor ez elment. Aztán hétfőn csináltam megint tesztet, az nagyon erős lett. Napközben agyon sóztam a kajákat, mert nem éreztem, hogy már sós, totál sótlannak éreztem. Este 10 körül nagyon begörcsöltem, előtte már a végbelem is nagyon fájt. Nem mentem be sürgire, mert a nagylányom már aludt. Kedd reggel (26-a)levittem bölcsibe, elmentem vérvételre és hüvelyi uh-ra, de ezekre már alig emlékszem, nagyon rosszul voltam, halálfélelmem volt, úgy éreztem meghalok. A hüvelyi uh-n látták, hogy a hasüreg tele van folyadékkal, rögtön átvittem a nőgyógyászhoz, aki mentőt hívott. Vérvétel, bealvadt, új vérvétel, de már nem várták meg az eredményét, azonnal vittek a műtőbe. Szétrobbantotta a baba a petevezetéket, ki is kellett venni.

Iszonyatosan depressziós lettem utána.

Aztán letelt a 3 hónapos várakozási időnk...

2012.04.26-ra voltam kiírva, 22-én született a lányom. :) a dátumokat csak érdekességképpen írom. :)

Szóval van remény, nekünk elsőre összejött.

Hétfőn már 1 éves lesz a csajszi. :)

512. jutzee (válaszként erre: 511. - Bbogus)
2013. ápr. 16. 11:39
Szia bbogus! Én Angliában kaptam a szert és ott az a kikötése a dolognak, hogy a Hcg 1500 alatt kell legyen, különben marad a műtét. Nekem a 9. héten csak 1100 volt, és nem találták a babát (pici lehetett) szerintem ezért választották a dokik a gyógyszeres megoldást.
511. bbogus (válaszként erre: 509. - Jutzee)
2013. márc. 23. 19:36

Én 6 metotrexatot kaptam:(8000 Hcg ezután lecsökkent 1000 alá,el is engedtek a kórházból.1 hetes kontrollon még mindig él a baba,csak rossz helyen.Még az éjjel a kórházban begörcsöltem,10 percen belül műtőben voltam.(9 hetes voltam)

ezek szerint ajnos nekem a gyógyszer nem jött be,Én vagyok 10 ezerből az 1,akinél ez történik.

2013. márc. 21. 21:55
Sziasztok! Hát úgy látom nem csak én vagyok az egyetlen aki megjárta a hadak útját,hát akkor én is megosztom veletek h hogyan is volt ez az egész.Ahogy an az megvan írva ,február 24.-re megjött a mensesem,majd ahogyan kell 28 ra elmúlt,majd következő hétre gyengébb vérzés és barnázás követte,ekkor még nem gondoltam semmire. De már egy hete csak-csak vérzek és barnázok,hát akkor irány nődoki,de előtt 2 nappal már minden reggelem úgy kezdődött hogy iszonyat erős hasi fájdalom erős hányinger ,ami el is múlt. Na igen,elmentem nődokihoz,pontosan múlthét kedden,de tapintásra nem talált semmit hát elküldött HCG-re jólvan.Szerdán kellett volna mennem,de sajnálatomra ismét iszonyat nagy hasi fájdalommal és hányingerrel kezdődött és ezúttal a hasi fájdalom megmaradt igen erősen,sokszor éreztem mikor útnak akartam indulni,hogy minden lépésemmel mintha halálba vezetném magam,annyira nem volt ok semmi.Lepihentem majd olyan kb 2 óra múlva még mindég fájt a hasam de már az oldalamba is iszonyat fájdalom volt és már szinte levegőt sem kaptam csak alig-alig.Neki akartam indulni hogy bevegyek egy fájdalom csillapítót de útközben úgy éreztem kimegy az élet belőle így vissza leültem majd szóltam édesanyukámnak hogy hozzon valamit mert úgy érzem kidobom a taccsot majd elmúlt hányinger és azzal a pillanattal erősen bezsibbadtam ,anyum elmondása szerint hófehér lettem a szám is iszonyat zsibbadt és a végtagjaim is. Szóltak a mentősöknek ahonnét rohhamentőt küldtek és az autóban kiderült h 7.5 ös cukrom,szapora szíverésem és iszonyat magas pulzusom van és még sok minden nem stimmelt.Majd bent a kórházban vizelet és vérvétel és másfél órás vizsgálat után kiderült,hogy 4600 -as HCG -vel terhes vagyok csak azt nem tudták hol a baba.Majd elküldtek UH ra ahol kiderült méhen kívüli ,majd mivel nem bíztak teljesen a műszerben később egy másik orvos szintén UH -t csinált ahol kiderült h nagy mennyiségű folyadék is van a kismedencémben amiről nem tudták mi az . Ezzel arra a napra nem csináltak semmit estére megfigyelés alatt tartottak,de közben iszonyat nagy fájdalmakkal küzdöttem így aludni sem aludtam. Másnap első dolog mikor nővér váltás volt h hüvely ultrahangra küldtek,ahol kiderült h tényleg méhen kívüli 2mm -es nadjából 3 hetes terhes vagyok és a medencében lévő folyadék az vér ami csak terjedt,így már lábra sem hagytak állni és visszavittek a kórterembe majd első reggel vizit után fél 9 körül vittek is műteni. Nagyjából 1 óra 45 percet töltöttem a műtőben és közben a szívem is leállt így 1000rel küzdöttek értem az orvosok és rengeteg vért vesztettem közben amit aztán vissza is kaptam.Ez hét 7főn engedtek ki ma voltam varrat szedésen és eddig hál' isten semmi bajom azon kívül h elvesztettem a kisbabám ami amúgy sem maradt vna meg de egy nagy öröm 2 mp alatt össze dőlt . :-((( Iszonyat nagy fájdalom és kín van rajtam,de remélem úgy 2 év múlva egy picivel a hasamban írhatok újra!!! Szerencsére a barátom a társam a szerelmem a mindenem ,mellettem van és szeret és ez az ami erőt ad h tovább csináljam!!!
509. jutzee
2013. márc. 16. 12:27
Sziasztok! Nekem is méhen kívüli terhességem van/volt, de hál'Istennek engem nem műtenek, tegnap kaptam meg a Methotrexat injekciót, amitől magától felszívódnak az osztódó sejtek. Nekem az egész az 5. héten kezdődött, amikor a jobb oldali petefészkem környékén kezdett el szúrni és barnáztam elég erősen. Bementünk az ügyeletre, ahonnan azonnal átküldtek a kórházba, bent is tartottak egy éjszakát megfigyelésre, aggódtak a szapora pulzusom miatt, hátha belső vérzésem van. A fájdalom elmúlt estére, úgyhogy másnap hazaengedtek délben, hétvége volt úgyhogy egyelőre más vizsgálatot nem csináltak, 2 napra rá kellett visszamennem ultrahangra és újabb vérvételre. Amikor bentvoltam a Hcg-m 464 volt, keddre kb. 1100-ra várták, de nekem csak 730 volt, az ultrahangon nem láttak semmit, gondolták még korai és picike. A dokira vártunk, hogy megvizsgál, de én elkezdtem vérezni, feltételezték, hogy elvetélek, mondta, hogy egy hét múlva menjek vissza újabb vérvételre és uh-ra akkorra biztos elválik, hogy mi lesz a terhességem sorsa, a természet intézkedik-e. 2 napig erősen véreztem, utána már csak pici barnázás volt a következő heti ultrahangig, amin persze nem volt látható semmi, a nyálkahártyám teljesen távozott, méhen kívül sem találtak semmit, a Hcg-m viszont felment 1100-ra. Még egy heti várakozás után újabb vérvétel és uh, Hcg 900, uh-n semmi. Még egy hét, újabb vérvétel, Hcg felment 1100-ra, na itt tartunk most, kaptam Methotrexátot, kedden vérvétel...
508. hen00 (válaszként erre: 505. - Tubarozsa)
2013. febr. 20. 14:42

Szia!

Sajnos kivettek egyet. De azóta voltam dokinál.Semmit nem találtak minden ok.Csak a méhem fájt..

507. tubarozsa (válaszként erre: 506. - Sosanna)
2013. febr. 10. 20:36

Szia Sosanna!

Nekem amikor méhen kivüli terhességem volt nem véreztem,nem volt semmi tünetem csak amikor megmütöttek aznap kezdett el szúrni az az oldalam amelyik petevezetőmbe volt a baba.De nekem állandóan szúrt.

506. Sosanna
2013. febr. 10. 20:08
Sziasztok! Most volt a 4. lombik beültetésem. A 13. napi vérvétel szerint állítólag terhes vagyok (hcg 770). A beültetés 3. napja óta folyamatosan fájt a hasam. Olyan menstruáció előtti görcsök volta. Ez kb. 12 nap múlva elmúlott. Ma,a beültetés utáni 16. napon viszont elkezdett fájni a bal oldali petefészkem. Nem erős fájdalom, csak olyan tompa, nagyon ritkán enyhe szúró. Semmi más tünetem nincs. Lehet ez méhen kívüli terhesség tünete? Mi okozhat ilyen fájdalmat? Ti éreztetek már ilyet? Köszönöm a segítséget.
2013. febr. 10. 18:50

Szia hen00!


Nekem tavaly október végén volt a műtétem.De nekem ilyen gondom nem volt.A műtét után 3.napra meg is jött a mesim.Teljesen normális volt és addig tartott ameddig szokott.

Igaz nekem nem vették ki egyetlen petevezetőmet sem.Neked?

504. hen00
2013. febr. 9. 17:25

Sziasztok!

3 hete volt 1 méhen kivülim és megműtöttek.

A kérdésem kinek volt ilyen és 3 hét eltelte után normális,hogy 3 napja fáj a hasam.Első két nap csak szurt,de most fája hasam alja! Hívtam a dokit,de azt mondta normális. Csak hogy még a cataflan se segít.

2013. jan. 27. 19:47
Sziasztok, megint én írok! :) REMÉLEM TÚD VALAKI SEGITENI. CSAK PRIVÁTBA IRJATOK!!! Az lenne a kérdésem, 6 honapi fogi tabit fejeztem be. persze méhen kivüli terhesség után. Egy év ugye a gyogyulási idő. Nekem ezt mondták! Lehetek-e normálissan terhes??? NAGYON FÉLEK A TERHESÉGTÖL, EZEK UTÁN!!!!!!! Remélem meg lássa valaki ezt az üzenetem, és ir!!! NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM HA VÁLASZOL VALAKI!!! sZIASZTOK!!! ZSANI
2013. jan. 26. 23:57
Sziasztok!Tegnap műtötték a menyasszonyomat,a jobb oldali petevezetéket kioperálták.:( Nagyon megviselt mindkettőnket,szeretnék neki segíteni,két nap múlva hazahozhatom végre.Ellátom minden jóval míg tart a látogatás és majd itthon is persze.Ez számomra természetes dolog de szeretnék neki lelkileg is feldolgozni.Nagyon szerettük volna a babát,négy hónap után nagyon boldogok voltunk a pozitív teszt láttán,de az öröm csak pár napig tartott sajnos.Mindenképp időre van szüksége,minden olyat eltettem már ami erre emlékezteti itthon,de úgy érzem,hogy ez nagyon kevés.Még a nagy meccs hátra van..
2013. jan. 26. 15:11
Sziasztok és szép napot kívánok nektek! Én még itt új vagyok, de sokat nézelődök itt a fórumon. A méhen kívüli terhesség után. És úgy döntöttem hogy regisztrálok itt! 25 éves leszek, és tavaj 2012 januárjában kezdődött minden, mint majd nem minden nőnek, nekem is ki maradt a menzeszem. Vettem egy tesztet és pozitív lett, vettem egy másik fajtát és az is pozitív lett! Ekkor bizonyosult bennem hogy téleg terhes vagyok! Először fel sem fogtam hogy MI VAN. :O el telt egy hét és mentem a nőgyógyászhoz, el mondtam neki hogy mi a helyzet. Meg is vizsgált, azt mondta hogy menjek vissza két hét múlva. Hát a két hetet nem vártam meg, sajnos egy nagyon erős, szúró, irtózatos fájdalom jött, egyből telefonáltunk az ügyeletre, aki azt mondta hogy hívjuk a mentőket, nos hívva is lett, 10 percen belül kint voltak, be vittek a kórházba, ott egy orvos meg vizsgált, és azt mondta hogy kezdődő vetélés. Az nap műtöttek volna. Vettek vért stb..,... utána vissza jött a nővérke, és mondta hogy ma nem lesz műtét. De én olyan gyenge voltam a fájdalomtól, pihennem kellet. El kezdődtek a vizsgálatok, minden második nap jöttek vért venni, vagy épp egy nap kétszer, mert el veszett a vérem! ez így ment egy hétig,... le telt az egy hét, 10 orvos vizsgált meg. Találgattak hogy most méhen kívül van, vagy méhen belül. Be igazolódott az orvos véleménye,... MÉHEN kívül volt! sajnos. Vázolták a lehetőségeket,...(meg műtenek, v gyógyszerrel kezelnek) én a gyógyszert választottam. be adták már az nap, és mivel jól viseltem a gyógyszert, így egy hét után ki engettek a kórházból. és még 2 hónapot be jártam!!! Sajnos az első babánk lett volna. Nagyon meg viselt minket!!! Üdvözlet mindenkinek!!!
500. 2c563972fe (válaszként erre: 499. - Egyike)
2013. jan. 2. 00:14

Boldog új évet!

Azt hiszem,kölcsönösen sokat segítettünk itt egymásnak.

499. egyike (válaszként erre: 498. - 2c563972fe)
2013. jan. 1. 15:52

Először is BUÉK mindenkinek!!!

Köszönjük !Minden ok mostanában.Igazad volt kezdenek rendeződni bennem a dolgok.minden egyre jobb napról napra érzem.A segítségetek nélkül nem tudom hol tartanék még!! KÖSZÖNÖM!!!!!!

Amúgy remélem mindenkinél minden rendben.Ha fent jártok Írjatok pár sort.

498. 2c563972fe (válaszként erre: 497. - Egyike)
2012. dec. 2. 23:30

Szia!


Gyógyulást a kisfiadnak!

Meglep,hogy hurkot rakott fel a dokid,nekem ellenezte pont a méhen kívüli miatt.November elején egy este jól kisírtam magam,akkoriban kellett volna megszületnie a babának.Azt hiszem,végre sikerült feldolgoznom.

Az együttlét nálunk is így volt,kb.fél évig ritkán bújtunk össze,mert rettegtem.Idő,ne izgulj,majd oldódik a félelmed.

Élvezem a kisfiammal töltött időt,annyi mindent mond már,nagyon vicces gyerek :)

497. egyike (válaszként erre: 496. - 2c563972fe)
2012. dec. 2. 18:41

Sziasztok!

Jol eltüntem bocsi.De megkezdôdôtt a suli meló.A fiamat mûtöttèk nem komoly csak mandula.Na meg a kicsi minden idômet leköti.Már 15hónapos jár dumál cuki.Igen megoldódott a védekezès de nem nagyon van rá szüksèg mert nem nagyon akarok összebujni.Fèlek hogy megint megtörtènik a baj.Hurkot rakott fel a doki.Ha nèha mègis eggyüt vagyunk akkor mèg gumit is használunk.Apa elèg türelmes.Hálás vagyok neki èrte.majd probálok sürvebben fentlenni.Ti hogy vagytok?Mesèljetek!

496. 2c563972fe (válaszként erre: 489. - 2c563972fe)
2012. okt. 2. 22:00
Egyike vagy még?
495. SziReni
2012. okt. 2. 10:47
nekem cisztáim sincsenek egyik petefészkemen se.Nálam a rágörcsölés nincs meg sajnos annyi problémánk van hogy rágörcsölni nem tudok.Inkább sak elkeseredve.Nekem a fogamzásgátló előtt teljesen normális ciklusaim voltak inenne tudom hogy azzal volt a gond.Én mindennap gondolok a babáról és ha látok babát bennem van az érzés hogy na nekem miért nincs.de ha görcsösen akarás alatt azt értjük hogy szeretkezés alatt arra gondolnék mondjuk hogy hátha baba lesz belőle az nálam nincs meg akkor úgy egyáltalán nem jut sose eszembe a baba.Sőt. Akkor nem is érdekel.Meg úgy egyébként se a nap többségébe azért nem a baba van a fejemben.Szóval szerintem rárgörcsölve nem vagyok.De ettől még nem jön a gyerek most az idegesít hogy nem áll el a vérzésem a dokik nyugtatnak hogy várjak nem lesz semmi gon, én meg utálom hogy meg van.mondtam páromnak még az is jobb volt mikor nem jött meg akkor se jött a baba de legalább a vérzéssel nem kínlódtam most meg csak szenvedek vele.Na mindegy.
494. liaandi (válaszként erre: 493. - SziReni)
2012. okt. 1. 14:24
Nem elkeseríteni akarlak,de én is sokat vártam az első lányomra!És a kiebbikre is!Most újra annyi idő eltelt mint a két lány között de még semmi!És nekem sem volt más problémám!Bár utána 3-szor műtöttek cisztával,de azon kivül semmi!Sosem szedtem fogamzásgátlót!És ez bosszant!Másokra csak ránéznek és terhes lesz!De probáld nyugtatni magad!Ha görcsössen akarod az sem jó!Kicsit probálj elfeledkezni a babatémáról!Ezt szokták tanácsolni nekem is!De én képtelen vagyok nem görsösen akarni!
493. SziReni
2012. okt. 1. 14:03
Szurkolok neked.Remélem összejön a kistesó.Nekünk az a baj hogy első lenne és úgy nem akar jönni.Ráadásul okok nélkük.De már arra is gondoltam a stressz.Remélem megoldódik nemsokára a helyzetünk és ha nem lesz ennyi minden amin aggódjak simán jönni fog a baba is.
492. liaandi (válaszként erre: 491. - SziReni)
2012. okt. 1. 13:37
Szerintem ez egy nő életében egy nagy törés!Nem lehet elfelejteni!Túl tenni magát az embernek könnyebb,de ..!Sikerülni fog a baba!Most én is szeretnék kistesót már elég régóta de nem akar jönni!bízakodunk minden hónapban!
491. SziReni
2012. okt. 1. 13:31
Igen ezt nehéz elfelejteni.Mondjuk én azt hittem könnyebb ha már baba van.De ezek szerint az se biztos.Én nagyon szeretnék már babát pont ezért mert könnyebb lenne túl lenni az eseményeken.Remélem hamarosan jön a gólya nálunk is. :)
490. liaandi
2012. okt. 1. 13:27
sziasztok!Sajnos nekem is volt méhenkivüli babám!Nagyon padlóra kerültem akkor!tudom min mentek vagy mentetek keresztül!Azóta eltelt sok év de sosem fogom elfelejteni!Azóta van két kislányom 8 és 4 évesek!Nektek is sikerülni fog!Drukkolok és kitartást kívánok nektek!
489. 2c563972fe (válaszként erre: 485. - Egyike)
2012. okt. 1. 13:05

Szia!

Hogy vagy?Tudsz már aludni?A védekezés kérdése megoldódott?

Sógornőméknél nem tervezett a baba,de ő nagyon örül,sógorom kevésbé :(

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook