Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)


13830. Ann64 (válaszként erre: 13828. - Manca)
2012. aug. 7. 20:19

Lécci írd meg!

Előre is köszi

13829. Manca (válaszként erre: 13826. - Ibab)
2012. aug. 7. 20:14
Szia!Minden jót holnapra és nem baj,ha nem parázol.Én sem féltem egyáltalán.Ha fejben minden rendben,akkor az egész rendben lesz.Nálam bevált!
13828. Manca (válaszként erre: 13825. - Ann64)
2012. aug. 7. 20:13
Szia!Én tudok,mert én is pécsihez járok maszek,ha kell megírom priviben.
13827. Ann64 (válaszként erre: 13826. - Ibab)
2012. aug. 7. 19:52

Dehogy baj!

Optimistán kell bemenni!

Az legyen előtted műtét után minden órával egyre jobban leszel.

Igyál sokat és ahogy erőd lesz felkelni sétálgass

Nekem azt mondták 10 perc séta 20 perc pihenés ezt fokozatosan lehet növelni ahogy bírod.

Túlzásba azért ne ess!

Altatás alatt álmodjál szépeket!

13826. ibab
2012. aug. 7. 19:37
köszönöm,már érzem is.Nagy baj ha nem parázok? (még-már:)boldogok a tudatlanok:D
13825. Ann64
2012. aug. 7. 19:32

Szia Ibab!

Szurkolunk megy a pozitív energia!

Neked semmi más dolgod csak gyorsan meg kell gyógyulnod!



Lányok!

Segítsetek nekem Pécsről profi nőgyógyászt tudtok ajánlani?

Ismerősömnek kell változó kor miatt.

Magán dokit szeretne.

13824. ibab
2012. aug. 7. 19:00
Sziasztok.Új lány vagyok:) Már régóta figyellek titeket és olvaslak benneteket, nagy segítségemre vagytok nekem információitokkal:))holnap lesz a nagy napom,szurkoljatok nekem, és köszönöm még1szer,hogy itt vagytok...
13823. Manca (válaszként erre: 13822. - Bálint4)
2012. aug. 7. 17:20
Elhiszem,én sem hagynám annyiban.Legalább tudd,hogy hol volt a hiba.
13822. Bálint4
2012. aug. 7. 12:00

Üdvözlök mindenkit!!!

Talán nem voltam elég erőszakos,de az elkeseredés most már rávitt arra,hogy addig "megyek" míg meg nem tudom,hol hibáztak!!!!!:(:(

13821. Manca (válaszként erre: 13820. - Bálint4)
2012. aug. 7. 08:54
Hát erre nem is tudok mit írni,ez borzasztó.Nagyon sajnálom,hogy így jártál.Biztos kérdezted az orvosod nem is egyszer mi történt.Miért nem mondja el?
13820. Bálint4
2012. aug. 6. 20:36

Sziasztok!

Nekem sajnos,nem jött ilyen jól össze a méh eltávolítás 17 orvos volt jelen,életmentő műtét volt,de senki nem mondja meg azóta sem miért,de szerencsésen elvágták a nyirokereket és 78kg ról,139 kg lettem 3 év alatt és bottal járok.Nem adom fel keresem még mindig a miértjét 44éves vagyok és nyomorék!!!!:(:(

13819. Manca
2012. aug. 5. 20:55
Hogy bírjátok a meleget?Holnap lesz a csúcs!Mindenki vigyázzon magára,igyatok sokat!
13818. erikpipi (válaszként erre: 13807. - Fancsika1)
2012. aug. 5. 13:48

Szia!

Műtétet halasztani nem érdemes, mert az időpontokat igen nehezen adják. Igaz, a meleg miatt nehezebb a gyógyulás, de kibírható.

Engem tavaly júl 7 én műtöttek(nagy kánikula volt), és 5 hét múlva már élveztem a Balaton habjait.

A gyógyulás mindenkinél másképp zajlik.

Nekem itt javasolták a körömvirág krémet. Minden fürdés után átkentem, és pár nap alatt meggyógyult a sebem, amit utána igyekeztem szellősen hagyni.


Remélem te is kaptál jó tanácsokat, és hamarosan meggyógyulsz:)


Kérdezném, hogy volt e közöttetek olyan, aki megnézette magát műtét után endokrinológussal, és ha igen, milyen eredményeket kapott?

köszönöm, ha valaki megválaszolja:)

13817. Léna2003
2012. aug. 5. 13:35

Sziasztok. Hogy vagytok? Hogy bírjátok ezt a nagy hőséget? Izolda, hogy vagy? Mi van veled? Rég olvastam rólad. :)

Én jól vagyok. Kedden lesz 6hete, hogy műtöttek. aug.14-re kaptam időpontot a 6hetes kontrollra. Jó sokára. :( Kiváncsi vagyok, mit fognak mondani.

Amúgy semmi bajom már, szinte olyan mintha nem is lett volna műtétem. :) Csak szerintem nagyon megérzem azt amikor megkéne lennie a mensimnek. :( íszonyatos rossz kedvem van akkor és pattanásaim nőnek. Meg fáj a derekam meg a lába. :( Na de kibírható. Inkább ez, mint ami ami volt.

Üdv mindenkinek. Sziasztok.

13816. Manca (válaszként erre: 13815. - Fancsika1)
2012. aug. 4. 10:19

Nincs semmi gond.Én egy élő példa vagyok a gyógyulásra.Pont aznap kezdett nagyon meleg lenni amikor befeküdtem.Hát én is szívesebben maradtam volna itthon,de ha menni kell,hát menni kell.Egyedül az éjszakai alvással voltak problémáim a melegben.Mindenkinek nagyon szép napot kívánok!

IZOLDÁRÓL még mindig nincs hír??????

13815. fancsika1 (válaszként erre: 13808. - Manca)
2012. aug. 3. 23:04
OK, ebben igazad van, hogy sajnos ma hónapokat is kell várni egy műtétre, nekem szerencsém volt hamar odajutottam, de ezt már másoktól is hallottam, hogy sokkal nehezebben gyógyulnak a sebek ilyen melegben, írtam, hogy nem akarok senkit megbántani ezzel. Most meg ez nem nyár, hanem már trópusi idő, csak ezért bátorkodtam írni.
13814. györfi rózsa (válaszként erre: 13812. - Cili42)
2012. aug. 3. 22:51

Szia!

Csak annyit értettem belőle, hogy mandula műtét után előfordul. Azért kellett két hetet várni, mert külön tubust rendeltek nekem. Nem bántam hogy későbbre maradt a műtét, mert akkor is nagyon meleg volt, és nálunk pont nem volt egy hétig meleg víz. A lényeg, túl vagyok rajta már egy éve, és sokkal jobb minden szempontból.

Meglátod Te is hamar túl leszel rajta, és hamar felépülsz, én ezt kívánom Neked!

13813. Cili42
2012. aug. 3. 20:17
Írjátok a hétfői 40 fokos hőséget... Igen, nekem is megfordult a fejemben, hogy még egészséges ember szervezetét is megviseli, nem még egy frissen műtöttét. Meglátjuk, ha azt mondja a doki, hogy fel vannak ilyen helyzetekre készülve és nem okoz gondot, én megbízom bennük.
13812. Cili42 (válaszként erre: 13811. - Györfi rózsa)
2012. aug. 3. 20:13

Szia! Persze, mindenképpen szólok erről a gyulladásról, pláne hogy két napig lázam is volt. Ez a propoliszos méz egy csoda egyébként, már az első nap lehúzta a gyulladást a torkomról.

És mivel indokolták, hogy nem sikerült intubálni? Gondolom, milyen érzés lehetett amikor felébresztettek, azt hitted túl vagy rajta, közben mégsem.

13811. györfi rózsa (válaszként erre: 13801. - Cili42)
2012. aug. 3. 19:34

Szia!

A torkod teljesen legyen rendbe a műtétre! Okvetlenül szóljál a dokidnak, nem árt ha az altató orvos megnézi, intubálható vagy-e! Én úgy jártam, hogy nem tudtak intubálni,pedig nem is fájt a torkom,és ez csak az altatás után derült ki. Másnap haza is engedtek,és két hét múlva műtöttek. Spórolj meg egy fölösleges altatást!!!

Remélem addigra rendbe jössz, és Te is túl leszel a műtéten! A műtét után várjuk a beszámolódat!Én nagyon szorítok, hogy minden simán menjen!

13810. Manca (válaszként erre: 13809. - Szofi99)
2012. aug. 3. 18:41
Kicsit félre értetted amit írtam.Nem azt mondtam,hogy az orvos nem halaszthatja el.De az,hogy a beteg kedve szerint váltogassa az időpontot,azt nem hiszem,hogy lehet.Ahol engem műtöttek ,ott állandó teltház van,nem gondolom ,hogy mi betegek változtathatunk az időjárás miatt.Üdv.
13809. szofi99 (válaszként erre: 13808. - Manca)
2012. aug. 3. 16:18

Szia ! Ez azért nem igy van , legalábbis mindenhol :) van hőség miatti halasztás , amikor csak a sürgős eseteket látják el :) a hideg nem számit a mütőben legalább nem kell annyira hüteni ..

További szép napot és mindenkinek a legjobbakat : Judit

13808. Manca (válaszként erre: 13807. - Fancsika1)
2012. aug. 3. 15:29
Igaz én már műtét után vagyok,de szerintem ez érdekes ötlet.Van aki több hetet vár a műtétre és szerintem örül ha végre eljön az időpont.Na és kíváncsi lennék mit szólna az a nőgyógyász akinek a betege azt mondaná,hogy most nem akarom a műtétet,mert meleg lesz.Aztán jön a szeptember-október,akkor meg hideg lesz és influenza szezon.Engem 34 fokos melegben műtöttek,a sebem teljesen rendben,soha nem halasztottam volna el az időpontom.Bocsi,ez csak az én véleményem.
13807. fancsika1
2012. aug. 3. 15:23
Sziasztok műtét előtt álló lányok! Lehet, hogy mérgesek lesztek, hogy ezt írom, de csak a jó indulat vezérel. Hétfőn 40 fok is lehet, ha nagyon nem muszáj, próbáljátok meg eltolni a műtétet, mert nekem is azt mondta a körzeti dokim,hogy azért gyógyul ilyen nehezen a sebem (5 hét után), mert ilyen dög meleg van, ő mindenkinek ajánlja a nagy műtéteket ne csináltassák most. Persze akinek halaszthatatlan, természetesen arra nem érvényes.
13806. kiscsillag30 (válaszként erre: 13805. - Cili42)
2012. aug. 3. 11:55

Szia!Szerintem is az lessz a legjobb ha felhívod,mert látod ki így ki úgy mondja.Reméljük megcsinálja és végre túl leszel rajta.

Üdv:Bogi

13805. Cili42
2012. aug. 3. 11:52
Köszönöm a választ lányok. Tehát az orvos és a helyzet dönti el. Nem örülnék ha a tervezettől eltérő időben lenne a műtét, mert hát nem kis munkám fekszik a felkészülésben. Főleg lelkileg. :) Este felhívom a dokit, meglátjuk mit mond.
13804. Manca (válaszként erre: 13802. - Cili42)
2012. aug. 3. 11:00
Én úgy tudom akkor is megcsinálják.Igaz én nem nagyon véreztem a műtét napján,de volt olyan szobatársam aki igen és nem halasztották el neki.Gondolom ez is orvos és kórház függő.Szerintem kérdezd meg a dokidat.
13803. kiscsillag30 (válaszként erre: 13802. - Cili42)
2012. aug. 3. 10:49
Szia cili!Engem még nem műtöttek meg,de nekem azt mondta a dokim,hogy ha megjön akkor csak utánna csinálja meg a műtétet.
13802. Cili42
2012. aug. 3. 09:40
Amit szerettem volna kérdezni: ha mondjuk halasztódik a műtét péntekig (mához egy hétre) és nekem pont akkor lenne esedékes a menszeszem, ugye akkor sem végzik el? Legalábbis fura lenne még így laikusként is belegondolni... Lassan már nem is a műtét miatt fogok idegeskedni, hanem a táppénzen eltöltött idő miatt. Manapság senki nincs biztonságban, aki huzamosabb ideig munkaképtelen.
13801. Cili42
2012. aug. 3. 09:31
Szép napot mindenkinek! Mint írtam már, hétfőre tervezték a műtétemet, de szerda estére begyulladt a torkom. Nem ittam hideget, szerintem a stressz miatt lehet. Gyorsan elszaladtam Bioparox spray-ért és propoliszos mézért. Most talán jobb valamivel, de elég ciki lesz ha vasárnap bevonulok a kórházba és hazatessékelnek. Még nem szóltam a dokimnak, bízom benne, hogy szombatig javul a helyzet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook