Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megütni egy 7 hónapos terhes feleséget?? fórum

Megütni egy 7 hónapos terhes feleséget?? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
37. spinneli (válaszként erre: 22. - Brigibaba)
2008. máj. 6. 23:07

ó a verést a nők is kiprovokálhatják egészen egyszerűen.

sok esetben ez a megszokott játszma része.

senki sem szent tehén.

36. McKenzi (válaszként erre: 34. - Gabcsyka)
2008. máj. 6. 19:35

Kis hazánkban nincs olyan párt ami miatt bárkire is érdemes lenne kezet emelni, de amúgy is, bármilyen más témában sem kéne -

örülök, hogy a lány így döntött

35. McKenzi (válaszként erre: 33. - Mr.az)
2008. máj. 6. 19:28

Apám nem erőszakos típus (viszont mindig anyut támogatta) - de amúgy én már túlléptem ezen egyáltalán nem rágódom ezeken - csak az erőszakról pláne ha csak szavak miatt kapja az illető a verést ez jut eszembe. Azt hiszem ebből a szempontból apámra "ütöttem" :) mert én sem vagyok verekedős fajta, mindig meg is szólnak érte, hogy miért nem csapok rá a "rosszalkodások" miatt a gyerek kezére vagy fenekére. szép szóval is el tudom érni amit szeretnék :) Tehát nem félek, hogy az én esetemben ilyentén megismételné magát az élet, ellenben sajnálom a nővéremet aki viszont mindig ettől retteg, és tényleg kezdi elkövetni ugyanazokat a hibákat...


egyébként az én esetemben szó sem volt kilátástalan problémákról vagy segíteni akarásról, egyszerűen nem tetszett az anyámnak, hogy nem számolok be mindenről (nagyon nem is volt miről..) és hogy néha ellentmondtam. De mindegy ő ilyen és kész, sokat beszélgettem vele erről (sajnos már csak az agyvérzése után) és nagyon megbánta.

34. gabcsyka (válaszként erre: 33. - Mr.az)
2008. máj. 6. 18:41

A férj Mszp-s, a feleség Fideszes. A barátnőm O.V. egyik kijelentésével értett egyet nem a jelenlegi miniszterelnökével. A témát nem tudom, de szerintem ez teljesen mindegy a történetet tekintve. A lényeg az, hogy a barátnőm hazaköltözött a szüleihez, jelenleg bennt van a kórházban mert felment a vérnyomása és bennt tartották megfigyelésre. Nem gondolom, hogy a most hatalmon levő pártért-hozzáteszem semmilyen politikusért, és SENKI másért sem ütném meg a terhes feleségemet,-és senki mást sem.

Most a férj részéről megy a szánom-bánom, de a barátőm eltökélt és szerencsére van szülői háttere, ahol minden segítséget megkap, akkor is ha elválnak. Hozzáteszem: az én házasságom sem tökéletes, de ha a férjem kezet emelne rám egyszer is, azt hiszem akkor látna utoljára.

33. mr.az (válaszként erre: 31. - McKenzi)
2008. máj. 6. 17:55

Asszem jol eltérünk az eredeti témàtol,minden esetre jolenne tovàbbi aprobb részleteket hallani az körülményekröl,tul sok a feltételezés.


Amit a tini korodrol irtàl,nem tudok mit mondani,sajnàlom(de ez nem segit rajtad),de ez màr a mult.Ez majd akkor jusson az eszedbe ha a sajàt gyerekeddel kerülsz egy kilàtàstalannak,megoldhatatlannak làtszo helyzet elé.Amikor nem fogod megérteni hogy a gyerek miért nem érti meg hogy segiteni akarsz neki,pl a tiltàssal.

Az érdekes hogy az apàdat nem emlitetted.Feltételezem hogy veletek élt.Nem lehettél könnyü helyzetben.

Van egy mondàs,aminek van igazsàga, az élet megismétli önmagàt.Ha lànyod van figyelj oda nagyon.

32. mr.az (válaszként erre: 30. - 0c97fbb607)
2008. máj. 6. 17:33

Igazäbol a 6 kérdésre vonatkozott a kérdöjeles megjegyzés,kérdés cunami egy témàra.

Figyu,szigoruan elvi sikon,és most,azt tudom mondani,ha egy növel együtt élek hosszu ideje,összeveszünk akàrmin,és ezzel akar még egyet rugni rajtam(mint pl.a forum témäban megeshetett,hogy az imàdott politikusàt leszolta)v.szinü lenyomnék egy sallert.De csak most és csak a Te kedvedért agyaltam ezen,mert amugy eszembe nem jutna.

Hogy a példàmban emlitett "igazi férfi" miért volt együtt azzal a növel,nem tudom,nem ismertem öket annyira,söt egyälltalän.De te is ismersz sok olyan nöt,olvastàl itt roluk,akik benne vannak egy rossz kapcsolatban és nem akarnak,tudnak vàltani,türik a megaläzäst.

31. McKenzi (válaszként erre: 29. - Mr.az)
2008. máj. 6. 12:11

az erősebb ne bántsa a gyengébbet. Még akkor se ha le van faszozva. Üsse a saját fejét a falba, törjön össze valamit oldja meg.

Én pontosan tudom milyen tehetetlennek lenni a túlerővel szemben, engem anyám tiniként akart veréssel megnevelni, amiben a jó erős és amúgy is verekedős öcsém készségesen segített neki. 19 évesen agyrázkódással mentem beiratkozni a főiskolára, egy apróságon kaptunk össze, bevallom kicsit ideges voltam mert féltem az előttem álló újtól, vidékről fel kellett mennem pestre és intézni a kollégiumi beíratkozást, elkezdeni a főiskolát. Megértés helyett jó nagy verést kaptam, az öcsém úgy leütött, hogy 16 órát aludtam utána.

Tehát nekem megvan a magam tapasztalata, és forog a gyomrom az erőszaktól.

30. 0c97fbb607 (válaszként erre: 29. - Mr.az)
2008. máj. 6. 11:48

Nem nyomasítani akartam a kérdést,a három kérdőjel nálam ,amolyan értetlen nézés félét jelent itt a fórumon:)))

Amolyan hmmm?

Na mindegy

A lényeg,szerintem(!)Egy igazi férfi,soha nem ütéssel rendezi el a dolgot.

Egy igazi férfi,már rég lelépett volna egy ilyen hárpia mellől,simán,szemrebbenés nélkül.

Ebben a történetben a férfi az ,aki nem "igazi"férfi,a nő csak hozza a "házisárkány "formát:)))

Nem de?

29. mr.az (válaszként erre: 28. - 0c97fbb607)
2008. máj. 6. 11:37

Kedves myly,tulspilàztad a ? jeleket:)))

A történet hosszu amiröl az eszembe jutott a kivétel.Huh,kertväros,uj szomszédok,kamra ablakon ät behallatszo monolog:Milyen férfi vagy te?szar vagy te nem férfi..stb,és ugy ragozta hosszan,mint Te a kérdöjeleket.Elsö gondolatom az volt,mentöt vagy rendört kellene-e hivjak elöször.Mert most vér fog folyni.A rendörre szavaztam,azok lassabbak és gondoltam igy lessz ideje a megnyuzni a csajt.De semmi sem történt(hosszu lenne elmondani miért,és ismerni a történetüket).

Szoval egy ilyen szituba nem biztos hogy tudnék uralkodni magamon,DE ha a fazon olyan volt,akkor a csaj mit keresett mellette,mert akkor meg ö szarné volt(ahogy nagyon okosan Te irtad màsutt).


A kiemelt mondat folytathato,màr irtam is valahol csak nem akartam elpoénkodni a témàt,de anno ifju koromban a kollégàim azt mondtàk.


Egy igazi férfi sose üt meg egy nöt(de rugdosni lehet)!

28. 0c97fbb607 (válaszként erre: 26. - Mr.az)
2008. máj. 6. 09:56

"Az ugye alaptétel hogy egy igazi férfi nöt sose üt meg (mondjuk,azért van kivétel)."


???

Na ezt most nem értem:)

Van olyan "igazi " férfi ,aki mégis megüt egy nőt?

Miért is?

Kik is tartoznak a kivétel alá?

Mert úgye ha egy férfi megüt egy nőt,nos az nem "igazi" férfi,tehát élből nem tartozik a csoportba.

Vagy hogy is van ez?:)))

27. direne
2008. máj. 6. 09:52

Hát, igen, a politika.

Egymásnak fordít testvéreket, összeveszejt szülőket és gyerekeket, ezeréves barátságok válnak a martalékává, és amúgy rendesnek tűnő férjekből hozza elő a vadállatot.

Kérdem én, megéri?

26. mr.az (válaszként erre: 25. - Fe6fe7671f)
2008. máj. 6. 08:50

Az "eredeti témàhoz" csak annyit hogy nem tudjuk a pontos körülményeket,elözményeket, mitörtént közöttük.

Az ugye alaptétel hogy egy igazi férfi nöt sose üt meg (mondjuk,azért van kivétel).

25. fe6fe7671f (válaszként erre: 24. - Mr.az)
2008. máj. 6. 08:33

Teljes mértékben egyetértek a hozzászólásoddal.

Mi köze a politikának ahhoz, hogy szeretem a feleségemet, aki a gyerekünket várja.

Egy ilyen asszonyt kímélni kellene még a rohadt politikától is, nem pedig ütni.


Az eredeti kérdéshez: Ha egyszer metütött, akkor neki ez egy élmény, méghozzá "jó élmény". Tehát bármikor, amikor el van keseredve, vagy nem sikerült valami úgy, ahogy ő gondolta - na gyerünk, levezetem az idegességemet! Akkor legalább újra férfinek érzem majd magam. És FOLYTATNI FOGJA! Nézd meg azokat, akik kaptak egy pofont - egyik sem állt meg az elsőnél. Lehet, hogy nem holnap, vagy egy hét múlva, hanem amikor ott a gyerek és az nem azt teszi, amit ő mond, vagy nyűgös lesz, mert jön a fogacskája, vagy bármi ok elég lesz. De az is lehet, hogy csak évek múlva kapja a következőt, de akkor már nincs megállás. Nekem ez a tapasztalatom.

24. mr.az (válaszként erre: 21. - Gerna)
2008. máj. 6. 08:17

Hät ez az a "kis politika". Csalàdon belüli eröszak, miota az emberek együtt élnek,volt-van-lessz.Csak a kivàlto okok közé ugy az elmult 10 évben bekerült a politika.És ez a tragédia.Koräbban sok felöl hallottam hogy szülöket-gyerektöl,ezer éves baràtsägokat,testvéreket tàvolitott el egymàstol.

Tragikus hogy hagyjuk magunkat megvezetni hazug emberek hatalmi vägyai miatt,és feläldozzuk,szeretteinket,szerelmeinket. közvetlen kapcsolatainkat

23. 0c97fbb607 (válaszként erre: 21. - Gerna)
2008. máj. 6. 08:03

Több ,szerintem is.

Persze naponta durrannak el családokban pofonok,meg agresszív ,szavakba öntött ütések,általában aki kapja,hajlamos elbagatelizálni,lekicsinyíteni a dolgot,vagy épp magára vállalni az" ok" szerepét. (itt is egyből feltűnt,hogy a történetben ott a "nem maradt nyoma",ami gondolom a kismama szavai voltak,amikor mesélte a dolgokat)

Mintha így nem kellene majd mögé látnia ,annak a pofofonnak.

2008. máj. 6. 07:58

Az olyan megjegyzésektől tudok hülyét kapni , mikor vannak bizonyos kibeszélő show-k és azt mondja egy pasi , azért verte meg a " kedvesét" mert megérdemelte!!

Hát elég nyomós indokot kéne felhozni nekem hogy egy nő megérdemelje azt hogy a párja pofonvágja!!

És teljesen mindegy hogy terhes vagy nem!!

Pláne ha adott egy 40 kg-os nő egy közel 1 mázsa pasival szemben!

Az pedig már tényleg szegénységi bizonyítvány ha valaki még ezt a terhes feleségével is képes megtenni!! pláne egy őket nem érintő dolog miatt!!

21. gerna (válaszként erre: 20. - 0c97fbb607)
2008. máj. 6. 07:54
Biztos több is van, a kis politika csak a kiváltó esemény, az utolsó csepp ;-)
20. 0c97fbb607 (válaszként erre: 19. - Gerna)
2008. máj. 6. 07:51

Persze,értem én.

Ezért is lennék inkább arra kiváncsi,hogy mit tett ezuitán a feleség,vagy mit gondol a dologról.


De ha csak annyit nézek,általánosságban,hogy adva van egy terhes nő ,a férj meg pofon vágja a hülye politika miatt,akkor úgy már más a felállás.

Nem akarok fikciókat felhozni,de egy terhes nő megütéséhez, szerintem,több kell,mint egy kis önuralom hiány:))

19. gerna (válaszként erre: 16. - 0c97fbb607)
2008. máj. 6. 07:47
Bravó-ról szó sincs, de amennyiben az illető 20-30 éves, még megszerezheti azt a bizonyos önuralmat (a házassága érdekében).
18. 0c97fbb607 (válaszként erre: 17. - Hanna1001)
2008. máj. 6. 07:42

Jó,azért ekkora drámát nem kell csinálni belőle,megütötte,ennyi.

A felesége meg vonja le a konzekvenciákat,Ő tudja,kivel él együtt.

17. Hanna1001 (válaszként erre: 15. - Gerna)
2008. máj. 6. 07:39
Remélem igazad van. De tudod ha egy fickó idáig eljut és nem tudja tűrtöztetni magát,főleg hogy a felsége az ő kisbabájukat hordja a szíve alatt, akkor szerintem nem ez lesz az első és utolsó eset, sajnos. Többnyire az csak a kezdet az ilyen abberált pasiknál, akiknek nincs önuralmuk. Akkor mit fog csinálni mikor a babácska mondjuk a sokadik éjszakát sírdogálja át? Akkor a manócskát üti meg? Ha egy buta politikai kérdésben nem értenek egyet és ezért képes ÜTNI.Bocs, de a szemembe az ilyen nem ember. Ha tud a kismama cuccoljon el.... Szerintem
16. 0c97fbb607 (válaszként erre: 15. - Gerna)
2008. máj. 6. 07:34

Nem persze ,hogy nem:)

Egy kis gyöngéd erőszak,az mindíg jót tesz egy párkapcsolatban,egy férfi legyen férfi!:DDDDD

Ráadásúl nem diszkriminálta a terhes feleségét,bravó!

15. gerna
2008. máj. 6. 07:24
Azért vegyétek figyelembe, hogy nem agyba-főbe verte, és az is lehet, hogy ez csak az első és talán egyetlen eset. Nem ugyanaz a kategória.
14. 0c97fbb607 (válaszként erre: 1. - Gabcsyka)
2008. máj. 6. 07:17

Nem az a kérdés ,hogy szerintünk ,mit tegyen,hanem az ,hogy Ő mit tesz!

Én inkább erre lennék kíváncsi.

2008. máj. 6. 06:45
Hát igazán eláshatja magát az illető, a legnagyobb szemétségnek tartom, ha egy pasi ilyet tesz...és ha most megteszi, később sem lesz jobb.
2008. máj. 5. 18:40

tök mindegy hogy terhes vagy sem, nőt nem alázunk...és férfit sem.

egy szerető kapcsolatban legalábbis.

2008. máj. 5. 18:23

ez egy felszínes kis p.cs.

már bocs.

2008. máj. 5. 18:20

Ja, hogy a politika miatt!

Így már érthető.:)


Amúgy jól megveretném valakikkel. Aztán mikor otthon ápolgatnám szépen elmondanám neki, hogy ez mindig automatikusan meg fog történni, ha máskor is Erős Pistát akar játszani.

2008. máj. 5. 18:16
Hát az a bizonyos dolog, amiről beszéltem, nem is "emésztődött meg" magától, párterápiára mentek, hogy megmentsék a házasságukat.
8. 7004ca251b (válaszként erre: 6. - Gerna)
2008. máj. 5. 18:12
én egyszer se tudnám megemészteni,hogy megalázott,miközben az ő gyerekét hordom a szívem alatt.menjen az ilyen a jó büdös...egy nővel szemben kemény?lehet inkább a lány édesapjával kéne keménykednie,jah csak lehet,az beleverné a betonba,az meg már ugye nem olyan jó buli...
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook