Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megütni egy 7 hónapos terhes feleséget?? fórum

Megütni egy 7 hónapos terhes feleséget?? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
67. *amica
2008. máj. 12. 11:14
egy férfi nem üt meg nőt, nemhogy áldott állapotban levő nőt... nem ismerem, de egy embert a tettei alapján ítélsz meg..
2008. máj. 10. 20:39
Ha egy férfi egyszer megüti a barátnőjét, feleségét, akkor az eset nagy valószínűséggel meg fog ismétlődni. Az ilyen férfiak valójában gyengék, kisebbségi érzésben szenvednek. Mindet elítélem és megvetem. Miért nem egy náluknál 2x erősebb férfival próbálkoznak? Az nem menne könnyen....
65. gyula
2008. máj. 10. 15:53

Én nem becsmérellek és nem ítélkezem, és itt senki nem vállalja fel önmagát, mindenki becenévvel ír,nekem ez a második nevem,legalább ennyi igaz, és megválogatom a szavaimat, Szilvi téged sem sértettelek még meg, mint te engem,erről ennyit



Kicsi szilvi helyreigazítása 48. hozzászólására

2008. máj. 10. 09:18
Felháborító!
63. ea19b3e51c (válaszként erre: 51. - Gyula)
2008. máj. 10. 09:13

Szerintem eltúlzod a dolgot.

Szilvinek elég sok problémát okozott a férje hozzáállása a dolgokhoz, valószínű azért bántódott meg annyira, hogy pont őt becsmérled.

Nem vagy közellenség, csak kényes témára tapintottál, nem biztos, hogy jó helyen.

Nyugi.

62. 0c97fbb607 (válaszként erre: 58. - Spinneli)
2008. máj. 10. 09:01
Így van.
61. fe20557d00 (válaszként erre: 60. - 72f62a66ed)
2008. máj. 10. 08:42

Tudod még nagyon fiatalok voltunk.A barátnőm volt 16 a fiú 20-21?Valahogy úgy mert épp akkor szerelt.

Nem volt kérdéses kirúgta a pasit.1 éve voltak együtt,addig soha nem bántotta,ez volt az első alkalom 1 év alatt,hogy együtt buliztak és ivott a pasi.

60. 72f62a66ed (válaszként erre: 53. - Fe20557d00)
2008. máj. 9. 17:33

bogica!

ez a pasi egy barom. Sajnálom szegény barátnődet, remélem azóta normális pasija van, ha egyáltalán egy ilyen állat után még megtud bízni a férfi nemben. Én nagyon elítélem az ilyesmit, de hallottam már fordított esetről is, na az sem jobb. mindenesetre az erőszak nem old meg semmit.

Én 6 éve ismerem a férjemet, 4 éve vagyunk házasok, nem mondom hogy nincsenek veszekedések, de a verés azért túlzás lenne. Az első ütésnél otthagynám. És szerintem ez fordított esetben is így lenne.

59. fe20557d00 (válaszként erre: 57. - Spinneli)
2008. máj. 9. 17:11
Ez így van.Bár vannak íratlan erkölcsi normák,amit akkor is igyekszünk betartani,ha a körülmények "izgatnak"minket....Aki erre képtelen én azt primitívnek nevezem.
58. spinneli (válaszként erre: 52. - 9e7527505c)
2008. máj. 9. 17:03

szerintem is.


de szörnyű undorító dolgokat tudnak nők és férfiak is egymással művelni lekileg, fizikailag, egyaránt.

57. spinneli (válaszként erre: 53. - Fe20557d00)
2008. máj. 9. 17:02

dehogynem.


csak ne menjünk el abba az irányba se, hogy kizárólag a rohadt szemét pasi a felelős, meg primitív...stb.

2008. máj. 9. 16:32
Én se ütöm a páromat és ő se engem. Lehet, hogy nagyon galamblelkűek vagyunk, de még qrvaanyázás sem volt a 8 év alatt. Akkor elveszne a bizalom, és a szeretet. Aki ilyenre képes, még ha a nő esetleg ordibált is, véleményem szerint, a későbbiekben semmi jó nem várható.
2008. máj. 9. 16:09
Mélységesen elitélem azokat a férfiakat, akik megütik a nőket. Főleg ha az a nő terhes és a férfi gyermekét hordja a szíve alatt. Számomra ez ugyanolyan (bár azért ez egy kicsit erőssebb), mint amikor a gyerekeket bántalmazzák a felnőttek. Így akarnak uralkodni a másik felett.
54. gyula
2008. máj. 9. 16:06

Ez viszont nem ember hanem egy állat !!



Bogica10 hozzászólására válasz

2008. máj. 9. 15:57

El se tudtok képzelni olyat hogy nem provokál a nő és csitt csatt durr a vége???

Sajnos nekem volt egy ilyen "élményem".A barátnőm pasija leszerelt,katonaságból és ezt bulival ünnepeltük.Mi csajok máshol alapoztunk buli előtt a pasik is elmentek egy helyre majd megbeszéltük,hogy a diszkó előtt találkozik a csapat.A barátnőm és a pasija nem veszekedtek a történést megelőzően.Elindultunk,mi előbb értünk a diszkó elé csajok és ott vártunk.Egyszercsak megjelentek a pasik is és a barátnőm faszija se szó se beszéd,elkapta a barátnőm haját földre rántotta és martensz(nem tudom hogy kell írni) bakancsával hátba rúgta.Én úgy megíjedtem majdnem sírva fakadtam,de olyan gyorsan történt minden,a kidobók léptek közbe és vették le a srácot a barátnőmről.Iszonyatos élmény volt még így kivül állóként is megélni.

Később kiderült ez a pasija a volt barátnőit is verte,és a ludas az alkohol volt mindne esetbe,ha ivott vadállat lett.Barátnőmet előszőr és utoljára verte meg,mert szerncsére kidobta a pasit.

52. 9e7527505c (válaszként erre: 39. - Spinneli)
2008. máj. 9. 15:49
Szerintem egy intelligens férfi soha nem jut el odáig hogy megüssön egy nőt.Meg lehet ezt emberi módon is oldani.
51. gyula
2008. máj. 9. 15:47
Kicsi szilvi kétszínűnek írt le, meg hogy becsmérlem csupán azért mert nem állok teljesen a nő oldalára. És tisztelem becsülöm McKenzi véleményét mert bizony egy nőnek is van felelőssége abban hogy Veszekedésig fajul a helyzet és te tudtál emberi módon bocsánatot kérni. Erről a fajta inteligenciáról beszéltem,ami nálatok felülkerekedett! Sajnálom hogy ilyen durván reagál, kicsi szilvi hiszen ez egy mindenkinek feltett kérdés, és mert az én véleményem más, még nem vagyok közellenség remélem !
50. ea19b3e51c (válaszként erre: 49. - McKenzi)
2008. máj. 9. 14:35

Mintha itt valami másról lenne már szó.

Miért kell ezért regisztrációt törölnie Szilvinek?

Gyula min vitáztok ti?

49. McKenzi (válaszként erre: 46. - Gyula)
2008. máj. 9. 11:47

Pedig igazad van, tudni kell a nőknek is néha átadni az utolsó szót. Én ezt a saját hibámból tanultam meg - igaz engem sose bántott egy férfi sem, de nekem sikerült már olyan szintre vinnem egy vitát, hogy a férjem a saját fejét ütötte a falba

nem tudom elmondani mennyire megijedtem, hogy baja esik, nem győztem bocsánatokat kérni...........

48. 725428c678 (válaszként erre: 46. - Gyula)
2008. máj. 9. 07:06

Gyula, aki támad az te vagy.

Nem ismersz, semmit nem tudsz az életemről.

Ne írogass nekem mindenféle kérdőrevonó, becsmérlő levelet.

Mi közöd neked hozzám, az életemhez?

Ki vagy te, hogy ítélkezel?

Inkább vállald fel önmagad, mert ugyebár nem az vagy, akinek a nevében írsz.

Miért lett olyan fontos neked, hogy 2 év regi után most előszőr hozzászólj, és pont az én adatlapomat böngészd???????


Abbahagyhatod, ezt a regimet is töröltetem.

Foglalkozz magaddal!

47. spinneli (válaszként erre: 44. - Tóthné ildi)
2008. máj. 8. 22:19
és ha a nő provokál, biztosan mindig csak a pasi hibás?
46. gyula
2008. máj. 8. 22:16
Kicsi szilvi megtámadott mert azt mondtam két ostoba ember kell a verekedésig fajuló vitához.Most is fenntartom legalább az egyiknek legyen esze! Akár férfi akár nő az illető. Mindkettő primitív. Ha nem így lenne akkor az egyik legalább abbahagyná aveszekedést, de ehhez inteligencia is kell.Miért kell megvárni míg tetlegességig fajul a helyzet??!!
2008. máj. 8. 10:25
Ilyent csak egy rendkivül primitív ember tesz!
2008. máj. 8. 10:23
Erről az a véleményem , hogy egy nőt megütni a világon a legmocskosabb dolog, amit egy pasi tesz és ha terhes , ha nem ...ráadásul ha az még inkább, és szerintem semmi sem indokolhatja azt,hogy egy nőt megüssőn egy pasi, akármilyen félreértések is legyenek közöttük...
43. McKenzi (válaszként erre: 42. - Gyula)
2008. máj. 7. 21:26

ami azt illeti én a rendszert bármikor képes vagyok szidni :))

amúgy igazad van ebben nincs pardon.

42. gyula
2008. máj. 7. 20:51
Egy terhes nőt megütni gyalázat, hatalmas indok kell hozzá ha odáig eljutnak hol a szeretet.két ostoba ember
41. McKenzi (válaszként erre: 39. - Spinneli)
2008. máj. 7. 19:11
szerencsére nem mind ad ilyen választ..
40. spinneli (válaszként erre: 38. - 0c97fbb607)
2008. máj. 7. 16:03

annyi kell is

:)

39. spinneli (válaszként erre: 38. - 0c97fbb607)
2008. máj. 7. 16:02
nők általában érzelmi agressziót alkalmaznak, nem fizikait, viszont válaszként egy idő után a férfitől azt kapják.
38. 0c97fbb607 (válaszként erre: 37. - Spinneli)
2008. máj. 7. 11:47
Ez is igaz,néha nekem is viszket a tenyerem,virtuálisan persze:))
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook