Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek, ha a párom családja nem kedvel? fórum

Mit tegyek, ha a párom családja nem kedvel? (beszélgetős fórum)


13. Imisz
2022. okt. 25. 15:42
Nem velük élsz, szerencsére. Ha a párod partner benne, akkor nem kötelező elmenned. Pont attól (is) ünnep a karácsony, hogy azokkal töltsük akit szeretünk!
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Bichi)
2022. okt. 25. 14:38
Az más, hogy te nem kedveled, ott félre lehet ezt tenni, de az más mikor téged furnak, bántanak.
2022. okt. 25. 14:09
Fizessél be egy wellnessre karácsonyra.
10. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 25. 13:17
Mit nem adnék, ha el tudnám kerülni ezeket a családi eseményeket! Már most futkos a hátamon a hideg a karácsony miatt, de sajnos nekem mindig menni kell, mert megsértődnek ha nem. Örülj neki, hogy megúszod.
9. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 25. 13:12

Ilyen sátoros ünnepeken viseld el őket, szerencsére nincs sok belőlük egy évben. Max. minden alkalommal úgy tereled a beszélgetést, hogy tudatod velük, hány év is telt el, és boldogok vagytok együtt. És talán kimondani, milyen hálás vagy az édesanyjának, hogy ilyen társat nevelt neked a fiából.

De csak ennyi! Semmi nyali-fali, meg hajbókolás, és nyomulás, stb. Viselkedj úgy, hogy érezzék: tisztában vagy azzal, hogy ők nem szeretnek.

2022. okt. 25. 11:35
Kezdj el bő nyál, nyelvcsapasokkal közeledni hozzájuk. Közben mondj olyanokt hogy de hálás vagyok hogy felnevelték nekem a fiukat, de szép ez a kis stukkó a mennyezeten, meg hasonlók. A papik szeretik a finom itókát is. Néha vigyél nekik vmit. Sört, bort, pálinkát. Anyóspajtinak csokoládét, kis emezt-amazt. :)
7. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 25. 11:31
Semmit se tegyél,,arra ügyelj a férjedet ne bántsd meg,,tehát néha egy egy pofavizit,,,amihez jó arcot vágsz.Ennyi elég.
6. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 25. 11:25
Én sem kedvelem az apósomat, sőt azt hiszem enyhén fogalmaztam. Egyáltalán nem keresek vele semmilyen kapcsolatot. Szerencsére csak húsvétkor és karácsonykor látom, akkor meg a férjem kedvéért még mosolygok is hozzá. Tiszteltben tartom, hogy az apja. Én biztos elmennék, csak a férjem kedvéért. Mert bár engem sem erőltetne, de tudom, hogy jól esne neki...
5. andi6020 (válaszként erre: 4. - 55Judit)
2022. okt. 25. 10:43
Szerintem nem az ünneppel van baja, anyósékkel nem akar együtt ünnepelni.
4. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 25. 10:29
Nincs azzal semmi baj ha nem szeretjük az ünnepeket. Sokaknak a velejéig beivódott hogy az ünneplés egy kötelező dolog, megsértünk valakit ha nem tartunk meg bizonyos ünnepeket. Ettől aztán az ünnep egy rémálommá válik, mert az is szarul érzi magát aki ünnep párti és az is aki nem. Rengeteg konfliktus van az ünnepek körül. Én se szeretem az ünnepeket, és kicsit se érdekel hogy megbántódik-e ettől valaki vagy nem. De ha belegondolok, a tőlem nagyban eltérő gondolkodású emberekkel nem is vagyok kapcsolatban.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Semleges)
2022. okt. 25. 10:23
Köszönöm! Nem erőlteti, hogy menjek ő tartja a kapcsolatot.
2022. okt. 25. 10:21

Akkor ne menj. Ahol nem látnak szívesen miért mennél? Ha a család ilyen rosszindulatú veled, neked miért is kellene teperni. Majd rájönnek ha évekig nem látnak.

A férjed mit szól?

2022. okt. 25. 10:18
Megtudtam amit mindig is sejtettem. 14 éve vagyok együtt a párommal. anyósomat és párom nővérét soha nem éreztem őszintének csak megtűrtek. Most már másodjára hallottam vissza, hogy mindketten azt szeretnék ha szakítanánk, pedig jól megvagyunk a párommal. anyósom és párom nővére is vagy 10 éve egyedülálló és már arra is gondoltam irigyek, hogy mi párban vagyunk. Nagyon kedves voltam mindig velük, sokat lelkiztem velük, ha bajuk volt és ezt kaptam vissza cserébe, hogy kivül tágasabb. Emiatt nem is megyek már fél éve hozzájuk és most, hogy jönnek az ünnepeket ahhoz sincs kedvem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook