Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Megőrített a gyerekem. Nem írta a háziját, búbánatos... fórum

Megőrített a gyerekem. Nem írta a háziját, búbánatos... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
14. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 11. 08:19

Hetedikes koromban és később is sokszor voltak erős görcseim, olyan napon nem is tornáztam az órán. Anyukám mindig tudta, mert naponta mindent megbeszéltünk. Ilyen nagyon szenvedős napon adott görcsoldó gyógyszert, ami ma a No-Spa. Sokat segített. Ha tudtam, lefeküdtem, pihentem délután vagy hétvégén, amíg hatott a gyógyszer. A leckét, házi feladatot mindig megírtam.

Vajon miért nem mondja meg Neked a kislányod, ha szenved ???

Attól őrülsz meg, hogy nem írta meg a háziját ? Készülj fel, mert az igazi serdülőkor még csak most jön !

13. Myra
márc. 11. 08:14
Gondolom tizenéves, ilyenkor történnek a hormonváltozások, kiszámíthatatlanok lesznek, önmagukat se értik. Mi is voltunk ebben a korban, gondolj csak vissza rá. Türelem...türelem ...ne hagyd , hogy kihozzon a sodrodból. Inkább beszélgess vele, először más témáról ne faggasd , hogy mi baja, tereld el a figyelmét. Azt érezze, hogy mellette állsz bármi történik is a világban, te feltétel nélkül szereted és számíthatsz rá. Ülj oda mellé tanulni, ápold a lelkét, ez az anyák teendője, felelős vagy érte.
12. Piroska52 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 11. 07:53

Azért vagy az anyja, hogy tudd mi a baja.

Addig kérdezed amíg meg nem mondja.

És lehet segíteni a tanulásban, ha nem tud valamit.

De már a kiírás is felháborító.

Türelem az nincs.


Szegény gyerek.

11. papája (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 11. 07:22

Itt veled van a baj.

Ha fáj a hasa adj neki gyógyszert, ha nem tudja a leckét ülj le mellé nyugodtan és segíts, de (nyilván te sem tudod)

Na és tudatom veled, hogy mi segítettünk a gyerekünknek még egyetemista korukban is, ha elakadtak valamiben. Nem szégyen az !

10. jozsi.38 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 11. 06:29
pl. én. Mindig segítek neki amikor kéri. Az este kilences takarodó pedig nem vitat téma, hanem parancs :) Vasárnap estétől péntek estig. Hétvégén nem természetesen. Tartják is a mai napig
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Piroska52)
márc. 11. 05:06
Igen. Én is sajnáltam, főleg, hogy ha nem tudom, mi a baj, nem tudok segíteni.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Shukran)
márc. 11. 05:05
Megnéznem, hogy ki ül oda egy hetedikes mellé.
márc. 11. 05:04

Megfejtve.

Elfárasztotta, kimerítette a menstruáció, fajt a hasa, nem tudott pihenni rendesen, emiatt volt nyűgös.

márc. 10. 22:42
29 éves unokaöcsém temetésére készülünk. Öngyilkos lett.Sosem tudjuk miért lett így ...Ne hagyd magára.
5. Anyagi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 10. 22:32

Valószínűleg tényleg nem tudja!

De biztos, hogy van valami problémája...

Az egy szem megoldás ilyenkor egy megértő, türelmes és segítőkész anya!

Persze ez a legnehezebb, ha az ember fáradt és már egyébként is ideges...

márc. 10. 22:13
Ha általánosba jár a gyereked, akkor oda kell ülnöd mellé és foglalkozni vele.
márc. 10. 21:58
Szegény gyerek.
márc. 10. 21:48
Attól függ hány éves az a gyerek. Ha max 10 akkor akár kész a lecke akár nem, menjen aludni!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook