Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megmenthető egy házasság? fórum

Megmenthető egy házasság? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
2609. insecure (válaszként erre: 2607. - Forrest2010)
2016. ápr. 15. 17:59
Mondjuk az én férjem tök közömbös a kaják iránt és simán bármit megfőz nekünk.
2608. insecure
2016. ápr. 15. 17:57
Amúgy engem mélységesen felháborít, hogy egy szerető a feleség távollétében felmegy annak lakásába, a dolgai közé. Ez akkora otrombaság, nem venné be a gyomrom.
2607. forrest2010 (válaszként erre: 2606. - Insecure)
2016. ápr. 15. 17:54
....egy beles pasinál sokat jelent :) ha otthon ancinál mindig terülj asztalkám volt ! Pláne , ha még összehasonlítgat ! brrrrrrrrrrr :(
2606. insecure (válaszként erre: 2586. - Lili 1001)
2016. ápr. 15. 17:52
Én soha nem értettem, hogy miért gondolja vki, hogy a feleség attól rossz, hogy nem vasal vagy rendeli a kaját. Nem ezen múlik egy házasság sikere.
2605. júliusi (válaszként erre: 2602. - Kártyaváár)
2016. ápr. 15. 17:45
Oké,semmi baj,csak nem tudtam, mire írod...:)
2604. júliusi (válaszként erre: 2603. - 5c54c8b1c1)
2016. ápr. 15. 17:44

Hát igen.

Rájöttem,hogy mindenütt ott van az ok-okozati összefüggés.

Miért ilyen a feleség,biztos van oka rá.Ha nem a férj adott rá okot(mint nálunk pl. akkor tényleg az van, hogy a vőlegényén még nem lépett túl, és a férjét csak ló helyett szamárként "használta".Ki tudja,majd eldől előbb utóbb.

De nem lesz könnyű Lilinek ha mellette dönt akkor se, ha ellene ,akkor se.Ugyanúgy a feleségnek se lesz könnyű...én őt is sajnálom...

2603. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 2599. - 871383ddcb)
2016. ápr. 15. 17:23
Csak itt nincs olyan megoldás, hogy mindenki jól járjon, senki ne sérüljön.
2602. kártyaváár (válaszként erre: 2601. - Júliusi)
2016. ápr. 15. 17:16
mert hogy megmenthtő e a házasság, ezért próbálkoztam, de írtam önálló fórumot
2601. júliusi (válaszként erre: 2595. - Kártyaváár)
2016. ápr. 15. 17:14
Ezt a hsz.-t biztos ebbe a fórumba akartad írni:)???
2600. Lili 1001 (válaszként erre: 2599. - 871383ddcb)
2016. ápr. 15. 16:52
Köszi...
2599. 871383ddcb (válaszként erre: 2597. - Lili 1001)
2016. ápr. 15. 16:47
Természetesen ezt nem rád értem Lili, csak úgy általánosságban. Én szurkolok, hogy mindenki számára kedvezően alakuljanak a dolgok!
2598. 871383ddcb (válaszként erre: 2596. - Júliusi)
2016. ápr. 15. 16:42
Van aki kivár akár több évet is és mondjuk nem a feleség billenti fenéken, hanem a szerető. Akkor persze rögtön válna.:)
2597. Lili 1001 (válaszként erre: 2596. - Júliusi)
2016. ápr. 15. 16:36

Igen , én is olvastam...

Tujátok ahány eset anyni féle...ha túl leszek ezen amai este találkozón akkor elmesélem a történetet...Drukkoljatok , ha kérhetek ilyet. Egyelőre nem tudom elképzelni, hogy elveszítsük egymást...

2596. júliusi (válaszként erre: 2593. - Cserépkályha)
2016. ápr. 15. 15:30

Hat igen,2,5 év már nem kis idő.

Azalatt már dönthetett volna...

Olvastam,ha kb fél -egy év viszony után se a szerető mellett dönt,akkor már sose.Csak jól elvan a két nő közt,és élvezi az életet...a évtizedekig is elhuzhatja...(hacsak a feleség fenekén nem billenti)

2016. ápr. 15. 15:27

12 év házasságon vagyunk túl. Én 40, férjem 47 éves. 2 gyermekünk van.

Magam jellemzői: szeretem a rendet, tisztaságot mind a környezetemben, mind magammal szemben. Egyszerű életet élek. Ragaszkodom a megfelelő higiéniához, járok fodrászhoz, de nem járok manikűröshöz, szoláriumba, kozmetikába . Ritkán sminkelek, inkább csak alkalmakra. Sportolok, legalább 3szor hetente 1 órát. Sportos testalkat vagyok, nem vékony, nem kövér, olyan átlagos. Főiskolát végeztem.

Kb 3-4 éve feltünt, hogy a férjem egyre alább ad magával kapcsolatban, a környezetével szemben régebben sem volt igényes. Kellemetlen szájszag ( a fogkefe az ellensége), kellemetlen lábszag, nem megfelelő gyakoriságú ruhaváltás. A lába és legalább 5 lábkörme gombás, orvoshoz nem megy. Mindkét sarka oly mértékben ki van száradva, h sokszor vérzik.... tegnap pl. ipari csiszolóvászonnal ( !!!!! ) reszelte, holott vettem neki habkövet. Extrém fokban elhízott. Régebben sem volt vékony alkat, de most legalább 40 kilot cipel magán. Dolgozik, közepes fizikai munka, H-P napi 9 órát. Mindene az evés, de az ételekkel szemben sem támaszt igényes követelményeket, megelégszik a kenyérrel....

A szexuális kapcsolattal kb 1 évvel ezelőtt felhagyott, addig sem túl gyakran, kb. havi 2szer. Őszintén, nem is bánom, mert az utóbbi időben nem lenne gusztusom hozzá.

Leírtam , visszaolvastam...és saját magamtól undorodok, hogy mindezt minden nap megélem.

Egy dolog tart vissza: a gyerekek ( 3 és 10) imádják. Velük szemben sem támaszt túl sok követelményt. Nincs iskoláról kérdezés, játék pakoltatás stb stb. Viszont mindig ráér focizni velük, mindig kaphatnak édességet stb stb.

Szüleim, bátyjám szerint nem kellene már vele lennem......őszintén sajnálnak, mert szerintük ez megalázó....

Beszélgettem vele többször, de semmi eredménye..... Mit tegyek?

2594. júliusi
2016. ápr. 15. 15:25

Na még olyanról is hallottam már,hogy a szeretőt választotta,mert az gyereket várt tőle...és utána még a volt feleségét jart vissza"vigasztalodni"..

Vannak ffiak,akik nem tudnak dönteni,és mindig az után sirnak,akivel épp nincsenek...

2016. ápr. 15. 15:20
Ha nem tud dönteni, akkor neked kell. Amit megfőzött, egye meg.
2592. Lili 1001
2016. ápr. 15. 15:01

Azért borzasztó gyomorgörcsöm van, hogy mi lesz este.Ha otthon marad és új életet kezd, akkor nekünk véget kell vessünk. Csakhogy ez még sosem sikerült eddig...Ha eljön se várhatok sokkal jobbat:egy kiborult, depressziós pasi lesz, aki folyton a gyerekek után sír.

Nah és persze tegyük fel új élet odahaza..Milyen már? Amikor ma, a 8. napon mozit hazudva jön ide...Az a baj, hogy egy ilyen esetre gyakorlatilag nincs megoldás...

2591. bobe212 (válaszként erre: 2583. - Júliusi)
2016. ápr. 15. 12:51
Dehogy baj, ez a topik mindenkié, nem csak az enyém.:-)
2590. Lili 1001 (válaszként erre: 2589. - Cserépkályha)
2016. ápr. 15. 12:29
köszi
2016. ápr. 15. 11:27
Remélem minden jól fog végződni.
2588. Lili 1001 (válaszként erre: 2583. - Júliusi)
2016. ápr. 15. 11:05
Ő sose mondta, hogy behódol, sosem szapulta a nőt, és ezt tiszteltem benne. Mindent amit tudok vagy láttam, vagy beszélgetésekből tudok, ami nem a nő szapulására irányult. Például.Közel laktunk, többször összefutottunk a boltba, miután hazament este 6kor.Kosarába egy kenyér és felvágott. A nő még gyesen volt akkoriban nemrég dolgozik csak.Ergo hazament, és még kaja sem volt, ha enni akart le kellett jönnie kenyérért.
2587. Lili 1001 (válaszként erre: 2584. - Júliusi)
2016. ápr. 15. 11:02
Ebbe is tök véletlen cseppentem...Olyan hosszú az én sztorim, hogy hihetetlen, nem akarnám tönkrevágni Böbe oldalát...Én is azt gondoltam, hogy nem tenném meg. De valahogy amikor választanod kell, és az érzelmeid irányítanak, akkor eljutsz oda, hogy miféle tisztesség? Mi értelme a tisztességnek, hisz az sem volt kifizetődő.Amikor az ember annyira pofára esik, mint anno én is, akkor egy kicsit elhal a lelke , és hajlamos visszafizetni a sorsnak...Vagy fene tudja, nem tudnám megfogalmazni. Sosem másztam bele ilyenbe, most is csak belecseppentem, de ha újra kezdeném kikerülném.Tehát meg volt a lecke.
2586. Lili 1001 (válaszként erre: 2583. - Júliusi)
2016. ápr. 15. 10:59

Az a baj, -vagy nem baj, nem tudom-, hogy mi nagyon összefolytunk. Nagyon közel laktunk, a nő sokszor elment a gyerekekkel a mamához pár napra, és voltam náluk is, tehát a dolgok egy része nem hazugság:rendetlenség, takarítatlanság,, a fotelben plafonig érő vasalnivaló halmaz, sorolhatnám. Nem akarom szapulni, így először és utoljára csak pár szó: elmúlt 40, még SOHA nem főzött, nem is tud, hideget esznek, vagy rendelnek, vagy hétvégén J. főz. Hétközben most megoldott, mindenki bent eszik, de gyes alatt is rendelt, erre ment el a jövedelem nagy része.Ismerem a nőt, számtalanszor találkoztunk , nem akarok rosszat mondani rá, de sok minden enged arra következtetni, hogy J. ha hazudik is, sok mindenben igazat mond. Nem ő mondta, 2,5 év alatt már csak megismersz egy embert. Azt hiszem ő az a fajta aki sosem ment volna félre, ha otthon egy kicsit is kap. A kicsit is 100szorosan hálálja vissza. A nő elbacta de nagyon. J szerint egy baja van, és ezért nem szeretgette őt soha és ezért nem volt a szex sem az igazi: a nő szerinte még mindig a vőlegényébe szerelmes, aki lelépett esküvő előtt...Ő csak a kényszermegoldás.

Ma talán több minden kiderül, este jön hozzám.Lehet, hogy ma kikerül a pont a történetünk végére. Bár tegnap azt mondta, hogy még semmit nem tud , csak egyet: Így élni, ahogy most élnek lehetetlen.

2016. ápr. 15. 10:06
Én is kíváncsi vagyok a sztoridra. Egyébként én a párom szeretőjével is sokat beszélgettem, és egy idő után még ő mondta, hogy lehet, ha nem így alakult volna az élet, még barátnők is lehettünk volna. Vicces így utólag, akkor nem tűnt annak. De ugyanez volt a sztori, ő az igazi, a másik felem, én pedig csak egy rossz választás vagyok, csak manipulálom a férjemet, és ráadásul rabszolgatartó vagyok, mind ezt úgy, hogy nem is ismert, csak a párom panaszkodásából ezt a következtetést vonta le. A félrelépő férfiak, mind a szerető gondoskodó ösztönére hajtanak.
2584. júliusi
2016. ápr. 15. 08:40

Én sokáig gyűlöltem minden szeretőt, de ahogy teltek az évek, nyitotabbá váltam arra hogy a másik oldal szemszögét is meghallgassam,pláne, ha az is volt már megcsalt,mint te is Lili.

Bár én úgy gondolom, aki már átélte ezt,nem tenné meg ugyanezt,bár ki tudja, lehet ,hogy pont azért igen???:(

2583. júliusi (válaszként erre: 2578. - Lili 1001)
2016. ápr. 15. 08:37

Ó,ez a "behódolás" szó ismerős.A volt szerető írta a férjemnek,hogy nem gondolta volna,hogy " behódol " nekem...

Szerintem ilyen nincs, szabad akarata van mindenkinek...ha nem akar maradni, nem marad...

Minket már a felnőtt gyerekek se tartottak volna össze, ki is tudtuk volna fizetni egymást a közös házból...Szóval nem volt az, ami miatt "muszályból" együtt kellett volna maradnunk...


De írd le nyugodtan,engem is érdekel a történet.

Remélem Böbe ,nem baj hogy elkanyarodtunk a te történetedtől kicsit...

Sajnos te mindent megtettél, hiszen írtad, még nemrég is ajánlottad neki, kezdjétek újra,ó nem akarta.sajnos ezek a hónapok a túlélésről szólnak,de hidd el eljön az idő, mikor te is fellélegezhetsz!!!

2582. bubinana (válaszként erre: 2566. - Bobe212)
2016. ápr. 14. 20:57
Nem lehet könnyű neked. De igyekezz papírozni ezt a válást. Ne légy engedékeny. Az nem hoz neked semmi jót. Be kell keményítened a gyerekek érdekében. Meg lesz a jutalmad. A gyerekek érzik ,hogy ki van mellettük,velük. Az ők szeretete mindenen átsegít.
2581. bubinana (válaszként erre: 2578. - Lili 1001)
2016. ápr. 14. 20:53
Meséld el. Érdekelne.
2580. zizzi 13 (válaszként erre: 2578. - Lili 1001)
2016. ápr. 14. 19:50
Ez tényleg nehéz és stresszes helyzet. Gondoltál-e már arra, hogy ha neki belefér az életébe ez a sok hazugság, egy bizonyos idő után veled is megteszi majd.?. Aki igazán őszinte-egyenes jellem, annak ez nem férne bele, senkivel szemben nem tudna ennyit hazudni. Akármilyen is a felesége,tisztelni kéne annyira, hogy nem teszek ilyet. Tudom, ez a nagykönyv, és az élet gubancos dolgokat tud szülni, de előttem is írták, a gyerekekkel lehet szoros kapcsolatot tartani válás után is...
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook