Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megint csak bebizonyosodott, hogy jobb falakat emelni magam... fórum

Megint csak bebizonyosodott, hogy jobb falakat emelni magam... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

16. Napsugár8 (válaszként erre: 14. - Innuendos2)
2022. nov. 26. 14:48
Ez vicc lett volna, sajnálom, hogy nem értetted. De az igazság, hogy sok ember irígy, amikor azt látja, hallja, hogy: a szomszéd kertje zöldebb!
2022. nov. 26. 12:31

Megfordítottam.


Minden olyat elmondok amit akarok h tudjon a másik, még olyat is ami nem igaz. Jó játék lesz. Már beindult a gépezet 🤣 ez vicces lesz 🙈

14. Innuendos2 (válaszként erre: 13. - Napsugár8)
2022. nov. 26. 08:53

Miért? Te irigy vagy arra aki 'jól van'?


Én nem.


Nem tudom már melyik filmben, vagy könyvben volt, hogy a falak mögött nem csak a rosszat kerülöd el, hanem a jót is.

Jó élmények nélkül nem érdemes élni.

13. Napsugár8 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 23. 13:58

Szegény macskák, gondolod, hogy majd a hamvaidat szívesen fogadják vacsorára???


Az ismerősökkel elegendő, ha az időjárásról, és a "mit főzzek"-ről beszélgetsz. De már a receptek témájába sem érdemes belemerülni, mert ott is jelentős nézeteltérés támadhat. Szóval e két téma, és azon kívül még esetleg megkérdezed tőle hogy van?

Ha viszont ő kérdezi tőled, mondd azt: köszönöm jól! Hagy irígykedjen! :))

12. libikóka (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 23. 07:03

Jaj ne szaladj ilyen messzire:))


Biztos van olyan ember aki méltó a bizalmadra,,a többieket meg három lépésre tarthatod,, az sem baj ha közben jobbat feltételezed,,mert így derűsebb az élet ,,de elvárások nélkül.

2022. nov. 22. 22:40
Magamat megvédem, be nem engedek senkit, és akkor megyek ki ha akarok 🤷‍♀️ a macskákat meg szeretem. Ha meghalok lesz kajájuk is, úgyis hamvasztani fognak 😅
10. libikóka (válaszként erre: 9. - Michelle.r)
2022. nov. 22. 14:58
Pedig de😊
9. michelle.r (válaszként erre: 5. - Libikóka)
2022. nov. 22. 12:57
Nahát, nem is gondoltam, hogy ezt rajtam kívül más is gondolja így 🙃
2022. nov. 22. 12:56
A lehető legrosszabb. A fal nem csak attól véd meg, ami kívülről jön, de be is zárt. Mi lenne, ha inkább megpróbálnád kezelni ezeket a "támadásokat"? Nem kell mindenre reagálni, ha elengeded magad mellett, meg se érint, nem ütközöl mindig bele.
7. ,zumba (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 22. 10:21
Nagyon meggondolom és is, hogy kiben bízok(kevesen vannak) a családomon kívül. Beszélgetek, társalgok, de húzok egy határt.
2022. nov. 22. 09:58
Sajnálom, hogy így érzed. Nekem egy bizalmasom van, a férjem. Rajta kívül senkivel nem osztok meg bizalmas dolgokat, csakis olyasmikről csevegek, ami nyilvános téma is lehet mint munkahely, főzés, házimunka, kultúra. Abból nem lehet gond, ha egy könyvet vitatok meg valakivel. Ne emelj falakat, kizárod az embereket, magadat meg be, aztán majd pisloghatsz 90 évesen 10 macska társaságában, hogy hová fajult a dolog :)
5. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 22. 09:51

Óvatosan azokkal falakkal,,:))


Van egy ház rendszeresen autózunk előtte,,megépült szépen ,,aztán jött a kerítés,,jó magas masszív téglafal,,teljesen körbe.

Mindíg bevillan ha látom,,vajon a külvilágot zárta ki ,,vagy magát be.Nem mindegy.

4. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 22. 09:28
Ez újra-és újra be fog bizonyosodni. űHa alapból úgy állsz hozzá az emberekhez hogy az sem lesz igaz amit kérdeznek, megmarad a derű az életedben. Másként nem! Én is ezt teszem, mert hol az egyik hazudik hol a másik. Én már nagyon lazán veszem, és meg se lepődök.😀
3. Hello Titti (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 22. 09:19
Sokan vagyunk így ezzel.
2022. nov. 22. 08:36
Ezzel nem vagy egyedül, szerintem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook