Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Meghalt a babám 41.héten fórum

Meghalt a babám 41.héten (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2014. júl. 19. 13:53
hogy vagytok Nikus?
760. BenKír (válaszként erre: 756. - Nikus)
2014. júl. 16. 13:27
Gondoltam rád tegnap sokat Nikus.
759. fr.andi
2014. júl. 15. 22:07
Az én kislányom két nap múlva lenne 5 éves. Hiába van itt a kishúga, ez a nap kitörölhetetlen. Én is ugyanígy éreztem. Egy év nagyon kevés idő. Ezen a napon mindig gyászolok, amíg élek...de csak ezen a napon. Nincs ezzel semmi baj szerintem. Ez a pár hét hamar eltelik, és csak a kisfiadra gondolsz majd. Arra a kisfiadra, akit magadhoz ölelsz :)
758. Derya (válaszként erre: 757. - Nikus)
2014. júl. 15. 12:23

probalj meg pihenni, ne gyotord magad ezekkel a gondolatokkal. :-(

jora gondolj, a jovore, hogy par nap es megszuletik a kisbaabd. a multat probald meg picit felretenni most,. nem mondom, hogy felejtsd el, mert azt nem lehet, csak egy kicsit ne gondolj ra mostanaban.

most mas dolgod van, ott van a pocidban az uj joveveny, aki figyelmet igenyel.

757. Nikus
2014. júl. 15. 12:07
Igyekeztem ma a legtovább aludni ( hogy minél hamarabb elteljen ez a nap) ez 9 ig sikerült. Aztán 11 körül pánikba estem és a Hepinet összes rendelőjèt felhívtam van e mára még valahol hely 4d Uh ra de nem volt sehol. Majd be akartam jelentkezni kozmetikushoz de ott sem volt hely mára. Aztán örült alapos mosogatásba mosásba fogtam. Lehet tényleg meg vagyok zizzenve. Most kellőkép elfáradtam és folyik rólam a víz a ventillátor előtt. Marci nagyon rendes a pocimba igazán mocorgós napja van. És hol van még ennek a napnak a vége.
756. Nikus
2014. júl. 15. 09:20
Ma van.
755. Nikus
2014. júl. 14. 09:17
Holnap lesz 1 éve hogy Zsombi meghalt, halva született. Hihetetlen hogy már mekkora lehetne.
2014. júl. 12. 10:08
Hoppá.:-)Nem olvastem el az összes hozzászólást...már látom,hogy ismét várandós vagy.Elnézést.Sok boldogságot!!!!
753. Dohány Kati (válaszként erre: 39. - Nikus)
2014. júl. 12. 10:03

Drága Nikus!


Őszinte részvétem!Azért írom,hogy "Őszinte",mert tényleg őszintén részt tudok venni a fájdalmadban,mivel most július 1.-én volt két éve,hogy én is holtan szültem meg a kisfiam,akit Bertoldnak kereszteltünk volna.A 30.héten halt meg nem észrevett és nem kezelt terhességi toxémia miatt.Akkor én is nagyon szívesen vele haltam volna,de tudtam,hogy nem akarom ezt a fájdalmat a saját édesanyámnak.Így hát végig vergődtem a gyász fokozatain.(Most remegek miközben írok)De a türelmem és a kitartásom meghozta a gyümölcsét.A kisfiam elvesztésének második évfordulóján teszteltem pozitívat.Nem biztos még semmi,de ezt a dátumot én egy Isteni jelnek fogom fel és próbálom hinni,hogy nem véletlenül adja azon a napon vissza,amelyiken elvette.Habár két éve nagyon nem tudtam Istenben hinni,mert HA Isten olyan jó,akkor miért engedi,hogy egy édesanyának át kelljen élnie ekkora fájdalmat?Nem merek igazán örülni,de igyekszem pozitívan gondolkodni,mert ez mindkettőnk érdeke.Kívánok neked IS nagyon sok erőt,mert szükséged lesz rá.Nem egyszerű!!!!

752. BenKír (válaszként erre: 750. - Nikus)
2014. júl. 12. 06:56
Biztos nagyon édes lesz benne. Minden rendben lesz, nyugi.
751. niki73 (válaszként erre: 750. - Nikus)
2014. júl. 11. 21:51

Persze, hogy sikerül!!!! :-)

Magam elé tudom képzelni a kisruhát......én is imádtam babarucit vásárolni....))))

750. Nikus
2014. júl. 11. 21:44
Na végetért a Balatoni pihenés. De azért jó újra itthon is. Viszont tegnap előtt nagy dolog tőrtént megvettük Siófokon Marcinak a korházból hazajövös ruháját macika alszik felhőn fehér és cappucinó barna színű rugi kocsi kabàttal és sapi szett. Kezd testközelivé válni az egész. Jaj csak sikerüljön:)
749. Nikus (válaszként erre: 748. - Lili bárónő)
2014. júl. 9. 22:01
Attól hogy más lenne a forum címe nekem mindíg ott van a fejemben a halva született kisfiam és sajnos nagyon nehéz elhesegetni a féltő gondolataimat. Nem hiszem hogy valaha elfelejtem azt a borzadztó fájdalmat ha ez a fórum címe ha más. Csak abban bízok hogy Marcival majd lesznek olyan élményeim amit Zsombival sose élhettem élhettünk meg és akkor csak könnyebb lesz. És nem szégyenli el magát a párom mikor megsimizi a hasam és akaratlanul Zsombinak szólítja meg Marcit.
2014. júl. 9. 16:28

Nikus, bocsi, hogy megint írok..

Változtasd meg a címet szerintem...számomra félelmetes így várni egy babát...

Naponta ránézel...tudod, az agy fura egy szerkezet..Adja naplódnak valami örömteli címet!

Ne haragudj! Puszillak

2014. júl. 9. 13:58
Szia nikus en csak igy csondben olvaslak nekem a kisfiam 37. Hetre szuletett 3200 gr csaszarral makk egeszsegesen onnantol mar nem koraszulott ja es sokkal jobb volt a csaszar mint anno a sima szulesem.. Sok egeszseget nektek
746. nefaria (válaszként erre: 745. - Nikus)
2014. júl. 9. 09:46
Ne kombinálj Nikus :) Próbáld elengedni a múltat, megtartani emlékeid közt Zsombit, és készülj Marci érkezésére! Ami történt, megtörtént, változtatni nem tudsz rajta, az élet viszont kárpótolja a sérelmeket, látod, itt a kisfiad akit szerethetsz életed végéig :)
745. Nikus
2014. júl. 9. 07:41
Megszült a barátnőm 8.án aki 6 héttel volt terhesebb. Szép nagy fia lett 3800g 57cm. Persze mint mindíg kicsit szétestem kiborúltam hogy én is szülni akarok már de az azért még korai 34 hetesen. A barátnőm nem fogadott orvost a Margitba kérdeztem kit kapot na és milyen az élet a Teleki Tamást mondta akaratlanul is kifutott a számon hogy szerintem anno a sotén ő volt az ügyeletes a reggeli váltást követően és mivel a fogadott dokim eltünt én nála szültem. Na barátnömnek se kellet több bogár a fülébe és rákérdezett a dokinál hogy nem Sités volt és igazam lett a főorvos csábította át a Margitba sőt még rám is emlékezett mikor a barátnöm vázolta neki a tavalyi Zsombis dolgot. És nagyon őrül hogy megint babás vagyok. Na ennek mennyi esélye van Pesten hogy pont ehhez a dokihoz került a barátnöm. Örület
2014. júl. 5. 16:12

Végigolvastam a fórumodat Nikus, nagyon köszönöm z őszinteségedet és hogy bizalommal a nyilvánosság felé engedted látni mi zajlik benned...

Nagyon nehéz dolgokon mentél át és csodálatos látni, ahogy az élet a szomorúság helyére boldogságot hoz..

Ez a baba a ti ajándékotok! Már itt vagy közel a várandósság végén, minden rendben lesz és hamarosan a kezedben lesz a kis csodátok :-))

nagy izgalom vár még rátok addig, kitartás!!

743. BenKír (válaszként erre: 741. - Nikus)
2014. júl. 5. 12:24
Érezzétek nagyon jól magatokat. Marci babával minden ok, csak ő is pihent egy kicsit.
2014. júl. 4. 19:49
Nikus hogy repül az idő :) el sem hiszem, hogy 33 hetes vagy :)
741. Nikus
2014. júl. 4. 19:09
3 napja vége a melónak és a Balcsin Szántódon pihenük. Jó hogy egy kicsit lelassúlt a tempó. Sokat filóztam hogy most be menjek e a vízbe végül engettem a kánikulának. A dokim is úgy nyilatkoztott menjek be nyugottam. Marci baba alapvetően jól viselkedik bár ma beindította a fantáziámat hogy majdnem elindultam Siófokra uh ra de milánói meg egy kis kóla után el kezdett mocorogni. Remélem vigyáz magára most töltötte szerdàn a 33 hetet.
2014. júl. 3. 20:28

Szia Nikus, első perctől olvaslak és drukolok Neked.

Ne félj, ne lesz semmi baj, volt két ismerősöm is anno, akik így jártak és aztán lett 2-2 babájuk, már azóta unokája is van, mert ennek huszonéve...

Szeritnem is a 38. héttől megszülethet a baba..

És még egy nagyon fontos észrevétel, na haragudj, nem bírálni akarlak. De mindjárt itt lesz ez a pici fiúcska...Változtasd meg szeritnem a napló címet, ez olyan rosszul hangzik így, ekkora öröm előtt...

Zsombi mindig Veled fog maradni, de azt hiszem most már csak előre szabad nézni! Sok sikert és minden jót kívánok Nektek!

2014. júl. 3. 13:22
Nikus nekem 38+3 nál császár volt, emlékszel én így tervezetem így is történt, rágtam a doki fülét, 38. hét után kész van a baba, semmi baja nem lehet!!! Erik így 3390 gr lett!!! NAgy pufók baba :-) Mindene készen volt!!! És igen Császár, gyönyörű szép élmény és nyugalom öntött el közben, mert tudtam, hogy ő nem fog megsérülni szülés közben mint a bátyja! Sokkal erősebb baba és fáj látni, hogy Dávid a komplikáció miatt mennyivel gyengébb volt! :-( Boldog voltam és a Császár utolsó 10 kellemetlen percét elfelejtettem már akkor amikor kitolva visszaadták és cicizett két teljes órát :-)
738. a4b182d692 (válaszként erre: 737. - Fr.andi)
2014. jún. 30. 20:46

nagyon sajnálom, hogy ilyet kellett átélned :(


ha rajtam múlna, egy kismamát sem engednék betölteni a 41 hetet.

737. fr.andi (válaszként erre: 736. - A4b182d692)
2014. jún. 30. 18:35
Én a 31. héten veszítettem el a kislányom és a következő terhességem végén már nagyon türelmetlen voltam. Akkor a főorvos azt mondta, a 39. hét előtt semmiképp nem indít és nem császároz, de ahogy betöltöttem a 39. hetet, már másnap toltak a műtőbe. Előbb nagyon nagy indikáció szükséges-ezt mondták nekem.
736. a4b182d692 (válaszként erre: 735. - Nikus)
2014. jún. 30. 17:22
de max. a 40. hétig várna, nem?
735. Nikus (válaszként erre: 734. - A4b182d692)
2014. jún. 29. 22:04
Amikor szerinte a baba készen áll csak ne aug 19 után. Azt sem akarom hogy türelmetlensègem rossz emlékeim miatt túl hamar jöjjön pedig még nem kész rá. Az lenne a legjobb ha gondolna egyet és csak jönne magától.
734. a4b182d692 (válaszként erre: 731. - Nikus)
2014. jún. 28. 12:02
mikor szeretnéd, hogy megindítsa?
733. mafalda
2014. jún. 27. 22:11

Nincs messze az aug.!!!!Kitartás!

Szorítok érte!

732. Derya (válaszként erre: 731. - Nikus)
2014. jún. 27. 18:25

ertem. minden jot kivanok! :-)

mar nincs sok hatra es kezdben tartod majd.

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook