Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Meghalt a babám 41.héten fórum

Meghalt a babám 41.héten (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
701. niki73 (válaszként erre: 699. - Nikus)
2014. jún. 2. 19:30
Minden a legnagyobb rendben lesz és a Kis Őrangyal, majd fentről vigyáz rátok.
700. nefaria
2014. jún. 2. 09:47
Ügyes voltál :) nem olyan sok már az a 2,5 hónap, minden rendben lesz, majd meglátod :)
699. Nikus
2014. jún. 2. 09:03
Nah vasárnap kint voltun a raktárnál hogy behozzuk a baba ruhákat mert át kellet válogatni mert sokat kaptunk és vissza kellet adj a barátnőmnek mert ő júli 10 re várja a kisfiát. Szombaton egy kicsit elpityeredtem hogy kell nekem ez hogy kimenjek a baba cuccok közé? Aztán eljött a vasárnap. A hatalmas raktár egyik sarkába volt nagy fekete nájlonnal letakart kupac már mikor beléptünk tottam az lesz az. leszedte párom a nájlont és olyan szépen minden be volt zsákolva, folpakkolva a ruhák élére álítva gondosan elcsomagolva mondtam is páromnak milyen szépen elpakolta. Furcsa mod nem sírtam el magam nem volt rossz érzésem nem forgatta bennem a kést senki. Olyan szépek voltak azok a baba cuccok... Na elkezdtük összeszedni a ruhás zacsikat és csak akkor sóhajtottam egy nagyot mikor párom keze ühyébe került több képkeret persze szépen egymásnak forgatva de én tudtam azok Zsombi UH képei 4D kukacos képei. Párom zavarba is jött majd óvatósan mintha kímélni akarna gyorsan visza is pakolta a pelenkázóban. Na de ezen is túl vagyunk. Tartottam tőle de egész elviselhető volt és talán inkább reménnyel töltött el hogy 2,5 hónap múlva csak elő kell majd vegyük nem lehet hogy megint fájdalmat okozzon meg kell hogy érjük hogy Marci felsír :)
2014. máj. 30. 12:02
Van itthon szívhangfigyelőnk, tartok tőle, hogy nekem folyamatosan a hasamon lesz, ha újra terhes leszek.
697. Nikus
2014. máj. 29. 16:31

Na ma megint felpiszkáltam magam hony nem nagyon mozog baba és persze fogtam magam a munkahelyről elviharzottam a Péterfybe.

A Dokim nagyon rendes volt pont már be volt öltözve császárhoz, de mondta üljek le kb fél óra és jön csinál UH-t. Persze nekem se kellet több 2 pillanattal késöbb megkérdeztem tőle addig nem lehetne felrakni CTG-re ő rögtön szolt az egyikszülésznőnek és már kerestük is babót. Meg lett :) sőt mikor gumival rögzítették a gépet a hasamon na az már nem is tetszet neki folyzon elmozgott. Szóval mire visszajött a doki mondtam baba szerintem megvan nem is kell uh hétfőn találkozunk a magánrendelésén. Még akkor is azt mondta inkább jöjjek be ha aggódok mint hogy rágódjak hogy vajom meg van még. Tiszta őrület. :)

2014. máj. 26. 11:33
Nekem jobban fájna eladni Fannikám holmijait, mint a kistesónak adni. Nekem annyiban könnyebb, hogy nem idegen a babacuccok látványa. A szobája ugyan úgy be van rendezve, megvan, néha néha bemegyek, és várom, hogy legyen hamar lakója...
695. Nikus (válaszként erre: 693. - Magica30)
2014. máj. 24. 23:26
Sokszor gondolok rátok és elképzelem hogy minden szép és jó történik már csak veletek. Néha azért ha úgy van ír pár sort mert jó hallani felőletek :)
694. Nikus (válaszként erre: 693. - Magica30)
2014. máj. 24. 23:22
Szerbusz! Annyiszor eszmbe jutsz hogy csak ki kell tartanom leszek még én is remélhetőleg boldog boldog babás. Mert nektek is sikerült vègül és lett egy csodaszép lányotok. És annyira bízom benne hogy nem mindíg csal félelem lesz meg mindíg Csak kicsi Zsombihoz viszonyítás hanem eljön az hogy a kicsi fiam Marci akit többnyire még nevén sem merek szólítani felsír. Szóval míndíg erőt merítek a te történetedből mert akkor talán hihető hogy lesz boldogság is még.
2014. máj. 24. 21:21
Szia Nikus !csak bekukkantottam megnézni mizu olvastalak,hogy babuci jól van szépen fejlődik csakis pozitívan ....Mi sem adtunk el semmit ,olyan szép dolgokat vettünk nem akartam áron alul eladni ,eleinte furcsa lesz elő venni a dolgokat kiságy kis ruha stb de aztán minden szépen lélekben helyére kerül.Mi most vagyunk 2.5 hónaposak de annyira megfogsz változni ha a kisfiad a kezedben tartod ,a múltat nem tudjuk kitörölni , de a baba születésével új dimenzió következik és egy nagyon szép időszak lesz .
692. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 687. - Nikus)
2014. máj. 24. 19:29
nem is tudom... rossz erzesem van, amikor Zsombihoz viszonyitasz dolgokat... megertem, csak...
2014. máj. 23. 19:42
Növögessen szépen bogyód az a dolga :) na meg , hogy néha anyát ijesztgesse Lehet nehéz lesz a babacuccokért elmenni és lehet Zsombi is sokszor eszedbe jut de meglátod ha bébibogyó már a kiságyban szuszog akkor minden más lesz. Lesz egy védőangyala és meglátod minden rendben lesz a szülésnél :) További jó babavárást .
690. Nikus
2014. máj. 23. 10:15

Viszont egyre inkább kezdek attól tartani hogy kimenjünk a raktárhoz ahol Zsomb ágya babakocsija 4D képe, ruhái stb van.

Főleg azért közeleg ez a nap mert van egy barátnőm akitől rengeteg ruhát kaptunk és ő is babaá júli 10-re van kiírva és vissza kell neki adjam a ruhákat.

Na még ez nem lesz egyszerű.

Bár előbb utóbb ezen is túl kell lenni mert úgy döntöttem nem veszek új ágyat kocsit stb nem adom el azokat amik már megvannak mert soha nem használtuk és még talán fele árába se menne el és olyan jól azárt nem állunk hogy mindent "kidobjunk".

Na mindegy nem agyalok ezen tovább majd tul leszek ezen is.

Csak már lenne Aug és lenne már meg bogyó...

689. Nikus
2014. máj. 23. 10:04
PÁrom teljesen rá van kattanva a gyerek várásra miníg kedveskedik hogy lenne nekem jó tényleg nagyon aranyos, bár ő már annyira vigyáz babára hogy lassan szex mentes kapcsolatban élünk azért ez nekem már túlzás. Na de csak lesz valahogy.
688. Nikus
2014. máj. 23. 10:01
Még mindíg dolgozok, amihez nem mondanám hogy nagyon van kedvem igen csak mellékes lett a munka mostanság számomra de azért tisztességgel próbálok teljesíteni de várom a júni 30, mert azt tervezem addig dolgozok.
687. Nikus
2014. máj. 23. 09:59

Sziasztok!


Hát úgy néz ki megvagyunk bogyó szépen növögél van hogy nagyon mocorgós napjai vannak olyankor nekem is jó napom van amikor meg lustis akkor meg jól aggódok miatta. Sajna a folyamatos félsz bennem van azért, de mindenki azt mondja mégegyszer nem történhet meg velem hát legyen igazuk.

Szépő nagyre kezd nőni a pocim a védőnő lemérte 27hetesen 10cm-rel nagyobba a has körfogatom mint annó

Zsombival 39hetes.

De persze bogyó még csak kb 1kg szerintem inkább arról lehet szó hogy a hasfal karosszéria azért csak át alakult és Zsombi után csak 4hó volt regenerálódásra és bogyó már ott is volt. :)

2014. máj. 17. 21:24

Nikus, én is végigolvastam, bár soha nem voltam még terhes nagyon megérintett a történeted!

Igazán erős vagy!! Hogy vagy mostanában?

2014. máj. 16. 08:41

Sikerült végigolvasnom a fórumot.

Nikus, tényleg le a kalappal előtted. Én el sem tudom képzelni, hogy visszemenjek a melóhelyemre. Nem bírnám elviselni a szomorú arcokat, a kérdéseket, vagy hogy olyan szituk legyenek, hogy valaki behozza a gyerekét, vagy másról kiderül, hogy terhes, vagy sikeresen megszüli a babáját. Még a kisboltba se mentem el azóta se. Hetekig a kertünkbe se léptem ki, nehogy a szomszédok kérdezősködjenek.

A mai napig nem tudom hangosan kimondani, hogy meghalt a kisbabám, mert azonnal elbőgöm magam. És én utálok mások előtt sírni, sőt egyáltalán nem szoktam. Inkább ki se mozdulok itthonról:( Pedig a felépülés így annál nehezebb lesz:(

684. Nikus
2014. máj. 13. 20:20
Ha akarjuk ha nem holnap is fel kel a nap és idővel hinni fogod hogy lesz értelme neked is felkelni. Mi csak hinni remélni tudunk...
683. Nikus (válaszként erre: 679. - VFanni01)
2014. máj. 13. 20:18
Írhatom azt hogy sajnálom de ezek csak szavak és nem segítenek semmi és senki nem tudja visszahozni a lányod. Ez tény. Nincs rá vígasz és hiába adnád bármidet nem tudsz változtatni. Nagyon nehéz minden napot megélni mert csak őt hiányolod mindíg fájni fog... De neked is majd egyszer el kell juss oda hogy valamiért ezt kellet megélned tudom a legnagyobb ellenségének nem kíván az ember ilyet. Nem másik baba kell hsnem ő mèg is nekem igazán ez az uj kis remèny akire nem is számítottunk ő segített újra élni még ha folyamatos aggódásban félelemben is.
2014. máj. 13. 19:54
Köszönöm szépen!
681. BenKír (válaszként erre: 679. - VFanni01)
2014. máj. 13. 18:26
Nagyon sajnálom. Kívánok sok erőt a feldolgozáshoz, és hogy mielőbb egy egészséges gyermeket tarthassál a kezedben.
680. niki73 (válaszként erre: 679. - VFanni01)
2014. máj. 13. 16:26
Nagyon sajnálom azt is, ami Veled, Veletek történt. :-(
679. VFanni01 (válaszként erre: 1. - Nikus)
2014. máj. 13. 14:40
Kedves Nikus! Én most élem át ugyan ezt... 3 és fél év küzdelem, átjárhatósági vizsgálat, laparoszkópiás műtét, millió vizsgálat, 4 sikertelen inszemináció, 4 sikertelen lombik után, az 5. lombikból megfogant a kislányom. Problémamentes volt a terhességem, a 40. héten, amikor már azt hittük bármikor megszülethet csodaszép, érett kislányom, egy csomó tekeredett a köldökzsinórra, és meghalt a gyermekem. Nekem is halva kellett a világra hoznom:( Holnap lesz éppen 1 hónapja....
678. niki73 (válaszként erre: 676. - Nikus)
2014. máj. 13. 14:21

Én is elolvastam a történetedet. :-(

Kívánom, hogy minden a legnagyobb rendben legye, de persze, úgy is lesz. :)

Várom a képet! :)

677. csféva (válaszként erre: 671. - Nikus)
2014. máj. 13. 09:28

Mindkét lányomat a Jánosban mentették meg. Sajnos nagyon rosszul vagyok összerakva és így mindkét gyerek életveszélyben volt, sürgősségi császárt végeztek. Terhesgondozásra is oda jártam. A szülészet felújított, nagyon rendben van. A nővérek kedvesek, az orvosok is. Nekem csak pozitív tapasztalataim vannak.

A kisebbik lányom koraszülött lett és a PIC (koraszülött osztály) gondozása alatt volt 10 napig. Nagyon odafigyelnek és rendkívül segítőkészek, nagyon profik.

Szóval mindenkinek csak jó szívvel tudom ajánlani.

676. Nikus
2014. máj. 9. 19:57
Nekem is eszembe jutott hogy csak megérem hogy közzé tegyek bogyóról egy képet. Csak hogy mindenki velem örüljön. Na de elég az álmodozásból hol van még a vége.
675. Nikus
2014. máj. 9. 19:54
Nekem is es
674. nilena
2014. máj. 9. 07:16

Kedves Nikus!


Végogolvastam a történetedet, nagyon sajnálom, ami a Kisfiaddal és Veletek történt!

El sem tudom képzelni azt a fájdalmat, amit átéltél, és felnézek Rád azért a kitartásért, küzdeni tudásért, amivel ezt végigcsináltad!


Gratulálok a kis Bogyóhoz :) Biztos vagyok benne, hogy ezúttal minden rendben lesz és remélem, láthatunk majd képet a kis Tündérről, ha megérkezik :)

2014. máj. 8. 11:28

Azt hiszem barátnőm ott szült. Nem mondta, hogy rossz kórház lenne.

Én anno fiammal hetente 1-2 alkalommal rohantam uh-ra hol nem mocorgott, az elején meg véreztem De mindig minden rendben volt. Gyerkők már pocaklakóként szeretik ránk hozni az infarktust :)

672. yanett86 (válaszként erre: 671. - Nikus)
2014. máj. 8. 09:42

Ebben a terhességi hétben mindig meg fogod találni a szívhangot a hallgatóval, hidd el nincs olyan h nem találod meg, az elején az első babások nehezen tudják eldönteni hogy mi is a szívhang, de hidd el te már jó pár szívhangot hallottál, azonnal tudni fogod, illetve minél nagyobb annál jobban kell a pocakodon nagyobb területen "megkeresni" de ez max 3 másodperc!!! Az angersounddal soha de soha nem volt olyan, hogy ne találjam meg, már én is megspóroltam egy beutat a kórházba! Sokszor előfordul, hogy elfoglalt vagyok egész nap és nem tudok odafigyelni az aprób mocorgásokra, ilyenkor du frászt kapok h atyaég ma még nem is mozgott....de mozgott csak nem figyeltem fel rá, na és ugye amikor odafigyelsz akkor tuti h épp szunyizik így jön az aggódás!!! Erre pont jó a szívhang kütyüm, behallgatózok és már meg is nyugodtam!


János kórház: Dáviddal a gyerek szebészeten voltunk, az a rész kiváló, szülészetet nem tudom :-(

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook