Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megéri becsületesnek lenni? fórum

Megéri becsületesnek lenni? (beszélgetős fórum)

1 2
2010. szept. 21. 13:20

Akit csőbe lehet húzni,azt csőbe is húzzák...a fiad valahol nagyon elrontotta a választást,mikor elvette feleségül...

De miért váltak el?

Lehet a fiadnak kezdődött a viszony a jelenlegi élettárssal?

6. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - Mamika50)
2010. szept. 21. 13:19

Sajnos vannak ilyen szemét emberek. Én a fiad helyében feljelenteném a volt asszonyt. Zárat miért nem cseréltettek? Remélem a házatokat nem irattátok rá az unokákra?

A gyerekek mit szólnak hozzá? Mennyi idősek?

5. a0c1361e44 (válaszként erre: 3. - C95c921ae7)
2010. szept. 21. 13:18
Az attól függ. Ha nem dolgozott, akkor igenis ingyenélő...
2010. szept. 21. 13:14
Becsületesnek lenni nem üzlet, nem azért becsületes az ember mert "megéri".
2010. szept. 21. 13:10

Meghálálva azt , hogy 10 évig ingyen lakhatott??????


Házasok voltak ha jól értem, közös gyerekekkel. Ezt nem ingyen lakhatásnak szokták nevezni azért. Egyebekben persze sajnállak benneteket. Bár ez az egyik oldal verziója..

2010. szept. 21. 13:10
Topikinditódra: Hosszútávon mindenképpen.Nem érdemes a pillanatnyi előnyre "utazni".
2010. szept. 21. 13:07

A fiam válásakor a volt exe mindent elvitt ami mozdítható a lakásból . Na nem az ő lakása volt .

Elvitte a fiam nevén levő autót is , amit másfél év múlva visszahozott persze tartozással . A fiamat a gyermekeivel sakkban tartotta . Közben elvitt a bankszámláról 1,6 milliót amire ráment 1,1millió kamat ,persze a fiam nevén van a tartozás neki kell fizetni . közben 1,3 millió a visszahozott autóra , 3 a tartozás ami elmardt rá ,mert 3 hónapig nem fizette .Lejárt műszakival lejárt zöldkártyával .


A szomszédok a válás után értesítettek ,hogy a volt feleség amig a fiam dolgozik visszajár a házba , amit én vittem neki agusztusban azok is eltüntek .Most a fiamat akarja minden áron lezáratni . Meghálálva azt ,hogy 10 évig lakhatott ingyen a házban és tanulhatott . még kajára sem volt pénze a nyomorból kikászálodott befogadtuk amikor az anyja kidobta . Még lenyúlt 400 ezret , mert kölcsön kért ,és a még a fiamnak kell fizetni ,mert ő nagylalküen felajánlotta nem kell gyerektartás ha nem jelenti fel , eltelt két év vagy több is a fiam több mint egy évig havi 30 ezret fizetett , 120 Km ment a gyermekeiért ,és most feljelentette és azt mondta börtönbe zárassa . Ami fájó pontom ,a házunkra kikérte a tulajdonlapot ,Hátha van valami a fiam nevén ... mi a házat elöbb építettük ,mint ő megszületett volna ,igy nincs a nevén egyedüli gyerekként ő az örökösünk . Az exe az unokákra akrta írattatni velünk ,mivel nem tettük meg igy bosszút áll gondolta . Zaklatta a fiam élettársát .Elgondolkodom most azon ,miért is neveltem becsületesnek a fiam !??? Jön egy nő a nyomorból és kifogatja mindenéből !! Még az emberi méltóságából is . A gyermekeinek folyton azt mondja, addig nem nyugszik amig az apjuk börtönbe nem kerül és ehez segédkezet nyújt neki a családjogi bíróság .

Persze nagy baj ,hogy a fiam társat talált ő meg a kutyának sem kell .

Rájöttem becsületesnek lenni a legnagyobb baromság ! Már nem nevelném arra a gyerekemet sem !!! Most a fiamnak kellene pert indítani ,hogy a saját igazát érvényeseítse ,de oda ismételten pénzt kellene letenni . a rendőrségen elismerte ,hogy elvitte a pénzt .De az neki járt ,ugyan miért is ??? mert csak tartozása volt ,amit felvett kölcsönt abból vett bútorokat magának és elvitte . A mai napi törleszettem az adósságot amit még ezen felül hagyott maga után .Közben a fiamat az állásából is kidobatta ,folyamatosan zaklatta a főnőkét is . Meggondolom ,hogyan éljek tovább .

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook