Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsaltak, de úgy döntöttem, hogy egy esély mindenkinek... fórum

Megcsaltak, de úgy döntöttem, hogy egy esély mindenkinek... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
33. PöttyösPanka (válaszként erre: 32. - Alnisa)
2022. okt. 12. 10:48
Azért nem érted, mert agyal (értelemmel), nem pedig szívvel (empátiával) közelíted meg a dolgot. Igazad van. Teljes mértékben igazad van abban, ahogy a szituációt felmérted, és ennek alapján a tanácsod is korrekt. De. Igazából a FI is teljesen tisztában van a tényekkel és az esélyekkel. Ha az ember egy tisztán racionális lény lenne, nem is lenne probléma. De itt jönnek azok a dolgok, amiktől igazán emberek vagyunk, az érzelmek. Az ember a legtöbb döntést látszólag racionálisan, igazából viszont érzelmi alapon hozza meg. Ezen tények ismeretében fölöslegessé válik mindennemű ésszerű tanács. Bár elsőre nem úgy tűnik, de ilyen helyzetben a FI-nek csakis érzelmi támogatásra van szüksége. Egy parányi együttérzésre. Ez a legtöbb, amit adhatunk neki, és az egyetlen, amivel segíthetünk neki.
32. Alnisa (válaszként erre: 26. - 5d8fd6c5cb)
2022. okt. 12. 10:22
Én női aggyal sem értem a lényegét, ne izgulj :)
2022. okt. 12. 10:22

..ha egy férfi vagy nő alá vagy fölé rendeli magát a párkapcsolatnak, annak a köteléknek reszeltek.

..ne legyünk szolgák egy kapcsolatban, de ne is akarjunk mi irányítani, szabadságában korlátozni párunkat.

...ötven százalékban mindenképpen a mi felelősségünk, hogyan alakul a végkimenetele.

30. libikóka (válaszként erre: 26. - 5d8fd6c5cb)
2022. okt. 12. 10:20
Na azt én sem mindíg értem,,,de nyilván fájdalma van és le kellett írni,,jól esett leírni.Olyan mikor van előtted egy lap és egyszer csak ráírsz valamit,, nem gondolkodsz rajta sokat csak kijön.
29. Alnisa (válaszként erre: 10. - Rosszfiú)
2022. okt. 12. 10:20
Te, meg egy nárcisztikus, önimádó, egoista vagy. De tudom, te irányítod a beszélgetést, téged nem lehet más irányba elvinni, mint amit te szeretnél..... Remélem soha nem ismerek meg ilyen embert, mint Te!
28. Alnisa (válaszként erre: 7. - *lime*)
2022. okt. 12. 10:18
Arra van szüksége, hogy hazudjanak neki? Megint? Nem értem az embereket, miért is baj az őszinteség? Talán, mert fáj? Attól jobban érzed magad, ha azt mondom neki, hogy innentől minden szuper lesz? Akkor is, ha szinte biztosan nem így lesz?
27. Alnisa (válaszként erre: 15. - Ágio8405)
2022. okt. 12. 10:16
Azt Te nem tudhatod. nem láttál bele anyukád, apukád szívébe, az meg, hogy kívülről mi látszik, az egy másik dolog!
26. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 25. - Libikóka)
2022. okt. 12. 10:11

Tuuuudom, csak eddig nem értettem, hogy mire jó ez a vallomás.

Pasi aggyal most sem értem a lényegét, ezért inkább befogom..-)

25. libikóka (válaszként erre: 24. - 5d8fd6c5cb)
2022. okt. 12. 10:07

Nem azért írtam hogy befogd:)

Csak hogy ne legyen átugorva a vallomás lényege ami az utolsó mondatban van.

24. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 21. - Libikóka)
2022. okt. 12. 09:57

Bocsánat, nektek van igazatok.

Fény gyúlt a sötétségben..-)


Ezeknek a "vallomásoknak" a lényegét soha nem értettem.

köszi mérleghintusz és Michelle és Lime.-))


"Jelen helyzetben nem erre van szüksége a kiírónak."


sokkal jobb ha én befogom..-))

23. tumbo2 (válaszként erre: 10. - Rosszfiú)
2022. okt. 12. 09:56
persze,ő a legjobb mindenben.a gyerekek nevelésében,a konyhában,takarításban,az ágyban.hát hosszú távon fárasztó.aztán jön a fiatal viszi a férfit,kivéve,ha kukás,de már az sem biztos.a nő meg ott marad egyedül.
22. libikóka (válaszként erre: 21. - Libikóka)
2022. okt. 12. 09:49
elemezni
21. libikóka (válaszként erre: 17. - 5d8fd6c5cb)
2022. okt. 12. 09:47

A kiírás nem arról szól hogy nem tudja miben van,,nem azt akarja tippeltetni hogy vajon hogy lesz ezután.

Tisztában van vele.

A vallomás a lelkiállapotát tükrözi ebben a helyzetben.

Azon kevéssé segít ha most elmezni kezdjük hogy mire számítson vagy mire ne.

20. michelle.r (válaszként erre: 17. - 5d8fd6c5cb)
2022. okt. 12. 09:44

"egy elkeseredett embert sem illik ámítani mézes mázos szavakkal"


Ahogy egy reménykedőnek sem kudarcot jövendölni.


Ha segíteni nem tudsz, legalább ne árts. Nem neked mondom, úgy általában. És ebben a helyzetben biztos nem segít, hogy reménykedj csak, úgyse sikerül.

19. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 18. - Rosszfiú)
2022. okt. 12. 09:43
Na, de mit nyert a tombolán?..-)) Dudát?
18. Rosszfiú (válaszként erre: 14. - Bichi)
2022. okt. 12. 09:41
Jó teljesen igazad van, nem kell törekedni semmire. Te így látod, én ezt elfogadom, nyertél. Jól van ez így 😉
17. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 7. - *lime*)
2022. okt. 12. 09:27

Köszönöm a magyarázó gondolataidat, el is merengtem rajta..-)

Kicsit olyan mint a "tanító néni" a hülye pistikének, de belátom, tanulni sosem késő..-))

Én nem tudom, mire van szüksége a kiírónak,az én nézőpontom, hogy egy elkeseredett embert sem illik ámítani mézes mázos szavakkal.

Szerintem se Alnisa, sem én nem akartuk Fi. még maradék hitét is elvenni és még jobban a földbe döngölni.

16. libikóka (válaszként erre: 13. - Rosszfiú)
2022. okt. 12. 09:15
Jaja ,,,vágom🙃
15. Ágio8405 (válaszként erre: 2. - Alnisa)
2022. okt. 12. 09:15
Ez nem feltétlenül igaz. Van akinek sikerül és utána tényleg boldogan leélnek egy életet. Szüleim jó példàk rá. De tény sokan nem képesek erre.
14. Bichi (válaszként erre: 10. - Rosszfiú)
2022. okt. 12. 09:01

Ekkora marhaságot... Sok mindenért lehet megcsalni valakit, nincs tökéletes, és mindenkinél van jobb.

Ha az embernek állandóan arra kéne törekednie, hogy ő legyen a legjobb, az egy borzasztóan szar élet lenne, annál az is jobb, ha megcsalják az embert.

Nem tudom, hogy hány éves vagy, de sokat kell még tanulnod...

13. Rosszfiú (válaszként erre: 12. - Libikóka)
2022. okt. 12. 08:55
Egymásnak voltak a legjobbak. Ez nem működött. És ezt kellene helyrehozni. Vágod?
12. libikóka (válaszként erre: 10. - Rosszfiú)
2022. okt. 12. 08:52
Amikor kapcsolatba léptek minden bizonnyal ő volt a legjobb,,,a megcsalásra nem ok ha már nem az, vagy elmúlt 23
11. PöttyösPanka (válaszként erre: 10. - Rosszfiú)
2022. okt. 12. 08:39
🤦‍♀️
10. Rosszfiú (válaszként erre: 9. - Pencil)
2022. okt. 12. 08:38
Nem osztom a véleményed. Az igaz, hogy kettőn áll a vásár, de egy nőnek is bizonyítani kell, hogy ő a legjobb. Vajon miért csalta meg a férje? Szóval, ha nem segít neki, és folyton a férfinek kell bizonyítania, mert ő követtel el hibákat az egyenes út a kudarc felé. És itt nem az a cél. Ne legyen ez egy űtőkártya, amivel egy szerencsétlent ütni lehet.
2022. okt. 12. 08:29
Ha megbocsátott, akkor megszavazta a bizalmat. Miért ne tenné? Ő ismeri a párját. Mint minden, ez is két esélyes. Vagy örök életre szóló lecke lesz, vagy megismétlődik majd. De a lehetőséget megkapta férj, majd az idő eldönti, él-e vele.
8. Rosszfiú (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 12. 08:26
Jól tetted. Ez nem csak az ő esélye, hanem a tiéd is. Mindketten áldozatok vagytok és bűnösök is. Ez a ti közös esélyetek, így állj hozzá. Neked is bizonyítanod kell, nem csak a párodnak. Segíts neki, hidd el nincs ő sem könnyű helyzetben.
7. *lime* (válaszként erre: 5. - 5d8fd6c5cb)
2022. okt. 12. 08:19
Jelen helyzetben nem erre van szüksége a kiírónak. Ha ezt te nem érzed magadtól akkor komoly gondok vannak nálad, de azért elmagyarázom. Amúgy is el van keseredve a kiíró, ezért a jelenlegi nehéz helyzetben nem kellene még a maradék hitét is elvenni és még jobban a földbe döngölni. HA majd úgy lesz ahogy Alnisa-bagoly huhogja, akkor ráér majd emésztenie magát, addig felesleges.
6. dad1f54482 (válaszként erre: 5. - 5d8fd6c5cb)
2022. okt. 12. 08:18
Ha szerinted ez nem negatív vélemény akkor tényleg teljesen másképpen látjuk a világot :)
5. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 4. - Dad1f54482)
2022. okt. 12. 08:02
a józan és reális gondolkozás miért lenne negatív?
4. dad1f54482 (válaszként erre: 3. - *lime*)
2022. okt. 12. 07:53

Csak ilyen barátja/barátnője ne legyen az embernek :)


Elképesztő milyen negatív emberek vannak.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook