Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalt, én is hibáztam, elhagyott, meg akarok halni. Tud valaki segíteni? fórum

Megcsalt, én is hibáztam, elhagyott, meg akarok halni. Tud valaki segíteni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2012. máj. 14. 11:13

Te lány! Sosem hittem el anyumnak, amikor azt mondta, hogy jön másik. Jött... Azt sem, hogy jobb jön. Jobb jött! Aztán amikor az a bizonyos régi szerelmem vissza akart szerezni, már nekem nem kellett. Beleszoktam a jóba, beleszerettem a másikba.

Neked is így lesz.

Ha viszont mindenképp ragaszkodsz őhozzá, készülj fel...

Én egy fiúmat leszoktattam évek alatt a játékgépről, eltűrtem, hogy iszik, hogy mindig cigarettaszagú, kitartottam mellette, a fizetésemet felélte a barátaival, majd kiderült, hogy a barátnőimet "zsákolja".

Kell ez neked? Ilyen életet akarsz?

A legmókásabb az egészben, hogy baromi nehéz az ilyen férgektől megszabadulni, és aztán még én sajnáltam... Idő kell neked is, hogy felébredj, de bízom értelmi képességeidben.

Ja, öngyilkosság: vannak szüleid? Nagyszüleid, testvéreid?

Biztos jól néznél ki kötélen a saját kakádban... És nem a pasikád találna meg, abban biztos lehetsz, hanem azok, akik tényleg szeretnek. Nem javaslom, inkább a csávónak adj kötelet a kezébe, esetleg tedd díszdobozba, kösd át szépen, ízlésesen...

Menj el bulizni inkább a barátaiddal, idd le magad akár, vagy keress akár egy éjszakai kalandot, még mindig jobban teszed, minthogy emészted magad őmiatta. Fog ő még sírni...

2012. máj. 14. 11:03

Ezt a vak szerelmet már sokan éreztük, és teljesen érthető számomra. A pasi most sír-rí, és még ő nem tudja mit akar, mikor te lettél megalázva gyanútlanul, egy éven át. Már leírták előttem, én is elmondom ill. felteszem a kérdést: te komoly és őszinte embernek tartod azt, aki kezdettől fogva egy másik nővel is együtt van.. és így van képe tervezgetni a jövőt? Egy évig itt is, ott is. És itt nem azzal van a nagyobb baj, hogy más csajt is felszedett, hanem, hogy egész végig ezt csinálta. Mérlegeld magadban ezt. Igen, te is csináltál egy hülyeséget, de ilyenkor kevés ember tud tiszta fejjel gondolkodni, azt hiszem.

Én, bármennyire is szeretném ezt az embert, soha többé nem tudnék megbízni benne. Hiába kezdenénk újra, mindig ideges lennék, hogy keresném a legkisebb jelet is, hogy megcsal. Mindig ott lenne a gyanú.

Ha elhagyod, legalább tudja, mit veszít, és joggal veri a fejét a falba, mert tényleg egy elég nagy gyökér - már bocsi. Kiakadtam :D de tényleg.. egy éven át 2 csajjal, és van pofája eljátszani az így szeretlek-úgy szeretlek jelenetet. És most ő van felháborodva.. Amúgy egy jó tanács: tényleg járj tovább pszichológushoz. 1 hét alatt milyen eredményt vársz? Alig voltál nála, ehhez több idő kell.

34. Jeanqska (válaszként erre: 28. - C3f39fd03b)
2012. máj. 14. 11:01
Egyetértek!!! :)))
33. stbe (válaszként erre: 14. - 902e1ed20e)
2012. máj. 14. 10:59

Azért gondolj bele veled párhuzamosan a másik lánnyal is "együtt volt", minden téren, ha érted mire gondolok. Akármilyen nőgyógyászati betegséget is kaphattál volna tőle. Persze ha védekeztetek és ők is akkor nem. De ez a legundorítóbb dolog a világon. Én annak idején belegondoltam. Szóval először nagyon fájni fog, de majd elmúlik. Aki meg azt írja, hogy nem kár érte, hát az inkább ne írjon.

Segítséget kért, együttérzést, nem földbe döngölést. NE TAPOSSATOK BELE.

32. 2545157c39 (válaszként erre: 1. - 902e1ed20e)
2012. máj. 14. 10:57

Most vagy nagyon illetek egymáshoz, vagy rohadtul nem, ezt nem tudom eldönteni...

Az biztos egyikőtök se normális...

2 csaj egy évig? Betörés???

Úristen és ezek után még sírtok egymás után, szerintem nagyon rossz hatással vagytok egymásra..

31. Enya78 (válaszként erre: 30. - 2a69f78972)
2012. máj. 14. 10:56
:)
30. 2a69f78972 (válaszként erre: 27. - Enya78)
2012. máj. 14. 10:53
Fel kell rázni a h.lye fejét!:)
29. aa84065182 (válaszként erre: 28. - C3f39fd03b)
2012. máj. 14. 10:51
+1!
28. c3f39fd03b (válaszként erre: 1. - 902e1ed20e)
2012. máj. 14. 10:50

Amit ő csinált,szemétség,amit te,bűncselekmény (betörés).Én a helyetekben messzire elkerülném egymást,mert a legrosszabbat hozzátok ki a másik félből.De ha konkrét válaszokat szeretnél (saját vélemény),íme:

1."Nem értem, hogyha annyira szeretett, akkor miért kell ez?" -Valószínűleg nem szeretett annyira,mint ahogy te azt gondolod.Ha valaki szeret valakit,annak nincs másik barátnője (lehet rá béna kifogásokat találni,de ez van),és ha annyira hű,de bántotta volna kettőtök dolga,akkor veled tisztázta volna ezt először,nem pedig " a vizsgáira koncentrált" volna.

2."Miért nem kezdhetjük tiszta lappal?" -Azért,mert ha valahol megreccsent a bizalom,azt már nagyon nehéz helyrehozni.Lehet azt mondani,hogy túl léptél rajta,de ha hívogatod,ellenőrizgeted,akkor ez nem igaz.Így meg nem lehet élni,se neked,se neki.

3."Nem tudok nélküle élni, életemben ő volt az egyetlen dolog, ami valóban boldoggá tett és nem bírom, hogy elveszítsem. "- Mindenkinek van egy ilyen füles az életében általában (aki nem,az nagyon szerencsés és nagyon kivétel),és ilyenkor mindenki azt gondolja,belehalok,nem lesz másik ilyen,soha nem leszek már boldog.A szakításotok óta azért csak lement a Nap,aztán meg feljött,és még mindig élsz,szóval sanszos,hogy nem fogsz belepusztulni.Közhelynek tűnhet,de jön majd jobb.Tényleg.Aki így bánik veled,azért nem érdemes egy lépést se tenni.Amúgy meg azzal,hogy egy ilyen után még te könyörögsz neki sírva,azzal egyrészt csak magadat alázod meg előtte,másrészt meg bizonyítod,hogy veled tulajdonképpen megtehet bármit,mert még a végén te sírod magad vissza hozzá.Ez pedig,hogy "felhívtam sírva, hogy mikor láthatom, mert úgy éreztem, összeomlok, hogy mindjárt öngyilkos leszek", szimpla érzelmi zsarolás,ami nem méltó felnőtt emberekhez.

4."Hogyan viselkedjek vele?"- Ha ezen gondolkodnod kell,szerintem hagyd.

5."Mit ne tegyek?"- Ne találkozz vele.

6."Hogyan élhetem ezt túl? Mit tegyek, hogy jobb legyen?" - Idő+egy másik,normális párkapcsolat,normális partnerrel.Foglald el magad,kezd egy új hobbit,tanulj,sportolj,menj szórakozni barátokkal.

7."Hogyan készüljek fel arra, ha tényleg elveszítem?" -Nem akarlak vele elkeseríteni,de ha melletted volt még egy nője,akkor igazából sosem volt teljesen a tiéd.Erre nem lehet amúgy felkészülni,nincs rá tréning,vagy megtörténik vagy nem.

8."És vajon visszajön e?" -A te érdekedben remélem nem.

9."És mit tehetek annak érdekében, hogy visszajöjjön? "- Én inkább azért imádkoznék,hogy ne tegye.

Sajnálom,biztos fáj meg minden,de lépj ezen túl,mert ilyen pasival tök fölösleges tölteni az idődet.Kívánom,hogy mielőbb talpra állj,nem olyan vészes ez,csak most még nagyon fáj.El fog múlni,fel a fejjel.

27. Enya78 (válaszként erre: 26. - 2a69f78972)
2012. máj. 14. 10:49

Jaj, azért olyan ne írj, hogy nem kár érte! ;)

De egyébként tényleg az egyik legbutább dolog ezzel zsarolni valakit... az csak még jobban menekülőre veszi a figurát... jogosan!

26. 2a69f78972 (válaszként erre: 14. - 902e1ed20e)
2012. máj. 14. 10:43

Teljesen normális amit érzel, ezt nevezik SZERELMI CSALÓDÁSNAK !


Ezen itt mindnyájan már egyszer-többször átmentünk és bár nehezen, de túléltük.

DE tudtuk kezelni!


Veled csak azért van hiba, mert ebben az esetben egy normális nő úgy rúgná ki a pasit, hogy a lába nem éri a földet.

Egész kapcsolatotok alatt HAZUDOTT, MEGCSALT és még Te csinálsz magadból lábtörlőt és kúszol-mászol neki ???

Döbbenetes vagy!

Ha visszakapnád, sem tudnál benne soha megbízni, nekem ne mondd az ellenkezőjét.


Nekem az ilyen ragacs, hisztérikus nők nem tetszenek, bár sajnállak.


Orvoshoz kellene fordulnod, - de komoly formában - mert aki ennyire elveszíti a fejét, hogy betör egy lakásba, az legközelebb leszúrja azt, akit nem kap meg.

Hiszen vannak ilyen elmebetegek, millió példa bizonyítja!...időben vagy(?), kezeltesd magad!


De ha úgy gondolod, nyugodtan legyél öngyilkos, akinek csak ennyi esze és önfegyelme van, azért amúgy sem kár.

Ezzel se a pasit, se másokat ne próbálj zsarolni!

25. stbe (válaszként erre: 1. - 902e1ed20e)
2012. máj. 14. 10:42
Én sem tudom hány éves vagy. De tényleg ne öld meg magad. nem éri meg. Ezzel csak a hozzátartozóidnak okoznál nem kis bánatot. Képzeld és 20 voltam amikor kiderült, hogy a férjem megcsalt(hónapokig) ráadásul terhes voltam a gyermekünkkel. Gondolhatod mit éreztem a szülés előtt 1 héttel?! Akkor még vissza is fogadtam volna. Persze undorító volt amit tett. De 1 hét után úgy voltam vele, hogy találok én még új párt magamnak(gyerekkel együtt is, és úgy is lett). Figyelj aki egyszer megtette, megteszi legközelebb is. Honnan tudod, hogy a másik lánnyal nem szakított. Nem érdemel meg, megcsalt és hazudott. Ha újra összejönnétek te meg tudnál újra bízni benne???? Hát én nem, neked sem lenne nyugalmad, hogy legközelebb nem csal-e meg újra. Bizalom nélkül pedig nem ér semmit egy kapcsolat. Fiatal vagy, számtalan lehetőség van előtted, most minden sötét, de hidd el nem soká fog ez tartani. Kitartás.
24. 74f8c12b8e (válaszként erre: 14. - 902e1ed20e)
2012. máj. 14. 10:42

1 hét alatt nem tud segíteni a pszichológus,mégis mit vártál tőle???

szerintem nála a helyed,huzamosabban,míg magadra találsz,mert így kötődni egy ilyen emberhez,aki így bánt veled,és ekkorákat hazudott VÉGIG,az nagy kiszolgáltatottság,és jó út a kapcarongy-élet felé.És nagy naívság és butaság teljesen megbízni benne,mikor VÉGIG hazudott neked,tehát ezt végig továbbra is simán megteheti,mert nem fogod felismerni a hazugságot,a becsapást.

Nem lep meg,ha nem akar veled lenni:egyrészt a betörtél hozzá-cirkusz miatt,másrészt meg ő legalább látja,hogy ez a kapcsolat köztetek ezer sebből vérzik,hiába szeretitek egymást,és ugyanígy folytatódna,még ha ő angyallá tudna változni,akkor is,mert te féltékeny lennél,okkal.

23. catswd
2012. máj. 14. 10:36

szerintem színpad az egész. Micsoda nagyjelenet, a szakítás ...(részedről is egy kicsit, de a pasid pályát tévesztett ha nem színész...)


NE legyél öngyilkos :), inkább keress egy ŐSZINTE, magát adó, magát és téged is rendesen felvállaló embert.


Dumálj barátnőkkel, sírd ki magad, nézz szerelmes filmeket :), sírj azokon is, fagyizz, napozz (majd ha visszatér a tavasz), járj el emberek közé, nem baj ha néha sírsz picit..


Amikor meguntad a sírást, akkor egyszer csak észreveszed majd, hogy egy halom pasi van, aki képes szeretni és azok közül kiválasztod azt akit te is képes leszel szeretni.


függöny :)

(de komolyan!)

22. Jeanqska (válaszként erre: 14. - 902e1ed20e)
2012. máj. 14. 10:33

1 hete? Még jó, hogy nem történt sok változás. Tedd magadban helyre a dolgokat, és koncentrálj Te is a tanulásra, a munkádra!

1 hét alatt ne várd, hogy minden hip-hop eltűnik. Idő kell, míg feldolgozod.

Figyelj! Szerintem az, hogy ha valaki egyszer félrelép (nem mondom hogy megbocsájtható), egy dolog. Na de egy éven keresztül élni kettős életet???!!! Szerinted ez normális dolog??? És ugyanúgy, mint ahogy az egy év alatt nem vettél észre semmit az egészből, mit gondolsz, ha újra megtenné, mit vennél észre belőle? Semmit.

Ugyanúgy lenne gyanúsítgatás és vita ebből.


Nem tudsz létezni, mert nem akarsz. Bocs, hogy ezt kell mondanom. Jó, meg kell gyászolni a kapcsolatot, pláne ha boldog voltál vele, na de akaraterővel a szakításon is túl lehet lépni. Csak nem azt kell elhinned, hogy nélküle nem tudsz létezni. Akaraterő!!!

21. Enya78 (válaszként erre: 14. - 902e1ed20e)
2012. máj. 14. 10:31

Gondolkodj!!!!!! Neked ez volt a boldogság?!

Találhatsz te még ennél sokkal- sokkal normálisabb társat magadnak! Akkor majd megtudod, milyen igazán boldognak lenni!

Ez csak egy nagy tévedés volt, semmi több!!! Az élet tele van lehetőségekkel! És nem az a megoldás, hogy rögtön ismerkedni kezdesz, hanem tedd magadban rendbe a dolgokat és ébredj fel az álomvilágból!!!

2012. máj. 14. 10:31

Hú anyukám te tényleg szerelmes vagy!Tudom milyen az,de a párod nem hiszem,hogy szerelmes,mert akkor nem lett volna melletted egy másik lány,még az elején hagyján,de egy évig??????Te azt hiszed el amit el akarsz hinni,szerelmes vagy és vak!Mindig gondolkozz visszafelé te megtetted volna ugyanezt?Lett volna mellette egy másik fiú egy évig?Vele is keféltél volna meg a másikkal is a férfiaknak ez a lehető legjobb kapcsolat,ez minden csak nem szerelem.Úgyis tudjuk,hogy hiába papolunk ha ma találkoztok beleomlasz a karjaiba és ennyi lesz,max mégegyszer számonkéred,mert most jól felhúzzuk az igazsággal az agyadat...

Sajnálom,de ha meg nem tudod elereszteni akkor majd az idő megold mindent,adj neki még egy lehetőséget,azt ugye úgy mondják,hogy mindenki megérdemli aztán lesz ami lesz,biztos,hogy a bizalmad egy darabig nem lesz feléje és szorongásban fogsz élni vele,évek fognak eltelni mire megint fogsz neki hinni!!!

Azért a házassággal még várj,de ne keveset!Viszont az összeköltözés jó ötlet.Szép napot!

19. vacsa
2012. máj. 14. 10:31

"Volt egy egy éves kapcsolatom. A lehető legjobb, legszebb, legtökéletesebb. Életemben sosem voltam boldogabb senki mellett. Harmóniában, egyetértésben, szerelemben teltek a napjaink, ő is éreztette velem, mennyire szeret, milyen boldog velem, törődött velem. Sokat terveztük a közös jövőt, meg akarta kérni a kezem, most akartunk összeköltözni."


Milyen szép:)


A következő mondatnál viszont sokkot kaptam...


" Aztán véletlenül kiderült, hogy van egy másik barátnője is. Egyszerre kezdett velünk kapcsolatot..."


Mi van????? Minden szép és jó és tökéletes????


" nem akarta megbántani a másik lányt és gondolom, valamit érzett is felé, hiába én voltam az elsődleges."


ELSŐDLEGES?????


Uramatyám! Felejtsd el ezt a szemétládát gyorsan és tedd kicsit magasabbra a lécet.

2012. máj. 14. 10:30

Ne haragudj, de én tuti elhagytam volna abban a percben ahogy megtudom hogy másik barátnője van. Tehát nem megcsalt, egy alkalommal, vagy csak flörtölt stb, hanem egy rendes kapcsolata volt melletted.

Szerintem az ilyen emberek mind számítóak, akik félnek attól, hogy egyszer egyedül maradnak... Ne haragudj ha bántó volt, de szerintem ez már soha nem lesz olyan mint az elején, hiszen akkor is hazugságban éltél.

17. c69ff6d3e9 (válaszként erre: 14. - 902e1ed20e)
2012. máj. 14. 10:29
nem tudom hány éves vagy, de szerintem még fiatal.van lehetőséged még bőven más férfit keresni. viszont tanulj a hibádból. nem szabad másnál is ugyanígy eljárni
16. andi6020 (válaszként erre: 1. - 902e1ed20e)
2012. máj. 14. 10:29

Dehogy akarsz meghalni.

Ne rinyálj, hidd el, túl fogod élni.

15. adfa0d8bdb (válaszként erre: 1. - 902e1ed20e)
2012. máj. 14. 10:28

Szia!

Nem szabad hagynod, hogy ennyire eluralkodjanak rajtad az érzéseid!

Egy párkapcsolat nem határozhatja meg ennyire az életedet!

Mindenképp lazíts ezen a köteléken, mert ez a másik felet inkább eltaszítja!

Egy pasi sem ér annyit h ennyire kibukj!

2012. máj. 14. 10:27
Csak arra tudok gondolni, hogy életem boldog szakasza véget ér, és sosem tér vissza. Tudnék tiszta lappal kezdeni, meg tudnék bízni benne újra, mert láttam, h tényleg megbánta és sosem tenne ilyet újra. Neki is nagy szenvedést okozott az egész és tudja, hogy magának köszönheti... sosem tenne ilyet megint. Főleg velem nem. De vajon visszajön e? És ha mégsem, akkor hogyan legyek túl ezen? Már több, mint egy hete történt, jártam pszichológushoz is, de semmit nem segített. Barátokkal is sok időt töltöttem, buliztam is, sőt, ismerkedtem is új férfiakkal. De nem bírnám elviselni, ha valaki más csak hozzám érne. És tegnap visszazuhantam még mélyebbre, mint előtte voltam. Nem tudok létezni, csak addig érzem jól magam, amikor alszok, de felkelni még rosszabb, mert ráébredek, hogy nem csak egy rossz álom az egész.
2012. máj. 14. 10:27

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de jobb lenne nektek egymás nélkül. :/


Mind a ketten hülyék vagytok szerintem. Ő gerinctelen, hiszen hónapokig csalt, neked meg a józan eszed ment világgá. Ezt napok alatt amúgy sem lehet feldolgozni, ráadásul mindketten eljátszottátok a másik bizalmát. Persze van ok-okozati összefüggés, de mivel te betörtél hozzá, és zsaroltad, most már ugyan mindegy.


Másrészről, én nem tudnék ilyen eszetlenül ragaszkodni valakihez, aki végig, a teljes kapcsolatunk alatt megcsalt. Gyakorlatilag egy őszinte pillanata nem lehetett így a kapcsolatotoknak. És tökmindegy, hogy mit mond ő, hogy miért, ha szerelmes vagyok valakibe, de igazán, akkor nem vagyok mással, főleg nem egy évig.


Ne meghalni akarj, hanem újrakezdeni! Főleg ne egy olyan pasi miatt akarj meghalni, aki még szeretni sem tudott kizárólag csak téged.

12. Pahet a vadász (válaszként erre: 1. - 902e1ed20e)
2012. máj. 14. 10:25
ez most komoly? Egy ilyen pasi kell neked???????
2012. máj. 14. 10:24
Persze minden szakításban belehalunk,ez így van rendjén...
10. 6f257fd90e (válaszként erre: 1. - 902e1ed20e)
2012. máj. 14. 10:22

Mindenek előtt nyugodj meg, mert csak úgy lehet normális döntéseket hozni. Ha megnyugodtál és tényleg úgy gondolod, hogy higgadt fejjel át tudod gondolni az egészet, akkor ülj le és képzeld magad a barátod helyébe. Próbáld meg megérteni az ő álláspontját is. Ha ő tette volna veled ezt, akkor gondolj bele, hogy vajon te hogy reagálnál.


Ez pedig, hogy öngyilkos leszel, nem megoldás semmire, és neked megoldásokat kell keresned. Nagyon nagyon sok ember van a világon, aki sokkal nehezebb dolgokat is átélt, és szerintem az élet valahol arról szól, hogy tudunk átélni, túlélni dolgokat. Van aki minden ok nélkül egy balesetben elveszíti az egész családját, és már idős, effektíve nincs ideje új családot alapítani.


Mindenképpen gondolj arra, hogy te egy teljes egyéniség vagy és meg tudod oldani, sok minden mást is biztosan megoldottál egyedül!

2012. máj. 14. 10:22
beszélgess vele, ha megkért. hisz nem gyűlöltétek meg egymást, de csak barátilag. ne akarjatok inkább semmit egymástól.
8. Jeanqska (válaszként erre: 1. - 902e1ed20e)
2012. máj. 14. 10:22

Szerintem az öngyilkosságnak még a gondolatát is felejtsd el! Eszedbe ne jusson ilyen butaságot tenni!


Van egy-két dolog, ami érdekes. Ha valóban olyan nagy volt a szerelem, a boldogság kettőtök között, és a közös jövőt tervezte, hogy tudta mégis megtenni, hogy közben egy másik kapcsolatot is fenntart? Ez a kettő nem biztos, hogy összefér.


Ha tényleg szeret, akkor biztosan meg tudjátok beszélni a dolgokat, bár nem biztos, hogy minden olyan lesz, mint régen, amikor még nagyon vastag volt a köd... Gondolj bele! A bizalom még megvan? Újra tudod úgy kezdeni, hogy a későbbiekben ne ellenőrizd folyton, vagy ne támadd amiért megcsalt?

2012. máj. 14. 10:21
Inkább keressetek mást,mint hogy egy életen át hazudozzatok egymásnak.Úristen!Milyen kamu pasi,te meg nem vagy normális!:S
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook