Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalt a férjem. Segítsetek! fórum

Megcsalt a férjem. Segítsetek! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
34. édes73 (válaszként erre: 32. - Klarisszima)
2016. nov. 6. 14:06

Igen,olyan,mint egy óvodás.

De lassan úgy érzem én is,mert az ilyen helyzetekben eluralkodik rajtam a düh, a fájdalom.Elég egy beszólás.

33. Klarisszima (válaszként erre: 31. - Édes73)
2016. nov. 6. 14:01
Ja, akkor pláne rendőrt hívni.
32. Klarisszima (válaszként erre: 30. - Édes73)
2016. nov. 6. 14:01
Sehogy nem tudod, aki paraszt, az az is marad. Csak te tudod normálisan kezelni, jelen esetben tojni rá magasról, azt nehezen viselik. Amíg látja, hogy idegbeteg vagy tőle, csinálni fogja. Mint az oviban, pont.
31. édes73 (válaszként erre: 29. - Klarisszima)
2016. nov. 6. 14:00
A saját lakásom.
30. édes73 (válaszként erre: 17. - Csikil4ny)
2016. nov. 6. 13:59

Köszi,jó a cikk.Nem ez a cél.

Hogyan vegyem rá,hogy normálisan viselkedjen?Nem szeretnék kikészülni idegileg.

29. Klarisszima (válaszként erre: 25. - Édes73)
2016. nov. 6. 13:58
Rendőrt is lehet hívni ilyenkor. Amúgy hova van bejelentve? Lakás közös? Ezeket mondjuk nem árt tudni ilyenkor.
28. Klarisszima (válaszként erre: 24. - Édes73)
2016. nov. 6. 13:58

Vedd be a lecarom tablettát, oszt csók.

Ha nem tud kommunikálni, akkor ne kommunikálj vele. Szorítkozz tőmondatokra. Ha nem válaszol, akkor ne foglalkozz vele. Ha bunkózni kezd, akkor meg befejezed a beszélgetést.

27. levarosbukta (válaszként erre: 10. - Édes73)
2016. nov. 6. 13:57
Legyen már benned tartás és büszkeség hogy nem mutatod ki előtte a fájdalmadat és a sértettséged, mert belőled most leginkább az beszél. Ne add meg neki azt az örömöt hogy lásson szenvedni. A gyerekkel való találkozáskor a vele való érintkezésedet a legminimálisabbra korlátozd. Nem kell hogy nálatok találkozzanak. Jöjjön el a gyerekért és vigye el. Hidd el ha úgy teszel mintha az egész nem érdekelne az sokkal jobban fogja őt bosszantani. Én a helyedben nem foglalkoznék a válással, intézze ő ha akarja. Nem te akarsz rippsz-roppsz újraházasodni. Szívasd meg, évekig el lehet húzni egy válást.
26. massalhangzo (válaszként erre: 25. - Édes73)
2016. nov. 6. 13:56

akkor hivd ki ra a rendorseget. ha mas rugdosna az ajtodat, fenyegetne, be akarna menni, mit tennel? ha a szomszedok is lattak, feljelentheted siman. meggondolna ketszer is, hogy hogyan viselkedik


tudom, hogy ilyenkor konnyen elszabadulnak az indulatok, de probald higgadtan lefektetni a szabalyokat, akar irasban. hogy tudja, nem akadalyozod a lathatast, de ti elvaltok, kulon eltek, nem resze a te eletednek, te sem allitasz be hozzajuk. elviheti a gyereket, egyeztessetek idopontot, kinek mikor jo, jojjon erte, es hozza haza idore

25. édes73 (válaszként erre: 23. - Massalhangzo)
2016. nov. 6. 13:53
Megtettem.Majdnem szétrúgta az ajtómat.A szomszédok zavarták el.
24. édes73 (válaszként erre: 14. - Klarisszima)
2016. nov. 6. 13:52

Igazad van,de itt az a problémám,hogy azóta is bunkón viselkedik.Nem tudom kezelni.Nyugodt ember vagyok,de már annyi fájdalmat okozott.Élvezi,ha felidegesít, kinevet.Én meg utána 2 éjszaka nem alszom, sírok, a gyerekemnek sem jó.

Nem rajtam múlik a normális kommunikáció.

23. massalhangzo (válaszként erre: 15. - Édes73)
2016. nov. 6. 13:51

ha nem akarja elvinni, az az o dolga, nem kotelezo. de nincs joga odamenni a ti otthonotokba es ott hederelni.


mondd meg neki, vagy elviszi lathataskor, vagy ne jojjon, mert te nem szerepelsz a lathatasi listan, ennyi

22. kisj (válaszként erre: 15. - Édes73)
2016. nov. 6. 13:50

Ha 1 óra múlva visszahozta, akkor ennyi. Ez volt számára a láthatás.

Szerintem nem vagy köteles beengedni a lakásodba.

2016. nov. 6. 13:50
segítsünk visszacsalni?bocs.
20. unom (válaszként erre: 13. - Édes73)
2016. nov. 6. 13:50

És mégis, még mindig ő irányítja az életedet. Élvezi, hogy bosszant.

Te meg önként megteszed neki ezt a szívességet.

Így nem ellene dolgozol, hanem hozzájárulsz, hogy jobban érezze magát.

19. massalhangzo (válaszként erre: 13. - Édes73)
2016. nov. 6. 13:49

de akkor gondolj bele, mas no jol jart egy olyan ferfival, aki a hazassag alatt is szemet volt, csalt, utana meg bunkoskodik?


ez csak a buszkesegednek faj, hogy mas no, de ha belegondolsz, o jart rosszul, te pedig jol. hamarosan elmulik, osszeszeded magad, es talalsz egy rendes fickot. a no meg egy ilyen seggfejjel marad :D

18. Klarisszima (válaszként erre: 15. - Édes73)
2016. nov. 6. 13:49
ok, akkor legyen ez. autókázzon. fogy a benzin. Ha olyan béna, hogy a saját gyerekével nem tud játszani, később már autókázni sem fogja vinni.
17. csikil4ny (válaszként erre: 13. - Édes73)
2016. nov. 6. 13:49

Ezt olvasd el:



[link]

16. kisj (válaszként erre: 13. - Édes73)
2016. nov. 6. 13:48

Próbálj meg megnyugodni.

Tényleg az lenne a legjobb, ha a látogatások alkalmával elvinné a gyereket valahová és te csak a legszükségesebb tőmondatokban kommunikálnál vele.

15. édes73 (válaszként erre: 11. - Massalhangzo)
2016. nov. 6. 13:48
Nem akarja elvinni,megmondta segítsek játszani is vele,mert ő nem tud.Ha elvitee,autókáztak a városban,majd egy óra múlva visszahozta.
14. Klarisszima (válaszként erre: 13. - Édes73)
2016. nov. 6. 13:48
Bocs, de akkor minek a bosszú.. már rég szar volt. örülj, hogy becsajozott, ha megnyerte, hadd vigye. Te meg éld az életed.
13. édes73 (válaszként erre: 5. - Viva70)
2016. nov. 6. 13:45
Nem akarom visszafogadni,ha jönne sem.De pszichiátriára sem akarok kerülni.Annyi rosszat kaptam tőle a házasságunk alatt is.Nem akarom,hogy boldog legyen.
12. csikil4ny (válaszként erre: 1. - Édes73)
2016. nov. 6. 13:45

Felnőtt módjára kellene viselkedni, már csak a közös gyermek miatt is!


Most nem sokat tehetsz, szorítsd össze a fogad és csináld végig a válást, aztán kezd újra te is az életed! Ha lesüllyedsz az ők szintjükre, akkor te sem leszel jobb náluk. A hajhúzógatós korszakból mindannyian kinőttetek már!


Elhiszem, hogy fáj, de van élet a válás után!

11. massalhangzo (válaszként erre: 8. - Édes73)
2016. nov. 6. 13:42

ha kulonmentetek, miert engeded egyaltalan be a lakasodba? joga van latni a gyereket, egyutt tolteni idot, vigye el, addig neked is lehet kulon programod.


egyeztessetek a lathatasrol, tartsd be, de te ne talalkozz vele

10. édes73 (válaszként erre: 7. - Kisj)
2016. nov. 6. 13:42
Sosem voltam bosszúálló.De már annyira fáj. A fiunk miatt nem tudom kikerülni a vele való találkozást. Valami megoldás kell, mert beleroppanok.
9. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Édes73)
2016. nov. 6. 13:40

nem hiszem, hogy lehetne az o kettejukre befolyasod. ha ok szeretik egymast, es nagyon ugy nez ki, ha mindketten inkabb valnak es egyutt akarnak elni, akkor barmit teszel, csak magadat idegesited vele


megertem, hogy nagyon rossz erzes, de ha a ferjed ilyen gyorsan es konnyen lelepett, a gyerekkel se tud mit kezdeni (vagy csak te erzed igy), akkor vagy sosem szerettetek kolcsonosen egymast, vagy annyira megromlott a hazassagotok, hogy felesleges lett volna tovabb huzni


probald ugy nezni, barmennyire is faj, hogy kaptal te is egy uj eselyt arra, hogy megtalald azt, akivel boldog lehetsz

2016. nov. 6. 13:39

8 év, 40 évesek vagyunk.

Bicskanyitogató a viselkedése.Eljegyezte a nőt, majd 2 nap múlva eljött, az orrom alá dugta a kezét és gúnyosan megkérdezte, hogy fáj-e.A gyerekkel játszik,miközben a nő csipkebugyis fotókat küld, a gyerek meg sír,hogy apa velem játssz, ne a telefonod nyomkodd.Bevallom,a 3. ilyennél földhöz vágtam a telefonját.Tegnap közölte,hogy nem ad a válási illetékbe, én akarok válni,nem ő.Aztán gúnyosan vigyorog az arcomba.

7. kisj
2016. nov. 6. 13:36

Miben kell a segítségünk?

A bosszú forralásában?

6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Édes73)
2016. nov. 6. 13:36
Miben segíthetünk?
2016. nov. 6. 13:27

Nem értem, miért lenne elégtétel neked, hogy bárkivel lehet "csak azzal a nővel" ne?

Mert, ha azt szeretnéd, hogy ne működjön a kapcsolata az új nőjével és megpróbálja visszakönyörögni magát hozzád, még jobban megérteném...

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook