Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalt a férjem. Segítsetek! fórum

Megcsalt a férjem. Segítsetek! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
64. ab61752c45 (válaszként erre: 51. - Liliomszál)
2016. nov. 6. 15:03
nem ők szerették egymást,csak mi éreztük,hogy fölösleges függelékek vagyunk.
63. édes73 (válaszként erre: 60. - Globus)
2016. nov. 6. 15:01
Nem akarta megbeszélni.Ahogyan a házasságunkban soha semmilyen problémát.Mindig azt mondta, oldjam meg.
62. édes73 (válaszként erre: 57. - D7ba7bf7ff)
2016. nov. 6. 14:59
Köszönöm.
61. édes73 (válaszként erre: 49. - 6f26b4d1ae)
2016. nov. 6. 14:57

Úgy legyen.

Köszönöm.

60. globus (válaszként erre: 58. - Édes73)
2016. nov. 6. 14:56
Jól mondja Zolcsika, fogadd el a jelen helyzetet. Mert ez nem klasszikus szerelmi háromszög, férjed felvállalta a félrelépéssel járó következményeket, valóban váltani szeretne. Kulturáltan, nyugodtan beszéljétek meg ennek feltételeit, talán jó lenne kitérni arra, hogy döntésének milyen oka volt. Tanulságként szolgálhatna a jövőre nézve.
59. édes73 (válaszként erre: 48. - Globus)
2016. nov. 6. 14:55
A nő 19 évesen szült,nem bulizta ki magát.A férjem a házasságunk alatt is sokat bulizott haverokkal, de mindig azzal jött,hogy a gyerek teher,gyerekes programokat is kell csinálni stb. Most együtt buliznak az albérletben.Hol ketten a nővel,hol a férjem elvált haverjaival rendeznek házibulikat.Ennyit tudok.Nem is akarok többet.
58. édes73 (válaszként erre: 48. - Globus)
2016. nov. 6. 14:51
Igen válni fog állítólag. A férjem kapcsolatfüggő.Sosem élt egyedül.Illetve előttem 2 hónapig volt egyedül.Most is,ahogy megtudtam,hogy megcsalt,elköltöztem a fiunkkal,ő elment az anyjához lakni,mondván,ő egyedül nem él.2 hónapig lakott az anyjánál,1 hónapja a nővel albérletben.A közös lakásunk üresen áll.
57. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 10. - Édes73)
2016. nov. 6. 14:49
A megoldás az, hogy elfogadod a folyamatot és csak figyelsz. A saját életedre koncentrálsz, mert a sors kettőtök útjára lépett. Ha újra lesz vele dolgod, vissza fog jönni. Onnantól rajtad áll, mennyire vagy megbocsájtó a múlttal kapcsolatban. A megbocsátás azt jelenti, hogy elfelejted az egészet, mintha meg sem történt volna. Annyira elfogadod, hogy túllépsz rajta.
56. édes73 (válaszként erre: 45. - Liliomszál)
2016. nov. 6. 14:48
Köszönöm.Sürgetném az időt, de tudom, nem lehet.
55. csikil4ny (válaszként erre: 53. - Édes73)
2016. nov. 6. 14:47

Az nagyon jó!


Akkor gondolom beszélt neked a válás/a gyász feldolgozásának szakaszairól.

54. édes73 (válaszként erre: 44. - Csikil4ny)
2016. nov. 6. 14:47
Házasságunk első 2 évében itt laktunk.Ismerik a szomszédok.Bárki beengedi lent.
53. édes73 (válaszként erre: 43. - Bibi25)
2016. nov. 6. 14:46
Már járok pszichológushoz.
52. édes73 (válaszként erre: 40. - 31bc25d879)
2016. nov. 6. 14:44
Köszönöm:)
2016. nov. 6. 14:42
Sok a látszat kapcsolat.
50. ab61752c45 (válaszként erre: 47. - Liliomszál)
2016. nov. 6. 14:40
nem egyszerű dolgok ezek.pedig a szüleim úgynevezett jó házasságban éltek.kívülről legalábbis.
49. 6f26b4d1ae (válaszként erre: 8. - Édes73)
2016. nov. 6. 14:39

Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél. Teljesen megértem, hogy dühös vagy és bosszút állnál. Én is ezt érezném, de...

Szerintem ezt az energiát fordítsd arra, hogy elszigetelődj tőle, vond meg a kapcsolat tartást, jogi úton indísd el amit el kell.

Gyerektartás, láthatás kérdése, ha zaklat, ajtód rúgdossa, hívd a rendőröket, aztán ezek majd szépen beszámítanak abba, hogy nem lehet vele semmit normálisan intézni.

Azzal a nővel szerinted meddig lesz együtt?

Nem sokáig. Csak 1 pótlék. Egy kapuzárási pánik ajtón állója az a nő.

Semmi több. De hagyd csak rájuk, majd kell neki új nő, másik. Akkor mit csinál a másod hegedűs?

Ezt majd egymásközt leharcolják, nyugodt lehetsz, hogy ez nem lesz hosszú életű dolog, fognak még nyüszíteni mint a kivert kutyák.

Te inkább foglalkozz a saját életetekkel a gyermekeddel.

Ezeket a dühös, ingerült dolgokat fordísd a javatokra, és akkor nyertesként jössz ki ebből az egészből.

A kedves exed, pedig mehet a levesbe, fogja ő még bánni, az a bűntudat lesz a bosszú, ami önmagától fog létre jönni, te neked ahhoz semmit nem kell tenned, csak hagyni szenvedni, vissza nem fogadni soha, eltiltani minden látogatástól, kapcsolat tartástól, majd rájön mit vesztett, de akkor már késő lesz.

48. globus (válaszként erre: 1. - Édes73)
2016. nov. 6. 14:38
Nem derült ki a hsz-ekből, hogy az új hölgy is válni fog? Hogy is van ez, férjed még bulizni akar, de máris eljegyezte magát valakivel? Ez nem igazán buli...
47. liliomszál (válaszként erre: 46. - Ab61752c45)
2016. nov. 6. 14:38
Ez a véleményem, és az igazság is. Sok ilyen van az életben, sajnos.
46. ab61752c45 (válaszként erre: 45. - Liliomszál)
2016. nov. 6. 14:36
ne ítélj,az én apám sem játszott velünk soha.magának való mogorva ember volt.sajnos sokat örököltünk tőle.
2016. nov. 6. 14:33
Hát az ilyennek nem való gyerek... hogy még játszani sem tud vele, szégyen. Elég egyértelmű a te bosszantásod a részéről, viszont minél előbb kerekedj felül ezeken a dolgain és ne arra pazarold az energiád, hogy neki legyen rossz (hidd el az a nő hamarabb pi...án fogja rugni, ha vele is ilyen lesz, de az már legyen az ő bajuk). Foglald el magad olyan dolgokkal, amivel hamarabb túl jutsz ezen a pasin. Bár az idő megoldja, csak türelmesnek kell lenned. Sok erőt kívánok neked.
44. csikil4ny (válaszként erre: 38. - Édes73)
2016. nov. 6. 14:30
Hogy jutott az ajtódig? Nincs lenti zár?
43. Bibi25
2016. nov. 6. 14:20
rovidtavra kerj szakmai segitseget, pl. egy pszichologustol. Objektiven all a dolgokhoz es meg tud erositeni :).
42. Bibi25
2016. nov. 6. 14:19
Valoban az ido fogja megoldani, illetve az uj celok, elfoglaltsagok. Ha az elejen haszontalannak is tunik, probalj ki relaxacios gyakorlatokat, vagy meditalj. Nagyon sokat tud segiteni. Illetve, ha meg tudod oldani, rovidtav
41. massalhangzo (válaszként erre: 38. - Édes73)
2016. nov. 6. 14:17

ez a pelda is mutatja, hogy magadban generalod, mert mindenben az o szemetseget akarod latni. nincs jelentoseg annak, hogy te leviszed a gyereket hozza, vagy o becsenget, es elmegy a gyerekkel


nehez megallni, hogy ne lassal mindenben provokaciot, es ne fajjon, de sajnos nem tudod kikapcsolni egy perc alatt az erzeseidet, a megbantottsagodat. haragudj nyugodtan, akarmilyen is volt a hazassag vagy volt reszed a rosszban, megcsalt, osszejott egy masik novel, meg jo, hogy haragot erzel. probalj kulon programokat csinalni, elni az eletedet, masra is koncentralni, nemcsak a valasra, akkor konnyebb lesz

40. 31bc25d879 (válaszként erre: 8. - Édes73)
2016. nov. 6. 14:15

Tudod mit?

Örülj, hogy megszabadultál tőle. Az okoz neki örömet, hogy neked fájdalmat okoz és bosszant. Gonosz, gátlástalan, bunkó.

Muszáj, hogy ne készülj ki. Próbálj megnyugodni. Éppen pont magasról és vastagon szard le.

Én mihamarabb túl lennék a váláson, nem húznám és csak amit nagyon és feltétlenül fontos, annyit kommunikálnék vele.

A saját lakásodban vagy tehát még nagyon beengedni sem vagy köteles. Nem tud játszani a gyerekével? Szégyellje magát. Egy percig ne sajnáld, sőt! Majd idővel rájössz, hogy csak nyertél és a gyerek is, hogy megszabadultál egy önző, egoista baromtól. A gyerektartást az utolsó fillérig megkövetelni tőle. Abból ne engedj, kell a gyerek neveléséhez.

Szépen, lassan építsd újra az életedet. A sajátodat és a gyermekedét is.

Keress új társaságot, foglald le magad, sok közös program a gyerekkel.


Kívánok sok erőt, kitartást és jó egészséget.

39. massalhangzo (válaszként erre: 37. - Édes73)
2016. nov. 6. 14:14

de latod, megis hagytal egy szar hazassagot, rossz banasmodot. nem lehet csodalkozni azon, hogy ez a vege. sem elvarni azt, hogy valaskor majd normalisan viselkedjen egy olyan ficko, aki a hazassagban is bunko volt


egyszeruen meg lehet oldani, mint ahogy sokan irtak, hogyan zarhatod le. csak te meg nem tartasz ott, mert elegtelelt akarnal, belefolyni az eletebe. addig idegesiteni is fog, meg ha nem is csinal semmit, mig te latni akarod es tudni rola. majd idovel elmulik, azert ez a par honap nagyon keves


szerintem most nem birnad ki, hogy ne lasd, ne talalkozz vele, szoval ezt nem o generalja, marmint a kiborulasokat, idegeskedest, hanem te. ha majd el tudod engedni, vagy ra tudod venni magad, hogy kizard az eletedbol, akkor jobb lesz. rajtad mulik ez foleg, nem rajta

38. édes73 (válaszként erre: 36. - Csikil4ny)
2016. nov. 6. 14:13

Ok.Csak nem tartja be a szabályokat. Tegnap is lent kellett volna várnia,hogy leviszem a gyereket, erre itt verte az ajtót.

Tudom,ki kell szállnom a játszmáiból.Csak nehéz.Majd az idő...

37. édes73 (válaszként erre: 35. - Massalhangzo)
2016. nov. 6. 14:10

Nem volt jó már ez a házasság, de én meg akartam javítani.Ő meg tojt a vágyaimra, közölte,, ha nem tetszik,el lehet menni.

Egyszer el is költöztem,akkor visszakönyörögte magát.

36. csikil4ny (válaszként erre: 30. - Édes73)
2016. nov. 6. 14:07

Csak úgy, hogy nem veszel részt a játszmázásában.


Nagyon jól írják a többiek: világos és egyszerű szabályok, vagy betartja, vagy nem kommunikálsz vele.


A lakásod a te várad, ott nincs mit keressen. Vigye a gyermeket, csinálj ilyenkorra programot magadnak mással. Van barátnőd? Szülők? Kezdetben azt is meg lehet oldani, hogy amikor el kell vigye a gyermeket, legyen melletted valaki. Egyrészt olyankor meghunyászkodik és kedves lesz, másrészt ha mégis kikelne magából, van tanúd.

35. massalhangzo (válaszként erre: 30. - Édes73)
2016. nov. 6. 14:07

szerintem valaskor ritkan tud ket ember megfeleloen, normalisan viselkedni egymassal. ido kerdese


bocs, hogy ezt irom, de ilyen esetben azert a masik felet is meghallgatnam. mert ha ellaposodott a hazassag, beleszeretett masba, akkor egy ferfi nem dicsekszik az eljegyzessel, nem bunkoskodik, inkabb van buntudata, el is hallgatja, es probal megfelelni legalabb a gyerek fele.


kotve hiszem, hogy annyira jol megvoltatok es szerelem volt meg egymassal jo banasmod. nyilvan te is odatettel ezt meg azt, hogy most arra megy ki a dolog, hogy tudnatok egymasnak jol keresztbe tenni, ahelyett, hogy elnetek a sajat kulon eleteteket, annyi surlodassal, ami egy valassal egyutt jar

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook