Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Még mindig nem nagyon tudom elhelyezni a sclerosis... fórum

Még mindig nem nagyon tudom elhelyezni a sclerosis... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
31. 55Judit (válaszként erre: 30. - 55Judit)
2022. ápr. 3. 13:27
jav: gyógyult...
2022. ápr. 3. 13:27

Sajnos olyanról nem tudok aki kigyúgyult volna ebből a betegségből. DE! Én elkezdtem szedni 1 hónapja az Imunex alga komplexet, bár komoly betegségem nincsen, de amire szedem, arra már hat. Ez azt igazolja, hogy a vélemények - melyeket mindig fenntartással kezelek egy forgalmazói oldalon - igazak lehetnek.


Pl. ez is a vélemények között van:

"Két hónapja szedem sm betegségre, közérzetem energikusabb sokkal jobban érzem magam. Azért kezdtem el fogyasztani, mert sok sm beteget olvastam hogy algáktól szépen javult az állapotuk."


Nem tudom neked is nem-e megérne egy próbát. A készítmény saját honlapján részletes leírást találsz az összevőiről, hatásairól. Orvosi vélemény is van. Meghallgathatod a youtube-on Dr. Budai L Károly ismertető videóját is.

Keresgélj, mert nem szabad magunkba roskadni ha bajunk van.

Jobbulást kívánok!

29. Törpilla (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 3. 13:03

Szerintem meg írj ki legközelebb értelmesen egy vallomást, hogy lehessen is értelmezni, mert ezt nem lehetett és eléggé rosszindulatúra sikeredett! Nem tudom ki vagy, de kívánom, hogy minden napod legyen szép amennyire lehet ezzel a betegséggel! Ami nem igazán vicces se nem poénkodásra alkalmas és legkevésbé a szarkasztikusságra!


Nem állok bele többi esetlegesen gerjesztett vitába!


Legjobbakat!

28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Dfc04c70e4)
2022. ápr. 3. 12:48

Az eleje, miszerint "Még mindig nem nagyon tudom elhelyezni" szerinte elg árulkodó a tekintetben, hogy eléggé kénytelen vagyok faglalkozni vele.

Nincs is bajom a kukoricával, persze, hogy az első benyomás alapján döntesz. De ahogy még idejött a kisasszony pörölni, és kioktatni, hogy ez egy betegség, továbbra is tartom, hogy akkor nyomja csak oda százszor és ezerszer, ahova.

2022. ápr. 3. 12:23
Alattomos egy betegség. Erőt kitartást, és minél több tünetmentes időt kívánok!
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Janszi)
2022. ápr. 3. 12:15

"Bár azzal viszont nem vagy tisztában,hogy az orvosok milyen kísérleti kontrollcsoportos statisztikák alapján állapítják meg a gyógyszergyárak számára szükséges információt.Jobbulást kívánok."


Tessék? Fejtsd már ki, mert ez így nem igazán több tudalékos beolvasásnál, főleg az eleje alapján.

25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Unom)
2022. ápr. 3. 12:07
Pontosan így.
24. unom (válaszként erre: 14. - 55Judit)
2022. ápr. 3. 12:04

Pedig néha nekem is van ilyen érzésem. Én, beteg? Ugyanmár, nevetséges.

Aztán ha rosszabb napom van, sajnos, elmúlik

23. janszi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 3. 11:44

Névtelenül veszekedni kiváltképp becstelen.

Ha nem szeretnél negatív kritikát,akkor ne tedd abba a kategóriába,ahol csak igen-nem hozzászólás létezik.

Legközelebb fontold meg,hogy a közönség nem szakértői bizottság egyébként.

Am a földobott vallomásodra adott negatív kritika a kétélű fogalmazásod eredménye,szerintem pontosan tudod is.

Bár azzal viszont nem vagy tisztában,hogy az orvosok milyen kísérleti kontrollcsoportos statisztikák alapján állapítják meg a gyógyszergyárak számára szükséges információt.Jobbulást kívánok.

22. dfc04c70e4 (válaszként erre: 21. - Timycat)
2022. ápr. 3. 11:37

Akkor jó volt a megérzésem, az ismeretséget illetően.


Igen. Mindenki máshogy értelmezi a kiírást. Talán pont emiatt, ahogy írod is: "hogy senki nem vélekedik az SM-ről a pálya széléről úgy, hogy nevetséges" - nyomtak kukoricára többen is. Mert hogy is lehet egy komoly betegség nevetséges...


Na, de számomra tisztázódott a dolog.

21. timycat (válaszként erre: 19. - Dfc04c70e4)
2022. ápr. 3. 11:30

Tudom ki a kiíró, de ettől függetlenül is, szerintem ilyet csak az tud írni, aki ebben vagy hasonló nyavalyában benne van.


Persze mindenki máshogy értelmezi a kiírást. Én bízok annyira az emberekben, hogy senki nem vélekedik az SM-ről a pálya széléről úgy, hogy nevetséges.

20. dfc04c70e4 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 3. 11:25

Szia ismeretlen!

55 Judit sem én vagyok, csak reagálok.

Bizakodj is! Soha ne add fel! Legyenek derűs napjaid!

19. dfc04c70e4 (válaszként erre: 12. - Timycat)
2022. ápr. 3. 11:23

Szia Timycat!

Nem én vagyok Törpilla, de visszakérdezek: honnan kellett volna tudni,hogy a kiíró saját magára gondolt? A vallomásban nem volt erre utalás. Később derült ki, a 6. hozzászólásban.

Persze nyilván más, ha valaki 100% biztosra veszi, tudja, hogy ki írta a vallomást. Gondolom (nem állítom, csak feltételezem), hogy te konkrétan tudod, hogy ki a vallomás kiírója. Így azért teljesen más ám a hozzáállás a témához.


Most sunnyoghatnék, de nem teszem. Bizony én is a kukoricára nyomtam első blikkre. El nem tudtam képzelni, hogy valaki egy komoly betegséget nevetségesnek tartson.

Most már értem a miértjét, de először egészen másra gondoltam.

Amíg nincs kellő infó, addig az ember a megérzése szerint dönt. Vagy nem nyom semmit. De akkor meg nincs véleménye. Nekem is volt már olyan, hogy nem nyomtam semmit egy vallomásra, de a hozzászólásomban arra is utaltam, hogy miért.


Azt a kukoricát, amit erre a vallomásra adtam, már nem tudom visszavonni. De legalább nem sértettem meg vele senkit.

18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Timycat)
2022. ápr. 3. 10:35
Nagyon remélem, hogy azon a nyári esküvőn már abban a szép cipőben fogod ropni!❤️
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - 55Judit)
2022. ápr. 3. 10:33

Mivel ez egy elég hullámzó betegség, és ezer az arca, nem tudom, milyen az enyém, hogy nevetve vagy sírva jön el a holnap. Ez a bizonytalanság is elég vacak.

Na jó, azt már tudjuk, hogy kell kezelni, mert különben romlik. Ez is elég nagy pofon volt a harmadik évben. Igyekszem bizakodni mindig az újabb hidegzuhanyig.

16. timycat (válaszként erre: 14. - 55Judit)
2022. ápr. 3. 10:32
Ki hogy éli meg. Én még mindig nem tudom mi a bajom, maximum csak sejtem, de a bénaságom sodort már többször olyan helyzetbe, hogy csak röhögni tudtam magamon. Inkább mint folyton keseregjek, van olyan is bőven.
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Michelle.r)
2022. ápr. 3. 10:28
Elég vegyes véleményekkel találkoztam az SM betegek között, ha az orvos nem ellenzi, és szükségesnek érzem, nem zárkózom el előle. De most nem akarok bekavarni a kísérlet közben.
14. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 3. 09:42
Én is voltam komoly betegségben, gyakorlatilag a sír szélén bideregtem, de nem emlékszem hogy egy percig is nevetségesnek tartottam volna. Érdekes hozzáállás.
13. timycat (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 3. 09:33
❤️
12. timycat (válaszként erre: 4. - Törpilla)
2022. ápr. 3. 09:30
Honna tudod, hogy nem épp olyan írta akinek pont ez a problémája?
2022. ápr. 3. 09:27

Sajnos ez egy nagyon alattomos egész életet meghatározó betegség, eleinte szinte semmi jele nincs is. Egy ismerősöm szed rá valami gyógyszert, de nem tudom a nevét. Eddig még semmi problémája nem volt, igaz még csak 31 éves, de kb. 8 éve derült ki a betegsége.

Kitartást és tünetmentességet kívánok!!

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Birebora)
2022. ápr. 3. 08:20
Köszönöm. Jó lenne. Olvastam olyant, hogy volt, akinek újraépültek a lyukak az agyában. Nekem sajnos eddig ilyen nem történt, csak több lett. Szerencsére azért most durva tüneteim nincsenek.
9. birebora (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 3. 07:42
Javulást kivánok.
8. Bless the child (válaszként erre: 5. - Ági0830)
2022. ápr. 3. 07:41
A 6-os hsz megadta a választ
7. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 3. 07:35

Bocsánat! A vallomásodból ott! nem derül ki, hogy te is ebben a betegségben szenvedsz, így az, hogy te nevetségesnek tartod, így eléggé visszatetsző. Ezért nyomnak, nyomtunk első nekifutásban kukoricát. Sajnálom.


Igen, komoly betegség, több ismerősöm is van, volt akik ebben a betegségben szenvednek, szenvedtek.

Örülj a szép napoknak, olyankor igyekezz minél több szépet és jót magadba gyűjteni, hogy majd elmondhasd: ami tőled telt, azt megtetted. Sok erőt, kitartást kívánok neked.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Törpilla)
2022. ápr. 3. 07:07

Szerinted, de most teljesen őszintén, tudna olyan, aki nincs benne, így viszonyulni hozzá?

Négy éve tudom, hogy ez már velem lesz, míg el nem pusztulok. Van, hogy nevetséges, mert van, hogy egy jobb reggelen olyannak látszik, mint egy felfújt lufi. Persze ez elmúlik. Sajnos nagyon gyorsan. Szerencsére a mélypontok sem túl gyakoriak. És ez még csak a pszichológiai oldala.

Szóval részemről tedd a kukoricádat oda, ahova nem süt a Nap.

5. Ági0830 (válaszként erre: 2. - Bless the child)
2022. ápr. 3. 06:49

Én nem nyomtam semmit, nem is olvastam a vallomást.

De akkor magyarázd el kérlek, hogy miről van szó.

Tudtommal egy komoly betegségről beszélünk. Ismerek is valakit, aki már kerekesszékben éli az életét.

A vallomást viszont nem tudom értelmezni.

2022. ápr. 3. 06:46
Ez egy betegség és hogy lehet ezt nevetségesnek tekinteni, meg siralmasnak? Mit fogsz írni ha esetlegesen neked lesz ilyen problémád? Kukorica amit nyomtam meg rád nyomnám még 100 meg 1000x is!!!
2022. ápr. 3. 06:29
Nyilván fogalmuk sincs, csak véleményük. 😁
2022. ápr. 3. 06:20
Kíváncsi lennék, hogy a kukoricázók értik-e egyáltalán, hogy miről van szó
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook