Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Meg akarok halni. Semmi értelme az életemnek. Amit csak... fórum

Meg akarok halni. Semmi értelme az életemnek. Amit csak... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
26. 6924d8a23f (válaszként erre: 23. - Kacsahercegno)
dec. 1. 18:30
Tudod is te hogy a mentális betegség mit jelent? Gondolom "csodálatos" párkapcsolatban élsz,és persze te vagy a mintakép! Állandóan csak kötekedsz,egy normális hozzászólásod sincs! Undorító a viselkedésed és a megnyilvánulásaid!
25. tien (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 1. 18:19

Nagyon sajnálom , ez a legrohadékabb betegség.


Mindig azt mondtam ,hogy ha a test fáj,az előbb- utóbb meggyógyul ,de ha a lélek az keményebb sokkal.


Mondom úgy ,hogy csak a szele érintett a mentális betegségnek.

Soha többé nem akarom azt a kínt érezni.

24. 6924d8a23f (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 1. 18:14
Én megértelek teljes mértékben!
dec. 1. 18:09
Sokan úgy képzelik, hogy aki öngyilkos lesz azzal valami közepesen kellemetlen dolog történt, amit épp nem volt kedve megoldani...
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - 6924d8a23f)
dec. 1. 18:01
Én is láttam édesapám halálát. De ebbe az el cseszett világba ahol ahol mindenki ott rúg bele a másikba ahogyan csak tud. Nincs szeretet, elfogadás, csak önzőség. Én ilyen világba nem akarok élni.
dec. 1. 17:58

Félelmetes mennyi segitőkész ember van itt

Vazze, állj má' talpra ne itt picsogjál


Persze a topiknyitó is csak hallgat, nem irja le hogy mi a gond, de akkor se legyen nagy a szája annak aki nem tett meg pár km-t a topiknyitó cipőjében

20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - K-né Zsóka)
dec. 1. 17:56
16 éves korom óta küzdök mentális betegségekkel, amik ki hatottak az egész életemre, most 47 vagyok...
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Levarosbukta)
dec. 1. 17:52
Nem tudsz rólam semmit igazából a véleményed pont nem érdekel.
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Birebora)
dec. 1. 17:49
Próbáltam, nem ment, de azért köszönöm
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Myra)
dec. 1. 17:48
Ha olyan könnyű lenne meg tenni már nem itt lennék, el hiheted.
16. Myra
dec. 1. 17:39
Ez a legkönnyebb út. Nem megoldani egy problémát hanem elmenekülni előle.
15. 6924d8a23f (válaszként erre: 14. - Kacsahercegno)
dec. 1. 17:16

Jó! Engem találtál meg :)

Soha nem bántanék azért valakit mert neki jó! Segítő szándékú volt a bejegyzésem ( bár ezek szerint nem jött át )hogy érezze milyen a "halálközeli állapot" .

Nem szokásom a hasonlítás,sőt utálom is!

Nekem is volt kiért élnem,de többször akartam feladni az életem,ezért próbáltam ezt leírni!

Ja....és mi van akkor ha senki sincs melletted? Mert nekem olyan is volt!

14. Kacsahercegno (válaszként erre: 8. - 6924d8a23f)
dec. 1. 16:57

Attól hogy valakinek szarabb, neki nem lesz jobb. Ez olyan, mintha valaki a nagy boldogságát írná ki, te meg azt válaszolnád, hogy na ne legyen már olyan jó kedved, hát másnak sokkal jobb, ez semmi... Mindig minden szituációban lesz olyan aki még többet szenvedett, vagy éppen még felhőtlenebbül él mint mi akár életünk legjobb legboldogabb pillanatában, egyiket sem érdemes másokhoz hasonlítani...


A vallomástevőnek pedig azt üzenem hogy az ember iszonyú reziliens, nagyon sok olyan helyzetből is van kiút, amiről nem is gondolnánk. Szóval szerintem se dobj el mindent, ha van az életedben bárki, akire számíthatsz, akkor beszélj vele, ha pedig nincs akkor keress hasonló helyzetben lévőket, hátha erőt tudsz meríteni belőle.

13. Dr…
dec. 1. 16:52
Mindig van kiút! Csak lejjebb kell adni az elvárásokból
12. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 1. 16:39

Talán ha kiírnád magadból mi az amitől padlón vagy, talán jönne valami megoldás.

Voltam a szakadék szélén.

Hú, de sokszor gondoltam, hogy legyen már vége.

De onnan nincs vissza.

Biztos van valaki, akivel megbeszélhetnéd.

Fel a fejjel.

11. 6924d8a23f (válaszként erre: 9. - Enissa)
dec. 1. 16:37
Ebben igazad van drága <3
dec. 1. 16:20
Vegyél egy nagy levegőt, szoritsd össze a fogad és válts, kezdj új életet. Sok erőt és sikert kivánok neked.
9. Enissa (válaszként erre: 4. - Levarosbukta)
dec. 1. 16:14
Van amikor, az a helyzet, hogy magától nem tud felállni valaki. Ne ítéljünk látatlanul, a jéghegycsúcsát láttatja csak, mélyen mi lehet, ki tudja?
8. 6924d8a23f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 1. 16:13

Ha tudnád,hogy mennyi szörnyűségen mentem át életem során elgondolkoznál! És többet is hibáztam,viszont tanultam belőlük és helyre hoztam minden segítség nélkül!

Dehogy akarsz te meghalni! Láttam az Édesapámat haldokolni,olyan fájdalmai voltak ami leírhatatlan,még az utolsó órákban is láttam a szemében mennyire akart volna még élni! Részemről kukorica!!

dec. 1. 16:06
Mit csináltál? Mit rontottál el?
6. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 1. 16:03

Biztosan nagyon sz@r lehet neked, ha még kiutat sem látsz. De keresed?

Egy utcán élőnek is fordulhat jobbra a sora, egy nagybeteg is felépülhet, de egy halott nem fog feltámadni. (mégha sokan arra bazíroznak is...)

Kapd össze magad és állj fel!

dec. 1. 15:59
Komolyan? Három éve nem tudsz változtatni? Miért? Úgy gondolom nem betegségről van szó, mert azt írod te rontottad el. Hát hozd helyre, kezdd újra, ne siránkozz, mert azzal végképp nem oldasz meg semmit.
dec. 1. 15:38
3 éve ülsz a babérjaidon és keseregsz, ahelyett hogy helyrehoznád azt amit elrontottál?
3. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 1. 15:01

Igaz meghalni könnyebb gondolhatod, de onnét nincs visszaút. Sokan gondolták már, hogy ahol vannak, sosem lesz jobb, de többek élete rácáfolt erre, bár sosem gondolták egykor.

Az életed újratervezheted, a halálod sosem.

dec. 1. 14:57
Szia! Mindig van kiút,ne add fel! Menj el szakemberhez de nekem is írhatsz ha gondolod.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook