Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Meg akarok halni. Semmi értelme az életemnek. Amit csak... fórum

Meg akarok halni. Semmi értelme az életemnek. Amit csak... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
86. VDSz (válaszként erre: 82. - 55Judit)
jan. 24. 14:29
Mi más lenne, mint a megvilágosodás? 😊
85. Amaunet (válaszként erre: 82. - 55Judit)
jan. 24. 12:45

Erre gondolsz?

[link]

84. 55Judit (válaszként erre: 83. - Tumbo2)
jan. 24. 08:46

😀

Hát persze! Szerintem mindenki úgy szeretne, a legkényelmesebb ha nem kell tennünk érte. Sajnos az elalvás keveseknek adatik meg. Én már gondolkoztam ezen is, milyen lehet. Úgy tudom elképzelni, hogy az álmából azért csak felébred az ember mikor leálla szíve vagy a légzése. Mindkettő jár kellemetlenséggel. Csak kívülálló azt hiszi, a másik csak elaludt.

83. tumbo2 (válaszként erre: 81. - 55Judit)
jan. 24. 08:35
én gyáva lennék hozzá.a gyógyszerben nem igen lehet bizni.mikor majdnem megfulladtan,a lányom a hátam ütögette,nem is pánikólős fajta,mondja,úgyis mindig meg akarsz halni. csak nem így,reggelre elaludni.
82. 55Judit (válaszként erre: 80. - VDSz)
jan. 24. 08:25
Van itt valahol egy olyan fórum is, hogy "mi az élet értelme". Vagy ilyesmi. Mindenki írt minden félét, valójában az emberek többsége azt sem tudja mi az. Mióta valaki beírta az élet valódi értelmét, azóta más nem írt oda. Ja, én voltam.😀
81. 55Judit (válaszként erre: 72. - Tumbo2)
jan. 24. 08:22

Aki komolyan véget akar vetni az életének és még képes önállóan megtenni, az nem fog életben maradni.

Én már bideregtem a sír szélén. Érdekes mód, nem kívántam konkrétan a halált, csak azt mondogattam hogy nem érdekel meghalok vagy életben maradok, csak a mostani érzés szűnjön meg valahogy. Így visszagondolva talán azért nem konkrétan a halált kívántam, mert sokszor eszembe jutott hogy nem lesz aki gondoskodjon a kutyámról. Ha arra gondoltam, lehet hogy most meghalok, az megnyugvást jelentett hogy a fiam legalább már megáll a saját lábán.

Bár felépültem majdnem mondjuk 70%-ban, de kigondoltam a biztos és gyors módszert ahhoz, hogy még egyszer véletlenül se kellen abba a múltbéli helyzetbe kerülnöm. nem vagyok depressziós, igyekszem derűvel tölteni a napokat. Viszont bármikor gondolkodás nélkül megtenném. Higgyétek el, aki már megszenvedte a magáét, mindent megtesz hogy még egyszer ne kerüljön abba a helyzetbe. Már senkit nem hagynék magam után aki rám lenne utalva.🙂

80. VDSz
jan. 24. 06:19
Minden emberi életnek van értelme.
79. Shukran (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 24. 06:12

"Őrült, aki halni vágy,

még a rút élet is szebb,

mint a szép halál."


/Euripidész/

jan. 24. 06:02
az elet szep csak meg kell talalni benne a szepet.
77. Regin_a (válaszként erre: 70. - De16c8f9e6)
jan. 22. 22:00

Ha kötél, tudod hogy kell ugrani sikeres csigolyatöréssel,

A 10-röl meg olyan kellemetlen hogy kaparják az ember maradványait


mennyi és milyen gyógyszer visz biztosan a halálba, azt sem tudod

Akkormosz ,milegyen?


Eutanázia megfelelő biztositással kell

A háziállatot elaltatják ha kell hogy ne kinlódjon, az embert az orvos is végignézi haláltusájában, mert "EMBERSÉGES"

fRANCOT!

76. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 22. 21:17
Meghaltá?
75. lolita2112 (válaszként erre: 74. - Tumbo2)
dec. 6. 08:54
szia erzsike!ebben nagyon igazat adok neked!
74. tumbo2 (válaszként erre: 73. - Lolita2112)
dec. 5. 09:13
tudod,mikor néztem tegnap a Somos műsorát,egy orvos beszélt benne.hogy az emberek,akik a pelenkában vannak,tele felfekvéssel,szinte élve elrohadnak.nem akart ilyen vulgáris lenni,de sajnos ez az igazság.igazad van,de aki szinte előhalott,az nehezen látja meg benne a szépet.na,majd megint kapom a kritikát,hogy milyen negatív vagyok,csupán realista.nem úgy,mint a cinikus gulyás,aki csodás gyógyulást kívánt Karsai Dánielnek.
dec. 5. 02:44
ez szornyen hangzik!az elet szep csak meg kell latni benne a szepet!
72. tumbo2 (válaszként erre: 69. - Regin_a)
dec. 4. 09:57
a legnehezebb.az öcsém öngyilkos lett,mekkora elszántság kell ahhoz,hogy valaki fölakassza magát,mert nem egy-két perc.egy ismerősöm kétszer próbálta a gyógyszert,persze kimosták a gyomrát.ha valaki elszánja magát,olyan helyre kell menni,ahol senki nem találja meg.pl.erdő.főleg télen.nem akarok cinikus lenni,de tán a legjobb megoldás.
dec. 4. 00:32
Mindenen túl lehet lépni. Csak akarni kell.
70. de16c8f9e6 (válaszként erre: 69. - Regin_a)
dec. 4. 00:31
Dehogy is. Csak egy ugrás. Vagy egy pár bogyó. De mindent túlélni, veszteséget, betegséget vagy bármi rosszat, az a legnehezebb. Siránkozni meg a legkönnyebb.
69. Regin_a (válaszként erre: 66. - De16c8f9e6)
dec. 3. 18:52

Meghalni a legkönnyebb"

A legnehezebb!

68. tumbo2 (válaszként erre: 67. - Tumbo2)
dec. 3. 11:35
mindegyik szeretett enni,inni,szeretett élni.csak sajnos nem sok jutott nekik.
67. tumbo2
dec. 3. 11:34
ki szerette Bacher Iván könyveit,írásait,mint a Galsai Pongrácét,Árkus Józsefét?még 50 éves Magyar Konyháim is vannak.
dec. 3. 10:42
Akkor keress benne értelmet. Olyan nehéz ez? Miért várod a csodát ha te semmit nem teszel érte? Meghalni a legkönnyebb, eldobni mindent magunktól. Próbálj meg valamit változtatni, hátha akkor minden megváltozik. ;)
65. tumbo2 (válaszként erre: 64. - Timycat)
dec. 3. 10:14
életebben nem hallottam.
64. timycat (válaszként erre: 62. - Tumbo2)
dec. 3. 10:12
Fluta
63. globus (válaszként erre: 62. - Tumbo2)
dec. 3. 10:06

Idősebb ismerősöm is erre a krumplis pogácsára gondolhatott, amit mondasz, szerinte zsírban sütötték, én sem ismerem.

Nálunk a pogácsa klasszikusan kerek kiszúróval készül és tepsiben sül.

Jól szétoffoltuk a fórumot, remélem, hogy FI kedve javult!

62. tumbo2 (válaszként erre: 59. - Globus)
dec. 3. 09:36
hát én az ilyen nudlikat,kelt tésztákat sosem szerettem.talán valami krumplis ,nem pogácsát mert lapos volt,,zsírban sütötték. volt aki megsózta,más lekvárral ette.láttam a tévében,ott Dunaújváros mellett,ahogy a vakarcsot sütötték.az anyám nem emlékezett rá,hát nem volt a kedvencem.
61. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 2. 19:05

Jól emlékszem, hogy erről nyitottál már fórumot ?

Azóta semmi nem történt, nem voltak hasznosak a tanácsok ?

Mondd miben segíthetnénk, hogy tudd újra szeretni magad és az életet ?

60. 6924d8a23f (válaszként erre: 53. - Józsibirka)
dec. 2. 16:18

De szeretlek,kár hogy nincs itt olyan viccelős jel :-)

Nagyon jó ember lehetsz,bírom a hozzászólásaid!

59. globus (válaszként erre: 56. - Tumbo2)
dec. 2. 12:40
Nem, recept alapján ez hasonlíthat a nudli tésztájára, bár nyersen van benne a krumpli. Én sem ismerem így, de finom lehet.
58. tumbo2 (válaszként erre: 57. - Józsibirka)
dec. 2. 12:37
ilyet sosem ettem.
57. Józsibirka (válaszként erre: 56. - Tumbo2)
dec. 2. 12:33

Biztos ismered, csak feléd másképp hívják lehet!


[link]

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook