Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Medroltól fogyás fórum

Medroltól fogyás (beszélgetős fórum)


1 2 3
16. c114183a1c (válaszként erre: 15. - Ficánka5)
2014. márc. 7. 12:11

Már próbáltam hívni, de ki van kapcsolva a telefon. :( Abbahagyni nem merem.

Nagyon sajnálom, ami Veled történt. :(

2014. márc. 7. 12:02
Jobb félni, mint megijedni. Én az egyik antihormon tablettától, ami kisebb volt, mint a kiskörmöm és csak 40 napig szedtem, olyan izomkoordinációs problémát kaptam, hogy a mai napig nem vagyok képes normálisan járni, a lakásból egyedül nem tudok kimozdulni. Igaz akkor azonnal le lett állítva,az lett mondva, hogy majd ha kiürül a szervezetből elmúlik. Hát nem múlt el és ennek lassan 3 éve!!
2014. márc. 7. 11:53
Mindenképpen beszélj az ovossal, mert én is híztam a medroltól, és nem fogytam. Igaz, én 64 mg.ot szedtem naponta.Megnyugtatni csak az orvos tud, mi csak leírjuk hogy nálunk hogy van, volt.ez nem elhanyagolható ,inkább beszélj vele!
13. c114183a1c (válaszként erre: 12. - Ficánka5)
2014. márc. 7. 11:05

Megvárom a keddet, hogy addig is fogyok vagy megáll a fogyás. Kedden rendel, és előtte úgysem fogadna.

Engem is zavar a fogyás, azért írtam. Már évek óta nem voltam ennyi kg. De úgy gondolom, hogy 1 hét és 2 nap alatt nem történhet visszafordíthatatlan folyamat.

2014. márc. 7. 10:46

9 nap alatt 3,5 kg, az rengeteg, különösen azért, mert a medroltól mindannyian, akiknek szedni kellett, híztunk mint az eszelős, havi 4 kilókat. Ehhez mérten a te fogyásod botrányos. Nem vagyunk egyformák a bevitt kemikáliák sem hatnak ránk egyformán. De köztudott, hogy olyan mellékhatások is lehetnek, amit az orvosok sem láthatnak előre és akár 5-10 év múlva is jelentkezhetnek. Szóval a betgnek kell magát managelnie és mindenre figyelni, nem elhanyagolni, várni. Én pillatnyilag

2 gyógyszernek kikiáltott car mellékhatásával élek és egész hátralévő életemet így fogom már leélni. Ettől szándékoztalak megkímélni.

11. c114183a1c (válaszként erre: 8. - Ficánka5)
2014. márc. 7. 09:58
Nem szeretném feleslegesen zavarni a dokit. Ha másnak is volt hasonló megfigyelése, akkor nem aggódnék.
10. c114183a1c (válaszként erre: 7. - Youlcsi)
2014. márc. 7. 09:41
Igen, most szedem a maximumot. Biztos, hogy hat a gyógyszer, mert nem fáj a nyakam. Már a 2. gyógyszer bevétele után elmúlt az az iszonyatos fájdalom. De igazad van, ha nem áll meg a fogyás, akkor felhívom.
9. c114183a1c (válaszként erre: 4. - Youlcsi)
2014. márc. 7. 09:35
A pajzsmirigyemmel nincs gond a TSH-m szerint, bár mondjuk a vérvétel már 1,5 hónapja történt. A pajzsmirigy-gyulladásom úgy alakult ki elvileg, hogy december-januárban beteg voltam, 3 antibiotikumot is szedtem. Ennek egy következménye lehet a pajzsmirigy-gyulladás.
8. Ficánka5 (válaszként erre: 1. - C114183a1c)
2014. márc. 7. 09:25
Nem gondolod, hogy ezt nem velünk kellene kivesézni, hanem az orvossal, aki felírta?? Nem olvastam milyen válaszokat kaptál, mert nem akartam magam idegesíteni. Ismerem a Medrolt, nekem is kellett a kemós kezelések előtt és után szedni. Ismerem a hatásait és nem tartom elhanyagolhatónak a problémádat, hogy azt elég lenne itt ilyen-olyan tanácsok alapján rendezni. Sürgősen beszélj az orvossal!!
7. youlcsi (válaszként erre: 6. - C114183a1c)
2014. márc. 7. 09:24
tehát most szeded a max dózist? én akkor megvárnám annak a hétnek a végét, és ha addig nem áll meg a fogyás (ami simán lehet a gyulladástól alulműködő pm miatt), akkor hívnám a dokit, hiszen nem hat a gyógyszer, így kérdés, hogy lehet-e elkezdeni a leépítést.
6. c114183a1c (válaszként erre: 3. - Nórika81)
2014. márc. 7. 09:17
Első héten 1 szem (16 mg), második héten (itt tartok most) 2 szem, majd 1, fél és negyed. Így jön ki az 5 hét.
2014. márc. 7. 09:16

Igen, eszek-iszok rendesen. Sőt, valamelyik nap 4 szelet kenyeret ettem meg pluszban, mint amit szoktam, és ebből kettő lekváros volt. Tegnap és tegnapelőtt pedig csokit és chipset is ettem. :( Ráadásul nem is edzek pár napja...

Jaj, dehogy vagyok 110 kg! :D Úgy nézek ki? :D

Igazából az a fura, hogy a doki a lehetséges mellékhatások közt a hízást sorolta fel (nem sorolta fel az összeset, csak 3-at) és nem hogy híznék, még fogyok is.

Maszek alapon voltam, és csak 5 hét múlva kell mennem. De lehet, hogy felhívom... Azért kérdeztem rá, mert ha valaki más is tapasztalt ilyent, akkor nem zargatom.

4. youlcsi (válaszként erre: 1. - C114183a1c)
2014. márc. 7. 09:15

Szia!

Sosem hallottam még ilyet. a sztero vizet köt meg... de azért a hízás nem kötelező, ha odafigyel az ember. inkább arra gondolnék, hogy a pm-gyulladástól van a fogyás... nem lehet? (nem értek a pm-betegségekhez, legalább ez elkerült eddig). bár mondjuk másfél hét alatt a szteroidnak is hatnia kellene.

mennyi a napi dózisod?

3. nórika81 (válaszként erre: 1. - C114183a1c)
2014. márc. 7. 09:07
Mennyit szedsz? Én szedtem már 2-3 hónapot, 8-16 mg-ot, nem fogytam tőle.
2. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - C114183a1c)
2014. márc. 7. 09:03

eszel iszol rendesen? ha beteg az ember eleve kevesebbet eszik szerintem, meg ki is ürül...


és az is fontos, hogy ezt 110kgból vagy 55kgból veszted el.


viszont ha aggódsz a dokit hívd fel

2014. márc. 7. 08:56

Sziasztok!


Jelenleg egy 5 hetes kúrát kell végigcsinálnom, mivel pajzsmirigy-gyulladásom van, felső légúti betegségből alakult ki. A címben említett gyógyszert kell rá szednem. 1 hete és 2 napja szedem és ez idő alatt 3,5 kg-t fogytam, holott elvileg híznom kellett volna.


Valaki -aki szintén szedte- tapasztalt-e már hasonlót, illetve okozott-e már ez a gyógyszer valamilyen problémát? Mivel szteroidról van szó, azért nem vagyok teljesen nyugodt...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook