Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Második terhesség fórum

Második terhesség (beszélgetős fórum)


137. kszisz (válaszként erre: 136. - Cc2f665987)
2009. dec. 4. 14:08
Nóri mennyire volt pontos? Bár tudom, h ez semmit se jelent előre... :)
136. cc2f665987 (válaszként erre: 135. - Kszisz)
2009. dec. 4. 13:57

Nekem mondod!Ma is ketten szültek meg!!!Kiborító :DDDDDDDDDD!!Nem tudom mikor lesz itt is már végre baba bummm!!!

Nóri se fog sokáig aludni jön mindjárt haza az apja!!

135. kszisz (válaszként erre: 134. - Cc2f665987)
2009. dec. 4. 13:53

Lehet tényleg az idő. Nekem éjjel óta iszonyú aktív a babócám és többet is fájdogál a pocim, mint mostanában szokott. :( De neked azért már más is történhetne! :)) Láttam sokan megszültek jóval korábban a decemberi fórumból, olyan hihetetlen! kicsit én is bepánikoltam ettől! :)


nekem meg már fel is kelt Nóri, nem sokat aludt ma. :( Még egy kicsit hagyom, míg elvan magában. :)

2009. dec. 4. 13:44

Sziasztok!!


Kszisz nekem is Nórám van és most töltöm szomtanon a 39.hetet!!

Nem volt semmi NSTn szép egyenes bár néha kiugrott de semmi!Birni birom sehol semmi már lassan 2hete ha van is csak hibe-hoba!!


Most keltem fel mert írtó fáradt voltam Nórám még alszik!!Kicsit fáj a hasam de nem ott ahol kénne!!Biztos az idő!!:))

133. kszisz
2009. dec. 4. 13:20

Sziasztok!


Bocsi, csak miután írtam ide nektek nem sokkal fel is kelt a kisasszony és mennem kellett!


Köszönjük, viszonylag jól vagyunk. Most már kicsit nyugodtabban, h nem sok van hátra. A terhesség viszont nem olyan zökkenőmentes nálam most, mint Nórival volt, sokkal nehezebben is viselem.


Manócska, minden rendben volt NST-n?

Anitah, gyönyörű husimusi babócád van! :)))

132. Anitah (válaszként erre: 131. - Cc2f665987)
2009. dec. 4. 13:03

Megnéztem! :) Szép nagy a pocid! Olvastam hogy megvolt a súlybecslés! Szép nagy babókád lesz! :)))

Bírod még?? Kitartás! :))

2009. dec. 3. 18:22
Tettem ki pocifotot:)
130. cc2f665987 (válaszként erre: 127. - Kszisz)
2009. dec. 3. 15:15

Szia!!


Kár hogy nem írsz!!!

2009. dec. 3. 15:14

Sziasztok!!


Itthon vagyunk az NSTről!!

128. Anitah (válaszként erre: 127. - Kszisz)
2009. dec. 3. 15:13

Látom Neked is van egy Nórid, és februárra várod a kisfiad! :))

Hogy viseled ezeket a napokat? Jól vagytok?

Mesélhetnél a kislányodról is! :)

127. kszisz
2009. dec. 3. 13:34

Sziasztok!

Én azért olvasgatlak titeket.... :)))

126. Anitah (válaszként erre: 125. - Cc2f665987)
2009. dec. 3. 12:58

Biztos elijesztettem mindenkit! :-D -csak vicc volt.


Gyorsan telnek a napok, már egyre közelebb vagy a Nagy Naphoz!!! Már izgulok én is, szorítok majd Neked! Aztán ha otthon lesztek a Kicsivel és lesz egy pár szabad perced írd meg ám hogy vagytok! :-)

2009. dec. 2. 17:16

Pedig azért beindult volt eleje is!!!Kár azért hogy nem csatlakoznak a többiek is!!


Az biztos a december nagy honap lesz minden szempontból!!:)

124. Anitah
2009. dec. 2. 14:58
De dúrva...a fórumon csak ketten beszélgetünk! :)) Hol vannak a többiek?
123. Anitah (válaszként erre: 121. - Cc2f665987)
2009. dec. 2. 14:57
Gratula! :) Eseménydús hónap lesz nálatok a december! :))
122. Anitah
2009. dec. 2. 14:54

Köszönöm! :) Tényleg hatalmas nagy öröm minden ami Vele kapcsolatos! A gügyögései, a nekem küldött mosolyai, ahogy próbálja formázni a kis száját és leutánozni a miénket! :)) Hihetetlen hogy hogy nő, mindig újat és újat produkál! Egy anyai szívnek pedig ez a legszebb és legkedvesebb érzés.


Nekünk ez lesz az első Karácsonyunk az új otthonunkban, itt Szegeden, és a Babucinkkal együtt így négyesben. Épp ezért biztos ez lesz majd a legszebb! :) A 24.-ét itthon és a férjem szüleinél töltsük a nagy családdal(szülők, testvérek, nagyszülők), 25.-én pedig haza megyünk Szihalomra a szüleimhez pár napra. Már nagyon várom, mert kicsit honvágyam van! :) Nagyon jó itt Szegeden, szeretek itt lakni meg már meg is szoktam, csak az a rossz hogy a családom 200 km-re él tőlem.

2009. dec. 2. 14:36
Na megtudtam december 8-án leszek 3 éve menyasszony!!:))
120. cc2f665987 (válaszként erre: 119. - Anitah)
2009. dec. 2. 14:01

De már 3 éve vagy várj most december 5-én leszek 4 éve hogy menyasszony vagyok!!!De ez nem biztos ne neves ki hogy nem emlékszem rá de pont akkor volt egy vetélésem (ez hosszú) és nem tudom pontosan de a párom biztos tudja!!Birnám akkor szülnék :)))) meg is kérdezem tőle ha haza jön hogy mikor kérte meg a kezem!!Szeretne de én nem!!!


Még vagy már igen jól vagyok!!Néha van valami de az semmi azokhoz képest amik eddig voltak!!


Gabuci igen ügyes fejlett baba akkor!!Tudatosan csinál mindent korai még de úgy látszik neki nem!!!:)))Gratulálok mert ez is nagy öröm egy anyucinak!!


Szoktam dísziteni már tele a lakás egyenlőre mikulásokkal meg csizmákkal!!Gondoltam addig mig be nem kerülök legyen egy kis ünnepi hangulat és figyelem elterelés céljából jó is!!:))


Nálatok milyen a karácsony?Még hiába tényleg nem sokra szülök de nem tudom elképzelni azt az örömöt hogy a fiammal és a lányommal a kis családommal állunk a fa alatt..........:DDD De nagyon jó lesz!!!

119. Anitah (válaszként erre: 118. - Cc2f665987)
2009. dec. 2. 12:51

A párod sem szeretne esküvőt?


Hogy vagy? És a kis Pocaklakó? :)


Tegnap itt volt a védőnő, azt mondta hogy Gabuci súlya egy féléves baba súlyának felel meg! :P

Már most egyre ügyesebb, újabban kiveszi a szájából a cumit és lóbálja a kezében. :) Először azt hittem véletlen, de már egyre sűrűbben csinálja!


Készültök már az ünnepekre? Szoktál lakást díszíteni? Most lesz igazán szép Nálatok is a Karácsony, hogy megérkezik a család legifjabb tagja! :)

118. cc2f665987 (válaszként erre: 117. - Anitah)
2009. nov. 30. 13:41

Bocsi én közben elmentem fürdeni már alig vártam hogy egy jó meleg kád vízben megfürödjek!Eddig zuhanyoztam most már csak nem árthatok vele!!


Mi is megyünk sétálni majd délután itt is türhető az idő!!:))


Nem vagyok férjnél nem vagyok annak a híve pedig már rég asszony lehetnék de valahogy mindig sikerült kibújnom alola!!De már januárban lesz 7éve hogy együtt járunk és 3éve múlt az éven hogy együtt is élünk!!


Nektek is szép délutánt!!

117. Anitah (válaszként erre: 116. - Cc2f665987)
2009. nov. 30. 13:16

Nekem is volt tejlázam még anno Petivel, 40 fokos. Akkoriban volt a fiamnak egy tejtestvére akik hordták tőlünk a tejet, így addig míg beteg voltam ők sem tudták vinni. Én is szurit kaptam, de hamar helyre jöttem, és utána még nagyon sokáig szoptattam.

A férjeddel mióta vagytok házasok?

Hamarosan lépek, mert a Kicsim olyan nyűgös! Biztos azért mert egész éjjel aludt, reggel 7-kor szopizott, visszaaludt, és egészen délig durmolt! Nagyon jól bírta! :) Szerintem már unja magát, kihasználom hogy itt szép napos idő van és lemegyünk sétálni.

Szép délutánt Nektek is!

116. cc2f665987 (válaszként erre: 115. - Anitah)
2009. nov. 30. 12:46

Sajna nem sokáig!Elcsesztem a szoptatást pedig azt hittem ezt nem lehet!!Két szopizás között igaz Nóra csak 3 óránként kérte de fejni tudtam még 200ml két mellből majdnem egyenként!!De nem hibáztatok senkit sem mert fogtam volna magam inkább és mentem volna el hogy nekem dolgom van de a sok vendég látogató miatt néha néha kimaradt!Meg is lett a bőjtje!2hónapos korára bedurrantak a mellim annyira hogy 40fokos lázam lett és tele lettem csomóval amiből egy csepp sem jött!Ügyelet majd injekció!!Utána még 2hétig szoptattam de már nem fogadta el mert megjött és igy elapaszottam magam!!


Remélem most másképp lesz!

115. Anitah (válaszként erre: 114. - Cc2f665987)
2009. nov. 30. 12:42

A nagy fiamat 19 hónapos koráig szoptattam, akkor magától abba hagyta. Olyan aranyos volt amikor jött oda hozzám és mondta hogy cici! Onnan tudtam hogy szopizni szeretne. :)) Nagyon nehezen apadt el a tejem, 2 éves korában.

Bízom benne hogy Gabucit is sokáig fogom szoptatni! Van bőven tejcsim, ez meg is látszik a súlyán! Kis dagi! :))

Te meddig szoptattad a lányod?

114. cc2f665987 (válaszként erre: 113. - Anitah)
2009. nov. 30. 10:31

Neked is szép nagy óriási pocid volt:))) Nem volt olyan nagy hasam inkább helyesen közepes :);)


Jól sikerült a szülinapja de az én ajándékom vagyis a miénk amit akartunk neki adni még a postán van és még ma sem csengetett a postás kétszer!!!Mondjuk még lehete vagyis remélem!!:)))


Meddig szoptattál???

113. Anitah
2009. nov. 29. 18:10

Megnéztem, szép nagy pocid volt!

Nekem az iwiwen van fent két pocakos képem, az egyik a kórházi, szülés előtt, a másikon a 6. hónapban vagyok. Már akkor is hatalmas pocakom volt, mindenki azt kérdezte mikor szülök! :D Azon a képen a nagy fiammal Petivel sziesztáztunk a hintában! :))


Nórinak hogy sikerült a szülinapja? Kapott sok ajándékot?

112. cc2f665987 (válaszként erre: 111. - Anitah)
2009. nov. 29. 14:24

Nem semmi a történeted de hála minden rendben ment!!

Megint csak képre tudok hívatkozni az 53. bejegyzésre azt hiszem ott van az utcsó honapra hogy milyen hasam volt Nórával!!3350gr és 50cm volt!!!


Kicsit én is reménykedek benne hogy könnyebb lesz bár se rosszabbat se jobbat nem kivánok!!!


Nekem volt varratom de felszívodó és ahogy reggel 7-kor megszültem és 9-re levittek az osztályra már délben ott álltam a látogatóknál!!!:)))

111. Anitah (válaszként erre: 110. - Cc2f665987)
2009. nov. 29. 13:52

24.-ére voltam kiírva, de 22-én indították meg a szülést. Reggel 7 órakor burkot repesztettek, egy darabig a folyósón vártam a fájásokra. Mivel azok nem akartak megindulni, és elég gyengék voltak, valamikor délelőtt 10 körül rám kötötték az oxitocin infúziót. Ez meghozta a hatását, olyan erős fájások jöttek rám, szívtam a gázt ezerrel! :)) Délután fél 3-kor született meg a kisfiam, úgy hogy nem repedtem és nem is vágtak, amin mindenki csodálkozik, mert ekkora babánál ez ritka. Én sem értem, a nagyobbik fiam anno fél kilóval kisebb volt, vele két öltésnyit repedtem, most meg semmit. :) Lehet az oxitocin miatt volt ez, nem tudom. De így gyorsabb volt a gyógyulásom is, bár iszonyú nehezen született meg.

Petivel annak idején nagyon könnyű szülésem volt.

A dokim azt mondta mivel 15 éve szültem az elsőt, így első szülésnek számít ez is, meg az nehezíti hogy már 33 éves vagyok. 30-on felül meg az ember már nem annyira fitt mint tizen-huszon évesen.

Szerintem Neked könnyű dolgod lesz, hiszen a kislányod is kicsi még. Szorítok Neked hogy minden rendben legyen! :)

A lányoddal is ekkora hasad volt? Ő mennyivel született? Általában a második szülés könnyebb szokott lenni.

110. cc2f665987 (válaszként erre: 108. - Anitah)
2009. nov. 28. 18:51

Itt csak akkor becsülnek ha rákérdezel de mi még lemaradtunk annál hogy tuti hogy fiú?Majd utána annál hogy na nem szülünk még?

De jövöhéten rá kénne kérdezni!!:))


Jó nagy babócát szültél!!Spontán szültél?Időre jött?

109. Anitah (válaszként erre: 107. - Cc2f665987)
2009. nov. 28. 14:29

Oké! Jó sétálást!

Nálunk sajna szakad az eső, ha délutánra nem áll el, akkor csak az erkély marad a levegőzésre. :(


Én is örültem a dumcsinak és annak is hogy jobban megismertelek! :)


Puszi Nektek is!

108. Anitah (válaszként erre: 106. - Cc2f665987)
2009. nov. 28. 14:26

Nekem Peti is így volt, sötét barna hajjal született, 1 éves korára beszőkült. 2 éves korában világoskék szeme és aranyszőke haja volt, nem vágtam le neki, a válláig ért olyan loknikkal, hogy mindenki azt hitte kislány! :D

Mostanra már megint sötétbarna a haja! :D

Szerintem a Gabucié fekete marad, bár ki tudja! :) Azt bírom a hajában, hogy annyira égnek áll, le sem lehet lapítani! :))


Hogy-hogy nem becslik meg a baba súlyát?

Nekem a terhességem alatt többször mondták hogy mennyi. Mindig azt hallottam az orvosoktól, hogy jó nagy baba lesz! :) És az is lett. :)

4170 g-al született. Most mérték meg csütörtökön a súlyát, már 6720 g! Kis dagi! :)))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook