Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Második terhesség fórum

Második terhesség (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. febr. 2. 11:22
Olvasgattam a hozzaszolasokat,tehat akkor szamithatok arra,h a masodik szules kicsivel konnyebb lesz,mint az elso?Nekem az elso nagyon-nagyon nehez volt,24 orat vajudtam.
2010. febr. 2. 09:51
Sziasztok!En is masodik babamat varom juluisra!Es csak annyit mondok,nekem teljesen mas a mostani terhesseg az elsotol!
285. cc2f665987 (válaszként erre: 284. - 1eb84e4bad)
2010. febr. 2. 09:46
Amúgy tökre igazad van!!Nórinál hogy ennyit szenvedtem teljesen feladtam azt mondtam nem érdekel csak szedjem össze magam annyira hogy tudjak vele foglalkozni!De most más a helyzet hogy így 3hetesen lettem megint beteg úgy mondt a mellemre!Azt mondtam ilyen nincsen hogy most se tudjam hogy mit hogy kell!!!:)
284. 1eb84e4bad (válaszként erre: 283. - Kszisz)
2010. febr. 1. 15:03

én egész nap csak fejtem :-( már minden bogyót is próbáltam, és sokat is bőgtem.

De mot nem így lesz:-))

283. kszisz (válaszként erre: 279. - Cc2f665987)
2010. febr. 1. 07:33

Lehet akkor a mellgyulladás is hajlam kérdése??? :( Mert én is sokat szenvedtem vele.

Mondjuk az elsőnél én is hibás voltam, mert Nóri nagyon hasfájós volt és a dokinő azt javasolta, h ne hagyjam sokáig egyszerre a cicin, én betartottam, de fejni sokszor nem volt kedvem a maradékot...Lett is minden bajom, nekem is majdnem elapadt a tejem, végigbőgtem pár napot, de nem adtam fel, ha kellett félóránként szopiztattam Nócit, keltegettem és egy jó 2 hét kellett mire minden helyrejött. Utána meg már az első jelekből tudtam, h közeleg egy mellgyulladás v. tejcsatorna elzáródás. Ennek ellenére szerencsés vagyok, mert Nórit 17 és fél hónapig tudtam szoptatni, igazi kis cicibajnok volt a drága. :D

Remélem most is ilyen szerencsés leszek.


Úgyhogy kitartás csajok! Én azt mondom ez is, mint sok minden fejben dől el!!!

282. cc2f665987 (válaszként erre: 281. - 1eb84e4bad)
2010. jan. 31. 21:20
Lesz bizony!!!!!:)))
2010. jan. 31. 17:31

jó nektek:-) én Lucával nagyon megszenvetem, állandóan elaludt szopi közben, képtelen voltam felkelteni. Így nagyrészt fejtem a tejcit, de kezettől fogva ki kellett egészítenem. Kb 2 hónapos korától csak tápszert kapott.

Most viszont nem hallgatok a kórháziakra, csak a saját eszecskémre és ösztöneimre, és lesz tejem!

280. cc2f665987 (válaszként erre: 274. - Anitah)
2010. jan. 31. 16:41

Szia!


Lehet előrfordulhat de igyekszem nyugid lenni bár néha Nóra az agyamra megy (bocsi)!!


Nincs mit mármint a díjra ha valakit kihagytam szóljon!!:))

279. cc2f665987 (válaszként erre: 273. - Kszisz)
2010. jan. 31. 16:40
Nórinál annyi tejem volt hogy 2hónapig minden kajázás között fejnem kellett!Aztán nem fejtem 1x és be is görcsösödtem után az injekciótól amit kaptam rá mintha el is apasztott volna meg meg is jött!Most igy jártam Ádámmal is már 3hetesen ügyeleten kötöttem ki de helyre álltam végülis csak 1 hétből 1x mindig van ilyen!Nem tudom miért!!
278. kszisz (válaszként erre: 274. - Anitah)
2010. jan. 31. 13:25

Igen, még egyben. :) És túl jól. Szülésnek semmi jele. Bár ma eléggé lapít Barni, ennél azért sokkal többet szokott mocorogni. Remélem azért jól van!

Igen, feloldották a tilalmat, aminek nagyon örülök! :D


Olvastam nálatok is van némi tejci gond...:( Szorítok, h a hoemós bogyó segítsen nektek is! De bíztosan ügyik lesztek, hisz a nagyfiad is jó sokáig tudtad szoptatni! :D

Tök jót mosolyogtam, mikor írtad, h nem ízlett Gabucinak a krumpli, mert anno Nórinak se jött be.

277. Anitah (válaszként erre: 268. - Stellina itália)
2010. jan. 31. 11:51
Szia! Üdv közöttünk! :) Mikorra vagy kiírva?
276. Anitah
2010. jan. 31. 11:50
Olyan nagy hó van! :( Nem örülök neki! :S
275. Anitah (válaszként erre: 261. - Anitah)
2010. jan. 31. 11:49
Most látom mit írtam, nem is 64 cm, hanem 68. Valszeg elírtam. :)))
274. Anitah
2010. jan. 31. 11:48

Sziasztok Lányok! :)


Manócska, látom Ádámnak nagyon jó étvágya van! :)))

Nem voltál kicsit idegesebb? Attól is lehet kevesebb a tejci, ha meg nyugodtabb vagy akkor meg több. Fő a nyugalom! :))

Köszönöm a kreatív blogger díjat, én is küldtem! ;)


Kszisz, hogy vagy? Látom még egyben! :) Örülök hogy feloldották a kórházban a tilalmat, így nem kell aggódnod hogy Apa lemarad a szülésről! :))

Nóri pöttyei elmúltak már?

273. kszisz (válaszként erre: 272. - Cc2f665987)
2010. jan. 31. 08:28

Vagy csak ennyire eltérő igényei vannak Ádámnak...

Nórinál nem volt ilyen gondod?

272. cc2f665987 (válaszként erre: 271. - Kszisz)
2010. jan. 29. 15:25

Nagyon köszönjük!!Rendesen szerelmetes vagyok belé:)))))

Furcsa tejtermelésem van!Tegnap délben már pótoltam neki mert két mell is kevés volt!De tegnap estétől meg már megint egy mellből eszik!!Nem tudom miért!!?

271. kszisz
2010. jan. 29. 15:15

Manócska, olyan gyönyörű Ádám!! :DDD


Olvastam a naplódban a tejci gondot, szerintem ne aggódj, szedd az urticát hátha bejön neked is! Csak figyelj oda, nem tudom mondták-e, h csak az 5ch jó belőle!!!!

270. kszisz (válaszként erre: 268. - Stellina itália)
2010. jan. 29. 14:14

Szia!

Gratula a babádhoz!

Ha ez megnyugtat, én is sokkal nehezebben viselem ezt a terhességet, nem volt annyira zökkenőmentes, mint a kislányommal és vhogy sokkal rosszabbul éltem meg eddig az egészet. Amire sokszor nem is voltam büszke. Bízom benne, h a szülés viszont jobb lesz és utána a pici babó úgyis feledtet mindent!

Mikorra várod a babát?

2010. jan. 29. 13:59

Sziasztok!!


Üdv az újjaknak és szorítok akiknek már nem sok van hátra 2in1-ben!!:))

2010. jan. 29. 12:12
sziasztok!! van egy kislányom már akivel semmi problémám nem volt terheség alatt. most utban van a pocaklako és hát ez a második terheség teljesen más. bár még nagyon az elején vagyok de borzalmas hányingerem van állandoan és undorodok az édességtől remélem ezek hamarosan megszünnek. vigyázzatok magatokra !!!!!!!szép napot mindenkinek
267. kszisz (válaszként erre: 266. - 1eb84e4bad)
2010. jan. 28. 07:24

Ez azért durva! Mondjuk ha velem csinálnák ezt tutira mennék azonnal magánrendelésre, h nézzen már meg alaposan doki és intézkedjen!

Nekem egy ismerősömet emiatt befektették a kórházba! Remélem minden rendben lesz velük!!!!

2010. jan. 27. 15:56

Egy barátnőm most 38 hetes terhes.

A 32. hét óta monják neki minen egyes vizsgálaton, mindig más orvos (nincs saját orvosa), hogy el van marava a gyerek a fejlődésben, vagyis hogy a méretei alapján túl kicsi. 3 héttel lemaradt. Illetve, hogy a méhlepény a 32. hét óta sorvad. A hasa akkora, mint nekem 28 hetesen. Voltak bent a kórházban a hétvégén, mert alig mozgott a bébi. NST-n is mindig határeset, tegnap több, mint egy órát volt bent.

Ennek ellenére mindig hazaküldik.

Én ezt nem értem!!!!!!

265. kszisz (válaszként erre: 264. - Anitah)
2010. jan. 27. 13:02

Remélem tényleg minden rendben lesz! Ilyenkor még jobban szeretném már a kezemben tartani és megnyugodni, h minden ok vele!

És ilyenkor persze irigykedem ezerrel rátok, h nektek már nem kell ilyeneken izgulni. :))))

264. Anitah (válaszként erre: 262. - Kszisz)
2010. jan. 27. 10:23

Nekem is produkált Gabuci a hasamban olyan fura dolgokat! Az utolsó hetekben a ctg-n amikor nézték a magzat mozgások számát az én Manóm aki mindig annyit mozgott akkor szinte semmit! Akár hányszor mentünk ctg-re mindig akkor aludt. Én mondtam a dokinak hogy sokat mozog, mégis elküldött a klinikára ahol egy speciális műszerrel nézték a mozgásokat. Persze akkor aktív volt! :)

Biztos minden rendben lesz a Babáddal! :)


Peti (a nagy fiam) is hajas baba volt, de kb fele akkora haja volt mint Gabucinak! Neki elment 4 hónapos korára a haja hátul és oldalt, csak a feje tetején volt haja! :))

Én is meglepődtem Gabuci haján amikor megszületett, azelőtt még nem láttam ekkora hajú babát! :D

263. kszisz (válaszként erre: 261. - Anitah)
2010. jan. 27. 09:46
Azta, szép méretes akkor! :DD
262. kszisz (válaszként erre: 260. - Anitah)
2010. jan. 27. 09:46

Igazán nem tudom....Elvileg azért nem jó, mert ilyenkor oxigénhiányos állapot léphet fel, de állítólag ennyi még belefér, ez még nem utal semmi rosszra...Hát remélem is.

Interneten is utánaolvastam, meg is nyugodtam meg nem is. De mondtam apának, ha legközelebb is rakoncátlankodik a drága, akkor utána hívom a dokimat, h azért nézze meg ő is, meg esetleg UH, vizsgálat....De bízom benne, h minden rendben lesz!


Tényleg vmi szuper sérója van Gabucinak! A nagyfiadnak is ekkora haja volt? :)

261. Anitah
2010. jan. 27. 09:13

Tegnap voltunk a dokinál, Gabucim kapott 2 szurit a kövér kis combjaiba! Úgy ordított, ahogy a torkán kifért! :( Szegénykém, majd megszakadt a szívem!

Egész nap olyan nyűgi volt, este is, biztos ez miatt.


Volt mérés is, 8180 gramm és 64 cm! :)

Majdnem 1 kilót és 4 cm-t nőtt 1 hónap alatt! :D

260. Anitah (válaszként erre: 258. - Kszisz)
2010. jan. 27. 09:10

Mit mondott az orvos, mitől van ez?


Kitartás! Majd jön amikor ő is úgy akarja! :))


Nem hullott ki a haja szerencsére és nem kopott sehol sem. Szerintem nem is fog, pont azért mert ilyen nagy! :)) Mindenki dicséri a séróját, bárhová megyünk ha lekerül róla a sapka mindenki meglepődik és megcsodálja a nagy haját! :D Már vágni kell egy picit a frufrujából, mert pár tincs a szemébe lóg. :))

2010. jan. 26. 16:18

Sziasztok.


Mi is megvagyunk.

Kszisz,biztos rendben lesz minden,szorítok!


Nálunk nem fog hozni ajándékot.Nem is gondolkoztam még ilyesmin...

258. kszisz
2010. jan. 26. 14:44

Sziasztok!


Mi még igen. :) Sajna a mai NST-m nem lett a legjobb, de remélem minden ok BArnival. Kicsit leesett a szívhangja... :(((


Amúgy semmi jele szülésnek, szerintem mi kihúzzuk a végéig.


Anitah, még nem kezdett kihullani Gabuci haja? Annyira hihetetlenül sűrű neki! :DDD

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook