Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Második babások klubja :) fórum

Második babások klubja :) (beszélgetős fórum)


1 2
2009. febr. 15. 15:16
Ez bennem is sokszor felmerul, de igazabol nem terveztuk meg a masodik babat, csak jott. Egyetlen alkalommal voltunk ugy egyutt ferjemmel, hogy nem vedekeztunk, raadasul meg meg sem jott, csak 1x a kisfiam szuletese ota, ezert nem gondoltuk, hogy baba lesz belole. Most viszont nagyon boldogok vagyunk. Aronra egy evet kellett varnunk, ezert is dobbentunk meg annyira.
5. 6c5f346e46 (válaszként erre: 3. - Kolibri)
2009. febr. 15. 15:15
megnéztelek benneteket,szépek vagytok,nagyon édi a kifiad...
4. 6c5f346e46 (válaszként erre: 3. - Kolibri)
2009. febr. 15. 15:13
holnap megyek AFPre,valamikor szerda körül UH,talán meg nomdják ki is lakik és rendezkedik most is odabent...a pici mellé még egy kissebb ygerkőc,nem nehéz???én sokat foglalkozom a lányommmal,és már arra gondolok,hogy vajon lessz-e elég időm mind a kettőre...
2009. febr. 15. 15:10

Szia!

Az mar nem az eleje! Az mar szepen csaknem felido. Az en fiam 19honapos mult.


Meg nem tudod biztosra a nemet? Az izgi!

2. 6c5f346e46 (válaszként erre: 1. - Kolibri)
2009. febr. 15. 15:07

szia...

nekem is a második babám lessz,én 17 hetes vagyok és augusztus 1re várható a szerintem kisfiúcska,a lányom már 7 éves...én is kiváncsi leszek mennyiben lessz más két gyerekkel ebben a világban...

2009. febr. 15. 15:04

Sziasztok!


Ugyan mar van egy kisfiam, es nem is olyan nagyon reged szultem, most megis annyi olyan dolog van, amit jo lenne mas kismamakkal megbeszelni.

9 hetes a pocaklakom, meg hosszu idonek kell eltelnie es sok-sok kerdesnek felmerulnie, mire talalkozhatok vele.


Ha van kedved, csatlakozz!!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook