Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Másfél éves fiúk anyukái! Mik most a nagy kedvencek a játékok között? fórum

Másfél éves fiúk anyukái! Mik most a nagy kedvencek a játékok között? (beszélgetős fórum)


2011. júl. 14. 15:39

Sziasztok!Az én kisfiam 20hónapos.Szeret locsolni,pancsizni,konyhaszekrényből kipakolni,játék porszívót tologatni,autózni,homokozni.Megpróbál mindent szétszedni(szerelni).Előszeretettel fekszik az apja mellé a kocsi alá szerszámmal a kezébe:-)

Ja és az ütögetés,mindegy mivel mindegy hova:-)

2011. júl. 14. 13:03
Dani a formabedobóst szerette és a képeskönyveket nagyon. Nem a mesekönyvet, hanem amiben a hétköznapi életből voltak képek. Rámutatott mi pedig mondtuk neki hogy mi az. Később megfordult, a játék, kérdeztük hol van pl. a szék és ő megkereste a könyvben. Mint pl az első könyvem sorozat (szavak, technika stb.)
2011. júl. 14. 12:55
Ugy latom akkor az en gyerekem a kivetel. Fiam 21 hos de nem szeret homokozni, vagyis csak nagyon rovid ideig, nem szereti ha piszkos a laba vagy a keze. Mi panellban lakunk, nem tudom hogy ez szamit-e, de elvan sokszor az autoival, traktor, vonat es utanfutomanias, epitozes, rajzolas.
2011. júl. 14. 12:34

Az én fiam jövőhéten lesz 18 hónapos.Rajzolás,könyvek,és minden ami nem játék.Velem főzés,velem takarítás,porszívózás,kertben rohangálás,locsolás.Meg persze a medencézés,homokozás.

A játékai egyáltalán nem érdekesek számára,egy leselejtezett számítógéphez való asztali kormányt tisztel meg 1-2 percre a figyelmével néha napján :)

2011. júl. 14. 12:20

Bár ekkora kornál nem számít a nem. Kislányom imád homokozni, motorozni, labdázni és autózni, kockákból építeni..

Szeret a mágneses tábláján rajzolni vagy éppen a járdára krétával...

2011. júl. 14. 12:16
Másfél éves fiús anyukák mik most a nagy kedvencek a játékok között?:-)))))))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook