Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Más is van hasonló helyzetben? Szerető kontra házastárs? fórum

Más is van hasonló helyzetben? Szerető kontra házastárs? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
21. kisj
2012. szept. 15. 20:49
Célszerűbb lenne ha megpróbálnád a meglévő házasságodat rendbe hozni.
20. acuko (válaszként erre: 15. - Katramatra)
2012. szept. 15. 20:48
Hát akkor ki kell próbálni, lehet ez lesz a megoldás.. :)
19. ht keksz (válaszként erre: 1. - Katramatra)
2012. szept. 15. 20:48

Cudar érzés,hogy van valakid, szeretitek egymást,és még sem a tied.

Én mégis úgy gondolom, ha valaki igazán szereti a másikat , előbb-utóbb felül kell,hogy kerekedjen a kölcsönén,a feleségén,akit már nem szeret,legalább is feltételezhetően nem úgy, a megszokásain.

Ha akar...

2012. szept. 15. 20:47
Terhesen megcsalt feleségként a mostani eszemmel megtépném a másik nőt, mint a leforrázott baromfit, utána pedig kivágnám a férjemet, mint a macskát @ni.
17. katramatra (válaszként erre: 14. - A362b29577)
2012. szept. 15. 20:46
pontosan így volt, de 10 éves a gyereke. 18 évesen született, most 28 ő.
16. b830f7d751 (válaszként erre: 11. - Ht keksz)
2012. szept. 15. 20:46
:D
15. katramatra (válaszként erre: 9. - Acuko)
2012. szept. 15. 20:45
egyébként az a "vicces" hogy talán jó is lehet (nyilván csak elméletben) mert a férjem a lassú víz partot mos, a szeretőm pedig huhuhuuu,nem részletezem :-)
14. a362b29577 (válaszként erre: 1. - Katramatra)
2012. szept. 15. 20:45
15-16 évesen felcsinált egy lányt, és kb. 20 évesen elvette szülői nyomásra a hatéves lánya anyját? Megér ennyi energiát és kockázatot egy ilyen eszetlen papucs?
13. katramatra (válaszként erre: 7. - Tequilla)
2012. szept. 15. 20:44
köszönöm a tömör választ :-)
2012. szept. 15. 20:44

A férjével beszélgessenek .játszanak szerepjátékokat


nővér .rendörnő, kibilincsezés.Lehet hogy ez bejön

a férjének.Tegyék mozgalmassá a házaséletüket!

11. ht keksz (válaszként erre: 7. - Tequilla)
2012. szept. 15. 20:42
Meg azt is megtudja,milyen ha ki..a a férje :(
10. b830f7d751 (válaszként erre: 6. - Ht keksz)
2012. szept. 15. 20:41
Tudom, hogy a férjéről írta ezt le, de aki ezt leírja, az ha megkapja az újabb játékszerét, azt idővel szintén lecseréli, mert unalmassá válik számára.
9. acuko (válaszként erre: 7. - Tequilla)
2012. szept. 15. 20:41
Naaaaa.... :) Több komolyságot!
8. acuko (válaszként erre: 6. - Ht keksz)
2012. szept. 15. 20:40
Igen!
2012. szept. 15. 20:38

Hölgyem! ha rám hallgat elbeszélget a férjével

erről és megtapasztalja milyen jó két férfival lenni.

6. ht keksz (válaszként erre: 5. - B830f7d751)
2012. szept. 15. 20:38
Én úgy értelmeztem, ezt a férjéről írta.
5. b830f7d751 (válaszként erre: 1. - Katramatra)
2012. szept. 15. 20:36

"bármi áron őt akartam"


Ez a 4 szó árulkodik a valóságodról. Semmi más nincs a hátteredben jelenleg csak annyi, hogy a férfi elérhetetlen számodra, amit te tudsz is, ezért kell számodra:)

4. acuko (válaszként erre: 1. - Katramatra)
2012. szept. 15. 20:36

15 éves korod óta vagytok együtt? Hát nem semmi..

Egy 15 éves még gyerek..

2012. szept. 15. 20:36

"A szeretőm se nagyon tudna váltani, imádja a gyerekét, mindent megtenne érte, de hitel, gyerek, feleség. . tudom h szeret, de azt mondta hogy kicsi az esély h mi bármikor is együtt lehetünk. Nagyon fájt, sokat sírtam miatta, de talán igaza van. "


Kedves Katramatra!

Sajnos, a kérdésedben benne rejlik a válaszod is.

Nincs esély rá,hogy együtt legyetek bármikor is.

Én aztán tudom,mit éreztél..

Az eszemmel talán megértem, de a szivemmel igazán sosem fogom , hogy képes valaki ,aki szeret, ezt a másiknak kimondani. De legalább nem csap be.

Gondolkodtál már arról,mi lesz a házasságoddal,ha már eléggé elviselhetetlen lesz?

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Katramatra)
2012. szept. 15. 20:31
Nyitott házasság?
2012. szept. 15. 20:28

Sziasztok!

Kíváncsi lennék, hogy más nő/anyuka/feleség is van e hasonló helyzetben mint én szerelem-házasság területén.

Szóval a történetem a következő dióhéjban

27 éves vagyok, férjemmel 12 éve együtt vagyunk. 2008-ban esküvő, 2009-ben megszületett a lányunk.

De...

Nyári gyakorlat alatt 9 éve megismerkedtem egy sráccal, ugyan ott dolgozott ahol én. Miatta szerettem csak bejárni. 1 évig csak hetente egyszer találkoztunk a munkahelyen, majd ő elkerült onnan, én elvégeztem a sulit, elkezdtem dolgozni. Aztán azév augusztusában véletlen összefutottunk az egyik hipermarketben, ő ott dolgozott épp. Megadtam neki a telefonszámomat, de 2 hónapig nem jelentkezett. egyszercsak kaptam egy sms-t hogy találjam ki hogy ki lehet.. naná hogy tudtam, a szívem majd kiugrott a helyéről. Olyan helyen dolgoztam, ahol korlátlanul telefonálhattam napközben, így órákat beszéltünk, közbe ő is munkahelyet váltott. 1,5 évig találkozgattunk, csak a csókig jutottunk el. Tudtam hogy szeretem, de nem mertem bevallani magamnak, de repdesett a szívem amikor rá gondoltam. Sose éreztem még ilyet.. Ő kimondta hogy szerelmes. Aztán 2007 elején megszakadt a kapcsolat, neki az évben volt az esküvője (családi nyomásra, a srác egyidős velem, de 11 éves a lánya, így együtt maradt a lánnyal, elvette feleségül). Ezt csak év végén tudtam meg, majdnem sírtam. Tudtam h elveszítettem végleg, majd jött az én esküvőm. Megszületett a lányom. Eltelt 5 év, és nemrég újra felbukkant, egy szintén véletlen találkozás útján az életemben. Természetesen újra előjöttek az érzelmek, ugyan úgy nála is, nálam is. Találkozgatunk, lefeküdtem vele, szeretem. A férjem eléggé elhanyagol, egyre távolodunk egymástól. A szex gyakorlatilag nulla vele, nem kívánom, de muszáj néha. Tudja, érzi ő is h gáz van, de a kapcsolatomról nem tud, és nem is akarom. Váltani nem tudok, mert gyerek, hitel, stb (nyilván megoldható lenne, de félek a változástól, mindenki úgy gondolja hogy tökéletesen megvagyunk).néha már nagyon nehezen bírom a férjem mellett, pedig régen nagyon szerettem, bármi áron őt akartam. Egyszerűen kikészít idegileg, folyamatosan valami feszültség van köztünk.

A szeretőm se nagyon tudna váltani, imádja a gyerekét, mindent megtenne érte, de hitel, gyerek, feleség.. tudom h szeret, de azt mondta hogy kicsi az esély h mi bármikor is együtt lehetünk. Nagyon fájt, sokat sírtam miatta, de talán igaza van.

Más is volt/van hasonló, gyakorlatilag reménytelen helyzetben?

Azok a válaszadók, akik szerint iszonyat nagy bűnt követek el, ne kövezzenek meg, de ne is válaszoljanak, köszönöm!

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook