Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Más is van-e ilyen helyzetben? fórum

Más is van-e ilyen helyzetben? (beszélgetős fórum)


1 2
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Michelle.r)
2023. máj. 21. 14:44
Állandóan cserélődnek az emberek ott,ma reggel megint betalalt megint elzavartam,de elotte kerdeztem az okát hogy miert vagyok talonba tartva ? erre elkezdni hogy mi az hogy nem megyek,na én erre bepipultam azt megmondtam neki hogyha felmer hívni rosszul jár. Bezzeg az aki nem jár be dolgozni lemondja utolsó pillanatban az jó,ezt bele is mondtam a pofájába.
20. Epresturmix (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2023. máj. 21. 11:17
🫣🤣🤣🤣🤣🤣
19. andi6020 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 21. 11:16

Nem fogok ilyen helyzetbe kerülni, az biztos.

De helyzettől függetlenül, próbálj már egy olyan mondatot összerakni, amit normálisan el is lehet olvasni. Se ékezet, se vessző, borzasztó.

18. michelle.r (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 21. 09:48

Vannak emberek, akik nem kerülnek ilyen helyzetbe. Ő az egyik.


Senkinek nem kell behódolni, légy te a legjobb. Valami oka csak van annak, hogy rád fanyalodnak, de nem te vagy a kiválasztott. Ha tippelnem kéne, a kommunikációd az egyik lehet. Próbálj meg ezen változtatni.

17. michelle.r (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 21. 09:46

Feleslegesen idegesíted magad ezzel. Nem tudjuk mi az oka, de tényleg csak tartaléknak vagy jó nekik.


De azzal kezdj megbarátkozni, hogy nem tanítod őket semmire, és eszük ágában sincs a fejedre nőni. Keress tovább, majd csak találsz olyat, ahol bársonyszőnyeget terítenek eléd 😉

16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Andi6020)
2023. máj. 21. 00:06
Majd ha te is leszel ilyen helyzetbe megtudod. Talán hodoljak be az ilyen link helyeknek?
15. andi6020 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 20. 23:37
Ótvar ahogy írsz. Szenvedés olvasni.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Amaunet)
2023. máj. 20. 23:29
Altalanossagban ez a tapasztalat. Behivjak az embert probanapra utana meg ha nincs emberuk a talonbol huzzak elo a masikat. Ez undorito dolog. Valogatni azt tudnak csak ha nincs ember akkor esnek pofara. Hany hely van ahol lasszoval fogjak az embert....
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Fokhagyma)
2023. máj. 20. 23:26
Itt arrol van szo hogy behivogatnak probanapokra az egyik azt jatszotta be hogy este mondta le a masik meg akkor akart elohuzni 1-2 napra amikor szarban volt. Hat ez nalam nem jon be vagy kell neki az ember vagy nem. Kereshet az ilyen mas palimadarat. Talan ha azt mondja ad extra penzt hogy csapot papot otthagyjak akkor talan bementem volna de igy nem. A masik meg az hogy nem akarom hogy a fejemre nőjenek tanuljak szépen meg ha kell a munkam folyamatosan mehessek ha nem akkor annyi gerinc legyen benne hogy nem keres tobbet. Ez undorito dolog mondtam nekik azt is ha este mondjatok le a lebeszelt munkat ami nem az en hibam fizessek ki a karomat az sem akartak. Hat akkor mire szamitanak basszus?
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2023. máj. 20. 23:19
Mennek dolgozni ha nem akkor kellenek ha megszorulnak,de jol elhajtottam ezeket. En ilyen helyre nem is megyek ahol ezt bejatsszak. Szorakozzon az ilyen az anyjaval.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Simple)
2023. máj. 20. 23:17
Behivnak eltunnek azt elobukkannak mintha mi sem tortent volna utana elorol kezdodik holott tudtak hogy kell a pénz és lehet rám számítani erre ilyen moslekok. Nem fogok csapot papot otthagyni ilyen tróger munkahely nem kell nekem vagy kellek minden nap vagy mehet isten hírével hülyitsenek mast megmondtam nekik.
10. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 20. 23:13

Te most egy munkaerő közvetítő cégről beszélsz?

Ha munkát keresel, akkor önállóan kéne keresni és nem rájuk számítani, hogy vagy kapsz feladatot vagy sem.

2023. máj. 20. 21:42
Én is elvállaltam "halónincsszamárisjó" alapon. 20 éve itt vagyok. 20 év alatt megháromszorozódott a fizum is, nem olyan rossz ez, már megszoktam.
8. Ildike2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 20. 21:00

Egy módon lehet ezt kivédeni:

Önmagad következetes építésével.

Minél többet érsz, annál kevésbé vagy kitéve ilyesminek.

7. fokhagyma (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 20. 20:32

Voltam hasonló helyzetben. Engem is "előkaptak", mikor kiderült, hogy be akarnak tölteni egy munkahelyet. Mikor jelentkeztem, akkor nem volt üres állás, elutasítottak. Örültem, hogy behívtak, egyből fel is vettek egy hosszú beszélgetés után. Életem legboldogabb 13 évét öltöttem azon a munkahelyen, pedig nem volt nagy fizetés. Kár lett volna megsértődni azon, hogy "előkaptak".

Ha valóban dolgozni akarsz, akkor talán el kellene fogadni a munkát még akkor is, ha esetleg átmeneti.

Egyébként milyen plusz pénzt várnál el attól a "rohadéktól"?

6. simple (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 20. 20:14
Tehát állást keresel, de mikor dolgozni hívnak, nem mész. Az igen.
5. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 20. 19:12
Muszáj neked alkalmazottként szívni?
4. andi6020 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 20. 19:10
Tök igazad van. Ne dolgozz inkább. Hát nem vagy te hülye.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Icuska538)
2023. máj. 20. 18:41
Rendszeresen tapasztalom nincs munka majd hivunk egyszercsak felhivnak hogy nincs ember mennek-e én persze nemet mondok mert nem vagyok hülye hogy ugráljak nekik és még plusz pénzt sem ad a rohadék.
2023. máj. 20. 18:10
Honnan tudod hogy igy van?
2023. máj. 20. 16:22
Hatha vannak meg akik igy jartak jarnak. Hogy lehet ezt kivédeni? A helyzet a kovetkezo allast keresek de azt veszem eszre hogy akkor kapnak elo amikor nincs mas vagy lemondjak a munkat mert talalnak mast vagy a legaljasabb legszarabbul fizeto legnehezebb munkakort akarjak odatukmalni magyarul teljesen kihasználnak. Van-e vagy volt más is ilyen helyzetbe? Teljesen kivagyok ettől készülve.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook