Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Más is van-e ilyen helyzetben? fórum

Más is van-e ilyen helyzetben? (beszélgetős fórum)


1 2
51. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 48. - Fokhagyma)
2023. jún. 8. 14:22
Olyan összegért nem sok értelme van dolgozni amiből nem lehet megélni. 3 nyelvtudással dolgozzon 1200 ft nettóert a munkaadó meg a pereputtya.
50. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 49. - Piroska52)
2023. jún. 8. 14:18
Miert ne tudnák? Ha érted amit írok és válaszolsz rá akkor csak megérted. Inkább tartson el a párom aki külföldön jól keres minthogy egy tróger helyen kelljen rohadnom!! Remélem te is leszel ilyen helyzetben.
2023. jún. 7. 17:58

Magyarul se tudsz rendesen.

Dolgozni meg nem is akarsz.

Jó az úgy, hogy eltartanak.

48. fokhagyma (válaszként erre: 47. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 17:45
Ha inkább éhezel, mint dolgozol, akkor éhezzél nyugodtan! Közben azért a magad szórakoztatására gyakorold azt a három nyelvet!
47. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 46. - Fokhagyma)
2023. jún. 7. 16:26
Vissza sem sem szolnak sehonnan vagy olyan éhbért ajánlanak hogy inkább nemet mondok. Inkább éhezek nyomorogok de nem megyek el ilyen fosokért dolgozni,nem éri meg nekem. Bejaras kaja munkaruha stb...
46. fokhagyma (válaszként erre: 45. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 6. 13:59
A 3 nyelvet se tudnád hasznosítani?
45. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 44. - Fokhagyma)
2023. jún. 6. 12:21
Más honnan vissza sem szólnak,vagy a lakóhelyemtől jó messze kellene menni saját költségre. Én a konyhai munkát nem csinálom,elegem van abból.
44. fokhagyma (válaszként erre: 43. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 30. 13:52

Nemcsak egy konyha létezik. Szakácsot valószínű sok helyen fogadnának, főleg most, hogy jön a nyári szezon. Egyébként ha 3 nyelven beszélsz, ahogy írtad, bizonyára más egyéb lehetőséged is lenne.

Amíg csak dühöngsz, és nem keresel többféle lehetőséget, addig nem lesz munkád.

43. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 39. - Fokhagyma)
2023. máj. 30. 08:31
Egy k..va ki...szott konyha volt. Oda alapból birkákat kerestek csak rájöttek nem vagyok birka.
42. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 40. - Amaunet)
2023. máj. 30. 08:30
Egy szar konyha volt 1,5 évig birtam idegekkel ott. Konyha soha többet
41. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 38. - Amaunet)
2023. máj. 30. 08:29
Egy szar konyha ahonnan mindenki elmegy akinek egy kis esze van,egyébként 2 volt kolléga is kilépett miután velük kezdték el amit vele műveltek,itt egyébként kifizették a 2500ft nettot csak mint kiderult nyarra kell a rokon kölyköknek a munka. Elmennék én dolgozni ha lenne tisztességesen fizető munkahely meg amit lehetne idegekkel bírni. Egyébként sokan panaszkodnak hogy ugyanígy járnak.
40. Amaunet (válaszként erre: 39. - Fokhagyma)
2023. máj. 28. 18:35
Igen, azt én sem látom sehol, hogy válaszolt volna a kérdésre. Köszönöm!
39. fokhagyma (válaszként erre: 38. - Amaunet)
2023. máj. 28. 12:36

Milyen munkahely? Talán olyan, ahol túlképzettnek tartanak egy olyan embert, aki 3 nyelven beszél. :-)

FI talán egyszer majd elárulja, hogy mi ez a munkahely. Eddig nem adott választ.

38. Amaunet (válaszként erre: 37. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 28. 12:00

Igazad van. Ne is add alább - ha eltart a párod!😁

Válogassál, önérzeteskedj, ha 2-3 évig is leszel munka nélkül.


Még mindig nem tudjuk, hogy milyen munkahely, munkaadó az, aki téged pattogtat.

37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 36. - Amaunet)
2023. máj. 28. 10:37

Kozgazdasagi érettsegim van,szakacs szakmam,3 nyelven beszelek,párommal élek mondta hogy ilyen tróger helyekkel ne is foglalkozzak.

Ezt ugy erted hogy ha füttyentenek pattanjak és menjek??? Hát nem,mondjuk nem is mernek felhivni a multkori után!! Nem büdös a munka csak legyen jó mindig ne csak akkor ha nincs máa,egyebkent ezeknel nem en voltam az elso masodik kutakodtam sokan leleptek ez miatt... Vendeglatoba nem megyek tobbet fizikalisan nem bírom a napi 14 óra állást talpalást.

36. Amaunet (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 28. 10:26

Nem ez volt a kérdés, de mindegy.:)


Olvasva ezt a fórumot nekem az jött le, hogy büdös a munka.

Ha van miből élned (nem a szüleid, testvéreid nyakán heréskedsz), akkor várd ki, míg míg egy pl. felügyelőbizottságba meghívnak.:)


Nem tudom, milyen szakmád, képzettséged van - feltételezem semmi, ha ilyen napi behívásos helyen keresnek -, de akkor ne hőbörögjél, önérzeteskedjél, hanem fogd meg a munka végét és dolgozzál.

35. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 34. - Tien)
2023. máj. 28. 10:16
Mindenki más,én is ismerek olyat akinek havi 160.00 ft eleg meg barmilyen szart elvallal,én egyik kategoriaba sem tartozom. Felhaboritonak tartom minel tobb iskolja tapasztalata van az embernek nem kell sehova sem. Talan ha az alja munkat megfeleloen honoralnak akkor lenne ertelme csinalni de így hogy már sehol sem akarnak fizetni nem sok ertelme van útnak indulni.
34. tien (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 23. 12:09

Nekem kellett az a sz@r hely ,hogy legyen pénzünk kiutazni,és letelepedni cca.tíz évig külföldön.


Most itthon élünk és se jó ,se rossz munkahelyünk nincs.Nem kell már dolgoznunk!

33. birebora (válaszként erre: 32. - Birebora)
2023. máj. 23. 11:54
-en
32. birebora (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 23. 11:43
Köszönöm a lehetőséget, de remek munkahelyemen van.
31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Tien)
2023. máj. 23. 09:02
Én a szar helyektől távol tartom magamat mert tudom hogy ideg kikészülés lesz a vége plusz nincsen értelme csinálni es türelmem sincsen . Ennyi..
30. tien (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 23. 08:55

Igen mentem.

Egy összeszerelő gyárban b@sztam a rezet két évig.

Nem volt akkor más.

A szakmámra nem volt kereslett.

29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Birebora)
2023. máj. 23. 08:44
Te talan ugralnal akkor ha futtyentenek??? Ha igen akkor megadom az elerhetoseguket. Ott rohadjanak meg
28. birebora (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 22. 15:53
Jól beszélsz, ne is menj, jobb otthon. A fene sem ugrálna.
27. birebora (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 22. 15:51
Oké:)
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Tien)
2023. máj. 21. 21:49
Menjel te ilyen f×s link helyre. Vagy talán eltűrnéd hogy szórakozzanak veled? Azt lehet birkának nezni aki hagyja magát.
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Birebora)
2023. máj. 21. 21:48
Én nem fogok egyiknek sem ugrani. Nálam az felejtős ugráljon a munkaadó rokonsága aki nem tud előre tervezni nem jó neki a jó akkor nem tudom sajnálni. Ami megbizhatatlan munkahely oda nem megy a kutya se egyszer lehet átvágni a fejemet utána megyek tovabb.
24. tien
2023. máj. 21. 20:06

Higgadj le.

Ha kell a zsé ,menj dolgozni.

2023. máj. 21. 17:37
Pedig el kellene vállalnod ami van.
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Michelle.r)
2023. máj. 21. 14:48
Próbálkoznak de velem nem tud bármit megtenni,egyébként kiderült még 2 ember volt így azok is leléptek,de bezzeg aki lemondja a munkat vagy masnaposan megy be az jó nekik. Ezeknek semmi sem jó. Reggel is megtalalt de megint nemet mondtam es nyomatekositottam hogy hagyjanak békén tiltva lettek mindenhonnan.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook