Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Margit Kórházban szülni fórum

Margit Kórházban szülni (beszélgetős fórum)


133. gicus83
2011. febr. 10. 14:07
Én most kedden voltam,de nem is figyeltem,hogy ki van e írva!Bár tény,hogy alig voltak látogatók,máskor azért sokan ott állnak az üvegajtónál,hogy megleshessék a picurokat!
132. Jucka1984 (válaszként erre: 131. - Lindy22)
2011. febr. 10. 13:59

tuti látogatási tilalom van már?

jövő7en kedden megyek uh-ra, majd megnézem, hátha még nem biztos

131. Lindy22 (válaszként erre: 130. - Jucka1984)
2011. febr. 10. 11:27
Ez nem jó hír...nagyon nem szeretnék egyedül lenni közben,nincs fogadott dokim, így nincs kit fűzni, de ez azért nagy kiszúrá lenne...
130. Jucka1984 (válaszként erre: 128. - Lindy22)
2011. febr. 9. 21:17

én tavaly előtt pont megúsztam a tilalmat... ha már az van, úgy tudom szülésnél sem nagyon mehet be, de ha a dokidat megfűzöd...

a szobákba meg amúgy sem mehet be senki, babát is csak üvegen keresztül nézheti apuci is szülés után, kivéve ha fizetsz 1 ágyast, napi 10eft, de előre nem lehet lefoglalni.

129. igibigi
2011. febr. 9. 14:56

Sziasztok,

én is a margitban szültem, decemberben, a "varázslatos " R dokinál! Fogadott dokim volt, és nagyon meg voltam vele elégedve, a terhesgondozással minden rendben volt, kedvesek voltak velem mindig. A szülészeten minden maga volt a profizmus, az újszülött-osztályt pedig ki lehetett bírni...voltak dolgok, amik nem tetszettek, de a nővérek mentségére szól, hogy teltház volt az osztályon...a lényeg, hogy van egy gyönyörű-egészsége kisfiam!!!!

128. Lindy22
2011. febr. 9. 14:02
Szisztok! Elvileg 2 hét múlva megyünk szülni a Margitba, de úgye közbe szólt a influenza...Nem tudjátok, hogy a Margitban, hogyan működik ez a látogatási tilalom? A baba cuccait is már pakoljam be, mert Apu azt se hozzhatja be? Egyáltalán a férjem bent lehet a szülésnél? Látogatókat Én fogadhatok? Vagy senki nem látogathat minket a 3 nap alatt? a Picurit se láthatja senki, sehogy sem? Kicsit el vagyok kenődve e-miatt, mert első déd/ük/unoka lesz a családban, és szerettem volna minnél korábban megosztani mindenkivel az élményt, meg ezt a Pici Kis Csodát...meg hát , nem lakunk azért nagyon messze a családttól, de azért az öregebb családtagoknak a kórház közelebb lett volna az első látogatáshoz, és inkább nem zavartak volna otthon, amikor összeszokunk...Nem tud valaki erről valamit?
2011. febr. 5. 22:29
csajok, szül vki július legvégén a Margitban? rajtam kívül :))) szívesen ismerkednék vele :)
2011. jan. 30. 17:19
Nirolli..köszönjük! Felépültük teljesen..már minden ok...hamarosan elmegyek egy jó orvoshoz és megnézetem a méhem..lehet e még babám.Egy kislányra már csak azért is benevezek...egy jó 4 év múlva :D Csak nem a Margitban !
2011. jan. 30. 17:17
Igy van...pénz nélkül meg magasról...akár meg is halhatsz !!!!!!!!!!!!!!
124. Jucka1984 (válaszként erre: 123. - Vbarbi)
2011. jan. 16. 20:44
Pálffy. Ő nem kér lóvét, ha adsz elfogadja. Én csak 30-at adtam. Van aki megmondja konkrétan mennyi, sőt a többség kérdezés nélkül mondja h mennyi.
123. vbarbi
2011. jan. 16. 16:50

Sziasztok


A Margit kórházban fogok szülni és érdeklődnék akik mostanában szültek és volt fogadott orvosuk és szülésznőjük, kinek mennyi pénzt adtak.

122. niroli (válaszként erre: 104. - 22ed3d779a)
2011. jan. 8. 18:22

Sajnálom ami veled történt, ahogy olvastam nagyon megsirattalak a történeteddel!... Tiszta szívemből kívánom, hogy el tud felejteni ezt a borzalmat, ami veled történt!... Remélem a kis babád mindenért kárpótol, és boldog családi életet élhettek!...

SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK NEKTEK!...


Az én életemet valamikor egy "R" betűs Doki mentette meg a Szent Margit kórházban.

2011. jan. 6. 23:01

jesszus, bár ha nem fáj tőle a hasa... Nem sír utána?

Milán kb 60-80at evett mikor ekkora volt (pedig 4400grammal született), most 14 hónaposan eszik 260 ml tápit este...

Sztem éjszaka ne keltsd fel enni, persze ha kel, adj neki. Nappal ha éhes, adj neki, ne nézd az órát... nekem volt h óránként evett, mikor növekedési ugrása volt, volt h csak 5-6 óránként de fél éves korára beállt egy rendszer, most h elmúlt 1 éves, nem hajlandó enni :S úgyhogy ennyi volt a rendszer, eszik mikor már vagy 6-7 órája nem evett...

2011. jan. 6. 10:44
Sziotok! Lányok 2 honapos bébinél milyen adag tápszer a normális? Mi már 150 et eszünk... eddig is nagyon kajos volt szegény..én csak tápszerezem,sajnos a tejem teljesen elapadt a régen leirtak végett..Milyen időszakonként klell etetni?Én mindig akkor adok neki,amikor kivánja..bár állitolag 2 honaposan 4 orára kitolodik???....
2010. dec. 9. 20:55
nekem csak dokim van, császárhoz nem kell szülésznő :(
118. Renikem (válaszként erre: 117. - Eni26)
2010. dec. 9. 19:40
Erre én is kíváncsi lennék, de én egy idősebb szülésznőt fogadtam fel, de még árról nem beszéltünk.36héttől fogok talizni vele, ő csinálja majd a ctg-t.
117. Eni26
2010. dec. 8. 21:17

Sziasztok!!


Azoktól kérdezném,akik felfogadták Betti szülésznőt, hogy mennyit kér egy szülésért???

Köszi.

2010. dec. 6. 16:19
Sziasztok...nekem burkot repesztettek-de csak mert a kicsim nem érezte jol magát már odabenn a Ctg szerint ..én nem kaptam beöntést,de borotválni??Hááát..én magamat borotváltam,jobb is ugy!!--..de ujabb fejlemény..hogy 1 hete szedtek varratot és minden szar után tegnap ota ujra elkezdett fájni a sejhajom..hát ma reggel mit tapasztalok????Hogy bent hagytak egy varratot..na még ez is.Mindegy a saját édesanyám volt olyan ügyes és vagány és kiszedte!Ennyi:)
115. gicus83 (válaszként erre: 113. - Jucka1984)
2010. dec. 4. 11:35

Köszi!!Én április 30ra vagyok kiírva,nálunk kicsit több mint 2év lesz a 2kicsi között:))

Persze valamikorra összehozhatjuk!!Mi kicsit messze vagyunk a kórháztól így általában csak akkor megyek arra ha dokihoz megyek.És akkor persze jön velem a kicsi lányom is.És jövő hét kedden megyek a dokihoz.

2010. dec. 2. 20:46

Én császár után 1 héttel már 1 méteres "kerítést" ugrottam.

Így volt kizárva a kutya a szobából, én meg lusta voltam nyitogatni, inkább átléptem mindig :)férjemben megfagyott a vér, mikor meglátta. Első 3 nap volt szar, minél többet mozogtam, annál jobb lett.

És bevallom, amit előtte átéltem vajúdás alatt, hát megváltás volt a császár, nem bánom h a mostanit a hegszétválás miatt (alig másfél év lesz a 2 gyerekem között)nem szülhetem meg (sztem) csak császárral. Azért persze jó lenne megtudni h milyen amikor kicsusszan, de 4-5 kilós babánál (ha a 2. is ekkora lesz)nem hiszem h túl kellemes lenne.

113. Jucka1984 (válaszként erre: 110. - Gicus83)
2010. dec. 2. 20:41
de jó :))) talizzunk egyszer, ha van kedved :) én holnap megyek uh-ra 1-re :)) Mikorra várod? Én júl. közepe ÉÉÉÉs GRATULAAA
2010. dec. 2. 11:44

Örülök, hogy túl vagy rajta Moncsa, azt hittem már, hogy nagyobb a baj (bocs, nem elbagatelizálni akarom a problémádat). A 10 kiló mínusz teljesen rendben van, a babával rengeteg minden más is távozik ilyenkor. E miatt ne ilyedj meg. Az erős vérzés is teljesen oké, lesz még kicsit, aztán jó ideig megint nem :)))


Én ha jól emlékszem három hétig alig bírtam lábra állni, aztán mintha elvágták volna. Kérdezz rá a dokidnál homeopátiás bogyikra, nekem sokat segítettek. Ha nem tudják, akkor segítek, én hármat "szedtem", vágásra, gyulladásra stb.


Minden jót Nektek! És tényleg Ruzsvánszki a legjobb doki :)

111. gicus83
2010. dec. 1. 23:09

Moncsa:

Sajnálom ami veled történt.Tényleg nagyon durva!!

Most már csak a fiadra koncentrálj és a családodra!!

Hidd el varrat szedés után minden sokkal jobb lesz.Legalábbis nekem így volt.

110. gicus83 (válaszként erre: 106. - Jucka1984)
2010. dec. 1. 23:07

ezzel én is így vagyok,csak ő miatta választottam ezt a kórházat!!

Gratula a második babához!!

Mostanában én is sűrűn látogatom Pálffyt a kórházban!!Nálunk is jön a kistesó:)))

2010. nov. 29. 16:15
Szeretném elfeledni a szülés utáni napokat gyötrelmeket,elötte viszont kiirtam magamból...vigyázzatok magatokra csajok és jo szülést minden kismamának!!!!Pusszi
108. Tandi25 (válaszként erre: 107. - 22ed3d779a)
2010. nov. 29. 10:40

SAjnálom, h ennyire negatív tapasztalataid voltak a kórházzal. :( Nekem nagyon közel van a lakásunkhoz, így én itt fogok szülni és hacsak nincs másik ilyen kezdőbetjűjű, akkor Dr. R-nél, de fogadottként. Velem eddig mindig rendes volt, oda figyelt.


Kisbabáddal minden rendben? Próbálj erre koncentrálni, ne a rossz dolgokra, bár biztos nagyon nehéz.

2010. nov. 29. 08:52
Igen...Pálffy Dr Ur nem is pénz éhes....ez igaz!Rola sok jot hallottam..nem nem volt fogadott orvosom..ennek ez az átka...Vissza megyek még varratot szedetni R Doktorhoz,aki varrt és műtött.. és utánna oda-Soha Többé........csalodtam...sajnos..
2010. nov. 28. 21:04
Jujj, ez nagyon durva. Én tavaly a Margitban szültem a fiam, Pálffy dokinál. Júliusra várom a 2.at, ha ő már nyugdíjba ment volna, nem a Margitban szülnék. Csak benne bízom, sokan közülük annyira nemtörődömök és pénzéhesek is.
105. Tandi25 (válaszként erre: 104. - 22ed3d779a)
2010. nov. 28. 17:22

Hát ez nem semmi, ami Veled történt... Sajnálom és remélem mihamarabb rendbe jössz. De akkor végül is a méhlepényből maradt vissza egy darab? Vagy mi volt az a "gennyes váladék"?

Volt egyébként fogadott dokid? Mert nekem van a kórházban, hamarosan ott fogok szülni.


Jobbulást kívánok!

2010. nov. 28. 11:46

itt a szülés utáni napjaim folytatása:


Először ugy gondoltam-nevükön fogom szolitani a történeteben az orvosokat és ápolokat-azok után,amit velem tettek..de ugy gondolom ezek után még mindig én maradok meg a normálisabbnak,igy csak vezetéknévük kezdőbetűit fogom emliteni,ebből aki tudja,az leszűri,kik is lehettek ezek az emberek.


Megjegyzem továbbá a csecsemősök hanyag és nem törődöm munkáját,hogy egymástól veszik el a pelenkákat és törlőkendőket,tulvizezik a tápszereket a kicsiknek és legtöbbjük a szakápolokkal együtt flegmák és sokkal inkább szeretik a netet a számitogépet nyomogatni,mint szivből segiteni az anyukáknak vagy az orditó kicsiket megnyugtatni,tisztába tenni és időben megetetni!!


Kiemelném viszont Betti szülésznő kimagaslóan tapasztalt és odaadó munkáját,aki semmiről nem tehetett,sőt inkább mindent megtett értem és a kicsiért!!!


Amikor hajnalban ott hagytak pihenni a szülő ágyon..igazán semmit nem tudtam aludni.Össze- vissza forgolódtam és kezdetem elég rosszul érezni magamat.Rázott a hideg,gyengének és levertnek éreztem magam,ami a szülés után természetesnek is tünik ilyenkor,de egészen mást éreztem.November 13-án hajnal 5 kor kicsöngettem a szülésznőnek,hogy induljunk át a csecsemő részlegre a korterembe,közöltem vele,hogy ugy érzem magamat,mintha kezdenék megbetegedni..fáj a bőröm..azt hiszem lázam is van...akkor azt mondta ez igy van ilyenkor,de én egészen másképp gondoltam.Akkor segitettt felkelni és mondta,zuhanyozzak le.Elég nehézkesen ment..fájt mindenem és a hideg is rázott.Aztán nagy nehezen össze szedtük a cuccaimat és beleültetett a tolokocsiba és az ölembe téve a cuccaimat lassan áttolt az osztályra,ahol már a kicsikém a csecsemőrészlegen pihent.Persze akkor még nem láthattam,sőt,Betti megkért mindenkit,hogy hagyjanak pihenni,mert nem sikerült a szülés óta aludnom semmit.Mivel nem volt hely, a császárosokhoz tettek.Elhuzta az egyik anyuka a függönyt körülöttem és szolt,nyugodtan pihenjek..Nem nagyon ment..egyre rosszabul éreztem magamat.Mikor kiindultam a Wc-re mindig megszédültem kifele menet és ugyan ugy vissza is.Kértem fájdalomcsillapitot,s aznap szoltam,hogy szédülök,majd 1 nap mulva szoltam,hogy a vér is a kelleténél jobban ömlik belőlem.Azt mondták,ez ilyenkor természetes.Mind ezek mellett még meg is fáztam,nem is csoda,hiszen lázasan,kiizzadva,mikor wc-re mentem mindig tárva nyitva voltak az ablakok és jött be az illemhelyiségbe az irdatlan hideg.Fekete negróval és folymaatos meleg tea ivásával probáltam mind ezek mellett még ezt is helyretenni,hiszen a köhögéstől csak fájt a varratom ,s annak a helye.Mikor a kicsit behozták..igen furcsa érzés volt,de cicire tettem és magam mellé fektettem.Ott aludt mellettem órákat.Édes volt és nagyon más érzés keritett hatalmába.November 15 -től ,születésnapom napjától egyre rosszabbúl kezdtem magamat érezni,folyamatosan emelkedett a lázam és sem a gyógyszerek,sem a folymatosan beszurt injekciok nem vitték lejjebb.Akkor ugy gondolták alkalmazzák a közvetlen-infuzios fájdalomcsillapitást.Megszurtak..vagyis csak próbált K.B fiatal szülésznő,de két vénámat szétverte és ezek után a vért sem tudta levenni tőlem laborra,igy hivnia kellett egy másik ápolót,aki mind ezt végre megoldotta.Egy ora mulva lejjebb is ment a lázam..de aztán ujabb egy óra mulva fejjebb is szökött..és értelmetlenül álltak felettem és kérdezték,vajon mi lehet a baj..én akkor azt mondtam,fogalmam nincs,de nagyon rossz érzésem van és egyre gyengébbnek érzem magamat,mind ezekre semmit nem reagéltak.Kinkeservesen ment a zuhanyás és persze az ágyból való kikelés is.Aztán észleltem magamon,hogy a varrásomal valami nem stimmel,sőt,kellemetlen szagu váladékot érzek távozni,közvetlenül a sebből,amit zuhanyzáskor tapasztaltam,mert alaposan megfigyletem és tükörből meg is néztem magamat.Akkor jött a vizit és szoltam az orvosoknak..a varratommal valami gond van és valamilyen kellemetlen váladékot élszlelek.Az egyik orvos rátekintett..(B.Doktor fiatal)de azt mondta ,ezzel semmi gond nincsen.Estére még feljebb ment a lázam és beadták a köbetkező infuziot,ami nem hogy nem segitet,de még feljebb is szökött a lázam.Akkor kezdtem érezni..valami nagyon nagy baj van velem és senki nem hiszi el,s nem is veszik komolyan azt,amit mondok,tapasztalok,érzek..akkor áttoltak egy beteg szobába,ahol rajtam kivűl még 2 anyuka volt,de közel sem volt olyan gondjuk mint nekem,csak szimpla köhögéses megfázással feküdtek mellettem.Kata és Brigi,nagyon rendes lányok voltak.Értetlenül álltak ök is az estem elött,de látták egyre rosszabúl vagyok..Aznap közölték velem a csecsemősök,hogy sajnos a kicsim besárgult és fehérje baktériumot is találtak nála,amit innetől vénás antibiotikumos kezeléssel fognak kezelni.Onnatól még éjszaka is kimentem hozzá és rá-rátekintettem a kék fényben,ahova a sárgaság végett helyezték,s mondtam neki ne aggodjon ,minden rendben lesz velünk.Mikor este jött a vizit,beállt vagy 10orvos és az egyik a vizsgálóba hivott,mondván,értetlen a lázam és az esetem elöttük,rátekintenek végre jobban 5 nap után,ekkor már November 17 volt!!!!Megkérdezte az arab Dr. mik a panaszaim,akkor én elmondtam és azt is,hogy 2 nappal ezelött B.Doktor Ur leült mellém és feltételezte,hogy valoszinüleg fent maradt a placentából egy jelentős darab.Erre megkérdezte-még tőlem-hogy akkor miért nem küldte el B.Doktor őnt ultrahangra??!!-Én honan tudjam?Kérdeztem vissza.Még ugy nézett ki ,én vagyok a hibás..Jézus Isten!A vizsgálóban amit átéltem ez után, az szörnyű volt!!Végre tudatolsult bennük,hogy amit mondtam,a panaszaim,eigazlodtak.A varratom felfertőződött..csak azt nem tudták mitől..elkezdték kiszedni a varrrataimat..nem tudom elmondani milyen kinzó gyötremekkel küzdöttem onnantól...amit akkor érzeztem..kértem adjanak valami érzéstelenitést..de nem..a váladékos gyulladt sebemből elkezdték kiszedni a varratokat,a egész folyosó és részleg azt hallgatta,hogy üvöltök a fájdalomtól.Mind ezek után még feltártak(M.A Dr és az arab Dr) az egyik orvos jobbról a másik balról feszitett szét műszerrel,és felvilágitottak a méhembe..majd az egyik megkérdezte a másiktól:-mi az ott ? Felnéztek,felvilágitottak a méhembe, majd felnyultak valamivel és valamit leszedtek..mire felkelhettem,addigta hült helye volt annak,amit kiszedtek belőlem az alattam lévő vödörbe,s mikor rákérdeztem mi volt az,azt válaszolták ,csak egy gennyes váladék a hüvely varratból...Akkor estére jobban lettem kicsivel..bár a sebem varrat nélkül tátongott és reggel este egy savas tisztitó kezelést kellett végig birnom,amit az éppen ügyeletes orvos végzett el rajtam.Nem mondom,irtó fájdalmas volt..Másnap egészen jol voltam..de estére ismét belázasodtam..igy azutáni reggel ujra megultrahangoztak..persze hüvelyileg..nyitott sebbel..áhh..ott állt vagy 8 orvos mindannyian bután és értetlenül nézték csak a monitort,majd R.Doktor Úr vette észre a méhszájam feletti elváltozást,vagy szövődményt,s közölte velem,éjfél után éh gyomor,reggel megműtenek.Akkor este minden alázattal és teljes szivvel imádkoztam Istenhez..az életemért küzdöttem,láz és fájdalmak mellett,s tartottam a reggeltől,féltem a haláltól,mind még ez elött soha.Tudtam,van már kiért,kikért élnem,hiszen van egy csodás férjem,akivel a szüléssel csak még közelebb kerültünk egymáshoz és van már egy gyöngyvirág kisfiunk,értük akarok élni!!!Isten kezébe adtam az életemet-ismét-Este még kértem a csecsemősöket, hogy mivel lázas vagyok és reggel műtenek,legyenek szivesekab kicsit az éjszaka megetetni és figyelni rá,hogy tudjak pihenni és izzadni.Akkor pont egy segitőkész éjszakás hölgyet fogtam ki,aki megértésre segitett is.Hajnal 6 lehetett,mikor aztán betolta hozzám Alexet,mondván ,hogy sokat adott neki enni,de értem sirhat a kicsi.Szinte érezte,hogy baj van velem..s hogy müteni visznek.Hihetetlen..a kis dugó besirta magát hozzám.Akkor letettem magam mellé,s ott alukáltunk együtt,mig reggel nem lett(November 19) 9-9.15 tájt megérkezett értem a műtős férfi,kedves embernek látszott,kértem,vigyázzon rám..majd azt válaszolta-Persze hogy vigyázok..nem akarok a férjével haragot"Probált jobb kedvre deriteni.Mikor betolt a műtőbe,ott már bemosakodva vártak a műtős hölgyek,segítők..a műtő kivilágítva,a műtőasztal pedig a szokásos nőgyógyászati szék szörnyű látványát keltette.Aztán ölbe vett a műtős férfi és odahelyezett a műtőszékbe.Kedves hölgy ült mellém,jobb kézfejembe szurt egy ujabb tűt,csak később vette észre,nem kellet volna,hiszen a bal kezemben ott az előző napi.Pár szót beszélgettünk,próbáltak nyugtatni,bár addigra valamiért megnyugodtam,majd szolt ,hogy most ad egy morfium származékot,amitől kicsit el fogok kábulni,s nem sokra rá már adta is az altatót,mielött csak annyit tudtam már mondani-Sikeres műtétet!!!Ugy ébredtem a műtőben ,mintha villanyt kapcsoltak volna,a műtétből semmi féle visszamaradt érzést,sem fájdalmat nem észleltem,csak a nyitott sebem,vágásom fájt.Aztán visszatoltak a korterembe és én mosolyogtam,örültem,hogy élek,de mind ezek mellett rettegtem attól,hogy még mindig nincs vége..Aznap már jobban voltam..de fogalmam nem volt,mit csinálhattak velem a műtő asztalon,csak annyit tudtam,a papir,amit aláirok,a beleegyező nyilatkozat elég komoly és felelősségteljes dolgokat tartalmaz.Csak annyit emlitettek,hogy majdnem ki kellet venni améhemet..Akkor folymatosan jött hozzám R.Doktor Ur ,persze közben kiderült,anyukám munkatársa nagyon érdeklődött felőlem,hazaértem e már a kicsivel,de anyu elmesélte mi történik velem és van margit Kórházban ismerőse,s nem is akárki hanem R.Doktor Ur,aki nagyon jo barátja,igy fel is hivta és -az után- figyelve volt rám.Én mind erről akkor tudósultam,mikor anyu egyik este bejött hozzám látogatni,majd rá másnapra R.Doktor Ur is megjegyezte,hogy kiderült,hogy van közös ismerettség..Hm..Akkor folyamatosan járt be hozzám,s szolt ,pár napot tisztul a seb és aztán Hétfőn ujra megműtenek és ha minden rendben a sebbel,összevarr.Napokig félelemben voltam,szinte megrögzötten mértem a lázamat és mostam a sebemet,sőt már a néha elmaradt seb kezelést is én kértem,hogy Hétfőn varrhatóvá váljak.Mind ezek mellett a napok és történések melett párhuzamban keltem 3 oránként a kisfiamhoz,hogy enni adjak neki,s ittam a teát,hogy mire varrnak,már ne legyen köhögésem,hogy azzal se kelljen szenvednem,hisz varrattal elég fájdalmas a köhögés is.Aztán Hétfő reggel (Nov 22-én) reggel felkeltem..hát várnom kellett..mert közbe jött egy császár és nem volt szabad a műtő.Majd 10.30körül jött értem egy egészen más műtős,aki meg is jegyezte,én már it őskövület vagyok,már nem először lát.Hm..hát igen,ahogy beértünk a műtőbe,akkor mondtam,ez az utolsó,hogy én idejövök!Most le kellett szállnom az ágyról és magam gyalogoltam az asztalhoz és feküdtem bele.Ez után körémgyűltek ujra a műtősök a segédek,bemutatkoztak ,majd beadták lassan az altatót és csak annyit mondtam R.Doktor Urnak,hogy semmi kéépen nem szeretnék idő elött felkelni a műtőasztalon és hogy vigyázzon rám. Mikor felébredtem,iszonyat fájdalmat éreztem,a friss műtéti terület nem volt leérzéstelenitve..amit aznap szenvedtem,küszködtem...kaptam infuzioban fájdalomcsillapitot,állitolag 2 lorugásnyi algopirin ampulla folyt le,de nem sokat segitett..majd 4 ora mulva bevettem 1 tablettát.Egész nap szenvedtem és hason feküdtem,annyira fájt,csak azo járt afejem mikor leszek jobban és hogyan látom el a kicsit.Aztán másnapra csak jobban lettem de még mindig fájt a varrás nem beszélve arrol hogy állandó félelemben voltam és minden wc után megmostam magam,nehogy ujra baj legyen.23-án bejelentették,a kicsi is jol van és a varrás is szép,másnap vagyis 24-én haza mehetünk...örökké valóságnak tünt az az egy éj és a Szerda délelött amig vártunk a zárójelentésre anyu Férjem és én.Már alig vártam,hogy kilépjen annak a Kórháznak a kapuján.S csak varrat szedésre jöjjek vissza..utánna többé soha ...Lassan összepakoltunk,felöltöztetük a kicsit,majd én is felöltöztem.Ezek alatt a napok alatt sajnos a tejem elment és én is 10kg-val kevesebb lettem,igy 70kg-val mentem be szülni és 60kg -val értem haza.Mikor hazaértem..nagyon más volt minden ,kicsit megborult a rendszer a kicsinek is..de férjem azota itt van velünk és közben családja is megérkezett a hétvégére,akik agyon babusgatták a kicsit,nagy volt az öröm.Én még mindig fájlalom magamat.A méhem jelenleg nagyon rossz állapotban van szakai vélemények szerint..mind ezek után..nagy a valoszinűsége..annak amit leirni sem merek inkább..Varat szedésre következő hét Szerdáján megyünk..addig is nehézkes a mozgás és az alvás és minden egyéb,mert persze feszül és viszket,de ha kiszedik,amitől kicsit tartok is,utánna már nagyon szeretném átadni magamat teljes mértékben fizikálisan és lelkileg is a kicsinek az anyai érzésnek...Istennek köszönöm,hogy November 19-én visszakaptam ujra az életemet és a sebem a mai napig stabil és tiszta és a jövő héten a varratszedéssel végre kicsit megpihenhetek,s a szülés utáni gyötrelmes és halálközeli napjaimat lassan elfeledhetem..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook