Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Már nem szerelmes, mit tegyek? Annyira szeretem, mégis napról napra meghalok... fórum

Már nem szerelmes, mit tegyek? Annyira szeretem, mégis napról napra meghalok... (beszélgetős fórum)


2013. máj. 9. 11:06

De ahogy elnezem : keresed a kifogasokat arra, hogy miert NE valtoztass.

Ezen pedig valoban nem lehet igazan segiteni.


Magadnak kell rajonnod mindenre. De te csak bezarkozol a maganyodba es a szenvedesedbe, de valtoztatni ezen nem akarsz

177. 5c98b496b3 (válaszként erre: 169. - 9b68993820)
2013. máj. 9. 11:05
Egyetertek
176. 5c98b496b3 (válaszként erre: 168. - Pasionella)
2013. máj. 9. 11:04
Vannak akik nalad sokkal nagyobb veszteseget szenvednek el, szoval hidd el : TUDOM !
175. Tavirózsa :) (válaszként erre: 174. - Pasionella)
2013. máj. 9. 10:59

Persze, ez érthető, de ne fordulj magadba, mert jó vége nem lesz.

Addig is járj többet emberek közzé.

Egyedül úgyis mindig ezen agyalsz.

Itt is inkább nyiss más beállítottságú fórumok felé. :)

174. Pasionella (válaszként erre: 173. - Tavirózsa :))
2013. máj. 9. 10:55

Csak úgy nem tudok mindent itt hagyni. Munkahelyemen fel kellene mondanom, letölteni a felmondási időt, várni egy kis időt míg anyuék intézik a dolgokat, hogy én is kimehessek, hogy kivihessük a kutyát is.

Ha ki is megyek, az még legalább 2-3 hónap. Nem kifogásokat keresek, csak próbálom elmagyarázni a helyzetet.

2013. máj. 9. 10:53
Akkor most éppen itt az ideje, hogy menj. Nincs már ami itt tartson, legalább addig amíg lezárod magadban ezt. :)
2013. máj. 9. 10:52
Eddig miatta maradtam itt.
171. Tavirózsa :) (válaszként erre: 166. - Pasionella)
2013. máj. 9. 10:49
Te miért nem mész ki külföldre?
170. Tavirózsa :) (válaszként erre: 164. - Pasionella)
2013. máj. 9. 10:48
Hát pont nem azt kéne forszírozni, hogy hogyan jöjjön helyre ez a kapcsolat, hanem azt, hogy te hogyan teszed minél hamarabb túl rajta.
169. 9b68993820 (válaszként erre: 166. - Pasionella)
2013. máj. 9. 10:43

Azért ez túlzás. :) Mindenki, akit szerelmesen hagynak el, iszonyúan szenved, úgy érzi, vége a világnak, és nagyon nehéz feldolgozni. Erre mondják, hogy az idő minden sebet begyógyít, adj neki egy kis időt. Nem arra kéne koncentrálnod, hogy most te vagy a nagy szerencsétlen és szenvedő. Csinálj programokat, mozdulj ki, akár egyedül, sétálj a városban, emberek között, ülj be egy moziba, vásárolgass és hasonlók. A barátaiddal menj el bulizni. :)

Mert ez így olyan, mintha a párodat zsarolnád a szenvedéseddel, és ez nem tisztességes tőled, ráadásul semmi értelme. :( Ha voltál már szerelmes, akkor tudod, hogy lehetsz is még bőven. :) Viszonzottan.

168. Pasionella (válaszként erre: 167. - 5c98b496b3)
2013. máj. 9. 10:38

Anyuék is vannak neten...de ennyi.

Kézzel fogható személy nincs aki segítene.

Tudod milyen az, hogy éjszaka sírsz és nincs kihez szólni? nincs aki megöleljen? nincs aki megnyugtasson? és úgy érzed belehalsz a fájdalomba és az egyedüllétbe?

167. 5c98b496b3 (válaszként erre: 166. - Pasionella)
2013. máj. 9. 10:37
ha mashol nem, de ITT vannak akik segitenek. De juss el addig, hogy az emberek jo tanacsait nem tamadasnak fogod fel.
2013. máj. 9. 10:35

Félek és azért félek mert egyedül vagyok.

Amikor annó ez megtörtént ugyan így akkor anyu itthon volt és átsegített.

Nincs itt senkim, teljesen egyedül vagyok, minden családtagom külföldön.

Sajnos annyira ki tudok készülni, annyira bele tudom loholni magam a fájdalomban és a sírásban, hogy rosszul vagyok, nem kapok levegőt, szédülök, stb...

Tudom, hogy nem normális, hogy így élem meg de így van. Sok mindenen vagyok már túl, sokszor megsebeztek már, valószínűleg azért lettem ennyire gyenge.

És félek, mert nem lesz velem senki aki segítene, ha tényleg rosszul vagyok és sajnos ismerem magam. Félek hogy bajom esik itt egyedül ha ezt egyedül kell végig csinálnom.

165. 5c98b496b3 (válaszként erre: 164. - Pasionella)
2013. máj. 9. 10:31

Mondd el neki ezeket inkabb. O jobban fog segiteni.


De ugyanezt fogja mondani.

Az elengedes, hosszu folyamat. Fazisai vannak. Te a kapaszkodas folyamataban allsz, ki kell tudnod mondani HANGOSAN, hogy MAGADERT , a sajat boldogsagodert elengeded. Menjen.


Erobol es duhbol. A sajat beked es lelki megnyugvasod tartsd szem elott, ne a MULTAT.

2013. máj. 9. 10:29

Járok, ma megyek 5. alkalommal.

Eddig arról szólt, hogy hogyan mentsük meg a kapcsolatunkat mert akkor még nem volt erről szó, hogy Ő már nem szerelmes.

Nagyon rövid az a 40 perc amit rám szán és eddig a kapcsolattal foglalkoztunk, annyira nem magammal, hát ennyi.

163. Tavirózsa :) (válaszként erre: 162. - Pasionella)
2013. máj. 9. 10:16
Miért nem mész pszihológushoz ha ennyire kész vagy?
2013. máj. 9. 10:14

Jó, ne haragudjatok de már nem írok semmit, tényleg.

Senkinek se kívánom, hogy élje azt át amit én, már annyit sírtam és annyira kikészültem, hogy már rosszul vagyok és nem azért írom hogy sajnáltassam magam, tényleg rosszul vagyok.

Nem akarok már senkivel se konfliktusba kerülni mert nem segít és egyre csak rosszabb.

161. Tavirózsa :) (válaszként erre: 156. - Pasionella)
2013. máj. 9. 10:10

Nem olvastam sehol, mert minek olvassam mindegyik hozzászólásodat? A lényeg mindegyikben ugyanaz.

Hány éves vagy te?

160. 5c98b496b3 (válaszként erre: 156. - Pasionella)
2013. máj. 9. 10:09

Ha kimondta, hogy nem szeret ez mar csak idohuzas, semmi mas.

Egy ketsegbeesetten a multba kapaszkodo no idohuzasa.

159. 39dbe380da (válaszként erre: 156. - Pasionella)
2013. máj. 9. 10:09
Sajnál téged. Ennyi.
158. Cippora (válaszként erre: 151. - Pasionella)
2013. máj. 9. 10:09
De ezzel csak az időt húzod...akkor ő fog elmenni.Ha ő akar,és szeret téged akkor nem menne el.Ha meg elmegy,akkor már mindegy.
157. Pasionella (válaszként erre: 155. - 9b68993820)
2013. máj. 9. 10:09
De én azóta már mondtam neki, hogy elengedem, hogy ne jöjjön ha nem akar, mondtam neki.
156. Pasionella (válaszként erre: 154. - Tavirózsa :))
2013. máj. 9. 10:08

nem könyörgök neki, nem tudom ezt hol olvastad.

Csak megkértem adjon még nekünk időt, én ennyit kértem tőle, semmi mást, amiért pedig ezt mertem kérni az azért volt mert láttam még bizonytalan.

És tudom, hogy vannak rajta kívül még férfiak.

155. 9b68993820 (válaszként erre: 151. - Pasionella)
2013. máj. 9. 10:06

Nem hiszem, hogy ilyen döntést megbánhatsz. Lehet, hogy a párod csak arra vár, hogy te mond ki a végét, és kapva kap rajta :( Ha nem mondod ki, és menni akar, akkor is el fog hagyni, legfeljebb még néhány napig, hétig bizonytalanságban tart, és az még rosszabb. :( De lehet, hogy észbe kap, és ha elküldöd, akkor fogja érezni, hogy ő sem akar nélküled lenni.

Én voltam már mindkét helyzetben. Volt, hogy kiszerettem a páromból, szerettem, de már nem szerelemmel. Ő próbált mindent megtenni, hogy megtartson, egy darabig húztuk, de vége lett, mert ha nincs szerelem, nem működik. :( Volt, hogy a párom mondta, hogy már nem szerelmes, de ott szakítottunk is rögtön, nem is igazán értem, hogy azok után, hogy a párod ezt mondta, hogy-hogy együtt maradtatok? :( Az ő részéről sem tisztességes ez, valószínűleg csak azért marad még, mert te ennyire nem akarod elengedni.

2013. máj. 9. 10:06

Tudod mit?

Telefonálj neki, menj el hozzá, zaklasd, borulj a térdei elé, mond el neki 100x-ra is, hogy imádod. Járasd le magad, dobd el a tartásod (bár szerintem nincs), csinálj magadból még nagyobb bohócot, mint amilyen most vagy!


Egyébként csak, hogy felvilágosítsalak, ezeket az érzéseket minden ember átéli, csak van akinek van büszkesége és józan esze és belátja, hogy nincs tovább. De mivel az Isten olyan rendes volt képzeld nem csak 1 férfit teremtett erre a földre. :) Erre gondoltál már?

2013. máj. 9. 10:04
Mert egyébként annyira harmonikus volt minden köztünk amikor itt volt, mindig, egy tökéletes párkapcsolat, tényleg, mindenben egyeztünk, sosem volt köztünk vita, minden tökéletes volt, amilyen még senkivel sem de nem volt hajlandó megérteni, hogy a távolság mindent tönkretesz és nem akart még többet.
152. 5c98b496b3 (válaszként erre: 151. - Pasionella)
2013. máj. 9. 10:01
Az jobb neked, hogy nem mondasz semmit, csak szenvedsz ?
151. Pasionella (válaszként erre: 150. - Cippora)
2013. máj. 9. 10:00

Már átgondoltam ezt egy csomószor és ha ezt mondanám neki akkor elmenne és tudom, aki menni akar az menjen, hisz sosem volt az enyém.

Neked szerencséd volt.

De én attól félek ha kimondom legyen vége vagy döntsön akkor megbánom. Félek, hogy megbánom a saját döntésemet, érted?

150. Cippora (válaszként erre: 143. - Pasionella)
2013. máj. 9. 09:56
Nekem is volt kapcsolatom,amiben a fiú,azt mondta nem szeret,vagy nem tudja mit érez.Azt hittem beledöglök,összepakoltam a cuccait,és megmondtam,hogy költözzön el,ne keressük egymást egy hétig,gondolja át,de egy hét múlva konkrét választ kérek.Elment,mondom,azt hittem nem élem túl,de higgadt maradtam előtte,nem is fogom megalázni magam.Visszajött,ma ő a gyerekem apja.Ha megalázkodom,ha nyávogok,és kaparok utána,lehet egy életre elriasztom magamtól...nem vagyok rosszindulatú,csak utálom ha egy nő rongyként viselkedik,nem érdemli meg senki azt hogy egy pasi játszon vele,se te,se más.Ezért vagyok bunkó,hátha veszed az adást,hogy ettől értékesebb meg remélhetőleg értelmesebb is vagy.De majd rájössz idővel,hogy igazam volt,még ha picit nyersen is fogalmaztam...
149. Tavirózsa :) (válaszként erre: 145. - Pasionella)
2013. máj. 9. 09:55

Neked ez a hozzászólás bunkó volt?

Simán tudok jobbat is! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook