Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Május. 3-tól fogyi, ki tart velem? =) fórum

Május. 3-tól fogyi, ki tart velem? =) (beszélgetős fórum)


170. *Királylány* (válaszként erre: 169. - Nituska18)
2010. máj. 12. 20:22

Légyszi írd le a káposztaleves receptjét. Én pár hónapja csináltam magamtól és borzalmasan sikerült. :S

A cukros kompót nem túl jó a diétába. De lehet eleve édesítőszerrel készült mert sok kompótba már eleve azt tesznek mert drága a cukor. Nézd meg az összetételt.

2010. máj. 12. 20:16

káposztaleves 3. nap =) egész kitartó vagyok:d egyre közelebb a hétfő már nagyon nagyon várom.

jaj amugy újabb kérdés

ma gyümölcsöt ehettem és ugy oldottam meg hogy kompótot csináltam édesitőszerrel, de kicsit cukros volt az alapanyag ami befőtt volt igy lemostam előtte és egy kis salátás tálnyit ettem. szerintetek belefér a gyümölcsök közé a kikötés csak az volt hogy tilos a banán és a szőlő.

2010. máj. 12. 19:43

Én sajna nem jutottam el mostanában tornázni.

De ma délelőtt füvet nyírtam és elsétáltam gyors menetben a babakocsit tolva a bankba és vissza. Ez kb. 3,5 km.

Otthon valahogy sose tudtam tornázni, nekem kell a társaság. Ha többen vagyunk akkor mindig maximálisan dolgozom.Sajna itt a közelben csak egy nagyon tré edzőterem van és csak férfiak járnak.

167. Timah
2010. máj. 12. 18:39
Sajnos én se látom túlságosan a változást,de cm szintén kicsit kevesebb meg kg is...de a tükör gonosz. Ma eddig tekertem 110 percet és még lesz Barátok Közt meg talán Dr.Housera is tekerek =) meg volt egy kis hasprés és súlyzó és még lesz Ginseng tea...muszáj-muszáj...
166. pinki87 (válaszként erre: 165. - K.Andi89)
2010. máj. 12. 18:31

én nem látom magamon a mínuszokat,bár ez nem vmi sok!


cm-be kevesebb picit

2010. máj. 12. 16:35
ma se ettem sokat, de a mozgás hiányzik. láthatóan vékonyodik a derekam, de a mozgás hiányzik, azzal lenne igazi :)
164. micimaci87 (válaszként erre: 329. - Pinki87)
2010. máj. 12. 14:43
nekem sem volt eddig még ilyen könnyű diétám... (ma reggel volt egy hónapja, hogy elkezdtem..az elején lightosabban, aztán egyre könnyeb volt, hogy szigorítsak, mindaddig, hogy nem ettem kenyeret 3 hete)nem tudom, hogy mi történt, de jelen pill. is csak egy almát rágcsálok, mert azt kívántam meg,s aszalt fügét...amúgy én nem számolom a kalóriaértéket, szemre kiszámítom, hogy mennyit egyek. ma ettem egy szelet tésztát, kívántam volna még egyet, de visszatartottam magam..kár elrontani ezt...már egyre többen jegyzik meg, hogy meg vagyok csinosodva (ez olyan jó érzés)!!!!
163. 7417c69b07 (válaszként erre: 329. - Pinki87)
2010. máj. 12. 12:57
Én is ugyanezt csinálom mint te, és állandóan nézem, hogy miben mennyi. Ha nincs ráírva a kalóriatartalom, akkor meg sem veszem :D
162. k.Andi89 (válaszként erre: 161. - 7417c69b07)
2010. máj. 7. 19:30

nyugi, számomra általános a probléma :D

ez együtt jár a megszállott diétával :)

remélem énis megfogok lepődni, na persze pozitívan a mérlegen hétfőn, alig várom :D

köszönöm szépen, kedves vagy :)

161. 7417c69b07 (válaszként erre: 159. - K.Andi89)
2010. máj. 7. 19:13

Ma van a szülinapod? Akkor nagyon Boldogat :);)

Én is igyekszem odafigyelni :) hogy hétfőn, ha majd ráállok a mérlegre, akkor örülhessek :) ahjj csak úgy legyen!

Képzeljétek el, mostanában többször vannak éjjelente olyan rémálmaim, hogy teleeszem, nem is eszem, hanem zabálom :D magam sütivel, csokival, meg minden finomsággal! És ez tényleg rémálom, meert felébredek és megnyugszom, hogy huhh nemis :) Nem vagyok normális :D:D

2010. máj. 7. 19:08
na jó, de :)
2010. máj. 7. 18:54
hali :) ma nem igazán ettem semmit, most 5 körül ettem rizzsel 3 szelet pulykafasírtot, nem diétás, de... szülinapon nem diétázunk :D
158. *Haynee* (válaszként erre: 157. - Pinki87)
2010. máj. 7. 15:56
Az teljesen jó! :)
157. pinki87 (válaszként erre: 155. - *Haynee*)
2010. máj. 7. 15:35

sziasztok!


na megoldottam ám a kajarendelést!hideg salátákat fogok enni,esetlegesen egy rozsos zsemlével,és azokon van kcal írva,ill.500-600ba belefér az ebéd!

2010. máj. 7. 15:33
a sör fogyaszt? jó lenne, mert tegnap ugyan alig ettem, de...hehehe...és ma péntek van, bár nem hiszem, hogy nagyot buliznék...és akkor holnap elmegyek tornázni, vagy legalábbis kapálok egyet a kertben (hamár ilyen szép idő van, legalább barnulok, az meg slankít :) kitartás hétvégére, az a legnehezebb szerintem..
155. *Haynee* (válaszként erre: 152. - Pinki87)
2010. máj. 7. 15:26
Rendelj update kaját :)
2010. máj. 7. 14:46
hát nálunk itt Marosvásárhelyen (Románia) olyan idő volt, úgy esett az eső mintha dézsából öntötték volna:D.....tegnap többet ettem a kellettnél, na meg bicaj sem volt...de ma jobban ügyeltem, viszont fél óra múlva csajos partira megyek, szóval..inkább nem mondok semmit!!!!! kellemes d u mindenkinek!
2010. máj. 7. 08:50
jó reggelt mindenkinek! nálunk tök jó az idő.már várom hogy tekerhessek. =) mindenkinek szép és kalóriamentes napot:D
152. pinki87
2010. máj. 6. 20:24
jövőhéten a tele-t*l tól rendelnénk a kaját!de nem tom mit rendeljek,mert amihez ír kcal azt nem mindet szeretem!bajba vok,mit rendeljek,honnan tudjam a kalóriákat?
2010. máj. 6. 20:11
hú csajok most tornáztam Norbira..és wáá istenien érzem magam. boldogsághormon hagyja ám.. de úgy fel vagyok dobódva. és úgy élveztem és alaposan meg izzasztott. érzem a jó hatást. igaz rékát most kihagytam de nem is érdekel úgyérzem ez jobban hat. rékát meg elég heti 3szor csinálnom formálásnak. k.andi neked külön köszönet a tanácsért és a bíztatásért hogy nyugodtam csináljam úgy ahogy jól esik. és nektek is köszi csajok! most végre hosszú idő után érzem azt a jóérzést amit tavaly is, hogy megtudom csinálni és jólesik a torna( nem kényszer).visszatért az életkedvem. kitartás mindenkinek!
150. *Királylány* (válaszként erre: 148. - Pinki87)
2010. máj. 6. 20:06
1 nap alatt nem hízol meg. Ma súlyt tartasz. Semmi gond. Nyugi. Holnap ügyesebb leszel. Olyan nincs aki ne bűnözne. Emberek vagyunk vétkezünk... :-)
2010. máj. 6. 19:41

Én is beáztattam a lenmagot, de annyira gusztustalanul nyálkás lett, hogy nem bírtam megenni. Férjem mondta hogy ő azt olvasta össze kell törni , vagy ledarálni és akkor a legjobb a hatása. Így fogom én is megpróbálni.

Ma bűnöztem! Szinte egész nap vendeégségben voltunk. Én először kb. 1-kor ettem. Fini borjú húslevest és túrós pitat és töltött káposztát és három kis darab házi aprósütit. És ittam kb. 1 deci bort. De semmiből sem ettem csak kb. fél adagot. Remélem nem vet nagyon vissza.

148. pinki87
2010. máj. 6. 19:35

bűűűűűnözteeeeeeeem!

segítség!


1500 körül ettem!mit csináljak?

2010. máj. 6. 19:13
na most ugrottam fel de megyek tornázni ma Norbira lesz szerintem időm. én a duci tréning 2008at csinálom. köszi a tanácsokat:D torna után jövök:P
2010. máj. 6. 18:04
amúgy én is alma ecetezek, majdnem minden nap, az egyik fél literes vizemben szemre öntök kicsit....de valamit kell tennem, mert nagyon nem járok a mosdóba:)...s nem tudom, hogy fogyok, ha már harmadik napja, hogy nem voltam...létezne, hogy mind elégetném...mit szóltok???amúgy van nekem is lenmagom-bio boltból, s ettem is első héten a joghurtba keverve, nem is éreztem, hogy benne van (először vízbe tettem, ahogyan javasolták, de annyira nem tudtam legurítani, mivel nagyon nyálkás lesz)...azt hiszem holnaptól megint bevezetem
145. micimaci87 (válaszként erre: 137. - K.Andi89)
2010. máj. 6. 18:00
hát azért nem eszem, mert egyszerűen nem vagyok éhes....amúgy nagyon sok helyen lehet azt olvasni, hogy kell enni, na meg, hogy nem kell enni...azt se tudja az ember, hogy sokszor mit is csináljon:D:D
144. *Haynee* (válaszként erre: 143. - K.Andi89)
2010. máj. 6. 17:31
Aha! :)
143. k.Andi89 (válaszként erre: 141. - *Haynee*)
2010. máj. 6. 17:07

nem, nem, nem :)

az almaecet borzasztóan egészséges, étvágycsökkentő, és nagyon jó az emésztésre. jó a bőrnek, és a többi :)

nem kifejezetten fogyasztó, csak hozzásegít téged :)

142. k.Andi89 (válaszként erre: 138. - *Királylány*)
2010. máj. 6. 17:06

én csak szemre öntöm az almaecetet :) egy litert szoktam elkészíteni, érzésre csináld, tapasztald ki :)

kóstolgasd közben

141. *Haynee* (válaszként erre: 140. - *Királylány*)
2010. máj. 6. 17:00
Jaaa! Gondolhattam volna :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook