Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Majdnem 40-es szűz férfi fórum

Majdnem 40-es szűz férfi (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2013. jan. 6. 11:57

Én is így gondolom, hogy szakemberre lesz szükség ha a továbbiakban sem fog működni.

Türelmes vele és biztatja nem erőlteti a dolgot, na de ő egy egészséges 30-as nő tele vággyal.Tud rá várni azt nem vonom kétségbe.A kérdés csak az meddig?

10. aa84065182 (válaszként erre: 7. - Kovarek)
2013. jan. 6. 11:56

Ha profihoz megy, akkor is görcsölni fog. Ez nem a nőn múlik ugyanis, a gond a pasi fejében van, nem az ágyékában. (Rádaásul szerintem eléggé lealacsonyító dolog egy sokáig őrzött szüzességet egy k.rvának adni, de ez ízlés kérdése.)

Valami hasonló jutott nekem is eszembe, mint Popper Péternek, csak kicsit másképp: ne akarjanak szexelni. Csókolózni, simogatni szabad, konkrét aktus, vetkőztetés nem.

9. felhőjáró (válaszként erre: 4. - Ee1dc9ba06)
2013. jan. 6. 11:55
Ez nagyon tetszik.Javasolni fogom a tiltást...mert gondolom jelenleg nem tudnak 1 hétre kettesben elvonulni, de megtiltani meg tudja, hogy próbálkozzon.
8. felhőjáró (válaszként erre: 3. - 973d9d6ecf)
2013. jan. 6. 11:53

Igen biztos hogy a nőket szereti :-) vagy legalább is ezt mondja.

Nem tudom mit gondoljak erről....talán még magával sem őszinte?

2013. jan. 6. 11:44

Menjen el profihoz, komolyan. Ha túl van az eseményen alábbhagy a görcs is.

Ismerek olyat aki szintén későn kezdett el csajozni és megtette ezt a lépést. Mondjuk ezt neki kellett volna azelőtt megtennie, hogy igazi kapcsolatba kezd, hogy ne kerülön ilyen szituba.

2013. jan. 6. 11:42
Szexuál-pszichológus az első lépésnek
5. arrival (válaszként erre: 1. - Felhőjáró)
2013. jan. 6. 11:41

En is ismertem ilyet, 33 evesen szuz ferfit. Pedig neki se volt semmi baja.

A baratnod helyebe megprobalnam batoritani, biztatni, segiteni neki. Esetleg szexualpszichologus ?

4. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 1. - Felhőjáró)
2013. jan. 6. 11:41

Nekem is volt egy ilyen ismerősöm, 30 valahány évesen még nem volt nővel...


Nem a saját gondolatom, Popper Péter írta le az egyik könyvében, hogy terápiára járt hozzá egy pár, mert nem működött köztük a szex, hiába akarták, a fiú mindig csődöt mondott. P.P. azt tanácsolta nekik, menjenek el nyaralni 1 hétre valahova, ahol csak ketten vannak, de még véletlenül se nyúljanak egymáshoz. Tegyék ezt meg, és egy hét múlva menjenek vissza hozzá.

Vissza is mentek, fülig érő szájjal - persze, megtört a jég, nem volt "kényszer" a dologban, sőt, meg volt nekik tiltva a szex. (persze, ez volt a célja az egésznek, hogy ne kényszernek érezzék). Így helyre jött minden.

3. 973d9d6ecf (válaszként erre: 1. - Felhőjáró)
2013. jan. 6. 11:40
Bizti,hogy a nőket szereti????
2013. jan. 6. 11:37
pszichológus?
2013. jan. 6. 11:36

Ritkán indítok fórumot, de most nincs jobb ötletem.Aki ismert tudni fogja, hogy nem, és hogy tényleg nem rólunk van szó a férjemmel.

Van egy barátnőm aki össze jött egy pasival.Ezzel nincs is semmi gond csak, hogy a pasi 34 éves és még nem volt nővel.Több mint 1 hónapja együtt vannak, és még nem volt szex köztük.Azt hiszem 30 fölött már nem kell hónapokat várni.A pasi fél...mikor oda kerülnek, hogy este ágyba bújnak a pasi rendszerint csődöt mond.Már nem tudom mit tanácsoljak neki.Eddig mondtam, hogy legyen türelmes és elfogadó, meg segítőkész, de minden hiába....nem jutnak 5-ről a 6-ra.

Mit tanácsolhatnék még neki???Mindig el szokta mesélni és már nagyon el van keseredve.

Valakinek valami ötlet vagy tapasztalat???

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook