Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Magyarországi fesztiválok, karneválok, vásárok fórum

Magyarországi fesztiválok, karneválok, vásárok (beszélgetős fórum)


8. Nagyir (válaszként erre: 2. - Varga.nora)
2009. aug. 17. 09:51
Oh, igen! Alig várom, hogy csütörtök legyen, felülhessünk a vonatra és mintegy hat óra utazás után megérkezzünk Szombathelyre. :DD Rajongok a Karneválért, csak azért imádkozom, hogy a szombati hidegfront még ne éreztesse hatását...
2009. aug. 17. 09:48
Kazáron lesz búcsú 20-tól 22-ig, ha jól tudom, sok rendezvénnyel.
2009. aug. 17. 09:47
Aztán a vásárok közül itt a környékünkön nagyon szeretem a Sárvári Simon Júdás vásárt, az Őrségi Vásárt...
2009. aug. 17. 09:44
Idén Hegyalja fesztiválon voltam, nekem nagyon tetszett, szétnézni Tokajban, fürdeni a Tiszában. A borok meg nagyon finomak, rengeteg pince van (pedig nem szeretem az alkoholt).
2009. aug. 17. 09:43
Virágkarnevál Debrecenben. Most 4 napos az egész. Tegnap Ruzsa Magdi, ma Fenyő Miki, holnap Első emelet, utána nem tudom.
2009. aug. 17. 09:41
Tavaly pl. voltam a Debreceni Virágkarneválon, az is nagyon szuper volt!
2009. aug. 17. 09:40
PL. Most lesz Szombathelyen a Savaria Karnevál. Én nagyon szeretem!!!! Bár a négy napból talán kettőn ha kint vagyok, de nagyon szeretem azt a forgatagot ami ott van.
2009. aug. 17. 09:39

Kinek mi és miért tetszett? Hol voltatok? Mit szeretnétek megnézni....

Hátha tudunk egymásnak ötleteket adni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook