Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Magányos vagy vagy szuper népszerű? fórum

Magányos vagy vagy szuper népszerű? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. márc. 9. 17:46

Nekem van egy pár igazán jó barátom, és van kismillió ismerősöm is. Igazi jó barátot nagyon nehéz találni, főleg nálunk, ahol mindenki ismer mindenkit s még azt is tudja róla, hogy miről álmodik, ezzel pedig gyakran visszaélnek.


Hobbim egyben a munkám is (tetoválok), ezért nagyon sok emberrel ismerkedem meg, és sok ember igyekszik velem tartani a kapcsolatot, sokukkal pedig nekem előnyös kapcsolatban maradni.


Társaságban kedvelnek, szeretik a humoromat, meg hogy mindenre van kész válaszom.:)

11. Meliga (válaszként erre: 9. - Djeanett)
2009. márc. 9. 17:46
Elhiszem.
10. c42a13b98c (válaszként erre: 2. - Rózi70)
2009. márc. 9. 17:45

Ez az egyik. A másik meg, hogy személyiség kérdése is. Van aki utál a középpontban lenni, kifejezetten szereti a magányt, neki az többet ér, mint a "felszínes bohóckodás"...

Van a 4 alaptípus, ebből is két kifelé- és két befelé forduló...eszerint érdemes besorolni magunkat és akkor nem érezzük kellemetlennek pl. azt, ha nem vagyunk egy "társaság-lelke"...

9. djeanett (válaszként erre: 7. - Meliga)
2009. márc. 9. 17:44
NA EZ AZ:IGAZ BARÁT KÉNE!
2009. márc. 9. 17:43
nEKEM RENGETEG ISMERŐSÖM,"BARÁTOM" VAN,DE VISZONT EGY SINCS AKIVEL BÁRMIKOR BÁRMIRŐL TUDNÉK BESZÉLNI,CSAK A FELSZÍNES BARÁTSÁGBÓL VAN SOK,ÉN VISZONT ETTŐL MAGÁNYPOSNAK ÉRZEM MAGAM:(
2009. márc. 9. 17:43

Egyik sem.:)

Inkább egy-két igaz barát, mind sok ismerős.

2009. márc. 9. 17:42
Népszerű soha nem voltam de magányos sem.
2009. márc. 9. 17:40
Én egyik sem vagyok!:)
4. 754c7e07c3 (válaszként erre: 2. - Rózi70)
2009. márc. 9. 17:40
Így van.
2009. márc. 9. 17:40
Én is voltam szuper népszerű, és magányos is egyben...
2009. márc. 9. 17:38
A kettő nem zárja ki egymást. Attól, hogy valaki "szupernépszerű", még lehet magányos. Szerintem....
2009. márc. 9. 17:36

Mikor lesz valaki magányos?

Van valami szabály, hogy mennyi ismerősödnek kell lennie, hogy ne legyél magányos?

Olyan sokszor fordul meg a fejemben, hogy vajon eléggé sokat szórakozom? Ami pedig még inkább foglalkoztat: Mi a jobb? Egy-két IGAZÁN JÓ BARÁT vagy KISMILLIÓ ISMERŐS???

És azok akiknek MINDAKETTŐ megadatott az feltétlenül kommenteljen és ossza meg velem HOGYAN CSINÁLTA!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook