Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Magányos szegediek fórum

Magányos szegediek (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
360. kicsikezseni (válaszként erre: 359. - Dudi5)
2009. okt. 5. 20:09

hát az én kutyusom a jó ellenpélda, hogy milyen jó természetűek lehetnek. Természetesen láttam már nagyon makacs és rossz spanit is, előfordul, de gondozás, törődés kérdése. Ha vele nyugodtak vagyunk, ők is azok. Persze enyém is tud makacs lenni, de ő olyan szinten, ha nem engedek meg valamit, nem hisztizni kezd, hanem olyan szinten megpukkad és durcáskodik, hogy nincs az a gazda a földön, aki ne engedne:) olyan kis édibédi:)


Madárkáim nem beszélők, egyedül tartott madár képes a beszédre, ott sem mindegyik fajta. Sokat írnak erről neten. Milyen fajtát szeretnél?? Érdemes hullámossal, nimfával, illetve valami "könnyebb" fajta madárral kezdeni, kipróbálni,. valóban nekünk találták e ki a madártartást. Minden madár csíp, de ha kellően szelíd, sosem erősen. Enyémek eddig csak akor csíptek meg, ha megkellett fognom a költözés jóvoltából, de akkorsem olyan vészesen, h ne bírtam volna ki. De egy szelíd madár csak puszilgatja a gazdit, sosem csípi.

359. Dudi5 (válaszként erre: 358. - Kicsikezseni)
2009. okt. 1. 17:35
Szia Aranyos,jól tudom,hogy a spanielek is makacs természetüek?pláne picinek olyan tündériek a nagy lógó füleikkel.a madárkáid beszélők?sajnos nem értek hozzájuk,egyszer szeretnék egy sokat beszélőt,de kicsit félek tőlük,hogy megcsípkednek.
358. kicsikezseni (válaszként erre: 356. - Dudi5)
2009. szept. 30. 20:28
spánielem van, és tombol benne a vadászösztön, még a madaraim iránt is. De azért tanítgatom, hogy nem szabad őket bántani, és okos nagyon, mostmár nem ugrál fel a ketrecre (eddig itt szegeden nem tudott odamenni hozzájuk, most viszont a kertben nincs a kutyus elkerítve a madaraktól, könnyen hozzáfér a volierhez), de mostmár kezdi megtanulni, hogy csak messziről nézi őket:) ha pedig közben simizem, még akár rájuk se néz:D kis mocsok. Van fent kép adatlapomon (ha jól emlékszem)
357. kicsikezseni (válaszként erre: 355. - Babcsosz)
2009. szept. 30. 20:25

igen, elköltözöm, remélem mostmár minél hamarabb, mert nem jó ez így:( holnap is megyek fel, elméletileg a hétvégén már alakítjuk át azt a részt, ahol lennénk, és szeretnék már a jövőhét végén felmenni. Suliba meg lejár néhány hetente, úgyis esti tagozat, tanárokkal beszéltem h kapom az anyagot, és megpróbálom magam azok alapján szinten tartani, meg a vizsgákra fogok bejárni. Röviden ennyi.


Annyira fáradt vagyok... és még van 1 éjjelem ma is... fáj a lábam, fáj a kezem, mindenem lesérül, ver a sors... :(

356. Dudi5 (válaszként erre: 354. - Kicsikezseni)
2009. szept. 30. 12:33
Szia milyen kutyád van,nekem is volt régen egy tacsikám.most tengerimalackánk van,hát nem gondoltam volna,hogy őt is lehet nagyon imádni,és van eszük is főleg arra ami az érdeküket szolgálja.Ismerőseidet sem érdekelné a cica,?
355. Babcsosz (válaszként erre: 347. - Kicsikezseni)
2009. szept. 29. 17:55

Szia!


Elköltözöl fehérvárra végleg? És a suli?

354. kicsikezseni (válaszként erre: 348. - Dudi5)
2009. szept. 29. 17:09

Szia!


Engem sajnos nem érint, mert a kutyusomtól nem lenne nyugta, a madaraimnak meg tőle nem lenne nyugta. Sajnos nem tudok segíteni:( rádióba írjatok be, hátha hallgatja vki, akár gazdija, akár akinek kellene.

353. Shally
2009. szept. 29. 14:48
Energetika, hasonló mint a reiki! :))
2009. szept. 29. 14:19
Ez ilyen reiki-s dolog? Vagy valami jóga? És mit csináltatok a tanfolyamon?
351. Shally
2009. szept. 29. 13:44

Elírtam bocs, ** :))

Ez egy ősi tibeti gyógyító technika, energiával lehet gyógyítani! :))



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
350. Babcsosz (válaszként erre: 349. - Shally)
2009. szept. 29. 12:51
Uhhh... Az mi?
349. Shally
2009. szept. 29. 12:02
Én meg hétévégén préna**1-es tanfolyamon voltam! :)) hihetetlen élmény volt!

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
348. Dudi5
2009. szept. 29. 11:06
Sziasztok.Nem érdekelne valakit egy kb 3 éves fehér cica?kedves,bújós,nyugodt,nem válogatós.A szomszéd mentette meg,de ő nem tarthatja magánál,mivel van 2 hosszuszőrű elkényeztetett macsekja akik eléggé belakják a kislakást.Vagy esetleg ismerős,egyedülló idősebb kiváló társa lenne.látszik,hogy lakásban élt .
2009. szept. 28. 18:57

sziasztok!


Én hétvégén házatbontottam:) vagyis csak segítettem amit tudtam, ami nem sok volt, mert egy apró balesetem volt, de már kutya bajom. Beleléptem egy nagy szögbe, és sántikálósan szinte csak hátráltattam a többieket:( ma pedig megint meló... amúgy nem rugnak ki, hanem mivel csak diákmunka, akkor hagyom rá amikor akarom, és mivel 1-2 hét múlva költözök (ami remélem már tényleg csak 1-2hét), akkor már nem tudok majd bejárni, ide legalábbis, és fehérváron keresek majd vmi munkát. Röviden ennyi.


Hogy telt a hétvége?

2009. szept. 26. 13:29

Sziasztok!

Látom nem vagyunk túl aktívak. Mindenki el van veszve.

Én jól vagyok. Élvezem, hogy süt a nap.

És ti hogy vagytok? Mit fogtok hétvégén csinálni?

345. Toprengo (válaszként erre: 344. - Babcsosz)
2009. szept. 24. 17:33

Tenni kéne fel képeket majd... Hárman voltunk, igen.

Jól vagyok, a szokásos zombiságban. :-)

Te hogy vagy?

344. Babcsosz (válaszként erre: 343. - Toprengo)
2009. szept. 24. 17:24

Már nem emlékszem miért. Ezer éve volt, és voltam vagy 5 éves. De valami olyasmi rémlik, hogy elrontotta a gyomrát, de lehet, hogy csak az izgalom.

Raksz majd fel képeket az 1 éves Danikáról? Hárman voltatok? Vagy eljöttek a szüleid, vagy anyósodék?

És te jól vagy egyébként?

343. Toprengo (válaszként erre: 342. - Babcsosz)
2009. szept. 24. 15:23

Köszi, egész jól. A torta fogyogat, még mindig esszük. :-) Nem lett rossz, csak kevés cukrot tettem bele Dani miatt, és hát én ennél édesszájúbb vagyok. Dani csak lesett, persze nem fogta fel, hogy őt ünnepeljük.

Huhh, az öcséd miért hányt?

342. Babcsosz (válaszként erre: 341. - Toprengo)
2009. szept. 24. 12:53

Szia!

Hogy sikerült a szülinap? Megvolt a torta?

És Dani élvezte?

Emlékszem az Öcsém 1 éves szülinapján körbehányta a lakást. Ennyi maradt meg bennem az egészből :)

2009. szept. 24. 10:10

Sziasztok!

Mi újság?

340. Babcsosz (válaszként erre: 339. - Kicsikezseni)
2009. szept. 23. 19:39
Hogy-hogy? Kirugnak? Vagy te jössz el?
2009. szept. 23. 19:36

sziasztok!!


A gyümitorta finom, meg az almatorta is:) mindegy milyen,csak dió ne legyen benne:)


Dudi, pénztár is meg árupakolás is, de inkább utóbbi, pénztárban alig voltam még:( de már nem sokáig dolgozok ott, bár megyek ma is:(

338. Toprengo (válaszként erre: 337. - Babcsosz)
2009. szept. 22. 15:59

Nincs, de óvatos vagyok, mert még nem kapott tejet, és nem akarom, hogy épp a szülinapján legyen gond. :-)

Amúgy tejet még nem is fogok neki adni, majd később.

337. Babcsosz (válaszként erre: 336. - Toprengo)
2009. szept. 21. 17:14
Tejérzékenysége van Daninak?
336. Toprengo (válaszként erre: 335. - Babcsosz)
2009. szept. 21. 16:06

Én a hosszas előkészületeket nem szeretem. Amikor kész van a kaja, akkor már jó érzés. :-) Én sem vagyok konyhatündér... van, ami sikerül, és sokminden nem.

Alma tortát. :-) Nincs benne tej, ami nekem fontos.

2009. szept. 21. 15:49

Mondjuk úgy hogy szeretek a konyhában sündörögni, és másoknak finomakat készíteni. Főleg sütiket szoktam gyártani. A főzés nem megy annyira, és emiatt nem is élvezem úgy. Van egy két dolog amit megtudok csinálni és egy csomó amit nem :)

De mindig próbálkozom az újdonságokkal :)

És milyen tortát fogsz sütni??

334. Toprengo (válaszként erre: 333. - Babcsosz)
2009. szept. 21. 15:29

Reggel végre találtam egy torta-receptet, be is vásároltam hozzá, holnap reggel megsütöm. Remélem, sikerül. :-)

Köszi az ötletet. Gondoltam gyümölcstortára, de pudingot még nem evett Dani, és nem épp a szülinapján akarom vele megkóstoltatni. :-) Amúgy szoktam csinálni, mert páromnak az a kedvence, és én is szeretem.

Sütiket szeretek csinálni, főzéshez nálam hangulat kell. Persze Daninak főzök hangulat nélkül is. :-)

Te szeretsz főzni, sütni?

333. Babcsosz (válaszként erre: 332. - Toprengo)
2009. szept. 21. 12:34

egy egyszerű gyümölcstorta?

Piskóta-puding-gyümölcs-zselé

Nagyon szépen szinesen össze lehet hozni

amúgy szeretsz sütni-főzni?

És a többiek?

332. Toprengo (válaszként erre: 329. - Dudi5)
2009. szept. 21. 10:13
Még semmit. :-)
331. Toprengo (válaszként erre: 327. - Babcsosz)
2009. szept. 21. 10:13
Még nem sütöttem tortát, mert csak holnap lesz Dani szülinapja. Csak még mindig nem tudom, milyen legyen a tortája...
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook