Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Magánfogorvos-rezidens, mit lehet tenni? fórum

Magánfogorvos-rezidens, mit lehet tenni? (beszélgetős fórum)


24. libikóka (válaszként erre: 23. - Globus)
2023. okt. 5. 16:42
Nekem sosem volt,,a kézfejből működik még legjobban.
23. globus (válaszként erre: 20. - Libikóka)
2023. okt. 5. 16:36
Anyu fizikai munkát végzett. Mindig jó vénái voltak, aztán beteg lett, sehol semmi. Még ott sem találtak vért, amiből régen vettek.
22. libikóka (válaszként erre: 21. - Libikóka)
2023. okt. 5. 15:58
Bocsánat,,,azt akartam írni hogy,, JÓ lesz:)
21. libikóka (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 5. 15:56

Jaj:)

Szerintem nem lesz jó lesz ez a doki(persze te tudod),,drukkolok:)

20. libikóka (válaszként erre: 16. - Globus)
2023. okt. 5. 15:53
Sosem akartam menni,,,mindig tenyérnyi kék folttal végzem,,persze ez nem számít,,csak amúgy is nehezen bírom.
19. libikóka (válaszként erre: 15. - Papája)
2023. okt. 5. 15:50
Ha zizi vagyok,,és a fogorvosnál az vagyok,,,akkor tök száraz szájjal is folyton nyelek.
18. hottie (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 5. 13:51

Elégedett vagy a munkájával? Okozott bármi egészségügyi problémát?

Ha az első kérdésre igen, a másodikra pedig nem a válasz, akkor ne csinálj semmit, jó kezekben vagy.

Nem tanulópénz vagy, hanem egy fogászati rendelő, ahol több orvos is dolgozik, páciense.

17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Papája)
2023. okt. 5. 13:45

Egyszer mondta az asszisztensnek rólam, hogy sok a nyálam.

Most ez jó vagy nem, nem tudom.

Múltkor a fogszabiról beszélt kezelés után vagy 10 percig.

Jópofa volt.

Mintha le akarna nyűgözni szakmailag, mintha bizonyítani akarná, hogy ért hozzá.

16. globus (válaszként erre: 12. - Libikóka)
2023. okt. 5. 13:31
Nekem ujjnyi vastag vénám van, állandóan véradást akarnak tukmálni :)
15. papája (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 5. 13:08
Amennyiben jól működik a nyálelszívás, akkor egyáltalán nem kell nyelni kezelés közben.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Libikóka)
2023. okt. 5. 10:13

Én is állandóan nyelek, de nem szól rám.

Múltkor le is nyeltem valami trutyit.

13. libikóka (válaszként erre: 12. - Libikóka)
2023. okt. 5. 08:50
Sok lett a "nálam"🙃
12. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 5. 08:48

Nálam ez csak az idő miatt lenne tényleg probléma,,mert hajlamos begörcsölni az állam,,és kicsit öklendezős is vagyok(a fogorvosok álma):DD


Nálam a vérvételnél általában "konzíliumot" tartanak a nővérek annyira nem látszik semmi véna.Ott ügyelek hogy ne fiatalhoz kerüljek lehetőleg,,Bár nincs kizárva hogy tudná :))

11. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 5. 08:40

A fogorvos rezidens nem olyan, mint az általános orvosi kart végzett. A fogorvosok másik kart végeznek, már diploma után rögtön dolgozhatnak egyedül. A szocializmusban még nem volt rezidens, hanem kezdő orvos, fogorvos. akkoriban csak a szakvizsga után dolgozhatott a fogorvos magánorvosként (is), addig csak az állami fogászaton.

Ha lassabban dolgozik, az természetes, de ez évek múlva kicsit gyorsul. De csak kicsit, mert ha nagyon, az a minőség rovására megy.

Örülj neki, hogy van ideje mindent elmagyarázni !

10. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 5. 08:01
Attól, mert rezidens úgyan úgy orvos és ért ahhoz amit csinál, csak még nincs meg a vizsgája. Ő sem fog ingyen dolgozni, nevetséges ez a hozzáállás.
9. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 5. 07:16

Neked semmi sem elég jó.

Legjobb ellátás, protekció, gyorsaság, gyakorlott jó orvos...stb.

Megkaptad a jó orvost, igaz rezidenstől, nincs ezzel semmi baj.

Ne panaszkodj, ne dicsekedj, mert semmi okod rá, csak nevetséges leszel.

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - _Berry_)
2023. okt. 5. 00:47
Csak néha nekem fárad el a szám, amikor 45 perc helyett 75 percig munkálkodik.:)
7. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 5. 00:29
A leírásod szerint nagyon alaposnak tűnik és ha ez a lassúsággal jár, még mindig jobb, mintha összecsapná. Sztár orvosok is csesztek el már fogakat, műtéteket, szóval ha meg vagy elégedve, akkor nem biztos, hogy érdemes máshova menned.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Titkoskert)
2023. okt. 4. 21:58
Néha a dentálos is tanítgatja, aki kb az anyja lehetne.
5. Titkoskert (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 4. 21:36

A rezidens már orvos, igaz most tanulja a választott szakágat, de nagyon sokszor jobban ügyelnek, lelkiismeretesebb munkát végeznek, mint a már gyakorlott orvosok.

Gondolom a magánrendelő sem akarja leégetni magát egy ügyetlen balfácánnal.

2023. okt. 4. 21:33

Mint mondtam, ellenőriztem a gyereket a neten, legszuperebb eredményekkel végzett az egyetemen.

De. Tudjuk, hogy más dolog egyetemen végezni, más pedig a gyakorlati élet.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Regin_a)
2023. okt. 4. 21:23

Rendes, de marha lassú.

Viszont: eléggé paráztam a fogorvostól, ő meg még fiatal és tapasztalatot gyűjt és kedves. Válaszol minden kérdésre, meg magyaráz is sokat, kicsit olyan, mintha felmondaná a leckét, meg bizonyítani.

De nem az a típus, hogy felállok a székből, aztán szevasz.

De mégis rezidens.

Gyerekkoromban volt egy tahó fogorvosnőm. Körzeti persze.

2023. okt. 4. 21:20

Menj a Szentkirályiba! Ott sem mindenki rezidens, sőőőt

Nagyon megváltozott ott is a helyzet jó irányba

A rezidensnek is folytatnia kell a szakirányú végzését hogy önálló orvos lehessen

Hagyd hadd dolgozzon, hadd szerezzen sikerélményt

2023. okt. 4. 21:04

Vége eljutottam fogorvoshoz, némi protekcióval sikerült bekerülnöm egy menő magánfogászatra vidéken.

Több problémám volt, eleinte a sztárdoktor kezelt, akire hónapokig kell várni és még ugye így is mondhatni protekcióval sikerült bekerülnöm, ismerős ismerőse, legyek hálás ugye, aztán időközben átpasszolt egy másik nála dolgozó orvosnak.

Fiatal, kedves fiú volt, de!

Van net és utánanéztem a neten, ki ez a fiú, és kiderült, hogy a srác még csak rezidens. Elég lassan csinálja a dolgokat, bár nem rossz eddig. De ha rezidenssel akarom magam kezeltetni, akkor ingyen megyen a Szentkirályiba, nem drága magánhoz. Mondjuk kedves, meg mivel kevés páciense van, ráér beszélhetni kezelések után ( Fogászati témákról szigorúan) és mindent el is magyaráz. DE! Rezidens.

Na, most mit csináljak?

Én lennék a tanulópénz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook