Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Magamtól sose mennék strandra de arra jó, hogy (diszkréten)... fórum

Magamtól sose mennék strandra de arra jó, hogy (diszkréten)... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
nov. 16. 16:56
Én mindig úgy voltam vele, hogy egy strand nem divatbemutató, szépségverseny. Tavaly nyáron 100 kg voltam 168 cm-hez. Felülre jobban hízok. Falatnyi bikiniben jártam strandolni. Pedig akkora belem volt akkoriban, hogy szemtől szembe alig látszott, hogy van rajtam bikini alsó. A bugyi és a melltartó részéből is csak úgy buggyant ki a hájam. Egyébként egyrészesben ugyanúgy látszik a kövérség.
64. Channa* (válaszként erre: 63. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 19. 08:14

Nekem se tetszik a pocak, de a legtöbb férfinál egy életkori sajátosság, hogy valamennyire megpocakosodik, ahogy a kopaszodás és egyebek. A férjemet ezért nem fogom lecserélni;)


A nőknek is simán lehet kis pocakjuk, csak nekik más a formája és nekik nem csak a pocakon lesz a felesleg, hanem máshol is.


Szerintem, mindig azon van a hangsúly, hogy az a pocak mekkora, milyen súllyal társul. Ne arra gondolj, hogy a pocak mellett van még +30 kg felesleg;)

63. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 62. - Channa*)
2023. szept. 17. 20:00
Nekem semmilyen formában nem jön be a "pocak". Nőkön elég taszító, nem hiába nevezik a hasra hízást "férfias típusú elhízás"-nak. Férfiakon is ronda, számomra a tohonyaságot, lustaságot szimbolizálja.
62. Channa* (válaszként erre: 61. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 17. 09:07

Simán lehet, hogy pocakosak, de a fene beléjük, még az is jól áll nekik:DDDD


A nőknek kevésbé előnyös a pocak;)

61. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 57. - Timycat)
2023. szept. 16. 18:43
Az 50-es, 60-as korosztályban szerintem több a "hasban vállas" férfi mint a normális testalkatú. Már 40 körül elkezdenek (sör)hasat növeszteni.
60. Channa* (válaszként erre: 58. - Epresturmix)
2023. szept. 15. 07:40

Én bugyit sem hordok tangát. Kényelmetlen számomra és nem tetszek magamnak benne.;)

Az átlátszóság annyira nem zavar, de fürdőruhában igen, bár az nem zavar, ha szép a dekoltázsom.

59. Channa* (válaszként erre: 57. - Timycat)
2023. szept. 15. 07:35

Igen, ezért nagyon sajnálom a fiatalokat és a gyerekeket is:(


Na ja! Én is tudom, hogy miért engem bámulnak meg az utcán a pasik és miért nem a fiatal lányokat...

58. Epresturmix (válaszként erre: 56. - Timycat)
2023. szept. 15. 04:56
Nem cérnatanga. Bordázott a fürdőruha, csak kicsit látszik. Kivettem mert félrecsúszott mosáskor a szivacs és nem bírtam a kis lukon visszatenni.
57. timycat (válaszként erre: 54. - Channa*)
2023. szept. 14. 20:12

Tuti a kajávan, ivóvízben van a hiba. Na meg a zéró mozgásban.


Én pár éve vertem ki egyeseknél a biztosítékot, mikor meg mertem jegyezni egy esküvőn látott vendégsereg kapcsán, hogy a fiatalok milyen tramplik, míg ott vannak mellettük a még mindig normális testalkatú szülők. Fura, hogy előbb kívánja meg az ember az anyját/apját mint a 20+ évvel fiatalabb lányt vagy fiút.

56. timycat (válaszként erre: 46. - Epresturmix)
2023. szept. 14. 20:07
Tanga vagy átlátszó bimbi strandon, népek között nekem nem fér bele, de mindenki azt hord amit akar.
55. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 54. - Channa*)
2023. szept. 14. 16:09

Kritikán aluli, ahogy sok fiatal férfi és nő kinéz, az biztos, de szerencsére egyre többen kezdenek rájönni, hogy azelőtt kell tenni valamit mielőtt 20-30 évesen eléred a széle-hossza egy, zsák krumpli testformát.

Ami zavar, az az, hogy sokan az "önelfogadás" jelszavával magyarázzák amikor semmit nem hajlandóak tenni önmagukért (pl.napi 30 perc mozgás, kevesebb gyorskaja stb)

54. Channa* (válaszként erre: 51. - Shukran)
2023. szept. 14. 14:40

Nekem is mindig eszembe jut, hogy amikor még sulis voltam, akkor minden osztályban volt egy nagyon sovány és egy kövér gyerek, a többi egyforma volt. És a kövér gyerek sem volt kövér, csak picit husisabb volt a normálnál, a soványon pedig, kicsit kevesebb husi volt.


És későbbi a tini koromban sem láttam ennyi elhízott fiatalt.

Sokszor "kellemetlenül" is érzem magam, amikor pl. az ismerős jön meghívni az esküvőjére és az ara kétszer akkora, mint én és legalább fele annyi idős.


Szerintem a sok adalékanyag a ludas. Ezért jobb az otthoni koszt, mert akkor egy kicsit lehet csökkenteni ezeket, ahogy a tartósítószereket is.


És persze, az is hozzátartozik, hogy a mi korunkban nem csak akkor jártunk egy menő teremben, ha meghíztunk (meg sem híztunk), hanem állandóan mozgásban voltunk.

53. Shukran (válaszként erre: 51. - Shukran)
2023. szept. 14. 11:44
* A strandot nekem a Balaton jelenti.
2023. szept. 14. 11:41
Vizuális környezetszennyezés. 😂
2023. szept. 14. 11:38

Én bizony elmegyek a strandra magamtól is, csak legyen jó idő. Egy jó könyv társaságában klasszul el tudok lazulni a nagy fűzfa árnyékában a napozóágyon. A strand nekem a Balatont jelenti. Jó levegő, gyönyörű panoráma és még úszkálni is lehet. Ja, és kétrészes fürdőruhában vagyok, ezt tartom praktikusnak, csak uszodában szoktam egyrészest venni. Teszek rá, hogy megbámulnak egy százévest, csak sajnálni tudom azt a boldogtalant, aki ezen élvezkedik. Nem vagyok nagy élmény, a strandra pedig kikapcsolódni járok, lazulni, és jól szeretném érezni magam, kellemesen eltölteni azt a napot.

Manapság annyi sok elhízott fiatalt látok - férfit is, nőt is - majdnem kifolyik a bikinijéből, meg rajta az a sok tetoválás... na, mindegy. Amikor én fiatal voltam, nem voltak elhízott fiatalok, nemigen láttam a strandokon.

De hát változnak az idők, változnak az emberek...

50. PöttyösPanka (válaszként erre: 49. - Channa*)
2023. szept. 14. 10:25
Nekem ilyen gondom nincsen, mert leveszem a szemüvegem :D
49. Channa* (válaszként erre: 46. - Epresturmix)
2023. szept. 14. 08:28
Én se figyelem, de valahogy mindig észre veszem, ha megnéznek, azaz nem biztos, hogy mindet, de egy részét igen. Persze, az is lehet, hogy nem azért néznek meg, mert jól nézek ki:DDDDD
48. Channa* (válaszként erre: 44. - PöttyösPanka)
2023. szept. 14. 08:26

Én egy lezser fehér inget szoktam felvenni a bikinire.

strandon nem, de pl. a Balatonba sokszor pólót is veszek fel, ha bemegyek a vízbe, hogy ne égjek szét.

47. Channa* (válaszként erre: 45. - Epresturmix)
2023. szept. 14. 08:21

Ja, nem is tudom.

Valamiért nem tetszek magamnak benne, és hát biztos tudod, hogy a legfontosabb a saját véleményünk, hiába mondja más, hogy nagyon jó, ha nem úgy látjuk, akkor nem szívesen vesszük fel.😉

46. Epresturmix (válaszként erre: 43. - Timycat)
2023. szept. 14. 07:49
Sose figyeltem meg ki néz meg. Nem is nagyon érdekel. Mióta vitilligom van, pláne nem érdekel. Fürdőruhát is van kettő. Az egyikből kivettem a szivacsot, úgyhogy vizesen átlátszik a két bimbi. 😄
45. Epresturmix (válaszként erre: 18. - Channa*)
2023. szept. 14. 07:44
Miért bátorság kérdése ez? Teljesen mindegy, hogy hátul 10 vagy 15 cm-rel több részt látnak belőled. Nyugodtan vedd fel és szard le! 🙏
2023. szept. 13. 12:57
Én szeretek nőiesen öltözni, olyan ruhákat hordani, amik kiemelik az alakomat. Van bikinim, és jól is áll. Viszont úgy érzem, hogy túlzás a textil-bőr arány a strandokon. Tudom, hogy van egy réteg, aki azért jár edzeni, hogy büszkélkedhessen a testével. Rendben, ez az ő dolguk. Mondjuk én strandra pont nem azért megyek, hogy csini legyek. Viszont a mostani UV értékek ismeretében egyáltalán nem találom értelmes ötletnek a falatnyi bikiniket. Egyre többen (ahogy én is) szavaznak a védelemre a divat helyett. Szerencsére az önértékelésem megengedi, hogy bikini helyett UV-szűrős pólóban jelenjek meg a strandon.
43. timycat (válaszként erre: 33. - Channa*)
2023. szept. 12. 18:37

Engem egyberészesben jobban megnéznek mint bikiniben, persze fazontól is függ, van néhány fürdőcuccom, az egyberészesek, még az úszódressz is gyönyörűen kihozza formámat, míg nem mindegyik bikinim tudja ezt.


Egyébként max az alacsonyabb nőknél lehet az h9gy torzít az egyberészes, bár szerintem a magas combkivágás még talán őket sem.


Egy csipke body is szexibb tud lenni egy bugyi melltartó kombónál. Legalábbis itthonról ez a visszajelzés jön.

42. timycat (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 12. 18:26

Hordd nyugodtan az egyberészest!


Egy egyberészes gyönyörűen ki tudja hozni a formákat, egy jó fazon jó mintázattal kiemelni és még javítani is tud az alakon. Persze vannak előnytelen egyberészesek, de vannak előnytelen bikinik is.

Én szeretem az egyberészest, a sportosat is, a szexisebbet is, bár leginkább bikinit hordok, de praktikusság miatt, én a vizes fürdőruhát mindig cserélem, egy bikininél csak kilépek a bugyiból (akár öltöző igénybevétele nélkül is) és meg is vagyunk.

2023. szept. 12. 18:12

Rajtam egy hatalmas keresztben sebhely (műtéti heg) van amit pont nem takar a bikinim.

Ide a kertbe és a horgásztavakra oké. Strandon nem voltam évek óta.

2023. szept. 12. 17:49

Egyébként, a félreértések elkerülése végett: NEM nekem vannak hájhurkáim, a hátamon pl. még közel 80 kilósan sem voltak.


És ugye akinek nem inge...

A hordóforma akkor se bikini kompatibilus. Sokszor elölnézetből nem is látszik a bikinialsó mert rálóg a HAS 🤢🤢🤢

2023. szept. 12. 17:45

"Szélesít derékba, hiába játszanak a színekkel."


🤣🤣🤣


Igaz, sokkal csinibbek a szabadon burjánzó hájhurkák fedetlenül mint egy alakformáló fürdőruhában eltakarva.


Ennyi erővel alakformáló fehérneműt se hordjon senki 😄

38. Channa* (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 12. 08:39

Ahogy gondolod! Viseld nyugodtan az egy részest.


Nem kényszeresen viselem. Nem azért hordok valamit, mert kényszert érzek rá vagy divat, vagy ez illik a koromhoz, stb, hanem azért, mert az áll jól, abban érzem jól magam;)

Sosem kellett küzdenem a magabiztosságért.

Az meg végképp nem érdekel, hogy mit csinálnak Amerikában;) De még az sem, hogy Ausztriában mit tesznek és miért.


Az ember jó esetben rendelkezik egy normális önképpel, ebben az esetben nincs szüksége arra, hogy másokhoz hasonlítsa magát.

2023. szept. 12. 08:31
Tetszik az egyrészes, de én is bikinit hordok. Jobban áll. Az egyrészes magas, vékony nőknek áll jól. SZERINTEM.
36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 35. - Channa*)
2023. szept. 12. 08:25

Sokaknak inkább a bikinivek kapcsolatban kellene újraértelmezniük a "szégyenérzet" fogalmát.


Egyébként nem mindenütt dívik ez a kényszeres bikini-mánia. Amikor egy latin-amerikai országban nyaraltam, a legcsinosabb HELYI nők is inkább egyrészesben strandoltak vagy simán póló-short együttesben. A pasik sem mutogatták magukat túlságosan. Más a mentalitás.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook