Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Maca Vibe kapszula. Szedi valaki? Tapasztalatok? fórum

Maca Vibe kapszula. Szedi valaki? Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
2008. júl. 30. 20:19
Én melőtt terhes lettem az elsővel,akkor is szedtem a macát 1 hónapig.Nemtudom,hogy attól e,de szerintem segített a teherbeeséssel.Hát majd meglátjuk milyenek lesznek az eredmények.Persze,hogy megmondom a dokimnak,majd 6-án megyek hozzá.Ja,azt elfelejtettem írni,hogy a párom is szedni kezgte.
33. Rana33 (válaszként erre: 31. - A4cf17146e)
2008. júl. 30. 19:13
Mango, hajrá neked is! ;)
32. Rana33 (válaszként erre: 30. - Dadianya)
2008. júl. 30. 19:13

Dadianya, hát igen, rögös ez az út (nekem még egy gyerekem sincs sajnos). :(

Azért gondoltam, hogy inszeminációra (a tisztított spermát felfecskendezik a méhbe, ezzel is könnyítve a kisfickók dolgán, akiknek így már csak a petevezetéken kell átküzdeniük magukat, a méhnyakon már nem) mész, mert akkor is Clostyt szoktak szedetni. De talán nem lesz rá szükség, hajrá spontán! :)))

A Maca szerintem biztos nem árt, de azért mondd meg az orvosodnak. Mondjuk szerintem fontosabb, hogy a párod szedje!!!

2008. júl. 30. 17:24
Nekünk is ajánlotta a dokim, hogy jöjjön a baba, de még nem kezdtük el szedni. Ennyi jó tapsztalat után most már meggoldolom.
30. dadianya (válaszként erre: 25. - Rana33)
2008. júl. 30. 17:11

Szia Rana33!

Köszi meg is néztem ezt a honlapot.

Még kezdő vagyok ebben a témában,eddig csak 1 adag clostit szedtem be tegnapelőtt kezdtem a 2.havit.Az elsőnél volt ugyan a bal oldaliban peteérés,de mégsem sikerült teherbe esnem,pedig még a dokim azt is megmondta melyik nap kell akciózni.de mégse sikerült.Ma nekiálltam szedni a maca vibét is lesz ami lesz,remélem kárt nem csinálok.Majd 6-án megyek ultrahangra megint és meglátjuk mit mond a dokim.

Mivel kezdő vagyok nemtudom mi az az inszem.Elmondanád mi a lényege,röviden.Köszi.

29. toncsimimi (válaszként erre: 22. - Rana33)
2008. júl. 29. 22:53

Köszönöm, hogy leírtad a tapasztalataidat. Mi már a babaprojektet sikeresen befejeztük.

Néha úgy le vagyok terhelve, hogy akár hetekig eszembe sem jut a szex, férjem nagy sajnálatára.:(

Ezért jutott eszembe, hogy akár rajtam is segíthetne olykor... ;)


Most nincs ilyen problémám, de mivel többen is dícséritek, így legalább szükség esetén bátran kipróbálom. Köszi :)

28. Katka83 (válaszként erre: 27. - Rana33)
2008. júl. 29. 13:39

Hát igen,butaságot kérdeztem...

Remélem nálatok is hasonló jó eredmént produkál majd a maca:)

27. Rana33 (válaszként erre: 26. - Katka83)
2008. júl. 29. 12:00

Katka, az LH teszt és az ovulációs teszt ugyanaz (az ovulációt csak az LH hormonból tudják vizeletben kimutatni).

A Maca Vibe elvileg a spermák mozgását is javítja (remélem, erről személyesen is hamarosan meg tudok majd bizonyosodni a férjem kontrollján! Majd beszámolok). Egyik ismerősöm 3 milliós, alig mozgó spermáit felvitte 40 (!) milliós, 100%-osan mozgóra!!! (Ő azt hiszem ginsenget is szedett mellé) Most terhes a felesége a 2. inszemből. :)

De azért azt tudni kell, hogy a férfiaknál legalább 3 hónap kell, mire pozitív változás tapasztalható. :(

2008. júl. 29. 11:51

Szerintetek a maca a spermák mozgását is javítja?


Rana:az LH teszt és az ovulációs teszt között mi a különbség?

25. Rana33 (válaszként erre: 23. - Dadianya)
2008. júl. 29. 10:41

Dadianya!

Szerintem is lehet a Macát más gyógyival szedni.

AZ LH teszt pont úgy néz ki, mint egy terhességi teszt (egyszerűbb és jóval olcsóbb kiszerelésben), és a vizeletben lévő LH hormon értékét méri, ami tüszőrepedés előtt egy vagy két napig pozitív. Tehát a tüszőrepi az utolsó pozitív teszt utáni napon van (elég elkezdeni a tesztelést a középidő előtt egy-két nappal)! Bár még nem proóbáltam (pár napja érkezett a csomag), de sztem hőmérőzéssel, nyákellenőrzéssel és mikroszkóppal kiegészítve tuti nem téveszted el a tüszőrepit! ;) (Bár állítólag elég az LH teszt is önmagában, mert az a legbiztosabb a módszerek közül) Itt bővebb infot találsz példákkal meg részletes használati utasítással (én is erről a honlapról rendeltem, más cuccokkal együtt, mert itt a legolcsóbb az LH meg a terhességi teszt, de gyógyszertárban is lehet kapni!): [link]

Persze az UH a legeslegbiztosabb, ha az orvosod nézi (most látom, talán inszemre mész majd?).


Borisz! Hajrá kiskatonák! ;)

2008. júl. 29. 07:18

Én tegnap kezdetem szedni a 60 db-os kiszerelésűt, napi 1, (300 mg-os).

Pénteken volt nálunk inszem, a záró alapján egy lövésből 1,8 millió versenyzőt juttattak be.

Ha most nem jött össze, akkor a következő eredmény egy hónap múlva már a Maca hatását is mutatja. Majd beszámolok. Én is kíváncsi vagyok, mi változik...

23. dadianya (válaszként erre: 22. - Rana33)
2008. júl. 28. 23:09

Milyen az az LH-teszt,mire jó?

Mi is szedni fogjuk a macát,habár én szedem a clostibegyitet,de mindkettő papírján az van,hogy lehet más gyogyival is szedni.Reméljük ez beválik.Mindketten szedni fogjuk.

Sok sikert mindenkinek!

22. Rana33
2008. júl. 28. 18:09

Toncsimimi!

Van! A férjem nagyon "nyughatatlan lett" ;) mióta ezt szedi. Pedig most látom a hozzászólásaitokból (meg megnéztem a papírját is), hogy napi 3-at kéne szednie, pedig csak egyet szed!!! Mi lesz, ha felemeljük az adagját?!? :-O

Amúgy tévedésből egy másik fajta Macát vettem neki először (macskakarom), aztán rájöttem, hogy az nem jó, úgyhogy a maradékot én szedtem be, hogy ne kelljen kidobni. No, attól meg én lettem "nyughatatlan" ;)

Egyébként nekem a meddőségi orvosom (!) ajánlotta a férjem alacsony spermaszámára (meg egy másik, sokkal drágább készítményt is). Kontroll még nem volt, de nagyon-nagyon bízom benne, hogy ettől (plusz a vitaminoktól) javult az eredménye (még kisbaba sincs, sajnos). Azt mondják, hogy ha ettől nem javul, akkor sajnos szervi okokat kell keresni az alacsony kisfickószám hátterében!

Na ha meglesz a kontroll és meglesz még ez a topik, majd beszámolok. Addig mindenkinek hajrá, és babásodást kívánok!

(A mikroszkóppal én is bénázok egyelőre, de rendeltem a netről LH-tesztet, hátha az egyszerűbb lesz..)

21. Katka83 (válaszként erre: 18. - 18235c4fc5)
2008. júl. 24. 21:07
Lehetséges.Egy próbát mindenképp megér.
2008. júl. 24. 20:30

Engem az érdekelne, hogy szexuális vágykeltő hatása valóban van-e?

Akiknek van ezzel kapcsolatban tapasztalatuk, azoknak szívesen venném a véleményüket!

2008. júl. 24. 19:59

Azt hiszem kipróbálom a 60 db-ost, árban kedvezőbbnek tűnik Napi 1 kell. Ha jól néztem magasabb a koncentrációja egy szemnek, mint a 100 db-osban abból viszont napi 3 ajánlott.

Majd jelzem mik a tapasztalatok.

18. 18235c4fc5 (válaszként erre: 17. - Katka83)
2008. júl. 24. 19:55
Én is csak jót hallottam róla. Nem lehet, hogy azért nem örülnek, mert hatásos, és kevesebben fordulnak majd hozzájuk segítségért?
2008. júl. 24. 19:44

Sziasztok!


Az orvosok általában nincsenek jó véleménnyel róla,de azt hallani,hogy sokaknak használt.

2008. júl. 24. 19:08
vettem valakinek egy FLP-s Maccát...a hatását már sajnos nem nekem mutatta meg, pedig:)))))
15. almakompót (válaszként erre: 12. - Borisz226)
2008. júl. 24. 19:02
100db-os volt
14. körömvirág (válaszként erre: 13. - Moni342)
2008. júl. 24. 13:05
szia! nem vagy béna, nem mindenkinek jön be. Amíg nyállal próbáltam, nekem is furcsa dolgokat produkált. Próbáld cervix-váladékkal (amit a méhnyaktól veszel) a nyál helyett. Sok sikert!!!
2008. júl. 24. 08:53

Sziasztok!

Az első sikertelen próbálkozás után rögtön felszereltem magam PG53 mikroszkóppal.

Nem volt drága: 2000 Ft.

De nekem sajnos nem jött be. Össze vissza mutat mindent. Az sem mindegy mennyi, és milyen állagú nyálat teszel rá. Nem lehet túl sűrű (pedig a reggeli az), túl habos meg ehhez hasonló butaságok.

Viszont a barátnőmnek nagyon bejött, bár Ő nem ezt a típust vette, hanem egy meglehetősen drágát; de Ők még védekezni is azzal védekeznek.

Egyébként jó dolognak tartanám, ha tényleg működne. Lehet, hogy én vagyok a béna???

12. Borisz226 (válaszként erre: 11. - Almakompót)
2008. júl. 23. 20:39
A 100 -as vagy 60 darabos?
2008. júl. 23. 20:26

A férjemnek valami katasztrófális volt a spermatogramm tenyésztése... 1 hónap Maca vibe után meg azt mondta a doki, hogy több mint jó:)

Csak ajánlani udom!

2008. júl. 23. 15:41
Én a 100 db-osat szedtem napi 3-szor.A 60 db-osat nem ismerem.
9. körömvirág (válaszként erre: 8. - Borisz226)
2008. júl. 23. 11:08
Én a neteset szedtem,a 60 db-os Macát, nekem talán az (is) segített.
2008. júl. 23. 07:17

Huu akkor most kétféle van? Mert amit küldtél linket ott egy 60db-os kiszerelésű Maca kapszula van amit elég napi 1szer szedni. Amit én korábban találtam a Maca Vibe az 100 db-os és 3 szor kéne szedni /nap.


Most ki melyiket szedte már? Vagy ugyanaz a kettő, csak más koncentrációjú?

2008. júl. 22. 20:12
Én herbáriában vettem annak idején,de lehet,hogy van a rossmannban,dm-ben is.Elég húzós az ára 100 db-os 6000 ft,de azóta lehet,hogy drágult.De azt gondolom ha tényleg segít akkor érdemes befektetni ezt az összeget.Van honlapjuk is,ha érdekel akkor priviben elküldöm.Nagyon sokmindenre jó és nincs semmi mellékhatása.
2008. júl. 22. 18:47
A mikroszkop nekem se jött be,de a MACÁt én is kiprobálnám. HOL lehet venni? Gyógyszertárba vagy DM esetleg Rossman?
5. 75moncsi (válaszként erre: 4. - Dadianya)
2008. júl. 22. 14:35

Gyógyszertárban lehet kapni 2000 Ft körül van, és a peteérést mutatja, nyálból vagy hüvelyváladékból.

Nekem nem jött be, még a férjemnek is mutatott peteérést.

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook