Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szedi Valaki az őssejt kapszulát?-Tapasztalat? fórum

Szedi Valaki az őssejt kapszulát?-Tapasztalat? (tudásbázis kérdés)


2008. okt. 20. 09:42
szedtem
19. 2d539db31c (válaszként erre: 15. - Abri)
2008. okt. 20. 09:41
Flavint szentem kúraszerűen. Semmi mást nem próbáltam ki. Nekem hatásos volt. Lehet, hogy pszichésen az is segített, hogy hittem benne.
18. abri (válaszként erre: 17. - 70a5a27405)
2008. okt. 20. 09:28
Megkérdeztem a szponzoromat, erre a betegségre nem hallott semmilyen tapasztalatot ő se, úgyhogy nem tudom.
17. 70a5a27405 (válaszként erre: 15. - Abri)
2008. okt. 19. 09:44
Különben genetikailag oké a gyerek, Czeizelnél voltunk vele..
16. 70a5a27405 (válaszként erre: 15. - Abri)
2008. okt. 19. 09:43
És autista gyereknél mennyit dob?
15. abri
2008. okt. 14. 12:35

Én Flavin forgalmazó vagyok.

Az őssejt kapszula nem kimondottan daganatos betegeknek van kitalálva, nekik a Flavin 7, Flavin 77 termékeket ajánljuk.

Falumbeli hölgy szedte az őssejt kapszulát fél évig /én nem tudtam róla, most mesélte/.

Az egyik szemére születésétől fogva nem látott, most lát.

A közel 2 cm-es jóindulatú melldaganatai 1 mm-esek lettek.

2008. aug. 2. 17:30

Na, ezt még elmondom, bocs.


Ugyanennek a prof-nak a műsorában volt egy gyógyult beteg. Rendszeresen önvizsgálta magát, és felfedezett egy csomót a mellében. Elment mammográfiára, azt mondták nem rossz indulatú és h sokan vannak nők akik ezekkel a csómókkal élnek. Ő is így tette, aztán újra elment, ha jól emléxem mintát is vettek, rosszindulatú lett, és a hónalji mirigyekben is találtak. Kezelés.Hála az égnek meggyógyult.


A prof. elmondta, h a mammográfiás vizsgálat a daganatok kevés %-át mutatja ki, erre van egy másik fajta diagnosztizáló eljárás, amely 95%-ban "meglátja" az elváltozást, és képes arra is, h "megmondja" az rákos-e vagy sem.

Még annyit mondott , h ha valakinek van ilyesfajta

elváltozás a mellében, és erre jön még a mammográfiai vizsgálat (ami igencsak odapréseli a mellett)akkor előfordulhat, h ezt összenyomva a véráramba küldi a rákos "cuccot". Innentől lehet találgatni.


Bocs, h eléggé pongyolán fogalmaztam.

2008. aug. 2. 17:19

Sziasztok!

Nem olyan túl régen hallottam erről. Sőt, az USA-ban "betiltott" kapszulák, szerek most gyűrűznek be hozzánk. Egyik éjjel (mert ebben a napszakban adnak le valamit is mondó műsorokat) láttam egy TV adást.

Azért is kötött le, mert egyik ismerősünk pont Anyumnak ajánlott ilyen kapszulát. Ebben 1 ezen a szakterületen dolgozó orvos elmondta, h ezek nem érnek semmit, sőőőt, ahogyan olvastam az előbb "belobbant" dolgokat és inkább árthat.

Akinek szüksége van ilyen gyógyszerekre, azok alapos kivizsgálás után, személyre szabottan kapják.

Én semmiképen sem szedném. :-/


Az őssejt levétel is még gyermekcipőben jár. Amikor terhes voltam (tavaly) akkor ez a téma is szóba került. Egy ismerős, egészségügyben dolgozó megkérdezte a kollégáit és bizony megoszlanak a vélemények, pár doki azt mondja, h szemfényvesztés (egyelőre),és szemétség ennyi pénzt kérni érte. Véleményük szerint olyan 5-10 mire ténylegesen használható lesz. Amely betegségeken jelenleg tud segíteni, arra most is vannak kezelések.

De mindannyian azt mondják, h ez a jövő, csak ki kell várni.


Sajnos az én környezetemben is vannak/voltak rákosok. Valamelyik kábelTV-n szoktam látni egy rákkutató prof. műsorát, inkább benne és az ő általa javasoltakat fogadnám meg.


De sajnos erről a témáról sokat lehetne beszélni.

2008. júl. 21. 06:12
Barátnőm férje rákos volt, szedte, tényleg nem sajnálták rá a pénzt. Nem lett tőle jobban, nemrég halt meg:(
2008. júl. 20. 23:46
6 éven át szedte férjem a béres cseppet, egy koponyaműtét után, és most 3 ujabb daganat van a fejében, atüdején is.Akkor mi az igaszság? Egy onkológus szerint van olyan sejt, amit belobbant és meg van a daganat.tehát árthat is.Vigyázat emberek!!!
10. 302967ffb0 (válaszként erre: 9. - Kisstoth)
2007. dec. 7. 10:13

a béres kiváló szer?

ez egésszen új hír...

2007. dec. 7. 09:49

Sziasztok !

Anyukám is szedte 2 hónapig, semmi változás. Állítólag az a gond a készítménnyel, hogy ha valakiben rákos sejtek vannak, azt is aktivizálja. Hiszen nem tud a szer különbséget tenni egészséges és beteg sejtek között. Mi is ezért álltunk le. Elég az a baj, ami van, nem szeretnénk még plusz betegségeket is, ráadásul drága pénzen. M


(de az is lehet, hogy ez egy lejárató kampány, féltékenységből. Régen a Béres cseppel is így volt és lám kiderült milyen kiváló szer. Mi elbizonytalanodtunk)

2007. dec. 7. 09:24
Ajánlok 1 oldalt:www.őssejt.hu
2007. dec. 7. 09:07
Azért elég furcsa újranöveszti a fogakat.... Hát elég hihetetlen lenne. Fogorvosoknak nem lenne munkájuk. :-)))
2007. dec. 7. 09:05

SZINTE MINDEN PROBLÉMÁRA MEGOLDÁS LEHET EZ AZ ÚJ MAGYAR FELFEDEZÉS, EZT SOK POZITÍV VISSZAJELZÉS IGAZOLJA( CUKORBETEGEKNEK ÚJRATERMELI A SZERVEZET A HAJNYÁLMIRIGYEKET, MAGAS VÉRNYOMÁS ELLEN, VALAKINEK ÚJRANŐTT A HAJA VAGY FOGA, IZOM,PORC ÉS CSONTERŐSÍTŐ HATÁSA IS VAN)Ez a termék nem szándékozik diagnózist állítani, kezelni, gyógyítani betegségeket.

Javasolt használat: 1 kapszula bevétele 1-2 naponta 1 alkalommal szájon át, valamint igény szerint napi 2 x 1 kapszula fogyasztható. Nem tartalmaz: cukrot, mesterséges színezéket, mesterséges aromát, szóját, tejszármazékot, élesztőt, tartósítót.

Száraz, hűvös helyen tartandó! Ne tartsa hűtőben!

Az OLIMPIQ STEMXCELL egy új felfedezés, egy új termékkategória az étrend-kiegészítésben! Napjaink őssejtkutatásának egyik legfontosabb kérdése a felnőtt őssejtek többszörözése. Ha rá tudjuk venni a szervezetünket arra, hogy természetes úton több őssejtet termeljen, akkor a szervezetünk működési hibáit kijavíthatjuk.

A két fő alkotórész javasolt fogyasztási sorrendje: először az őssejt védőt, majd 30-60 percet követően az őssejt fokozót fogyassza el.

OLIMPIQ STEM X CELL ŐSSEJT VÉDŐ


Gyümölcs és herba összetevők, magas polifenol / flavonoid ,resveratrol (növényi antioxidánsok) tartalommal. Liofilizált gyümölcs mag-héj őrlemény.

Felhasználási javaslat: 1 kapszula / nap ,valamint igény és szükség szerint max.2 kapszula/nap. Bő vízzel lenyelni. Figyelem : az ajánlott napi fogyasztási mennyiséget ne lépje túl! Az étrend-kiegészítő nem helyettesíti a vegyes étrendet! Kisgyermekek elől elzárva kell tartani!

Az évezred új gyógyászata az őssejtterápia.

Az igazi áttörést az jelenti, ha sikerül rávenni a szervezetünket, hogy maga javítsa ki vagy pótolja a betegség, baleset, vagy egyszerűen az öregedés következtében elvesztett sejtjeit.

Klinikailag igazolt, hogy az őssejtszám növelésével, működésképtelen szerveink is újra épülhetnek, visszakaphatják eredeti funkciójukat.

Egy oldalról másoltam be ahol árulják.

5. ipi
2007. dec. 7. 08:58
Hello, én annyit tudok, hogy van az egyik szomszédomnak egy 13 éves fia, aki szülésnél megsérült, oxigénhiányos lett, és mozgásképtelen, szinte béna, nem tud beszélni és azt hiszem nem is lát... Ő szedi és azt mondja Anyukája, hogy sokkal nyugodtabb, pozitív irányban látszik változás a viselkedésében.
2007. dec. 7. 08:02
Le tudná valaki írni, hogy mit ígér és milyen hatásmechanizmussal ez a kapszula?
2007. dec. 7. 00:01
Én adtam a gyereknek, de csak egy dobozzal, mert még nem tudom teljesen biztosan hogy fog-e nagyot dobni rajta vagy sem. A genetikai vizsgálat után majd meglátjuk. Az egyik ismerősőm aki Flavin termékeket ad el azt mondta hogy ha genetikai rendellenessége van akkor nem használ az őssejt kapszula, ezért is álltunk le vele.
2007. dec. 6. 23:46

én vettem édesanyámnak, de a harmadik nap után nem engedtem neki szedni...

elözönlötte a postaládámat a céges reklámjuk.

innentől kezdve gyanus lett a dolog, mert valamit is magára adó cég nem megy bele kissé kínai jellegű reklámdömpingbe!

napi átlag 5 levél jött!

a végén rongyos 20 000 ft-os vásárlás után aranykoszorús törzsvásárló lettem!

kissé gagyi jellegű lett innentől kezdve!

a marketiges alapmondás szerint a termék önmagát adja el! reklám a rosz terméknek kell!

én meggondolnám a szedését!

2007. dec. 6. 23:24
Szedi Valaki az őssejt kapszulát?-Tapasztalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook