Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ma hajnalban valóban szellemet láttam?Szkeptikus vagyok, de félek! fórum

Ma hajnalban valóban szellemet láttam?Szkeptikus vagyok, de félek! (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
78. 66b8a86ae1 (válaszként erre: 13. - Burkuska)
2010. febr. 12. 16:03
Legközelebb kérdezd meg tőle, mert ha nagyon akar valamit, akkor újra meg fog jelenni vagy jelezni fog valahogyan, ha pedig nem, akkor nem kell neki túl nagy figyelmet tulajdonítani. ;)
77. 5e48d37001 (válaszként erre: 76. - 8a841d1669)
2010. febr. 12. 15:19

:-)

Koboldok nincsennek a Bibiliában,Pumukliról sem olovastam,ígyhát csak ennyit tudtam hozzászólni a nyitó hozzászóláshoz:)

76. 8a841d1669 (válaszként erre: 75. - 5e48d37001)
2010. febr. 12. 15:18
Még jobb. Először csak szellemek, most már démon is. Várom a koboldok Pumuklival az élen mikor fognak belecsöppenni a történetbe.
75. 5e48d37001 (válaszként erre: 7. - Burkuska)
2010. febr. 12. 15:04

Szió.

a halottak semmiről sem tudnak,Ők az emberiség közös sírjában nyugszanak amit a Biblia néhol seolnak említ és itt várják az utolsó ítéletet.

Sajnos nem tudom ide beírni az igét,hogy hol találod meg a Bibliában mert ennyire nem vagyok profi.

De elképzelhető,hogy láttál valamit,sajnos a Sátán és a démonai itt vannak köztünk és az ilyen jelenésekkel próbálják félrevezetni az embereket,hogy misztikus dolgokat részesítsék előnybe,a jövendő mondást,asztrológiát,jóslásokat,halott és szellemidézést,amit egyébként szigorúan tilt Isten szava ,így is eltávolítva az embereket Istentől.

2010. febr. 12. 14:54
miért vitatkoznak mindenhol az emberek? :(
2010. febr. 12. 14:54
kár h ilyen irányba ment el a fórum :(
72. ed51a1487e (válaszként erre: 70. - 8a841d1669)
2010. febr. 12. 14:52
Nem fogok veled vitázni....nem érdemes....Te megmagyarázod mit hall egy másik ember...
2010. febr. 12. 14:51

Lehet, hogy álmodtál.

Sőt! Bizti!

Nekem már volt nem 1x, hogy félálomban úgy éreztem, hogy rám fekszik valaki (férfi) és jót szeretkezünk... mi akartam először bújni alóla, de nem tudtam...

Állítom nem volt ott senki, és senki nem dugta be sehová "azát".. annak ellenére, hogy nagyon valóságszerűnek tűnt:D

70. 8a841d1669 (válaszként erre: 69. - Ed51a1487e)
2010. febr. 12. 14:47

Ezt nagy átlagban mondtam. Ha Neked szántam volna a beírást akkor ott lenne kinek a kommentjére ment a válasz.


A visító hangról pedig az a véleményem továbbra is, hogy az az a telefon hangja volt, csak álmodban másként jelent meg. Nem egyszer álmodtam én is olyant, hogy kiabál nekem valaki, amire felébredtem. Aztán akkor vettem észre, hogy nem kiabálás volt, hanem ébresztett az óra, csak belekevertem ezt a hangot az éppen aktuális álmomba.

69. ed51a1487e (válaszként erre: 54. - 8a841d1669)
2010. febr. 12. 14:34
Miről beszélsz?Hirtelen került kórházba,nem is tudtam róla!!!
68. Sirga (válaszként erre: 67. - 8a841d1669)
2010. febr. 12. 13:21
Ez így nem igaz. Sose hittem se megérzésekben, se testen kívüli élményben, se démonokban.(A környezetem még sokkal elutasítóbb ezekkel szemben, mint Te!)Talán jobb is lett volna, ha nem találkozom ilyennel, de erről már lekéstem. Annyi megmagyarázhatatlan dolog van ezen a világon! nem is kell, hogy mindenre magyarázatot találjunk, de egyértelműen elutasítani butaság. Félre ne érts, eszemben sincs meggyőzni bárkit is, de a saját tapasztalatainkat ne kérdőjelezd meg! Ahhoz nincs se jogod, se élményed. Puszi!
2010. febr. 12. 13:03
Csak abban a családban látják a gyerekek is a szellemeket, ahol anyuka vagy apuka is hisz benne. Egy kisgyereknek hatalmas fantáziája van keresztlányom pl egyedül is úgy eljátszik a műanyak lovacskáival, mintha igazi ménese lenne beszél hozzájuk stb.. Úgy azt gondolja azok igazi lovak. Ugyanígy ha egy kisgyerek beszél valakihez, mondjuk a képzelt barátjához akkor már biztos szellemek vannak a dologban. A szülőknek kéne egy kicsit a földközelben maradni nem elrugaszkodni a valóságtól és akkor talán annyi szellem sem lenne bizonyos családoknál.
66. c95c921ae7 (válaszként erre: 65. - Bd37ba754f)
2010. febr. 12. 12:52
A levegőt meg tudod bármikor mutatni. Pl: Felfújsz egy lufit, akkor látod, hogy valami kitölti a teret benne, kifeszíti az anyagát. S mivel alapvető ismereteid gondolom vannak, így tudod, hogy a tüdődön keresztül, a száddal, csakis levegőt fújhattál bele. De a levegőt össze is nyomhatjuk-az is tapasztalat, melegíthetjük..stb. Egy szellemről mit tudsz megmutatni, milyen konkrétumok támasztják alá létezését? Semmilyen. Csak épp nem teljesen beszámítható(jó értelemben)emberek(félálom, pici gyerek nagy fantáziával..stb) elmondásai adják a "bizonyítékot" Ha egy fizikus, 45 évesen, kutató munkája közben, ép szellemi állapotban azt mondja, "hú..láttam egy szellemet!" akkor talán nem kételkednék annyira. De valahogy sosem az olyanok látják..
65. bd37ba754f (válaszként erre: 64. - Sirga)
2010. febr. 12. 12:34
a levegőt sem látjuk tehát nincs?:)
64. Sirga (válaszként erre: 63. - 8a841d1669)
2010. febr. 12. 12:31

:DDD

Amit nem látunk, az nincs? :P

63. 8a841d1669 (válaszként erre: 62. - Sirga)
2010. febr. 12. 12:19
A szkeptikust én inkább realistának mondanám.
62. Sirga
2010. febr. 12. 12:15

:))) Jót vigyorgok Rajtatok!

Burkuska! Ne várd, hogy bárki meggyőzzön! Ugyan, mivel tenné, tehetné? Neked kell tudnod, hogy mit láttál, láttál-e valamit! A többiek élményét nem fogod olyan intenzíven átélni, ahogy ők(mi). Ez így van jól. Látod, sok a szkeptikus, nekik könnyebb hinni annak, aki nem tapasztalt még ilyet. A hogyan tovább-ról egyedül Neked kell döntened. Sok sikert, bárhogy is határoznál! :)

61. 8a841d1669 (válaszként erre: 58. - Burkuska)
2010. febr. 12. 12:09
Meggyőzni senki sem fog tudni sem pro sem kontra. Látod egymást sem tudjuk, mindenki a maga igazságában hisz. Neked is el kell döntened , hogy inkább melyik verzió felé billen a mérleg nyelve.
60. 00495ec28d (válaszként erre: 27. - 8a841d1669)
2010. febr. 12. 12:02
Persze,sokszor van így,hogy valami történik és rögtön természetfeletti dolgokkal magyarázzuk meg,mert ugye az olyan érdekes......de nem mindegyik eset ilyen.
59. sugi123 (válaszként erre: 58. - Burkuska)
2010. febr. 12. 11:34
miért is kéne meggyőzni?Nem kell hinned.Ez a te dolgod.Ha valóban érdekelnek ezek a dolgok akkor utána jársz ,és te is megtapasztalod ,hogy mi ez valójában.Akkor már nem kell hinned benne többé hisz tudni fogod.
2010. febr. 12. 11:25

Na,bekukk:)

Látom,hogy megoszlanak a vélemények,ez így van jól.

Én a két nézőpont határán vagyok,nem tudom,hogy mit higgyek.

17 éve nem voltam a sírjánál....nem érzek indíttatást,más ország,persze,azért járok arra évente 2x kb.

Most el fogok menni,úgyis tervezem,hogy arra megyek.

Ilyenkor meg annyi minden tódul a fejembe,hogy utána kéne nézni,magyarázatot találni.Gondoltam már regressziós hipnózisra stb.stb.

Nem tudom,tanácstalan vagyok és hitetlen.Nem tudok hinni egyik feltevésben sem.Bizonyíték kell,vagy valaki győzzön meg:))

2010. febr. 12. 09:44

Visszaolvastam a fórumot és megoszlanak a vélemények. Ez természetes, hogy az emberek mindegyike más-más szemszögből áll hozzá ehhez a témához. Mindenkinek szuverén joga, hogy eldöntse miben hisz és miben nem. Mindenki álláspontja elfogadható. Mégpedig azért, mert számára az a való és az a biztos meggyőződés. Ez pedig a személyek reinkarnációinak számától függ. Minél öregebb egy lélek, tehát minél többször újászületett, a hit annál erősebb. Aki nem hiszi a "másvilágot", még nagyon fiatal lélek, talán csak párszor reinkarnálódott. Nem szabad őket bántani.

Kérdés a fórumindítóhoz: Mikor látogattad meg a nagyapádat a temetőben? Egy csokor virágot vigyél neki. Látni szeretne. Halottainknak is tudunk hiányozni. Ha a nagyapádat láttad, akkor a lelke még bolyong, nem tudott megállapodni. Látogasd meg a temetőben és egy időre megnyugszik. Ő is és te is:)

56. 8a841d1669 (válaszként erre: 55. - Bd37ba754f)
2010. febr. 12. 09:30

Nem vitaképpen, de itt is már előre jött a figyelmeztetés, hogy történtek furcsa dolgok. Ezután jött a cipőkopogás stb... Ha Téged előre figyelmeztetnek valamire, legyen az szó bármiről várod, hogy történjen valami.


Egyébként lehet, hogy tévedek, de azt gondolom a papok soha nem jártak kopogó cipőben, ha valamit akkor inkább csoszogást kellett volna hallaniuk.

2010. febr. 12. 09:15
Vissza térve a témához Aradon dolgoztak a tesómék egy kolostorba aludtak ahol a pincébe temették több 100 év óta a halott papokat.Amikor odaköltöztek a munkások figyelmeztették őket hogy néha furcsa dolgok történnek de ne ijedjenek meg senkinek sem lett soha baja.Persze mindenki röhögött mert ugye "szellemek nem léteznek":)Egyik éjszaka többen is cipőkopogást halottak a folyósón mindenki leskelődött de sehol senki nem volt.Azt gondolták valaki direkt szórakozik.Majd a tesóm ágya felett volt a szappan tartója egy kis polcon egyszercsak a szappan kiugrott és ráesett a tesómra mindez azon az éjszaka annyiszor fordult elő ahányszor a tesóm visszarakta a helyére a szappant.Nem volt vizes tehát száraz szappan volt így még csuszni sem csuszhatott ki.Majd amikor már kellően bepipult a tesóm levette a szappant a földre és lefeküdt.Nemsokára az egész ágy ugy ahogy volt leszakadt alatta.Nem hiszünk vagy nem akarunk hinni a szellemekben de néha megmagyarázhatatlan és furcsa dolgok jönnek elő az életünkben ami elgondolkodtat hogy talán mégis van élet a halál után.
2010. febr. 12. 09:11
Ha valaki súlyos vagy halálos betegen bekerül a kórházba természetes, hogy a szeretteinek legtöbb figyelme a nap egészébe rájuk koncentrálódik legyen az nappal vagy éjszaka. Általában ezzel a személlyel szoktunk álmodni is. Így előfordulhat hogy az ember álmodhat ezzel a személlyel és ha reggel jön a szomorú hír a haláláról, rögtön jön a megálmodtam szöveg, holott ez természetes.
53. c95c921ae7 (válaszként erre: 43. - Ed51a1487e)
2010. febr. 12. 09:10
33. hsz Mesétől-ennek mintha ellentmondana-szóval egymást sem értitek.
52. c95c921ae7 (válaszként erre: 46. - Mese)
2010. febr. 12. 09:08
Amit Einstein vagy Newton leírt, arról nekem már nem kell feltétlenül tapasztalatot gyűjtenem, mert tudósok százai megtapasztalták azóta is, tehát már elfogadott tények. De egyébként a legtöbb elméletüket akár nap mint nap megtapasztaljuk mindannyian. Persze nem mindenki tud róla.
51. bd37ba754f (válaszként erre: 30. - Ed51a1487e)
2010. febr. 12. 09:07

Ez egy ritka tulajdonság azt mondanám telepatikus uton érintkeztél édesapáddal.Nekem is vannak ilyen "álmaim" és mindig tudom ha felébredek hogy akiről álmodtam az bajba van.Többször is előfordult már és míg értesítettek volna én már tudtam hogy valami történt.Pl pár éve azt álmodtam hajnalba hogy egy hatalmas csattanás közepette csonttörés és vér fröccsent szét valaki arcán majd bátyám arca villant be.ez kb 6 óra után volt.Felébredtem csurom vizesen hívtam a tesómat akit nem tudtam elérni majd 10 környékén reggel sikerült felvegye a teleont.Kérdeztem hogy jól van e mert rosz álmom volt ő persze nem akart megijeszteni és zt mondta minden rendbe de mondjam el mit álmodtam.Mikor elmeséltem akkor kibökte hogy a munkahelyén poénkodtak a kalapácsal és a kolegája kezéből reggel 6 és 7 között kirepült a kalapács ami a bátyám fejéhez csapódott.Azt mondta hallotta ahogy a koponyája betörött és rengeteg vér fröcsent az arcába.Több öltésel varták össze a fejét.

Ha figyelsz ezekre a megérzésekre egy idő után még azt is tudni fogod hogy ki hív a telefonodon anélkül hogy ránéznél.

50. 2ef29f8a82 (válaszként erre: 47. - Mese)
2010. febr. 12. 09:06

Oké....

A szellemek márpedig lézetnek...

Sajnálom... ezek után nem hiszem, hogy én vagyok a csőlátású...

49. c95c921ae7 (válaszként erre: 43. - Ed51a1487e)
2010. febr. 12. 09:05
Ezt miért nem Mesének címezted? Olvasd már el a 80%-ról írt hozzászólását. Szerintem pont ő nincs tisztában a dolgokkal. Én elég jól tudom, de köszi az értékes infót.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook