Lúgosítás (beszélgetős fórum)


1 2
2009. febr. 14. 18:41
Sziasztok, tud valaki nekem lúgosítással kapcsolatos könyvet ajánlani?
20. Sissy80 (válaszként erre: 19. - Loch ness)
2009. febr. 12. 10:47
Ha Salima tényleg szeretne szakmailag olyan illetőhöz fordulni, akkor javaslom neki minden szerdán a Mercure Metropolt. Ott vannak szakavatottak ebben a témában. És lehet egyéni kérdéseket is feltenni.
19. loch ness (válaszként erre: 16. - 50d0def203)
2009. febr. 11. 08:45
Szerintem ez meghaldja a mi tudásunkat. Lehet, hogy valamiért kívánja a szervezeted a savanyút és kell is neki, de lehet, hogy pont tönkreteszed magad. A citrom, ami egyértelműen savas, állítólag mégis lúgosító hatású. A savanyú káposztában lévő tejsav nagyon egészséges. Azért írok ilyen egymásra dobált információkat, mert bennem ilyen rendszerezetlenül vannak, és gondolom, legtöbb fórumozóban is. Komolyabb válaszért olyanokhoz érdemes fordulni, akik szakmailag is értenek hozzá.
2009. febr. 1. 15:15
Ém pi vizet iszom, nagyon jó lúgosító. Az íze is finom, azaz semleges.
17. Sissy80 (válaszként erre: 16. - 50d0def203)
2009. jan. 29. 12:04
Hát most mit mondjak, hogy IGEN. S nem jó út felé haladsz??!!!! Tessék ráállni a lúgosításra ezerrel,nagyon javaslom erre a supergreenst, s egy kicsit visszavenni a savas dolgokból.
2009. jan. 29. 11:12

Én nagyon rosszúl cselekszem akkor. Mivel az én szervezetem nagyon igényli a savas, savanyú dolgokat. Így elég sok savanyút eszem, és szinte mindenben van ecet a leveseket úgy eszem, mások szerint ehetetlenül savanyú, de nekem az a jó. Jobban érzem magam utánna.


Nagyon rosszúl cselekszem. Ugye?

15. Sissy80 (válaszként erre: 14. - 50d0def203)
2009. jan. 29. 10:38
Lúgosítani nem csak fogyókúra alatt érdemes, hanem egyébként is. Lúgosítani azért szükséges, mert a mai társadalom táplálkozása már nem megfelelő. A ph egyensúly már nincs meg, s az egyént érő savasító befolyások többségben vannak, mint a lúgosító, a mérleg a savasító felé billen, s ezt kell megfordítani.
2009. jan. 28. 23:27

Sziasztok!


sokszor hallottam már arról, hogy fogyókúra alatt érdemes lúgosítani. Miért? És tulajdonképpen mit takar? Csak zöldséget kell enni?

2009. jan. 28. 23:24
A szódabikarbóna kúráról tudtok vmit?
12. Sissy80 (válaszként erre: 8. - 036bf4cfe4)
2009. jan. 8. 15:06

Ottokar!

Persze, hogy vannak a szervezetben savak, nyilván ezek kellenek a szervezet megfelelő működéséhez, de van egy egyensúly, ezt hívják sav-bázis egyensúlynak.

De én nem vagyok orvos, inkább olvasd el a pH csoda könyvet, abban elég részletesen megmagyarázza Dr. Robert Young korunk problémáját.

11. Wenson
2009. jan. 6. 20:46
Bocs megint én -bár fenntartom hogy a témában nem vagyok különösebben járatos-nem az számít hogy a retek vagy a meggy savas hanem a végkifejlet.
10. Wenson
2009. jan. 6. 20:38
Nem vagyok a téma szakértője de azt valahol már hallottam hogy a vérnek viszont muszáj lúgosnak lennie.Ha savasodik-márpedig a mai életmódunktól ezt teszi-azt a szervezet minden lehetséges módot felhasználva ellensúlyozza.Úgy tudom ehhez vannak tartalékai.Valószínűleg nagyon szerencsés akinek ezek a tartalékok kitartanak élete végéig.Még az is lehet hogy ez a hosszú élet legalábbis egyik titka.Mert ha ezek a tartalékok fogytán vannak kívülről pedig nincs utánpótlás akkor az egészségben változásnak kell bekövetkeznie és nem pozitív irányba.Aki nincs elsavasodva annak elég -szerintem- ha több zöldséges és kevesebb húsos cukros dolgot eszik.
9. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 4. - Anbene)
2009. jan. 4. 22:50

"desztillált víz"


A desztillált víz fogyasztása káros az egészségre. Ki talál ilyeneket ki? A retek pld oxálsavat tartalmaz. A meggy is szerves savat tartalmaz nem is keveset.

8. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 3. - Anbene)
2009. jan. 4. 22:43
Arról nem tudsz hogy a szervezetnek a normális működéshez savakra mégpedig többfélére van szüksége? A női hüvely egészséges állapotában tejsavat termel. Az hiányozna csak hogy lúgos legyen. Az emésztéshez sósav(gyomorsav) szükséges, anélkül baj van. Az izzadás felmaró hatásától a bőrt a képződő vajsav védi. A bőr egészséges PH-ja a savas tartományban van. Mit is akarsz akkor tulajdonképpen?
7. borbelya (válaszként erre: 4. - Anbene)
2008. dec. 9. 09:40
Tyűűűű, ez szép kis lista, pont erre voltam kíváncsi, köszi!
6. norci78 (válaszként erre: 4. - Anbene)
2008. dec. 9. 09:30

KÖSZI!

Ez jó kis lista :)

5. norci78 (válaszként erre: 3. - Anbene)
2008. dec. 9. 09:29
Azt honnan tudom hogy savas a szervezetem? vannak tünetei? Vagy megmérik?
2008. dec. 9. 09:28

Ajánlott lúgosító ételek:

Gabonafélék: tönkölybúza, teljes kiőrlésű gabonák, köles, barna rizs, hajdina

Tej, tejtermékek: kecsketej, kevés tejtermék, szójatej, alacsony zsírtartalmú tej tejföl, joghurt

Italok: lúgos víz, desztillált víz, zöld tea

Magvak: tökmag, szezámmag, köménymag

Édesítők: édesítőnek a cikória, stevia

Zöldségek: kelkáposzta, uborka, csírák, paradicsom, paprika, brokkoli,saláta, zeller, sóska, spenót, fokhagyma, vöröshagyma, karfiol, póréhagyma, karalábé

Hüvelyesek: lencse, tofu, szójabab, száraz fehér bab

Fűszerek: Himalája só, fokhagyma, gyömbér, Cayenne bors, friss fűszerek

Gumók: cékla, zeller, retek, fehérrépa, sárgarépa,torma

Csonthéjasok: mandula, mogyoró, dió-citrom, lime, grapefruit, zöld banán, meggy

Olajok: olívaolaj, lenmagolaj, tengeri halak olaja, tőkehalmáj olaj, ligetszépe olaj, avokádóolaj

Húsok: édesvízi halak, tengeri halak, pulyka


+testmozgás

2008. dec. 9. 09:25
Napjainkban jellemző a szervezet elsavasodása, ami betegségekhez, túlsúlyhoz vezet...
2008. dec. 9. 09:23
Engem is érdekel, illetve még az is hogy milyen ételek azok amik lugosítanak?
2008. dec. 9. 09:22

annyit hallottam már a lúgosításról

de miért lesz az jó nekem (szervezetemnek)hogyan lehet elérni?

Hogy tudom megállapítani hogy milyen a szervezetem?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook