Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lopja a szomszéd a gázt! Mit tegyek? fórum

Lopja a szomszéd a gázt! Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3
18. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 17. - Kitrákotty)
2012. máj. 12. 18:48
Ezért egyből jelenteni!Én nem fizetek senki helyett!Bármilyen félelmetes is az a két ember,besétálok az illetékes helyre és jelentem.Nem értem a kiírót,komolyan. :S
17. kitrákotty (válaszként erre: 16. - 6ee0ffb012)
2012. máj. 12. 18:46

Nem hivatalosan gondoltam. Hanem hogy pl. a szomszédok megbeszélték, hogy hátha így olcsóbb, mint hivatalosan új vezetéket beköttetni....


csak azért mondom, nehogy végül azokat is büntessék, akiktől lopják, mondván, hogy tudtak róla...

16. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 15. - Kitrákotty)
2012. máj. 12. 18:41
Hát az azért mégsem,mert a szolgáltató ilyenhez nem adna engedélyt.Azt csak a saját emberei köthetik be.És ugye számlát sem fizetnek...
15. kitrákotty (válaszként erre: 14. - Spicispaci)
2012. máj. 12. 18:39

Mire vártok?


ha nem szóltok a szolgáltatónak, de aki kinn volt mégis látta (rájött), még a végén az fog kijönni, hogy a beleegyezésetekkel kötötte be magához a vezetéket.

2012. máj. 12. 18:34
Sajnos nincs ekezetem a külföldi billentyüzet miatt. Bocsanat. Miutan kinn volt ma a gazszerelö, eleg sokaig irogatott es telefonalgatott az autojaban, de nem tudom,hogy ez összefügg-e azzal,amit latott. En remelem. Velük mindenesetre nem nagyon lehet beszelni, mindegyik alkoholista es nagyon rossz indulatu. Volt mar ra pelda,hogy autonkon reggelre egy hatalmas csik volt huzva az oldalara... Mar nem tudom, hogy akkor miert szoltunk neki.Egyszoval eleg primitivek. Nem tudja valaki, ide eleg a nevtelen bejelentes vagy nevvel együtt kell. Majnem ugy van,hogy mindenki fel ettöl a ket hülyetöl.
2012. máj. 12. 18:26
Nem tudom.Ha tőlem lopnák a gázt,vagy áramot,bármit,azonnal jelenteném!Mi ezen a kérdés???Mi az,hogy csak úgy rácsatlakozik azt viszi a gázt??És ha ne adj isten rosszul köti be (le),akkor robbanunk?
12. Imisz (válaszként erre: 11. - 6ee0ffb012)
2012. máj. 12. 18:24
Lehet, hogy a gázos a szomszéd haverja volt? Na ez már összeesküvés elmélet.
2012. máj. 12. 18:18
De azt írja,voltak kint a gázszag miatt.Akkor nem vetté észre a lopást??Na ne!!!
2012. máj. 12. 18:16
én is gazra gondoltam, vagyis olvastam :DDD ugye mennyit szàmit egy ékezet :DD
9. Csirivirir (válaszként erre: 1. - Spicispaci)
2012. máj. 12. 18:16
Telefonon értesíteném a gáz szolgáltatót, és kihívnám előtte a rendőrséget, hogy nézzék meg, igazolják a cselekményt.
8. b4c06bc553 (válaszként erre: 1. - Spicispaci)
2012. máj. 12. 18:10

A gázosnak már hivatalból kellett volna jelentenie, hogy rácsatlakozás történt!

(bocs, az ékezetet nem figyeltem az előbb)

7. Szuszi79 (válaszként erre: 5. - Imisz)
2012. máj. 12. 18:09
Ez nagyon jó!!! :-))))))) Az ingyen kertgazolásért én se szólnék :-)
2012. máj. 12. 18:08
hozzám is jöhet! :)
2012. máj. 12. 18:06

Húú, azt hittem gaz. Mármint ilyen fűféle:))) de rájöttem az ékezethiányra:)) Még csodálkoztam is, én ugyan nem szólnék ha a szomszéd kihuzogatná a gazaimat a kertből:))


Szerintem a gázműnél kell bejelentést tenned, azért ez balesetveszélyes is lehet!

4. encifinci (válaszként erre: 1. - Spicispaci)
2012. máj. 12. 18:04
természetesen a gázszolgáltatónak kell szólni szerintem legalábbis,nehogy már Ti fizesétek ő meg dőzsöljön....
2012. máj. 12. 18:04
Ha társasház, akkor van közösképviselő, enm? Legelőször a szomszéddal beszélnék, de ezzel párhuzamosan szólnék a KV-nek is. ez kicist súlyosabb ügy annál, mint hogy elintézzétek azzal, hogy nem fair. ez bűncselekmény. meglop tieteket.
2012. máj. 12. 18:02
Kijött a gázos és ő nem tudta,hogy azok lopják a gázt?Nem tünt fel,hogy nem épp legálisan bekötött csövön megy oda a cucc???
2012. máj. 12. 18:00
Sziasztok! Nem tudom, hogy hova forduljak. Tarsashazban lakunk es az egyik szomszed, aki nem csatlakozott ra a gazra, ugy nez ki,hogy lopja a gazt. Igazabol mar regota gyanitottuk, mert mindenkinek( 3 csalad) akiknel van gaz, hatalmas volt mindig a szamlaja. A szomszedek nem dolgoznak, munkanelküliek megis fütöttek ezerrel. A szitu az volt,hogy gaz szagot ereztünk reggel es kihivtuk a gazosakat,hogy nezzenek utana honnan ered. Meg is lett hogy honnan. A ferfi aki kint volt, csak alatamasztotta,hogy latta a csövet, amit a szomszed beiktatott maganak. Egyelöre nem szoltunk semmit nekik, de ez nem fer. Mit tegyünk es egyaltalan kinek kell szolni?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook