Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog! fórum

Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog! (beszélgetős fórum)


2010. okt. 27. 18:18

Persze próbálok pozitív lenni, de jobb ha nem élem bele magam...

A nyálkahártyám jó vastag, egyensúlyban van a pajzsmirigyem és az IR-em.

Amihez nagy mázli kéne az, ahogy írtam is a genetika.Holnap egyel okosabbak leszünk...

143. Vera63 (válaszként erre: 142. - Velociraptor)
2010. okt. 27. 18:07
Azt olvastam a egy másik lombikbébi fórumon, hogy el kell képzelni hogy kapaszkodik ott bent! Higgyél benne, csak pozitívan, meglátod sikerülni fog!!!! Legyél te az első aki pozitív példával hitet ad nekünk. Hajrá Velo!!!!!!
2010. okt. 27. 18:01

Köszönöm Vera! Egyelőre csak ne álljon le holnapra!

Persze írok -azt hiszem minden drukk jól jön egyeskének...

2010. okt. 27. 18:00

Bizni kell láttunk már csodát!!

Nem derült ki ,és így volt 2 beültetés és egy aminél nem volt mit visszaültetni,mert nem reagáltam az injekcióra.

140. Vera63 (válaszként erre: 135. - Velociraptor)
2010. okt. 27. 17:59

Szia Velo!

Nagyon szurkolok neked és az egy babácskádnak, hogy sikerüljön megtapadni! Holnap jelentkezzél légyszi, hogy mi volt!!!

139. velociraptor (válaszként erre: 138. - Zsanetta)
2010. okt. 27. 17:55

a lombik előtt nem derült ki az inzulin?

háát, ha 46 évesen egyből egy sikerülne az túl szép lenne.....de hátha nagyon tudni fogja a dolgát a kis egyeske...

2010. okt. 27. 17:51

Húúúú ez nagyon szuper akkor nagyon nagyon szorítok hogy sikerüljön és az az egy is szépen osztódjon.

1-ből is lehet baba,szóval pozitívan előre .

A 7-ből 5 termékenyült meg ,3 8 sejtes volt és 2 6 sejtes.

A 3 8-at kaptam vissza.

Sajnos a kettőt nem tudták lefagyasztani,mert húú nem is tudom vmi volt vele,szépen osztódtak, csak volt vmi a sejtek között és azt mondta ha lefagyizzák akkor a sejteket szétfeszíti a gyagy.

Vmi ilyesmit magyaráztott a Krizsa de lehet fúll hülyeséget írtam.

Sajnos nem lett baba,mert elég súlyos inzulinom van és hát igy a megtapadás kizárt és kiderült hogy trombózisra hajl. is vagyok.

Ez mind nemrég mikor csináltattam,endokrinológiát,immunológiát és genetikát ami jó.

137. velociraptor (válaszként erre: 134. - Zsanetta)
2010. okt. 27. 17:46
és mi lett a 7 petikével?
2010. okt. 27. 17:45

Lányok! Nem haragszotok, ha halkan megjegyzek valamit? Szerintem kicsit idegesek, kapkodók vagytok, kicsit pánikot érzek Rajtatok....

Tényleg higyjétek el az abszolút jó szándék beszél belőlem.

135. velociraptor (válaszként erre: 133. - Zsanetta)
2010. okt. 27. 17:43

Sztem mindkét Dokidnak igaza van. Biztos nem lehet ez az endo dolog egyszerű, szerencsére ebből kimaradtam...

Én a Forgács mellett döntöttem. Sajnos a 6 tüszőmből(nem mertek a korom miatt túlstimulálni) két petém lett csak és abból egy termékenyült meg keddre. Mára szépen osztódott, ha ez holnap is így lesz, akkor visszaültetik. Szóval ez még nagyon kétesélyes.

2010. okt. 27. 17:41

Ja nekem azt mondta a Krizsa hogy endós cystával és magával az endóval is rosszabb minőségűek a petesejtek és nehezebben stimulálható.

Minél több műtét és piszka a petefészeknél annál nehezebben vagy stimulálható.

És ez bizti így van ,mert a legutóbbi lombiknál hogy pénzt is spóruljunk ezért gonal-f és merional volt keverve napi 300 E-el.

3500E szúrtam magamba és így lett 7 tüszőből 7 petesejt.

133. Zsanetta (válaszként erre: 132. - Velociraptor)
2010. okt. 27. 17:37

Köszönöm ,de ez úgy annyi hogy nincs mensi mert le van állítva gnrh-val.


Hát nem tudom mit mondhatnék nektem 4 .fokú az endóm és hát meg szenvedtem vele,tudom hogy nem gyógyultam meg de most tünetmentesnek mondhatom magam eddig és ilyen nem volt sosem.

Volt már 3 gnrh kezelésem ,már a kezelés alatt voltak cystáim,de hogy most kezelik az inzulinomat és állítólag össze függ a kettő nem is kicsit és fogyok nincs cysta.

Hogy ez mindek köszönhető passz.

A Krizsa azt mondja jó GNRH-t kapok ,az endokrinológus pedig hogy mert kezd alakulni az inzulinom.

Szóval kitudja.

Te hová jársz lombikra???


Velociraptor te találtál végül intézetet a lombikra??

Tudom a pesti Kaali kilőve.

És hogy álltok jelenleg??

2010. okt. 27. 17:11

Zsanetta az FSH-d tökély, ne parázz!!!!Svica, azt hallottam ügyes kezű doki tényleg....

Lombikozni már nem tuti oda mennék. De ha hozzá mész és vállal az érdekes adalék lesz számomra,mivel engem már az AMH előtt le akart beszélni....

Az első műtéteid hol voltak?Ha nem jön be én tudok több jó endoszkópost is...

131. Svica (válaszként erre: 130. - Zsanetta)
2010. okt. 27. 16:36
Nekem ez volt a 3. műtét, többet nem szeretnék, ha visszajön akkor feladom, az első után kaptam gnrht-t 3 hónapig és még is visszajött.
2010. okt. 27. 16:19

Svica én is voltam egyszer a Fülöp dokinál az endometriosisom miatt.

Engem 6x operáltak vele.

Majd fogytam rendbe tesszük az inzulinomat mert magas és most kopp kopp nincs cystám.

Szerintem van összefüggés vagy jó gnrht kapok.

2010. okt. 27. 16:17

Lányok sziasztok!!


Segítsetek,most beparáztattatok.

Nekem az FSH-m 8,85 ,ez nem lenne jó??

2-22 a referenciatartomány.

nekem is kimerülőbe lenne a petefészkem ,mert nagyon sok injekció kell hogy jól stimulálódjak.

128. Svica (válaszként erre: 127. - Velociraptor)
2010. okt. 27. 16:13

Szia Velo!


De, ott van ugyan arról beszélünk.Talán nekem több szerencsém lesz :), igazából én tényleg az endometriózis kipucolása miatt kerestem, mert állítólag abban ő az egyik legjobb, hát remélem, és hogy ezek után még beindul a petefészek működésem.

127. velociraptor (válaszként erre: 126. - Svica)
2010. okt. 27. 16:06

Svica!


Fülöp Dokit szakmailag dícsérik. Nekem(ésmég tudok egy-két embert)nem jön be a stílusa.

Minden esetre Ő már az én határ felett picivel lévő AMH-ra is azt mondta, hogy felesleges próbálkozni, dacára a 8.4 FSH-nak....vagy csak nem érti miért akarok még gyereket.

De nem a Róbert magánklinikán van?

126. Svica
2010. okt. 27. 14:47
Az AMH-t és az inhibin-B-t, azt hiszem most júliustól kötelező bizonyos kor felett elvégeztetni, hogy a TB támogassa a lombikot.Legalábbis az egyik doki nekem ezt mondta.Amúgy a Nyírőről, Fülöp dokiról van valakinek infója, holnap megyek konzultálni vele illetve kontrollra az endós műtét miatt.
125. Svica
2010. okt. 27. 14:39

Cili


A magánrendelésén is daráló van, úgyhogy ott se nagyon emlékezett a dolgokra, de ez már bevált szokás ott, a többi orvos is így csinálja, így sokkal hamarabb bejutsz, mintha csak felhívnád a BMC-t.Amúgy reggel f8-kor kezdenek én általában már f7-kor ott voltam (mivel dolgozok)1óra sorba állás és sosem voltam első, aztán vissza délben , mert addigra volt vérvétel eredmény és ez ment 2 hétig minden második nap, mire eljött a leszívás napja hulla fáradt voltam. Viszont az pozitív volt, hogy nem altatott , mivel csak 2 tüszőt szívott le.

2010. okt. 27. 13:53

Cili, Vera, Zsuzsó!


Középen van az igazság...Az AMH-t most túllihegik. A petefészek MAJDANI kimerülésére utal....de hát könyörgöm, miért ne lenne 40 felett természetes, hogy MAJD kimerül?A 15 körüli FSH valóban nagyon nehéz stimulálhatóságot mutat(írok példát az enyém stabilan 9 alatt van, de azt mondják ez ebben a korban ritka), de nem lehetetlen.

Sajnos az üres tüsző ebben a korban benne van..nekem 6 tüszőm ért és 2 petesejtet sikerült nyerni, és abból a férjem nagyon jó anyaga ellenére csupán egy termékenyült meg. Az a kis "egyke" úgy tűnik tudja a dolgát és osztódik. Ha holnap is rendben lesz visszaültetik.

Zsuzsó az AMH a petesejtek minőségét nem mutatja. Az sajnos korfüggő. Nekem hiába jók a hormonjaim a petéim bizony 46 évesek így 70%genetikailag hibás...ez a Ti esetetekben 50%körül van...

Zsuzsó!Dr. Tándor Zoltán. De nincs személyes tapasztalatom. És több súlyos hibát hallottam Debrecenről. Nekem, ha kevés húzásom lenne, tuti a legprofibbakhoz mennék.....

Remélem, tudtam segíteni, ha gondoljátok kérdezzetek, ha tudok segítek...

123. Vera63 (válaszként erre: 120. - LZsuzsó)
2010. okt. 27. 12:13
15 körüli, az a baj, hogy a laborleleteket nem kapjuk kézhez, csak az ambuláns lapot, amin az UH lelet van csak rajta és a javasolt kezelés. Azt mondta, hogy kórjelző, de 25-ig stimulálható a páciens. A Kőrösiben az a jó, hogy nem biztat feleslegesen, de nem is csinál problémát a laborértékekből. Ebben a korban (40 év felett) már nem minden hónapban érik meg petesejt, van un. üres tüsző syndroma, de ezt sem a laborból, sem az UH-ból nem lehet megítélni, ezért próbálkozni kell. Azt mondta, 25 éves korban is van olyan hónap, hogy nem érik petesejt, csak ritkábban. Ezért izgulok nagyon, ha most spontán hormonok nélkül indulunk, vajon ez a hónap petesejtes lesz vagy nem? Bízom a természetgyógyászatban:)))) Szombaton megyek vérvételre és UH-ra, akkor már többet tudok!
122. cili100 (válaszként erre: 121. - Svica)
2010. okt. 27. 12:11
Nahát, Vica, magánrendeléséről ismert, és így bánt veletek? Őt nem választom, az biztos.
121. Svica
2010. okt. 27. 10:06

Szia Cili100

Skriba doktornőt a nőgyógyászom ajánlotta 2x voltam a magánrendelésén utána pedig a BMC-ben.

120. LZsuzsó (válaszként erre: 119. - Vera63)
2010. okt. 27. 09:36
Vera! mennyi volt az FSH-d? Nekem 15,3, áprilisban még 13,5.
119. Vera63 (válaszként erre: 118. - LZsuzsó)
2010. okt. 27. 09:11

Szia Zsuzsó!


Az én gyerekeim is önálló életet élnek, csak látogatóba jönnek hozzánk. Nagyon vágyunk egy közös babára. A múltkori csalódás után, amikor nem volt egy petesejt sem a tüszőkben, úgy éreztem összedől a világ. Azért az, hogy egyet sem találtak, az nagyon durva. Hogy mitől reménykedem mégis? Én, aki 30 éve az egészségügyben dolgozom és a racionális gondolkodásomtól távol áll a természetgyógyászat, most a várakozási időt ezzel töltöttem: fülakupunktúra, Gynex csepp, relaxáció, talpreflex masszázs. Ártani biztos nem árt, használni pedig akkor fog, ha hiszünk benne. A babáért mindent, megpróbálom a gondolkodásomat irányítani és pozitívvá tenni. A múltkori csalódás után nem volt könnyű, de most vártam volna 2 hónapot tétlenül, hogy majd csak beindulnak a hormonjaim? Amúgy a magas FSH-n kívül semmi nem utalt arra, hogy nem fog sikerülni, teljesen egészséges vagyok. Az, hogy 0,1 alatti lett az AMH-d nem jelent semmit, mint írtam tegnap 4 petesejt lett belőle egy nőnek. Fel a fejjel, csak pozitívan, én is az vagyok, már megint (amíg nem jön megint a hidegzuhany...:)))

118. LZsuzsó (válaszként erre: 107. - Velociraptor)
2010. okt. 27. 06:25

Szia Velo! Melyik dokit dícsérik Debrecenben? Kiderült, hogy az egyik a párom általános iskolai osztálytársa volt. Nagyon hezitálok, hogy várjak-e Győrre, vagy próbáljam meg itt, ha hozzá kerülünk ezt azért meg lehet oldani, biztos odafigyelne ránk. Most már félek attól, hogy megint rossz helyre kerülünk, de attól is tartok, hogy megy az idő.

Én úgy tudtam, hogy az AMH-nál a 0,1 a határ, de mint mondtam, nekem kevesebb, mint 0,1. Egyébként az AMH nem azt mutatja, hogy nincs már petesejt, hanem annak a minőségére utal, legalábbis én így tudom.

117. LZsuzsó (válaszként erre: 105. - Vera63)
2010. okt. 27. 06:16

Vera!

Nekem is van 2 lányom, 20 és 22 évesek. Tudom, hogy milyen az, hogy mindenki úgy gondolja, hogy nekem nem olyan nagy tragédia, hogy nem sikerül, mert már van két gyerekem. (Sőt, vannak akik kifejezetten nem értik, hogy minek ennyi idősen már egy gyerek). De ők már felnőttek, az enyémek Pesten laknak én Debrecenben. Nekem is a második házasságom és nagyon szeretnénk egy közös babát. Nagyon nehéz feldolgozni, hogy már nem lehet. Nem is akarom elfogadni egyenlőre.

A donációhoz nem tudok hogy állni, mivel nincs 35 évnél fiatalabb, már gyereket szült rokonom, pedig van egy hugom, de ő is már 37.

116. velociraptor (válaszként erre: 115. - Cili100)
2010. okt. 26. 20:48

Nem mindenhová, azért először megszűrtem...a Forgácsban van támogatott, de pont hétfőn mondta a Tanár úr, hogy szeptember a következő tb-s időpont. Viszont nagyon klasszak. Sipos Doki nekem mindjárt Isten után következik-ha tréfálni akarok kicsit...

Az kizárt, hogy önfinanszírozott legyen?

115. cili100 (válaszként erre: 113. - Velociraptor)
2010. okt. 26. 20:20
Az is jó. Akkor Te mindenhova elmentél konzira meg körbenézni? A Bmc-ben is voltál? A Forgács támogatott v fizetős?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook