Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombikosoknak koronavírus elleni oltás fórum

Lombikosoknak koronavírus elleni oltás (beszélgetős fórum)


3. Lilian88 (válaszként erre: 1. - Emesi88)
2021. ápr. 21. 09:32

Szia!


Mi épp hormonkezelés előtt vagyunk...annyira be voltam izgatódva, hogy végre történik valami, hogy ebbe bele se gondoltam. Sajnos nekem korai petefészek kimerülésem van úgy néz ki...32 évesen...és egyenlőre úgy döntöttünk, hogy most megpróbáljuk, ha már eljutottunk idáig, de ha nem sikerül, akkor valószínű beoltatom magam egy újabb próbálkozás előtt.

2. bellabi (válaszként erre: 1. - Emesi88)
2021. ápr. 16. 03:15
32 évesen, ha csak nincs korai petefészek kimerülésed szerintem nem kérdés, hogy előbb oltás. Tudom, hogy soknak tűnik minden hónap várakozás, de jobb a biztonság és a biztonság adta nyugalom. Amellett, ha Te védett vagy, a babát is véded. Plusz 32 évesen nem vagy elkésve. Akkor sem, ha most úgy érzed.
2021. ápr. 14. 10:56

Sziasztok! :)


Én még kezdő vagyok az oldalon, ez az első kérdésem. A jelenlegi helyzetben engem az érdekel most, hogy mit gondoltok az oltásról a lombikkal kapcsolatban? Szeretnénk neki indulni idén a lombiknak, de most az a kérdés, hogy megkockáztassuk oltás nélkül, vagy beadjuk az oltást, viszont akkor várni kell 2-3 hónapot utána. Amúgy 32 éves vagyok, és már túl vagyunk pár sikertelen lombikon, illetve már szüneteltettük is 2-3 évre, mert kialakult ételintolerancia nálam. Ezért most már nem nagyon akarjuk halogatni tovább. Csak érdekel, hogy ti hogy álltok ehhez a lombik-oltás kérdéshez? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook