Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Levél a gólyának fórum

Levél a gólyának (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Levél a gólyának

1 2 3 4 5 6
32. pitike (válaszként erre: 31. - Őri Zoltánné(Bea))
2009. ápr. 29. 20:08

Kicsit fura lehet, hogy fiúként ide írok de ez van :)

Párommal mi is próbálkozunk egy jó ideje már.

Voltunk vizsgáltokon, ahol az én eredményem a pici egyfarkúakra vonatkozóan 96 %-os ,amire azt mondta a doki ez nagyon ritka, jók a gének .

A doki felírt egy x nevű gyógyszert amivel a peteérst beállította páromnak, majd ezt nézte monitoron géppel. Azt mondta hatalmasra duzzadt neki, jöhet az aktus. Az meg is volt de baba nem jött.

A páromnak sem találtak semmitsem a vizsgáltok során még átjárhatósági vizsgálat is volt. 2 hónapja derült ki, hogy a pajzsmirigy túlműködik picit és ez kizáró ok lehet. Gyógyszerszedés, vérvétel megy azóta folyamatosan. Az első az elvileg kiszámított peteérési időben együtt voltunk és késett is neki a mensz 1 hetet , teszt volt de neg lett. Most a második hónapban ismét az alkalmas időben együttlét. Rá két nappal már azt mondta fáj a melle, azóta is, és elmúlt két napban gyengének, rosszúl érzi magát. Tesztet nem veszünk megvárjuk a havit lesz e vagy nem.

Remélem nem lesz

bocs ha ezt nem ide kellett volna írnom

2009. ápr. 29. 10:41
Nagyon megható a cikked.Sok-sok kitartást és erőt kívánok minden babaváró leendő anyukának.Nekem már van 2 lúrkó akik nagyon könnyen jöttek,de az egyik barátnőm is úgy van mint te már évek óta próbálkoznak és semmi,de én mindannyiotoknak szorítok hogy végre teljesüljön az álmotok és szülők lehessetek.Kitartás és soha ne adjátok fel!Sikerülni fog!!!!!!!!
2009. ápr. 29. 10:04
Várom a gólyát! Remélem, hozzám is bekopog!
29. josey
2009. ápr. 29. 09:51

Sziasztok.

Nagyon megható..és szomorú..

Kívánok mindannyiotoknak mihamarabbi happy endet!

2009. ápr. 29. 08:43

Nyuszi ennél szívhez szólóbat nem írhattál volna,mikor olvastam mindenféle érzelem átsuhant rajtam.gondoltam a babaprojektes csajokra is .

Minden esemény lejátszodott bennem.

Most könnyes a szemem,remélem te jól vagy rég beszéltünk.Egyszerre megszakadt a szívem és ugyanakkor új remény ébredt a lelkemben,remélem a többiek is olvassák,olvasták.

2009. ápr. 29. 08:34

Teljesen át tudom érezni, hogy mit éreztek lányok, hisz jómagam is évekig küzdöttem azért, hogy legyen legalább egy kisbabám. Sosem felejtem el, amikor a hugom évekkel ezelőtt küldött egy sms-t, amiben ez állt: Gólya szállt a házunkra. Akkor én is csak sírtam és sírtam, rendíthetetlenül. És utána is még évekig küszködtem. De a jó isten velem volt és hosszú harcok, álmatlan éjszakák, napokig tartó sírások után megajándékozott engem/bennünket is egy drága kisfiúval, Mátéval... nem véletlenül kapta ezt a nevet.

Mindenkinek csak azt tudom tanácsolni, amit már az előttem "hozzászólók" is megtettek: SOHA NEM SZABAD FELADNI!

Menni fognak a gólyák, én az összes helybelit elküldöm nektek!!!!!!!HIGYJETEK BENNE!!!!

Szívből kívánom mindannyiótoknak a SIKERT!!!!!

2009. ápr. 29. 07:54

Drága Nyuszim!

Remélem olvasod a hozzászólásokat!

Hmm-hmm...mit tesz,ha nem csak ítélkezünk,hanem gondolkozunk is!:)))Azt hiszem most sokaknak adtál gondolkozni valót!:)))))))

25. fildus
2009. ápr. 29. 07:49

Teljesen át tudom élni a szituációt...

Nekünk több mint 3ésfél év után jött össze Babuka, ugráltam örömben a fürdőszobában a két csíkos teszt láttán...


Voltak hullámvölgyeim, mikor már fel akartam adni, volt, hogy én is láttam egy kismamát és sírva fakadtam...


Nekem akkor nagyon nagy erőt adott, hogy babázhattam a barátnőim gyermekeivel...

2009. ápr. 29. 07:45

Kitartást mindenkinek.Felétek hesegetek majd minden gólyát.Tudom milyen érzés csalódni a tesztekben.Nekem is nehezen jött össze a baba, de most mégis a szívem alatt hordom őt.Elsem hittem, hogy ott volt egy halvány csíkocska a tesztemen, de végre ott volt.Sírtam örömömben, de még sokszor sírok, hogy itt van és milyen boldoggá is tesz engem.Ráadásul a terhességem is nehézkes, majdnem elvesztettem, de ittmaradt velünk.Bízzatok, és majd sikerüli fog nektek is.

Sok kitartást és szerencsét kívánok, legyen sok pozitív teszt nálatok:-))

2009. ápr. 29. 00:07

Ez annyira megható volt.

Nekem már van egy babám, de szeretnék még egyet, csak az uram mondja, oké, de majd jövőre. Csak szerintem addigra már nagy lenne a lánykám a tesóhoz, így a nagy dilemma. Most vagy soha. Így én is nagyon várom a gólyát, föleg, hogy megfogadtam, ha idén nem esem teherbe, akkor manóm egyke marad.

Mindenkinek őszintén drukkolok. Megérdemli, aki küzd, hogy megérezze az anyai örömöket!

2009. ápr. 28. 21:26

Bocsi gólyácska!


Lemaradt egy "s".

2009. ápr. 28. 21:25

Kedve gólya!


A címemet már tudod! Várlak!

Vagy így, vagy úgy...

Ugye tudod mire gondolok?

2009. ápr. 28. 21:22
Drága nyuszi:) sajnálom, hogy már nem vagy itt Velünk,kijelentkeztél hoxáról de ezt a szép cikket, meghagytad emléknek:)Jönnek a gólyák, a Te szavaiddal élek, hogy a május a babus hónapja lesz:))))) Köszönöm:)))) puszaaa
2009. ápr. 28. 21:19
Édes, Kedves, Szépséges Gólya! Ne hagyj ki minket sem a sorból! Jól vésd a bályos kis gólyabuksidba! Köszike!
2009. ápr. 28. 21:17
szeretlek Nyuszi! Ezért (is)! Puszi
2009. ápr. 28. 21:12
Én is beleolvasam a cikkbe, de törpenyúl már nem tagja a Hoxa portálnak...
2009. ápr. 28. 21:04
Törpe Nyuszi! Nagyon jól esik ez a cikk! Puszika érte! És várjuk a "parancsot teljesítő" gólyákat :)
2009. ápr. 28. 20:26

bár nálam még nem aktuális a babaprojekt, de amit írtál annyira megható!!


Remélem mindnyájatoknak minnél előbb lesz babája.

2009. ápr. 28. 20:16

Nagyon megható volt a cikk!

És újra éltem olvasás közben azt a borzasztó 9 évet és sok-sok negatív tesztet,és megalázó vizsgálatot amit már a hátam mögött tudhatok.

Igen 9 év után lett nekem is egy zebra mintás tesztem ami fölött órákat sírtam, mert nem akartam hinni a szememnek.

De azóta már 1 éves elmúlt a kicsi lányom, és hálás vagyok az égnek és magamnak hogy nem adtam fel!

Tehát ti se adjátok fel, mert hozzátok is bekopoktat a gólya!

Ezért nagyon-nagyon szorítók nektek!

2009. ápr. 28. 20:03
Mi is varjuk mar egy ideje a golyat...majdcsak megerkeznek nem csak hozzank, hanem mindenkihez akik varnak rajuk...
12. 43287dec91 (válaszként erre: 10. - Margitnéni)
2009. ápr. 28. 19:43
ez aranyos!:o)
2009. ápr. 28. 19:20
Sziasztok! Én szerencsére nem tartoztam ilyen táborba, egyből megfogantak a babáim, sőt másodjára egyszerre kettő is! Ám nagyon szorítok Nektek, hogy jöjjön a gólya a kiscsomaggal, mert csodálatos érzés kismaminak lenni, és mégcsodálatosabb Anyának lenni!
2009. ápr. 28. 19:18
Sziasztok! Én is szorítok minden babavárónak. Képzeljétek, az én első gyermekemet tényleg a gólya hozta. Mi is vártuk már, hogy mikor kopogtat be, mikor egyszer a férjem kihívott az udvarra és felmutatott. Az egyik gólyaszülő a szomszéd tetőn, a másik a miénken + még három gyerekgólya. Éppen a mi portánkat szemelték ki oktatóterepnek. És láss csodát, tényleg akkor lettem terhes.
2009. ápr. 28. 18:12

Nagyon szorítok nektek. Végig bólogattam hiszen én is éveket vártam, nem szerettem a kisbabás ismerősöket, a babakocsikat, a kisruhákat, sírás kerülgetett évekig. Barátainkkal kerültem a találkozásokat, hiszen náluk sorra születek a picik.

Aztán döntöttem, nem adom fel, addig megyek még babám nem lesz.


Persze nálam is voltak rettenetes mélypontok és fellángolások, míg végül sikerült. Természetes úton, bár meddőséggi központba jártunk.

Ha megnézitek az adatlapomat legyintetek, hogy mit beszél, van neki kettő - igen, de amennyit addig sírtam... A második sem jött egyből - története az adatlapomon.


Szorítok Nektek nagyon,NE ADJÁTOK FEL SOHA!!

2009. ápr. 28. 17:41

Sziasztok!

Szinte ujra ateltem azt az erzest,amit akkor ereztem,amikor nem jött a Golya hozzank hosszu-hosszu ideig.

Nem szerettem Kisbabas ismerösökkel talalkozni,nem tudtam babakocsira sem nezni,stb.

Igaz ez annak a következmenye,hogy elsö probalkozasunk eredmenyekent megfoggant a Kisbabank,aki sajnos nem maradt velünk.

Megmütöttek.

Utana evekig jöttek a kerdesek ismerösöktöl,rokonoktol:"Baba meg nem jön?"

Neha mar orditani szerettem volna ilyenkor.

Vegül kivizsgalasok utan,"segitseggel" megfoggant a Kisbabank aki tavaly született.

Szoval kitartast kivanok Mindenkinek aki hasonlo cipöben jar es tanacsolni tudom a kivizsgalasokat is.

2009. ápr. 28. 17:29

Szorítok nektek!Most kicsit vissza gondoltam,hogy én is hány negatív teszt felett sírtam,keseregtem.DE végül sikerült!

KÍVÁNOK NEKTEK EGÉSZSÉGES SZÉP GYÖNYÖRŰ KISBABÁKAT!!!!!!SOK GÓLYÁT KÍVÁNOK!

2009. ápr. 28. 17:25
Szorítok nektek nagyon! Kívánom, hogy aki gyermekre vágyik, teljesüljön az álma minél hamarabb!
2009. ápr. 28. 17:18
Én és a kedvesem is nagyon várjuk gólyamadárkák a kis csomagocskát ami az élet egyik legszebb ajándéka, úgyhogy húzzatok bele légyszi és ne csak ti gyarapodjatok a villanyoszlopok tetején!
2009. ápr. 28. 17:16
Nagyon szoritok Nektek! Kivanom, hogy ez a pechszeria megtorjon es mindannyiotoknal minel hamarabb bekopogtasson a golya!
2009. ápr. 28. 17:14
nagyon jó kis cikk, én is nagyon várom már azt a gólyát, igaz már a 2.-al...és pont úgy lehet izgulni és szomorkodni a második babára várva is...talán most!
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook