Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Levél a gólyának fórum

Levél a gólyának (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Levél a gólyának

1 2 3 4 5 6
92. adelina71 (válaszként erre: 91. - 09a3d39fe9)
2009. okt. 9. 19:12
Én nem tudok erről sajnos semmit,hátha valaki jön még...aki tudja.
2009. okt. 9. 18:30
Sziasztok! Volt már közületek valaki hipofízis vizsgálaton? ha igen milyen a vizsgálat azt tudom róla hogy az agyalapi hormonokat vizsgálják ha minden igaz .várom válaszotokat! köszönöm
90. adelina71 (válaszként erre: 89. - 09a3d39fe9)
2009. szept. 17. 20:16
Gratulálok, nektek is kitartást...:-)))
2009. szept. 17. 19:53

Sziasztok

Nemrég voltuk dokinál,és a 10kg fogyás után újra van peteérésem aminek 4 évig nyoma sem volt.most boldogok vagyunk.pusz nektek kitartás

2009. szept. 10. 16:55
jajj már én is nagyon várom a gólyát lassan két éve, de olyan jó volt itt ennyi biztatást olvasni,hogy új erőt kaptam. köszi nektek:-))
87. meric (válaszként erre: 86. - Baba_88)
2009. szept. 7. 13:28
Akkor szerintem mindenképp beszélj a dokiddal, és nagyon vigyázz magadra!
86. baba_88 (válaszként erre: 85. - Meric)
2009. szept. 7. 13:25
még csak az 5. hétben vagyok
85. meric (válaszként erre: 84. - Baba_88)
2009. szept. 7. 13:06

Szia!

Egy ismerősöm épp most hasonló cipőben jár, és az orvosa amint kiderült hogy babát vár, már aznap nem engedte dolgozni. Ilyen esetben az első 12 hét nagyon kockázatos, én a helyedbe otthon maradnék. Utánna még mindig tudsz dolgozni egy pár hónapot.

De kérdezd meg az orvosodat hogy mit ajánl.

Hol tartasz?


Jó egészséget kívánok nektek!

2009. szept. 7. 11:55

Sziasztok!


Szerintetek, ha már volt egy vetélésem majdnem egy évvel ezelőtt, és most megint sikerült teherbe esnem menjek el táppénzre, vagy maradjak dolgozni? szvem szerint maradnék, mert itthon beleőrülök az unalomba, meg szeretem a munkámat, de a picit is nagyon szeretném ha megmaradna, mit tegyek, segítsetek!

2009. aug. 27. 19:04
Sziasztok!Szeretnék csatlakozni hozzátok 28 éves nő vagyok,5 éve szeretnék teherbe esni de nem sikerül.Meddőségi központban is jártunk. megállapították hogy nincs peteérésem és hormontartalmú készítményeket sem kaphatok .Ha tud valaki valamilyen megoldást légyszi segítsen.Előre is köszönöm.
2009. aug. 27. 18:12

Sziasztok, én is csatlakoznék a várakozók közé!!!

Mikor jön már a gólya?????????,:)

81. meric
2009. aug. 12. 14:30

Sziasztok!


Csatlakozom a gólyavárók társaságához.

A párom türelemre intett, úgyhogy januárba kezdődik a gólyabefogó hadművelet.

Amúgy már van egy poronty, 3 és fél éves, kisfiú. Most nagyon szeretnék egy királylányt. Egyenlőre gyógyszert szedek, hogy még véletlenül se legyen hamarabb. Ennek is megvan az oka, ha valakit érdekel, részletesen leirtam a saját fórumomba!


Nagyon csurizok minden gólyavárónak!!!

80. onikita (válaszként erre: 79. - Bungyurke)
2009. aug. 7. 07:40
Szia. Üdv köztünk! Nem kell elkeseredni. Tudom könnyű mondani. Sajnálom a két vetélésed. Hány hónaposan történt?
2009. aug. 6. 18:36

Sziasztok. Uj vagyok a forumon most regisztraltam.

Regota olvasgatok itt de sosem irtam. gy elkeseredett 27 eves lany vagyok, mi mar

3 eve probalkozunk a baba projekten 2 sikeres vetelessel. Azt hiszem lassan feladom

2009. jún. 8. 19:10
Ma voltam dokinál,megint nem jött meg mondta kezdjem elszedni a Norcolutot,de előtte csináljak tesztet,mert "csodák vannak"-mondom kösz...majd veszek,de félek...
77. szitaszivárvány (válaszként erre: 76. - Cepheus)
2009. jún. 8. 17:37
Én megtaláltam Dr. Sápy Tamás honlapját, és ez elég megnyugtató, így legalább van képem arról kihez és hová megyek. Már hozzá bejelentkeztem!
76. Cepheus (válaszként erre: 75. - Szitaszivárvány)
2009. jún. 8. 13:22
Sajnos debreceni nődokikról nincs ilyen összefoglalás.
75. szitaszivárvány (válaszként erre: 74. - Cepheus)
2009. jún. 8. 12:57
Nem tudtok olyan honlapot, ahol esetleg az orvosok képeit meg lehet nézni? Mert én Tándor dokit is így választottam, szimpátia alapján, és nem is mennék máshoz.
74. Cepheus (válaszként erre: 71. - Szitaszivárvány)
2009. jún. 8. 11:16
Dr Kovács Tamás, adjunktus és humángenetikus is.
73. szitaszivárvány (válaszként erre: 70. - Cepheus)
2009. jún. 8. 10:43
A szülés úgyis a szülésznőn múlik. Szomorú, de a doki nemsok mindent csinál szülés közben. A terhesgondozás viszont az ő feladata azért is kérdezem kit választottál.
72. lia ikrek (válaszként erre: 66. - MGyöngyusz)
2009. jún. 8. 10:30
MGyöngyusz:Köszi,hogy irtál sok sok türelmet és kitartást kivánok nektek::
71. szitaszivárvány (válaszként erre: 70. - Cepheus)
2009. jún. 8. 09:02
És kit választottál?
70. Cepheus (válaszként erre: 69. - Szitaszivárvány)
2009. jún. 8. 00:37
Értelek. Segítenék, de én meg még nem szültem, tehát csak bízok abban, hogy jól választottunk.
69. szitaszivárvány (válaszként erre: 68. - Cepheus)
2009. jún. 7. 16:12
Igen, gondoltam már erre is, de az a helyzet, hogy már van egy kislányom, aki koraszülött volt, a nővérem ápolónő, őt kértem meg akkor, hogy kérdezzen körbe melyik az az orvos, akit "házon belül" ajánlani tudnak. Egy orvosra esküdött mindenki, mi viszont majdnem mind a ketten rámentünk. A mostani terhességemnél ugyanígy jártam, csak másik kórházban, akire az ott dolgozók esküdtek, gyakorlatilag minden kezelés nélkül hagyott elvetélni. Így most inkább véleményeket szeretnék olyan nőktől/anyáktól, akik átestek hasonlón és végül találtak orvost, akivel meg voltak elégedve.
68. Cepheus (válaszként erre: 67. - Szitaszivárvány)
2009. jún. 7. 16:04
Szia! Kérj ajánlást a Kaális kezelőorvosodtól, biztosan fog segíteni!
2009. jún. 7. 15:27

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, ugyanis Borsodban lakom, de a debreceni Kaáliba járunk. Az első inszeminációnál teherbe is estem, de a 10. hét után már saját orvoshoz kellett mennem, ami jelen esetben azt eredményezte, hogy a helyi kórház helytelen kezelése (rossz gyógyszer adása) miatt 13 hetesen elvetéltem. Ezekután úgy döntöttünk a férjemmel, hogy a következő próbálkozásnál mindenképp debrecenbe szeretnék szülni is. Csakhogy a Kaális orvosokon kívül senkit nem ismerek. Tudna nekem valaki megbízható jó orvost ajánlani esetleg elérhetőséggel? Nagyon megköszönném!

2009. jún. 5. 16:13
Szia!Húha hol kezdjem.Van egy 10 éves kisfiam az első házasságomból Ő véletlenke.A mostani férjemmel 4 éve probálkozunk,nekem nincs mensesem,csak gyógyszerrel tud megjönni ebből kifolyólag ugye nincs peteérésem ill.egyéb nőgyógy problémáim vannak mindig,tavaly voltunk a Kaáliba homolog inszem.csináltak,nem sikerült.Tavaly "véletlenül" terhes lettem,de 12 hetesen elment...Most az aviva tornával probálkozom,most ápr.30-án megvolt(magától) előtte meg gyógyszerrel jan 6-án.sajna
65. lia ikrek (válaszként erre: 64. - MGyöngyusz)
2009. jún. 5. 10:21
MGyöngyusz:Szia neharagdj,hogy megkérdezem de van nálatok valami probléma,hogy nemesel teherbe,voltatok már Orvosnál vagy csak vártok?
2009. jún. 4. 15:54
Sziasztok!!!Képzeljétek elszállt a gólya a házunk felett pont a teraszon voltam a férjemmel,örültünk ezerrel,erre a szomszéd lány lett terhes,hadd ne mondjam,hogy mit éreztem mikor megtudtam egésznap sírtam!!!Miért pont ő miért nem Én,aki annyira szeretne....
2009. máj. 15. 07:44
Szia:Mijen támogatásra,gondolsz bármijen gyógyszert ir fel az Orvosod ,vagy inekciót azért fizetni kell.Teljesen mindeggy mejik Intézménybe mész.Én nekem van ojan Barátnőm aki máshova járt mint én,őneki az Orvosnak alkalmanként is fizetnie kellet.Tőlem soha nemkért az Orvosom pénzt csak azért kellet fizetnem amit receptre felírt 300000.-ftra minimm számolni kell attol függ,hogyhat a szervezeted a stimulálásra mert ennél több is lehet.Nekem a 2.-.beültetés közel 1000000.-milióba került úgy mindennel eggyüt utazás ott alvás étkezés .Ikreim Lettek Egy Kis Lány és Egy KisFiú Kitartást Mindenkinek.Én 7.-évig Nemestem Teherbe.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook