Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Le tudnátok nekem írni, miért szerettetek volna gyereket, vagy miért szeretnétek ? fórum

Le tudnátok nekem írni, miért szerettetek volna gyereket, vagy miért szeretnétek ? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2018. okt. 6. 12:13

Így kerek az életem!

Csodálatos dolog!!!

Ő az mindenem!

10. 124637ff9b (válaszként erre: 1. - Dredd)
2018. okt. 6. 10:31

Nem.

Meg kell tanulnod önmagad lenni, önmagadként élni a világban, nem mások életével foglalkozni állandóan.

9. Flóra76 (válaszként erre: 1. - Dredd)
2018. okt. 6. 08:58

Férjemnek előbb jött az érzés...:) Soha nem voltam az a mások gyerekét dögönyöző, prüttyögős típus.

Azt mondtam, ok, jöjjön. Egyet szetettünk volna, kettő lett belőle azonnal.

Megjöttek az érzések is, mint anyatigris, 11 éve bármit megtennék értük.Ennyi.

2018. okt. 6. 08:51
Anno 14 évesen autoimmun betegként diagnosztizáltak és azt is mondták, hogy nem sok esélyem van arra, hogy szülhetek....így évekig nem is gondoltam erre, tudomásul vettem....22-23 éves koromig működött is ez. Aztán párra találtam, Ő az igazi és ezzel együtt jött a vágy, hogy családot, babát szeretnénk...újra felvettük ennek a témának a fonalát, nem egyszerűen, de 2 gyerekes, boldog családdá lettünk és az összes bajával-nyűgével (kezdenek beleérni a tinikorba...) együtt imádom :)
2018. okt. 5. 23:07
Anno, szerintem az kevesek fejében fordult meg, hogy nem akar/szeretne gyereket. Szinte természetes volt, hogy házasság után jöhetnek a gyerekek. Én mindig is szerettem őket, így fel sem merült bennem, hogy nem akarok. Szerencsére lett is kettő. Most boldog vagyok, hogy van 4 unokám. Nagyon jó érzés nagymamának lenni.
6. Anyucikóni (válaszként erre: 1. - Dredd)
2018. okt. 5. 22:44
Soha nem éreztem hogy gyereket szeretnék. Soha. Eccercsak megbeszéltük hogy jöhet, ha akar. 2 hónapon belül jött. Ennyi. Sosem akartam másodikat és nem is lesz. 😘 Ezt az egyet viszont úgy imádom ahogy van.
5. Ildi (válaszként erre: 3. - Dredd)
2018. okt. 5. 22:42
Irsz valami rosszat magadról?:))
4. Ildi (válaszként erre: 3. - Dredd)
2018. okt. 5. 22:30
Ezt nehéz megfogalmazni,még azt sem mondhatom h anyai ösztön, hisz az késöbb alakul ki, legalábbis nálam akkor mikor megszületett.Inkább az volt h elnézegettem a babakocsit tologató anyukákat, és azt kezdtem érezni h én is szeretnék, a korom is megfelelö, megtudom adni ami kell neki, elképzeltem milyen édes lesz stb. Viszont ami érdekes, h csakis lányt tudtam elképzelni. Persze ha fiam született volna ugyanugy szeretném, de örülök h lányom lett. Tudatalatt biztos ekkor értem meg az anyaságra...hiszen elötte nem gondoltam gyerekre.
3. Dredd (válaszként erre: 2. - Ildi)
2018. okt. 5. 22:20
de miért szerettél volna egy kislányt ?
2. Ildi
2018. okt. 5. 22:16
Hogyne. 24 évesen hirtelen rámtört h szeretnék egy kislányt. Férjet nem. Az akkori élettársamnak mondtam , megtörtént. A nemét meg sem nézettem, éreztem h lányom lesz, az is lett. Eszes, tisztelettudó, karakán kiscsaj.
2018. okt. 5. 22:12
Nagyon érdekelne a válaszotok.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook