Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Létezik szerelem első látásra? fórum

Létezik szerelem első látásra? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. máj. 5. 01:07

Köszönöm,...,de ez ne vegye el a kedved a "társkereséstől",nem mindenki "ront ajtóstól a házba",..ha meg valaki mégis úgy jönne és te is úgy érzed majd helyén valónak,..akkor be is fogod engedni...


..és én is remélem,hogy van olyan Férfi aki tisztában van avval,hogy kit keres,mi az ami fontos neki,..az érzelmeivel,..és valós érzésekre alapozva mondja ki,.. egyszer majd,azt,hogy :


Szeretlek,teljes szívemből...

43. Kmeli (válaszként erre: 42. - Dbc526ea53)
2010. máj. 5. 00:46
Igazad van,és az az érzésem hogy én már nem is fogok másként érezni iránta,mert pont ezekkel az elhamarkodott,túlzó terveivel és érzelmi fellángolásával riasztott el,elég gyorsan.Nem hiszem hogy egy kapcsolat inditásának ez lenne a leghelyesebb módja,föleg egy olyan tipussal szemben mint én,aki már sokat tapasztalt és cslódott is,eléggé óvatos vagyok már és nagyon oodafigyelek minden apró részletre,amik sokmindent nagyon hamar elárulnak számomra.
42. dbc526ea53 (válaszként erre: 41. - Kmeli)
2010. máj. 5. 00:31

Szerintem létezhet szerelem első látásra,de akkor nem lenne az a rossz érzésed,a gyors tempó..stb miatt- amit írtál,.....


..akkor,nem itt lennél,egy fórumon ahol idegen emberek tanácsai alapján kellen eldönteni,hogy mi legyen,..


..hanem az ő karjaiban csüngnél szerelmesen..


..nem bántásból mondom,csak jótanács ha kell,...


..figyelj oda az érzéseidre,ha valami rosszat érzel pl: evvel a gyors tempóval,hihetetlen nagy szerelemmel kapcsolatban,..mintmár ki is derült,akkor szerintem te nem szereted őt,viszont,ő sem szeret téged,hiszen egyoldalú a dolog,ha szertene figyelne arra,hogy te hogyan érzel..


Te is tartsd tiszteletbe az ő "áll " érzéseit,lehet önmaga sem tud róla,hogy ez nem "igazi" szerelem,mond el mit döntessz,ne "kínozd".


Avval,hogy egy lehetséges példát mondasz arra,hogy mit-hogyan szeretnél,ha esetleg összeköltöznétek,csak bíztatod őt,ez nem segít,sőtt..mert úgylátom te már tudod a választ,..



(VISSZATÉRVE AZ ELSŐ HOZZÁSZÓLÁSOD KÉRDÉSÉRE)



NORMÁLIS VAGY,JÓL GONDOLTAD?:-)))

41. Kmeli
2010. máj. 4. 23:26
Mert ugye apucinál lakik-ami nálam szintén nem nyerő-és mondtam neki multkor,hogy ha netán arra is kerülne sor hogy összeköltöznénk,akkor bocsika,de szeretnék önálló életet és háztartást,mivel én ehhez vagyok szokva,és igy látom jónak.Erre előjött egyből a lakásvásárlássa....... -NOOOORMÁLIS,MAAARGIT??? :)
40. Kmeli
2010. máj. 4. 23:24

Ami mondjuk a legdurvább volt az az,hogy ma olyan üzit irt nekem az iwi*-re,hogy milyen hitelkonstrukciók vannak lakásvásárláshoz,hogy ha majd összeköltözünk-reméli minél hamarabb!-,akkor már ne a másét,hanem a mienkét fizessük!

A gondolat nagyon okos és logikus,de 2 tali után nekem még senki nem állt elő ilyen tervekkel....

39. spinneli (válaszként erre: 38. - Kmeli)
2010. máj. 4. 23:18
nem is kell úgy reagálnod, amiket leírtál eléggé vízválasztóak ami felett nem érdemes elsiklani.
38. Kmeli (válaszként erre: 37. - Spinneli)
2010. máj. 4. 23:15
Hát egyetértünk,én is valahogy ezt érzem és gondolom,csak lehet hogy nem jól fejezem ki.Tehát valahol az ilyen pasikat én nem tudom komolyan venni.Mert már eleve vicc az,ahogyan viszonyul egy ismeretlen személyhez.Talán nem is az a jó kifejezés hogy szegényes érzelmi színvonal,hanem inkább sekélyes,felületes,illúziókergető.Én az ilyesmit nagyon hamar észreveszem,és sajnos nem tudok(mondjuk nem is akarok) rá ugy reagálni,ahogyan az illető azt szeretné.
37. spinneli (válaszként erre: 36. - Kmeli)
2010. máj. 4. 23:07

Igen, azt hiszem az önámítás a legjobb szó rá-pedig valószínűleg komolyan gondolja, ez viszont egy elég szegényes érzelmi színvonalat feltételez, pláne 35 évesen.

Egyébként érdekes is, hogy srácnak hívod, és nem férfinak.

:)

36. Kmeli
2010. máj. 4. 22:55
Meg én ugy vagyok vele,hogy szeretem,ha egy pasi kicsit "tartja magát". Nekem ne valljon szerelmet senki 2 találkozás után,könyörgöm! Ezt én annyira férfiatlannak tartom.Nem azt mondom hogy egy pasi ne mutassa ki az érzelmeit.De legyen már benne tartás,én ezt redesen nyálasságnak tartom,én nő létemre nem vallanék szerelmet senkinek ennyi idö után!Már csak azért sem tudom értékelni ezt,amiket eddig leírtam:szerintem valódi,mély érzelmekhez idő és tapasztalás kell,nem 2 találkozás.Az ilyen vallomás önámítás.
35. Kmeli
2010. máj. 4. 22:51
Na ugye? Tehát ezekre mondom én azt,hogy problémás a srác.....
34. Kmeli (válaszként erre: 31. - Spinneli)
2010. máj. 4. 22:50
Igy igy!
33. Rony33 (válaszként erre: 29. - Kmeli)
2010. máj. 4. 22:50
Húúú, ez elég ijesztően hangzik. Nekem a férjem 17!!! év után nem mond ilyet:)))
32. linksys (válaszként erre: 29. - Kmeli)
2010. máj. 4. 22:49
Akkor mi lesz később?..ha már most el kell számolni hol mikor kivel..
31. spinneli (válaszként erre: 29. - Kmeli)
2010. máj. 4. 22:49
Hát, elég gyermeteg hozzáállás a nagy szerelemvallás, meg a számonkérés is.
30. Kmeli (válaszként erre: 27. - Rony33)
2010. máj. 4. 22:48
Na ugyanerre próbáltam utalni a 24. hsz-ban.
29. Kmeli
2010. máj. 4. 22:48
Lehet,hogy létezik ilyen,de én már tudok olvasni a sorok mögött,és átlátok a szitán.Nem akarok ilyen bölcsnek tünö gondolatokat írni,de azt értem ez alatt,hogy aki pl. olyan dolgokat csinál,hogy hív,és közben mással beszélek tehát neki foglaltat jelez a talefon,utána ilyen smst ir,hogy: "látom,bezzeg mással tudsz beszélni"-és ezt két találkozás után megengedi magának-!! hát nem tudom......
28. Ficu00
2010. máj. 4. 22:47
szerintem abszolút létezi szerelem első látásra. de ez nem jelenti azt, hogy 2 alkalom után össze kéne költözni. azért nem árt, ha nlegalább még néhány találkozás erejéig megőrzöd a realitásodat. sztem magától értetődő, hogy óvatos vagy, ki ne lenne az, :)
27. Rony33 (válaszként erre: 25. - Kmeli)
2010. máj. 4. 22:47
Akkor elvileg, méginkább óvatosnak kellene lennie,nem? Ez kicsit olyan gyorsan-gyorsan "valaki", mert nem akar egyedül lenni.De lehet, hogy rosszul gondolom.
26. Laubó
2010. máj. 4. 22:43
Nekem az volt, első látásra és azóta is:)
25. Kmeli (válaszként erre: 23. - Rony33)
2010. máj. 4. 22:42
35 éves,elvált.
24. Kmeli (válaszként erre: 21. - Linksys)
2010. máj. 4. 22:41
De,ez épp azért önértékelési probléma,mert szerintem egy ép,egészséges lelkületű ember nem akar ennyire ragaszkodni egy szinte ismeretlen személyhez.Ezt azok a pasik (vagy nők) csinálják,akiknek már mindegy,csak valakijük legyen.Nagyon hamar "szerelembe esnek",mert lelkileg,érzelmileg hiányt szenvednek valamiben és ehhez keresnek egy kapaszkodót.
23. Rony33 (válaszként erre: 22. - Kmeli)
2010. máj. 4. 22:37
Azt megkérdezhetem, hogy hány éves?
22. Kmeli (válaszként erre: 20. - Rony33)
2010. máj. 4. 22:36
Na ezaz,hogy ilyen hipp-hopp változnak,jönnek-mennek valakinek az érzelmei,és a reakciói,ez nem normális.
21. linksys (válaszként erre: 19. - Kmeli)
2010. máj. 4. 22:32

Ez nem önértékelési probláma,hanem valmiért ragaszkodás.Az nem biztos,hogy rossz szándákú,csak ezt a másik félnek is jó ha tudja,mert különben ijesztő.Azt már az első sms után meg kellet volna neki mondani,hogy azért ne ajtóstul ronson a házba.


Persze,ha ez neked már veszett ügy eleve,akkor meg kell mondani,hogy ő is tudja, és ne ábrándozzon.

20. Rony33 (válaszként erre: 18. - Kmeli)
2010. máj. 4. 22:30

Szia!


Szerintem is beszélj vele erről. A barátnőm pont ilyen szituba volt nemrég.A fiú az első találkozás után ilyenekt írt neki este:"Megtaláltam a másik felem, Te leszel a gyermekeim anyja,mi örökre együtt leszünk,stb.." A b.nőm sem értette és zavarta egy kicsit a tempó, ezért szólt neki, hogy lassítson.(a harmadik randin)A fiú szakításnak vette és azonnal lelépett,azóta se jelentkezett. Akkor egyik percről a másikra elmúlt a szerelme?? Nem értettük:)))

19. Kmeli (válaszként erre: 17. - Linksys)
2010. máj. 4. 22:29
Hát egy kicsit már elijesztett.Mert én valahogy ugy gondolom ezt,hogy aki ennyire gyorsan és alaptalanul ragaszkodik valakihez és szeretne maga mellett tudni valakit,annak valamiféle önértékelési problémája van.Márpedig én ilyen pasikból köszi de nem kérek többet....
18. Kmeli (válaszként erre: 15. - Tamianyu)
2010. máj. 4. 22:24

Na igen És ezektől a fellángolásoktól tartok már nagyon.Ugyanis volt benne részem,és nem kívánom senkinek.Ugyanigy,pár alkalmas találkozás után vallott a pasi szerelmet,csak ott az volt a szitu,hogy én is igy éreztem.....-hoppá!

Nagy tervezgetés,összeköltözés,stb....aztán a pasi eltünt mint Kossuth a ködben,amilyen hirtelen jöttek a nagy szerelmi vallomások,olyan hirtelen el is tünt a legényke.

17. linksys (válaszként erre: 16. - Kmeli)
2010. máj. 4. 22:23
Van ilyen,el kell beszélgetnetek dolgokról,többek között ezekeről is,hogy ne keveredjenek dolgok,de ne is rontódjanak el bizonyos dolgok.És ha ez így megy akkor nehogy az ellenkezőjét érje el,hogy elijesszen magától..
16. Kmeli (válaszként erre: 11. - Linksys)
2010. máj. 4. 22:20
Épp ezt mondtam én is,addig hogyan szerethetek valakit,amig nem is ismerem??? A szerelem az az,hogy az összes külsö-belsö jó-és rossz tulajdonságával együtt szeretem és elfogadom a másikat.De ö honnan tudhatná ezeket a tulajdonságaimat,mikor nem is ismer???
15. Tamianyu (válaszként erre: 6. - Kmeli)
2010. máj. 4. 22:20

De túlzás,és nem is igaz.

Természetesen nem lehet kizárni,hogy egy életre együtt maradtok,hogy örökké szeretni fog,de ezt most még csak mondja,de nincs mögötte semmi.

Tehát nem igaz.

Ezekhez a"nagy szavakhoz" ismerni kellene egymást,ahhoz meg ugyebár el kell telni pár együtt töltött évnek.

Ez még nem szerelem,fellángolás...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook