Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Létezik még olyan magyar nő, akinek párválasztáskor nem az számít elsősorban, hogy minél jobb súlyban legyen a férfi? fórum

Létezik még olyan magyar nő, akinek párválasztáskor nem az számít elsősorban, hogy minél jobb súlyban legyen a férfi? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
554. c784c58045 (válaszként erre: 550. - Unom)
2014. okt. 15. 23:38
1-2 osztályfőnöki figyelmeztetőn kívül más nem. :D
553. unom (válaszként erre: 551. - Grizus)
2014. okt. 15. 23:28
:) Én is ennyit nézek ki belőle.
552. unom (válaszként erre: 548. - Grizus)
2014. okt. 15. 23:27

Sose értettem, miért kell valakinek felnőttként is egy láthatatlan barát. A gyerekek ezt oviskoruk végére kinövik általában, ahogy egyre értelmesebbek lesznek.

Megfigyeltem valamit: aki humán tárgyakból jó azt a reál nem érdekli, páran még büszkék is erre. Viszont reálosok közt jóval több az, aki nyitott a művészetekre.

551. grizus (válaszként erre: 550. - Unom)
2014. okt. 15. 23:24
Egy otthonhagyott tolltartó... bocsi.(:
550. unom (válaszként erre: 546. - C784c58045)
2014. okt. 15. 23:24
Kamaszként voltak balhéid, hülye dolgaid?
549. grizus (válaszként erre: 546. - C784c58045)
2014. okt. 15. 23:23
Nincs a homlokodra írva, hogy szűz vagy, heló.
548. grizus (válaszként erre: 544. - Unom)
2014. okt. 15. 23:23

Nem, sose voltam jó reáltárgyakból. Nem hinném, hogy baj lenne. Mindig magyarból voltam jó.

Nézd, elhiszem, hogy a fizika magas szintjén Te tudsz olyasmit, amit én sose fogok. Látod, én elismerem ezt - Te ellenben lehülyézel minden ezoterikust. Pedig mérget vehetsz rá, hogy az értelmesebbje tud olyat, bőven, amit meg Te nem, és hidd el, hogy ez rólam is elmondható. És igazából sajnállak is, hogy sose fogod tudni. De nem ez a lényeg. Te úgy vagy összerakva, én meg így. Ha ismernénk egymást, lehet, hogy ezek az ellentétek lényegtelenek lennének. Vagy pont fordítva. Igazából mindegy.

Még egy dolog: a hit nem egyszerű és nem biztonságos dolog. Az erős hit ad biztonságot, de általában próbára van téve. Sok lelki dolog van, amit nem könnyű feldolgozni - akinek ehhez nem kell hit, arra én úgy nézek, mint egy különös ősállatra. És ez nem menekülés. Nincs bizonyságod benne elvben - de a gyakorlatban biztosan van, csak nem öntöd szavakba és nem tulajdonítassz neki jelentőséget. A hit a nem látható dolgok valósága.

547. c784c58045 (válaszként erre: 545. - Unom)
2014. okt. 15. 23:22
Változó, mikor milyen tanuló voltam. Voltam jobb és gyengébb is.
546. c784c58045 (válaszként erre: 540. - Grizus)
2014. okt. 15. 23:21
A társadalmi normák szerint már elmebetegnek számítok, mert nem létesítettem kapcsolatot nővel ilyen idős korban. A magamfajtát kerüli majdnem az összes nő emiatt. Fogalmam sincs, hogy legyen merszem ismerkedni nőkkel ekkora fogyatékkal.
545. unom
2014. okt. 15. 23:19
Viszont Thin nem válaszol. Lehet, most találja ki, mit mondjon? Jó lenne, ha kamu lenne az egész.
544. unom (válaszként erre: 543. - Grizus)
2014. okt. 15. 23:12

A történelem messze nem tudomány, az irodalom sem, szinte csak nálunk sorolják oda.

A fizikusok többet értettek meg a világ működéséből, mint az összes ezoterikus együtt. Az, hogy neked magas nem jelenti azt, hogy hülyeség. Gondolom, sose voltál jó reáltárgyakból. Ráadásul a középiskolai fizikaoktatás jó száz évvel van lemaradva...

Aki nem érti a viéágot az a vallásba, babonába, ezotériába menekül. Ezekhez nem kell logika, elég a hit, az meg egyszerű, biztonságos.

543. grizus (válaszként erre: 541. - Unom)
2014. okt. 15. 23:08

Valójában nem érted. Ez a helyzet. Sose fogod érteni - sebaj, ilyen vagy. Minél inkább bizonygatod, hogy érted, annál inkább tudom a hsz-eidből, hogy nem így van.

Szerintem az általad tudománynak tartott dolgok jó része az, ami baromság. Eleve a történelem teljesen el van ferdítve, hazudva. Fizika, kémia - pusztán anyagi vizsgálódással nem fogják megérteni a világegyetem működését. Ez lehetetlen, mert mi sem csak anyagból állunk. Ha szétboncolsz egy békát, nem fogod tudni, mitől élt, mi lehelte belé a lelket. Ha ezt sem érted... tényleg nem tudom mit mondjak. Az angol tudósok felfedezéseit meg hagyjuk is... Két malomban őrlünk. Sebaj.

542. unom (válaszként erre: 539. - C784c58045)
2014. okt. 15. 23:02
Kíváncsi vagyok valamire: az iskolában jó tanuló voltál?
541. unom (válaszként erre: 537. - Grizus)
2014. okt. 15. 23:01

Az ezotéria is babona, tudománynak álcázva. Manapság menő a kvantumfizikát is belekeverni :D

A szerinted komoly ezoterikusok is ugyanúgy ezohülyék, mint a többi. Az emberi hülyeségből mindig jól meg lehetett élni.

Az ezotéria azoknak való akik sose voltak jók logikából, ők elvannak vele.

Neked az felfoghatatlan, hogy értek valamit, de nem értek vele egyet?

540. grizus (válaszként erre: 539. - C784c58045)
2014. okt. 15. 22:59
Te tényleg hiperhülye vagy. 26 éves vagy! Tudod mi az! Az nem kor! Ebben a korban rám azt mondták, hogy az a baj velem, hogy túl fiatal vagyok - miközben én azt hittem, amit Te, hogy öreg vagyok! És nekik volt igazuk! Az ember s.gget csinál a szájából és semmit se fogsz fel. Nem vagy Te mégiscsak troll? Ilyen nyamvadt embert nem hordott még hátán a föld. Sürgősen keress valami szakembert, látót, pszichológust, a nagymamádat, vagy tocsogj így tovább, én mindenesetre lépek, elegem van belőled és a fórumodból. Töketlen vagy és nem a külsőd miatt. Áh, ennyi, elég volt.
539. c784c58045 (válaszként erre: 538. - Grizus)
2014. okt. 15. 22:41
Ahhoz sajnos már nem vagyok fiatal, hogy legyen barátnőm és normálisabb életem.
538. grizus (válaszként erre: 536. - Unom)
2014. okt. 15. 22:26

Nem, abból nem. Az nem a komoly vonalam, csak olyan kis szórakozás. Ezóban is van szórakozás, de azok idegesíteni szoktak.

Igen, Thin nem lázadt. Későn érő típus - majd később rájön, hogy még nagyon is fiatal most! - és szerintem egy kicsit autisztikus. De ettől nem kell megijedni.

537. grizus (válaszként erre: 534. - Unom)
2014. okt. 15. 22:23

A linkek felét megnéztem, de nem tüzetesen, ha nem haragszol.

Már megbocsáss, de kikérem magamnak, én nem az ezohülyéknek hiszek, hanem a komoly ezoterikusoknak. Még akkor is, ha az ilyeneket úgy kell keresni, átrostálva a kamu-ezósokat. De hát mit magyarázom ezt Neked, be vagy oltva szellemiség ellen. Mindegy, ez van. Ez hogy idekevered az állat- meg emberáldozatot és akkor ez most mit bizonyít vagy nem... jézusom, ehhez már késő van, nem akarok regényeket írni.

Kell neked jobb bizonyíték, mint a gyógyulás? Én pl. a fogamat gyógyítottam meg. Tudom, szerinted nem. Akko most mit csináljak? Olyan vagy, mint azok, akik azt mondják: nem, nem ér, mert placebótól gyógyult meg valaki. És akkor mi van? Nem mindegy, mitől gyógyult meg? A lényeg, hogy meggyógyult, ez számít.

Babonám egyébként nincs, de kicsit rigolyás vagyok. A babona meg az ezotéria Neked egy... hát erre nem tudok mit mondani, egy kukkot se értenél belőle. Mindegy, hagyjuk, ez a fórum nem erről szól viszont nem fogom hagyni lehülyézni magam, mert sok dologban tévedhetek és néha hülye vagyok, de AZ a fajta ezotéria, amire én gondolok, nem hülyeség, és ezt tudom. Na, most megaszontam.(:

536. unom (válaszként erre: 535. - Grizus)
2014. okt. 15. 22:23

:D

A Barátok köztből nem hozol példát?

Nem a szaturnusz tehet ennek a szerencsétlennek a nyomoráról. Nem tudom, mi, ahhoz keveset árult el magáról.

Szerintem erősen félrenevelték, semmi önbizalmat nem szedett össze, tipikus "jófiú" lehetett. Lehetett vele büszkélkednie a szüleinek, hogy milyen jó gyerek, jól tanul, csak épp egyénisége nem lett, vagyis elnyomták.

Elfelejtett lázadni, pedig az kell kamaszként.

535. grizus (válaszként erre: 531. - Grizus)
2014. okt. 15. 22:18
Bocs az offért, tényleg nem erről szól a fórum, hanem Thin nyomoráról, de... valahol igenis szól erről is a fórum! Mégis hogy képzeli egy ember, hogy örökösen nyavalyog, panaszkodik, leértékeli magát és majd bármi is változni fog az életében, valóra válnak a vágyai? Közröhej! Fogadok, hogy semmi szépséget nem vesz észre az életben. Meglát egy neki tetsző csajt, az első gondolat az, nem, ez is kiröhög... és már megy is a lemez, az iszonyú önsajnálat - amit egyébként az egó végtelenül élvez, mert róla van szó -, és ez így megy tovább és egyre rosszabb lesz. Még csak 26 éves, még bőven változtathatna, de nem, ő nem hajlandó változtatni a szemléletén. Akkor mégis mi a lóf.szt akar! Felfoghatatlan! Azt vesszük észre a világból, azt kapjuk, amilyenek vagyunk, ez egyszerű figyelem kérdése, ebben egy deka ezotéria nincs. De hogy azzal is szolgáljak, 28-29 éves korban a Szaturnusz, a szigorú, kényszerítő sorsbolygó visszatér a születési helyzetébe és ha az illető addig nem változtatott az életén, pedig kellett volna, radikális pofonokra számíthat. Ez így volt nálam is, nagyon durván. Szóval Thin, még nyafoghatsz 3 évig, de készülj, mert jön a keserű menet! Ahhoz képest ez a nyafi-korszak babaálom csupán! Döntsd el Te, hogy ér valamit az életed, mert ha a Sors lép közbe, hát, nem lesz kellemes. Aki hagyja magát, azt vezeti, aki nem hagyja, azt vonszolja a Sors, vagy valahogy így. Kösd föl a fehérneműt!
534. unom (válaszként erre: 531. - Grizus)
2014. okt. 15. 22:17

Bizonyíték?

Arra is rengeteg bizonyíték van, hogy az állatáldozat működik.

Sőt, sokáig tudták, hogy az emberáldozat még jobb. Te az ezohülyéknek hiszel, én annak amit be lehet bizonyítani. Téged ez miért zavar?

Amúgy megnézted a linkeket, vagy csak élből hülyeség, mert cáfolhatja a babonáidat?

533. fef1fd74b5 (válaszként erre: 532. - Fef1fd74b5)
2014. okt. 15. 22:15
Ez mind csak feltételezés....
532. fef1fd74b5 (válaszként erre: 531. - Grizus)
2014. okt. 15. 22:13
Bizonyíték?Muti eggyet légyszi.
531. grizus (válaszként erre: 530. - Unom)
2014. okt. 15. 22:09
Ez baromság, miért hiszed el ezeket? Mert olyan "tudományos". Ugyanennek az ellenkezőjére sokkal több bizonyíték van. Nem értem, miért fáj az egyeseknek, hogy a tudatunkkal teremtünk és felelősek vagyunk az életünkért, a betegségeinkért is? Mi sem nyilvánvalóbb ennél, tiszta sor.
530. unom (válaszként erre: 529. - Angelic smile)
2014. okt. 15. 21:02
529. angelic smile (válaszként erre: 517. - Unom)
2014. okt. 15. 20:57
No? Megtaláltad?
528. bbwton (válaszként erre: 520. - C784c58045)
2014. okt. 15. 19:27
Szeretném megosztani veled a véleményem.Ha milliomos vagy nem számít hogy nézel ki.Megkaphatod a hölgyek 80%-át.Ha pedig nem.Akkor a 20%-ból kel megkeresned azt a hölgyet aki hasonló hozzád.Most a személyiségről beszélek.Nem hiszem, ha találsz egy rendes hölgyet azt fogja nézni hogyan nézel ki.Én pont ellentéte vagyok neked.120kg 183cm.Én sem hittem, hogy találok valakit.Még is megtörtént. Csak keress tovább. BB
527. Csigusz 79 (válaszként erre: 520. - C784c58045)
2014. okt. 15. 18:20
Bocsánatot kérek,ma még nem sikerült jelet küldenem,de most pótolom :-DD
526. fef1fd74b5 (válaszként erre: 520. - C784c58045)
2014. okt. 15. 17:35
Ilyen hozzáállással nem lesz:D
525. unom (válaszként erre: 524. - C784c58045)
2014. okt. 15. 17:33

Na, ez legalább rendben van.

Család, barátok?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook